سفید کردن پوست با اسکراب

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

پایگاه دانش آکادمی عریس، استفاده از اتومات برای حالت دهی به موها یکی از روش های محبوب برای داشتن موهای صاف و بدون پرز است. اما این روش نیز همانند دیگر روش های استفاده از حرارت برای حالت دهی به موها، می تواند عوارض و آسیب هایی برای مو و پوست

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

پایگاه دانش و خبری عریـــــــــــــــس
SAHAMIR UNIVERSITY
تیم گردآوری محتوا و مقالات علمی عریس

جدول محتــــــــــــوا :

سفید کردن پوست با اسکراب

پایگاه دانش آکادمی عریس، اسکراب پوست یکی از تکنیک‌های مراقبت از پوست است که به منظور تمیز کردن و لایه‌برداری پوست استفاده می‌شود. این روش ممکن است باعث تحریک پوست شود و باعث از بین رفتن لایه‌های سطحی پوست شود. اما آیا این روش واقعاً می‌تواند پوست را سفید کند؟

آیا اسکراب پوست را سفید می‌کند؟

درک این موضوع نیازمند دانش بیشتری درباره روند رنگ پوست است. پوست هر فرد شامل ملانین است که پیگمنتی که مسئول رنگ پوست است. در برخی از افراد، ملانین بیشتری وجود دارد که منجر به پوستی تیره می‌شود. از طرف دیگر، در برخی از افراد، ملانین کمتری وجود دارد که منجر به پوستی روشن می‌شود.

با توجه به اینکه اسکراب پوست فقط لایه‌های سطحی پوست را تمیز می‌کند، احتمالاً نمی‌تواند میزان ملانین را کاهش دهد. بنابراین، اسکراب پوست به تنهایی نمی‌تواند پوست را سفید کند.

اما این مقاله باید دقیق‌تر شود. همانطور که پیشتر گفته شد، اسکراب پوست فقط لایه‌های سطحی را تمیز می‌کند و به تنهایی نمی‌تواند روند رنگ پوست را تغییر دهد. اما اگر اسکراب با مواد دیگری مانند مواد روشن کننده همراه شود، می‌تواند به کاهش رنگ تیرگی پوست کمک کند.

مواد روشن کننده می‌توانند به دو صورت عمل کنند. اولین روش، از طریق لایه‌های سطحی پوست عمل می‌کند و موجب جوان‌تر نمودن و روشن شدن پوست می‌شود. دومین روش، به تولید ملانین کمتر کمک می‌کند و در نتیجه پوست را سفیدتر می‌کند.

در نهایت، باید توجه داشت که هر فردی پوستی منحصر به فرد دارد و واکنش‌های مختلفی نسبت به مراقبت‌های پوستی دارد. برخی از افراد ممکن است به اسکراب پوست حساسیت نشان دهند و برخی دیگر ممکن است به مواد روشن کننده حساسیت نشان دهند. لذا قبل از استفاده از اسکراب یا هر ماده دیگری، بهتر است با یک متخصص پوست مشورت کنید تا بفهمید کدام روش برای شما مناسب است.

در نتیجه

در نتیجه، می‌توان گفت که اسکراب پوست تنها لایه‌های سطحی پوست را تمیز می‌کند و به تنهایی نمی‌تواند پوست را سفید کند. با این حال، با استفاده از مواد روشن کننده همراه با اسکراب، می‌توان رنگ تیرگی پوست را کاهش داد.

ممنون از اینکه وقت گذاشتی (: اگر از مقاله خوشت اومد یه سری به بقیه هم بزن.

***مطالعه بیشتر***

دوره های تخصصی مراقب پوست آکادمی عریس

بزن رو لینک و ثبت نام کن

آخرین اخبــــــــــــــــــــــــــــــار:

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : سفید کردن پوست با اسکراب
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی و Index شد.

فهرست مطالب

آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری
آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری