جدیدترین مدل مو های کوتاه زنانه فوق العاده جذاب

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

پایگاه دانش آکادمی عریس، استفاده از اتومات برای حالت دهی به موها یکی از روش های محبوب برای داشتن موهای صاف و بدون پرز است. اما این روش نیز همانند دیگر روش های استفاده از حرارت برای حالت دهی به موها، می تواند عوارض و آسیب هایی برای مو و پوست

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

پایگاه دانش و خبری عریـــــــــــــــس
SAHAMIR UNIVERSITY
تیم گردآوری محتوا و مقالات علمی عریس

جدول محتــــــــــــوا :

جدیدترین مدل مو های کوتاه زنانه فوق العاده جذاب

پایگاه دانش آکادمی عریس، تغییر ظاهر و استایل موها همواره جزئی از روند مد و زیبایی بوده است. به ویژه در مورد مدل های موی کوتاه زنانه، همیشه با تغییرات جدید و جذابی روبرو هستیم. در این مقاله، به بررسی و معرفی جدیدترین مدل های موی کوتاه زنانه می پردازیم.

جدیدترین مدل مو های کوتاه زنانه

1. باب (Bob) با لایه ها: این مدل موی کوتاه باب، یکی از محبوب ترین مدل های موی کوتاه زنانه است. در این مدل، موها به صورت لایه هایی کوتاه و بلند در شکل می گیرند، که ظاهری حجم دار و جذاب به موها می بخشد.

2. پیکسی (Pixie): این مدل موی کوتاه، برشی بسیار کوتاه است که بیشترین میزان موها را در قسمت بالا و عقب سر کوتاه می کند. این مدل مو بسیار شیک، مدرن و زنانه است و برای زنانی که به دنبال استایلی جسورانه هستند، بسیار مناسب است.

3. موهای شورت (Short Shag): این مدل موی کوتاه، با برشی های لایه ای و حجم دار معروف است. موها در این مدل در قسمت بالای سر کوتاه و در قسمت پایین سر بلند می شوند، که به موها حجم و حالتی طبیعی می بخشد. این مدل موی کوتاه، مناسب برای زنانی است که به دنبال استایلی مدرن و جوانانه هستند.

4. باب (Bob) سوئیپد: این مدل موی کوتاه به شکلی خمیده کوتاه می شود. موها در این مدل به طور بلند و به راحتی به سمت صورت سوئیپ می شوند، که استایلی شیک و زیبا به موها می بخشد.

5. بلند (Lob): این مدل موی کوتاه به نظر می رسد که بلندتر از سایر مدل های موی کوتاه است. موها در این مدل به طور بلند به سمت پشت سر شیب می گیرند و به موها حجم و حالتی نرم و زیبا می بخشد.

سخن آخر

با توجه به اینکه مدل های موی کوتاه زنانه همیشه در حال تغییر و به روز رسانی هستند، همیشه بهتر است قبل از انتخاب مدل موی کوتاه، با یک آرایشگر حرفه ای مشورت کنید.

ممنون از اینکه وقت گذاشتی (: اگر از مقاله خوشت اومد یه سری به بقیه هم بزن.

***مطالعه بیشتر***

دوره های ویژه کوتاهی مو زنانه آکادمی عریس

بزن رو لینک و ثبت نام کن

آخرین اخبــــــــــــــــــــــــــــــار:

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : جدیدترین مدل مو های کوتاه زنانه فوق العاده جذاب
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی و Index شد.

فهرست مطالب

آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری
آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری