ابزار های اصلی یک تتو کار چیستند؟

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

پایگاه دانش آکادمی عریس، استفاده از اتومات برای حالت دهی به موها یکی از روش های محبوب برای داشتن موهای صاف و بدون پرز است. اما این روش نیز همانند دیگر روش های استفاده از حرارت برای حالت دهی به موها، می تواند عوارض و آسیب هایی برای مو و پوست

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

پایگاه دانش و خبری عریـــــــــــــــس
SAHAMIR UNIVERSITY
تیم گردآوری محتوا و مقالات علمی عریس

جدول محتــــــــــــوا :

ابزار های اصلی یک تتو کار چیستند؟

پایگاه دانش آکادمی عریس، تتو کاری یک هنر است که در طی آن رنگ ها و طرح های مختلف روی پوست انسان نقش بسته می شوند. تتو کاران از ابزار های خاصی برای انجام این کار استفاده می کنند. در این مقاله، به بررسی ابزار های اصلی یک تتو کار خواهیم پرداخت.

ماشین تتو

ماشین تتو، یا همان دستگاه تتو، ابزار اصلی یک تتو کار است. این دستگاه شامل یک موتور، یک سوزن و یک قلم است. ماشین تتو برقی است و با حرکت سوزن به بالا و پایین، رنگ را به طور پیوسته در پوست تزریق می کند. این دستگاه قابل تنظیم است و تتو کاران می توانند سرعت و قدرت سوزن را تنظیم کنند تا بهترین نتیجه را برای مشتریان خود به ارمغان بیاورند.

سوزن تتو

سوزن تتو نیز ابزاری بسیار مهم در تتو کاری است. این سوزن ها برای تزریق رنگ به پوست استفاده می شوند. سوزن ها معمولاً از جنس فلزی ساخته شده اند و در اندازه ها و ضخامت های مختلف موجود هستند. تتو کاران می توانند سوزن ها را براساس نیاز خود انتخاب کنند. از آنجا که سوزن ها با پوست در تماس می باشند، باید به دقت به تمیزی و ضدعفونی کردن آن ها توجه شود.

رنگ تتو

رنگ تتو نیز یکی از ابزار های اصلی یک تتو کار است. این رنگ ها به صورت مخصوص ساخته شده اند و برای استفاده بر روی پوست انسان مناسب هستند. رنگ ها معمولاً شامل پیگمنت ها و روغن های مختلف هستند که به طور معمول به صورت پودر یا مایع در دسترس هستند. تتو کاران باید از رنگ های با کیفیت و بدون سم استفاده کنند تا بتوانند نتیجه ای زیبا و دائمی برای مشتریان خود به ارمغان بیاورند.

دستکش های یکبار مصرف

دستکش های یکبار مصرف نیز برای تتو کاران بسیار مهم هستند. این دستکش ها برای محافظت از دست های تتو کار در مقابل آلودگی و عفونت ها استفاده می شوند. از آنجا که پوست مشتریان ممکن است با خون یا سایر مواد آلوده شود، استفاده از دستکش های یکبار مصرف ضروری است.

سخن آخر

در این مقاله به بررسی ابزار های اصلی یک تتو کار پرداختیم. ماشین تتو، سوزن تتو، رنگ تتو و دستکش های یکبار مصرف برخی از ابزار های مهم در این حرفه هستند. با استفاده از این ابزار ها به درستی و با دقت، تتو کاران می توانند نتیجه ای زیبا و دائمی برای مشتریان خود به ارمغان بیاورند.

ممنون از اینکه وقت گذاشتی (: اگر از مقاله خوشت اومد یه سری به بقیه هم بزن.

***مطالعه بیشتر***

دوره های تخصصی تاتو بدن آکادمی عریس

بزن رو لینک و ثبت نام کن

آخرین اخبــــــــــــــــــــــــــــــار:

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : ابزار های اصلی یک تتو کار چیستند؟
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی و Index شد.

فهرست مطالب

آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری
آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری