چگونه یک آرایش صورت ملایم داشته باشیم؟

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

پایگاه دانش آکادمی عریس، استفاده از اتومات برای حالت دهی به موها یکی از روش های محبوب برای داشتن موهای صاف و بدون پرز است. اما این روش نیز همانند دیگر روش های استفاده از حرارت برای حالت دهی به موها، می تواند عوارض و آسیب هایی برای مو و پوست

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

پایگاه دانش و خبری عریـــــــــــــــس
SAHAMIR UNIVERSITY
تیم گردآوری محتوا و مقالات علمی عریس

جدول محتــــــــــــوا :

چگونه یک آرایش صورت ملایم داشته باشیم؟

پایگاه دانش آکادمی عریس، مدل آرایش صورت ملایم یک روش آرایش است که به صورت طبیعی و ملایم صورت را زیبا و جذاب می‌کند. این نوع آرایش برای رویدادهای روزمره، مهمانی ها و ملاقات های رسمی بسیار مناسب است. در این مقاله، به شما مراحل اصلی یک مدل آرایش صورت ملایم را تشریح خواهیم کرد.

پاکسازی پوست

مرحله اول در آرایش صورت ملایم، پاکسازی پوست است. قبل از شروع آرایش، پوست خود را به طور کامل پاک کنید. از یک لوسیون پاک کننده یا آب گلاب استفاده کنید تا آلودگی ها و چربی های اضافی را از پوست خود بردارید. سپس با استفاده از یک تونر، پوست خود را تقویت کنید و آماده آرایش شوید.

استفاده از کرم پایه

بعد از پاکسازی پوست، از یک کرم پایه استفاده کنید. این کرم باعث می شود که آرایش شما بر روی پوست بهتر نشیند و ماندگاری آن افزایش یابد. از دستگاه ریزشناسی پوست استفاده کنید تا کرم پایه را به طور یکنواخت روی صورت خود بمالید.

استفاده از کانسیلر

مرحله بعدی استفاده از کانسیلر است. کانسیلر برای پوشاندن لک ها، جوش ها و هر نوع عیب یا تیرگی در پوست استفاده می شود. از یک برس مخصوص کانسیلر استفاده کنید تا کانسیلر را به طور یکنواخت بمالید و با استفاده از انگشتان خود آن را تراکم دهید.

استفاده از پودر

بعد از استفاده از کانسیلر، از پودر استفاده کنید تا پوست خود را ثابت کنید و براقیت را کاهش دهید. از یک برس پودر استفاده کنید و آرایش را به طور یکنواخت روی صورت بمالید.

آرایش چشم

مرحله بعدی آرایش چشم است. از یک رژ چشم و یک خط چشم استفاده کنید تا چشمان خود را برجسته کنید. از رنگ های طبیعی مانند قهوه ای، بژ و نیمه سیاه استفاده کنید و آن را به طور یکنواخت روی پلک های خود بمالید. سپس با استفاده از یک خط چشم، خط چشمان خود را تیره کنید و از جذابیت آنها لذت ببرید.

رژ لب

نهایتاً، از رژ لب استفاده کنید تا لب های خود را رنگی و زیبا کنید. از رنگ های طبیعی مانند صورتی روشن، بژ و قهوه ای استفاده کنید و رژ لب را به طور یکنواخت روی لب ها بمالید.

سخن آخر

در نهایت، با استفاده از اسپری ثابت کننده، آرایش خود را ثابت کنید و از آرایش صورت ملایم خود لذت ببرید. این مراحل تنها یک راهنمای کلی برای شروع به آرایش صورت ملایم هستند و شما می توانید آنها را با توجه به سلیقه خود و نیازهای پوست خود تغییر دهید. امیدواریم که این مقاله به شما کمک کند تا آرایش صورت ملایم خود را بهترین شکل ممکن انجام دهید.

ممنون از اینکه وقت گذاشتی (: اگر از مقاله خوشت اومد یه سری به بقیه هم بزن.

***مطالعه بیشتر***

دوره های تخصصی گریم و میکاپ آکادمی عریس

بزن رو لینک و ثبت نام کن

آخرین اخبــــــــــــــــــــــــــــــار:

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : چگونه یک آرایش صورت ملایم داشته باشیم؟
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی و Index شد.

فهرست مطالب

آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری
آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری