بالا رفتن مراجعه دانش اموزان مبتلا به آنفلوانزا

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

پایگاه دانش آکادمی عریس، در دهه گذشته، استفاده از اکستنشن مو برای افزایش حجم و طول موها به شدت متداول شده است. اما یکی از مسائلی که بسیاری از افراد در این زمینه نگرانی دارند این است که آیا استفاده از اکستنشن مو می تواند به ریزش موها منجر شود یا

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

پایگاه دانش و خبری عریـــــــــــــــس
SAHAMIR UNIVERSITY
تیم گردآوری محتوا و مقالات علمی عریس

جدول محتــــــــــــوا :

بالا رفتن مراجعه دانش اموزان مبتلا به آنفلوانزا

یک متخصص بیماری‌های عفونی نسبت به افزایش مراجعه دانش‌آموزان به مراکز درمانی و بیمارستانی به دلیل ابتلا به آنفلوآنزا هشدار داد و گفت: تزریق واکسن آنفلوآنزا برای کودکان تا ۱۲ سال و بیماران الزامی است.

بالارفتن میزان مراجعه دانش آموزان مبتلا به آنفلوانزا 

حمید عمادی با اشاره به اینکه ابتلای بیماری آنفلوآنزا در کشور نسبت به سال‌های گذشته زودتر آغاز شده است و به گونه ای بیماری‌های تنفسی رو به افزایش است.
استاد دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی تصریح کرد: اکنون کرونا در حال کنترل می باشد اما همه‌گیری جدید آنفلوآنزا شروع شده است و با توجه به بازگشایی مدارس و دانشگاه‌ها، ضرورت دارد افراد در مکان‌های شلوغ حتما ماسک استفاده کنند و اگر فردی دچار نشانه های سرماخوردگی است از رفتن به مراکز آموزشی خودداری کند.
آقای عمادی یادآور شد: آنفلوانزا یک عفونت ویروسی است که سیستم تنفسی فرد از جمله بینی، گلو و ریه‌ها را مورد تهاجم قرار می‌دهد و این بیماری بر عکس سرماخوردگی به طور ناگهانی رخ می دهد و حس بسیار بدتری را در سیستم ایمنی بدن ایجاد می‌کند.

این متخصص بیماری‌های عفونی، تب بالا، درد عضلانی، لرز و عرق، سردرد، سرفه خشک و مداوم و خستگی و ضعف را از نشانه های آنفلوآنزا برشمرد و بیان کرد: در صورت داشتن علائم آنفولانزا و بروز عوارض جانبی، سریع به پزشک مراجعه کنید و مصرف داروهای ضد ویروسی، طول بیماری را کاهش می دهند و از بروز مشکلات جدی‌تر جلوگیری می کنند.
وی بیان نمود: تزریق واکسن آنفلوانزا بهترین و موثرترین روش پیشگیری از عوارض و خطرات بیماری آنفلوانزا می باشد و کسانی که جزو گروه پرخطر محسوب می‌شوند با درخواست خود و تجویز پزشک می‌توانند از داروخانه‌ها واکسن را دریافت بنمایند.

 

آخرین اخبــــــــــــــــــــــــــــــار:

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : بالا رفتن مراجعه دانش اموزان مبتلا به آنفلوانزا
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی و Index شد.

فهرست مطالب

آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری
آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری