انواع بافت مو

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

پایگاه دانش آکادمی عریس، استفاده از اتومات برای حالت دهی به موها یکی از روش های محبوب برای داشتن موهای صاف و بدون پرز است. اما این روش نیز همانند دیگر روش های استفاده از حرارت برای حالت دهی به موها، می تواند عوارض و آسیب هایی برای مو و پوست

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

پایگاه دانش و خبری عریـــــــــــــــس
SAHAMIR UNIVERSITY
تیم گردآوری محتوا و مقالات علمی عریس

جدول محتــــــــــــوا :

انواع بافت مو

گاهی اوقات موهای شما هر کاری بکنید خوش حالت نشده و زیبایی مورد نظر را پیدا نمی کنند. در این صورت یک راهکار عالی، بافت مو می باشد که می تواند موهای شما را زیباتر نشان دهد. البته که بافت مو برای همه با هر نوع مویی مناسب بوده و موهای شما را متفاوت از هر زمانی نشان می دهد. انواع بسیار متنوعی از بافت های مو هستند که می توانید بر اساس نوع صورت و سلیقه خود انتخاب نمایید. در سال های اخیر نیز، بافت مو طرفداران بسیاری را در سراسر دنیا یافته است.

انواع بافت مو

در ادامه مطلب می خواهیم تعدادی از محبوب ترین بافت های مو را معرفی کنیم:

بافت موی آفریقایی یا بافت چهل گیس

این مدل بافت مو در ابتدا بین مردمان آفریقا و آفریقا-آمریکایی ها رواج داشت. کم کم مردمان سراسر دنیا با این نوع بافت مو آشنا شده و در لیست بافت های مو محبوب قرار گرفت. این بافت مو برای موهای بلند مناسب تر است. حین انجام کار، بهتر است از مقدار زیادی مرطوب کننده مو استفاده کنید تا به راحتی بافت را تمام کنید.

بافت مو فرانسوی

در انواع مدل های بافت مو اروپایی، روش بافت موی فرانسوی محبوبیت بیشتری در بین جوانان دارد. این نوع از بافت مو جلوه بسیار لطیفی و با شکوهی به موهای شما می‌دهد. بافت موی فرانسوی هم انواع مختلفی دارد که از آن جمله می‌توان به بافت فرانسوی جلوی سر، فرانسوی خرگوشی و یک‌طرفه اشاره کرد.        بافت جلوی سر برای اینکه موهای جلوی سر شما به شکل زیباتری جمع شود مناسب است. از این بافت ها می توان برای شرکت در مهمانی ها، قرار های کاری و یا حتی در خانه نیز استفاده کرد.

بافت موی تیغ ماهی

بافت تیغ ماهی جزء بافت های سخت و خاص می باشد که می تواند شما را از سایرین متمایز نماید. بافت تیغ ماهی انواع مختلفی دارد که بهتر است با توجه به شکل صورت و بلندی مو هایتان انتخاب کنید. این بافت برای تمامی انواع سبک ها، مینیمالیست و ماکسیمالیست مناسب است.

آخرین اخبــــــــــــــــــــــــــــــار:

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : انواع بافت مو
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی و Index شد.

فهرست مطالب

آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری
آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری