بیوتی بلندر، اسفنج جادویی

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

پایگاه دانش آکادمی عریس، استفاده از اتومات برای حالت دهی به موها یکی از روش های محبوب برای داشتن موهای صاف و بدون پرز است. اما این روش نیز همانند دیگر روش های استفاده از حرارت برای حالت دهی به موها، می تواند عوارض و آسیب هایی برای مو و پوست

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

پایگاه دانش و خبری عریـــــــــــــــس
SAHAMIR UNIVERSITY
تیم گردآوری محتوا و مقالات علمی عریس

جدول محتــــــــــــوا :

بیوتی بلندر، اسفنج جادویی

پایگاه دانش آکادمی عریس، بیوتی بلندر اسفنجی یک ابزار پرطرفدار در صنعت آرایش است که برای ایجاد پوششی طبیعی و بدون خطوط در آرایش صورت استفاده می شود. این اسفنج که شکلی بیضی دارد، از جنس لاتکس بسیار نرم و پرنشاط است که به راحتی باعث ایجاد پوششی یکنواخت و مات می شود.

استفاده از بیوتی بلندر

استفاده از بیوتی بلندر اسفنجی بسیار آسان است. در ابتدا، اسفنج را با آب بیشتری مرطوب کرده و سپس آن را بین دو دست خود فشار دهید تا از آب اضافی خود خالی شود. سپس، مقداری از محصول آرایشی را روی پشت دست خود قرار دهید و با استفاده از بیوتی بلندر، آن را روی صورت خود تپ بزنید.

بیوتی بلندر اسفنجی

بیوتی بلندر اسفنجی می تواند در ایجاد پوششی طبیعی و بدون خطوط بسیار مؤثر باشد. با تپ زدن اسفنج به طور متناوب روی پوست، محصول آرایشی به طور یکنواخت و مات روی پوست پخش می شود و به نرمی با پوست ترکیب می شود. همچنین، با استفاده از اسفنج در مناطق مختلف صورت مانند زیر چشم، ناحیه بینی و دهان، می توانید به راحتی به پوست دسترسی داشته باشید و پوششی یکنواخت برای آنها ایجاد کنید.

محصولات مایع و کرمی

بیوتی بلندر اسفنجی همچنین برای استفاده از محصولات مایع و کرمی مانند فوندانت، کنسیلر و رژ لب بسیار مناسب است. با استفاده از بیوتی بلندر برای برخی از محصولات، می توانید پوششی سبک تر و طبیعی تر را به دست آورید و از ایجاد لکه ها و خطوط بر روی پوست جلوگیری کنید.

مزیت

از مزیت های دیگر بیوتی بلندر اسفنجی می توان به قابلیت شستشو و استفاده مکرر اش اشاره کرد. این اسفنج قابلیت شستشو و تمیز کردن راحتی دارد و می توانید آن را بعد از هر بار استفاده شستشو دهید. همچنین، می توانید از این اسفنج برای مدت طولانی استفاده کنید و نیازی به تعویض آن ندارید.

در نهایت

در نهایت، بیوتی بلندر اسفنجی یک ابزار ضروری برای آرایش حرفه ای و صحیح است. با استفاده از این اسفنج، می توانید پوست خود را با کمترین میزان محصول آرایشی پوشانده و پوششی طبیعی و بدون خطوط را به دست آورید. همچنین، با قابلیت شستشو و استفاده مکرر اش، بیوتی بلندر اسفنجی برای مدت طولانی به شما خدمت می کند.

ممنون از اینکه وقت گذاشتی (: اگر از مقاله خوشت اومد یه سری به بقیه هم بزن.

***مطالعه بیشتر***

دوره های تخصصی گریم و میکاپ آکادمی عریس

بزن رو لینک و ثبت نام کن

آخرین اخبــــــــــــــــــــــــــــــار:

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : بیوتی بلندر، اسفنج جادویی
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی و Index شد.

فهرست مطالب

آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری
آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری