رنگ مو های گیاهی فوق العاده فیتو

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

پایگاه دانش آکادمی عریس، استفاده از اتومات برای حالت دهی به موها یکی از روش های محبوب برای داشتن موهای صاف و بدون پرز است. اما این روش نیز همانند دیگر روش های استفاده از حرارت برای حالت دهی به موها، می تواند عوارض و آسیب هایی برای مو و پوست

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

پایگاه دانش و خبری عریـــــــــــــــس
SAHAMIR UNIVERSITY
تیم گردآوری محتوا و مقالات علمی عریس

جدول محتــــــــــــوا :

رنگ مو های گیاهی فوق العاده فیتو

پایگاه دانش آکادمی عریس، رنگ موهای فیتو دارای درصد زیادی از عصاره گیاهان رنگی (۵۷ تا ۶۱ درصد فرمولاسیون) دارای کمترین مقدار آمونیاک (۲ درصد هیدروکسید آمونیوم) و مواد مرطوب ‌کننده، ترمیم ‌کننده و ضد التهاب دارای ویتامین C (اسکوربیک اسید) به ‌عنوان آنتی‌اکسیدان، به مو و پوست سر آسیب وارد نمی کنند و خطر آلرژی (حساسیت) را به صفر می‌ رسانند.

به دلیل تغییرات هورمونی و داخلی که در دوران بارداری بوجود می آید، در صورت استفاده رنگ مو توسط خانم ‌های باردار بعد از سه ‌ماهه اول توصیه می‌ شود تا حتماً حساسیت زا بودن را قبل از مصرف تست کنید.

برای انجام تست حساسیت لازم است که کمی از خمیر رنگ و مایع اکسیدان را در ظرفی ترکیب کرده و بر روی استخوان پشت گوش بمالید بعد از گذشت ۱۰ دقیقه اگر حساسیت، قرمزی یا خارش بوجود آمد می ‌توان بر روی کل پوست سر استفاده کرد.


پیشنهاد نویسنده: دنیای رنگارنگ، جذاب ترین رنگ موهای 2023


نحوه و روش مصرف

ابتدا دستکش‌ ها را دست کنید.

محتوی تیوب رنگ مو را وارد بطری اکسیدان کنید. (جهت افزایش درخشندگی و رطوبت رسانی عمقی به مو های خشک در این قسمت بهتر است که محتوای یک ویال روغن آلس را به این ترکیب بیافزایید.)

درب بطری را بسته و به ‌خوبی تکان دهید.

بعد از بریدن نوک بطری ترکیب را استفاده نمایید (به علت پایه گیاهی و طبیعی رنگ موهای فیتو بهتر است که بلافاصله بعد از ترکیب کردن مواد فوق استفاده شود.)

اگر برای اولین بار است که موها را رنگ می ‌کنید، ترکیب را به ‌طور یکنواخت به همه موها بزنید. ۳۰ دقیقه صبر کنید و سپس موها را شستشو دهید.

اگر قبلاً موهایتان را رنگ کرده ‌اید، ابتدا ترکیب را به ریشه موها بزنید و ۱۰ دقیقه صبر کنید. سپس، رنگ را به همه موها بزنید. ۲۰ دقیقه صبر کنید و بعد موها را شستشو دهید.

برای شستشوی رنگ از روی موها، اول مقداری آب ولرم روی سرتان بپاشید و موها را به ‌آرامی ماساژ دهید تا کف یکنواخت و رقیقی روی موها بوجود آید.

سپس موها را بدون ماساژ دادن به ‌خوبی آبکشی کنید. بدین ‌صورت که رنگ را از ریشه تا ساقه مو شسته و این عمل را تکرار کرده تا آب تمیز را ببینید.

در قسمت پایانی برای افزایش دوام و درخشندگی رنگ مو باید از نرم ‌کننده تثبیت ‌کننده موی فیتوسیتروس استفاده کنید. بعد از شستن کامل رنگ مو محتوی ساشه نرم‌ کننده را بر روی ساقه موهای نمدار بزنید و بلافاصله با آب ولرم (بهتر است که آب متمایل به سرد باشد) بشویید. این عمل ضمن بستن کوتیکول ‌های باز مو (خارجی‌ترین لایه مو) باعث دوام بهتر و بیشتر رنگ مو می ‌شود.


حتما بخوانید: نکات طلایی برای افزایش ماندگاری رنگ مو


ممنون از اینکه وقت گذاشتی (: اگر از مقاله خوشت اومد یه سری به بقیه هم بزن.

***مطالعه بیشتر***

دوره های تخصصی رنگ مو آکادمی عریس

بزن رو لینک و ثبت نام کن

آخرین اخبــــــــــــــــــــــــــــــار:

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : رنگ مو های گیاهی فوق العاده فیتو
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی و Index شد.

فهرست مطالب

آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری
آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری