آشنایی با استروبینگ و تفاوت هایش با کانتورینگ

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

پایگاه دانش آکادمی عریس، استفاده از اتومات برای حالت دهی به موها یکی از روش های محبوب برای داشتن موهای صاف و بدون پرز است. اما این روش نیز همانند دیگر روش های استفاده از حرارت برای حالت دهی به موها، می تواند عوارض و آسیب هایی برای مو و پوست

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

پایگاه دانش و خبری عریـــــــــــــــس
SAHAMIR UNIVERSITY
تیم گردآوری محتوا و مقالات علمی عریس

جدول محتــــــــــــوا :

آشنایی با استروبینگ و تفاوت هایش با کانتورینگ

پایگاه دانش آکادمی عریس، روش استروبینگ و کانتورینگ دو تکنیک محبوب در آرایش صورت هستند که به کمک آنها می‌توانیم ویژگی‌های صورت را تا حدودی تغییر دهیم و آرایشی شیک و جذاب به صورت خود ببخشیم. اگرچه هر دو این روش‌ها به تنهایی برای نحوه آرایش صورت موثر هستند، اما تفاوت‌هایی در استفاده، تکنیک‌ها و نتایج آنها وجود دارد.

استروبینگ

استروبینگ یک روش آرایشی است که با استفاده از روشن‌کننده‌ها و براق‌کننده‌ها به ویژگی‌های صورت برجستگی می‌بخشد. در این روش، نور به صورت اعمال می‌شود تا جلوه‌ای سبک و لطیف به صورت داده شود. روشن کننده‌ها معمولاً در نقاط استراتژیک صورت مانند قسمت بالای سیب گونه‌ها، نوک بینی، قسمت بالای لب و سرتاسر خطوط برون‌برنده استفاده می‌شوند. این روش به ویژگی‌های صورت برجستگی می‌بخشد و باعث می‌شود صورت شما به نظر روشن و جذاب تر بیاید.

کانتورینگ

از طرف دیگر، کانتورینگ یک تکنیک آرایشی است که با استفاده از رنگ‌های تیره و روشن بر روی نقاط استراتژیک صورت، ابعاد صورت را تغییر می‌دهد. در این روش، رنگ تیره در نقاطی که می‌خواهید برجستگی کم کنید، مانند زیر سیب گونه‌ها، خط وسط بینی و مدل لب، استفاده می‌شود. همچنین رنگ روشن در نقاطی که می‌خواهید برجستگی بیشتری داشته باشید، مانند بالای سیب گونه‌ها، جلوی پیشانی و زیر چانه، استفاده می‌شود. این روش به ویژگی‌های صورت ابعاد می‌دهد و باعث می‌شود صورت شما به نظر تند و تیزتر بیاید.

سخن آخر

بنابراین، تفاوت اصلی بین استروبینگ و کانتورینگ در این است که استروبینگ با استفاده از نور به ویژگی‌های صورت برجستگی می‌بخشد و آن را روشن‌تر می‌کند، در حالی که کانتورینگ با استفاده از رنگ‌های تیره و روشن به ابعاد صورت تغییر می‌دهد و آن را تندتر می‌کند. هر دو روش در آرایش صورت مؤثر هستند و به توانایی هنرمند آرایش بستگی دارد که کدام روش را برای نحوه آرایش صورت خود انتخاب کند. در نهایت، همیشه می‌توانید این دو روش را با یکدیگر ترکیب کنید تا آرایشی منحصر به فرد و جذاب برای صورت خود ایجاد کنید.

ممنون از اینکه وقت گذاشتی (: اگر از مقاله خوشت اومد یه سری به بقیه هم بزن.

***مطالعه بیشتر***

دوره های تخصصی گریم و میکاپ آکادمی عریس

بزن رو لینک و ثبت نام کن

آخرین اخبــــــــــــــــــــــــــــــار:

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : آشنایی با استروبینگ و تفاوت هایش با کانتورینگ
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی و Index شد.

فهرست مطالب

آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری
آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری