بادی اسپلش BODY SPLASH چیست؟

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

پایگاه دانش آکادمی عریس، استفاده از اتومات برای حالت دهی به موها یکی از روش های محبوب برای داشتن موهای صاف و بدون پرز است. اما این روش نیز همانند دیگر روش های استفاده از حرارت برای حالت دهی به موها، می تواند عوارض و آسیب هایی برای مو و پوست

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

پایگاه دانش و خبری عریـــــــــــــــس
SAHAMIR UNIVERSITY
تیم گردآوری محتوا و مقالات علمی عریس

جدول محتــــــــــــوا :

بادی اسپلش BODY SPLASH چیست؟

پایگاه دانش آکادمی عریس، بادی اسپلش یا همان BODY SPLASH یک نوع عطر آب می باشد که برای استفاده بر روی بدن استفاده می شود. این محصول به عنوان جایگزینی برای عطر های سنتی، که طبعاً غلظت بالاتری دارند، به کار می رود.

بادی اسپلش ها

بادی اسپلش ها دارای غلظت پایین تری از عطر ها هستند و اغلب دارای رایحه های ملایم و تازه هستند. غلظت کمتر این محصولات باعث می شود تا بوی آنها طولانی مدت نماند و برخلاف عطر های سنتی، این محصولات به راحتی تبخیر می شوند.

بادی اسپلش ها اغلب در جلوه های تابستانی و خنک کننده مورد استفاده قرار می گیرند. در فصل های گرم و آفتابی، این محصولات می توانند به عنوان روشی برای احساس خنکی و تازگی پوست مورد استفاده قرار بگیرند. همچنین، بادی اسپلش ها ممکن است دارای ویتامین ها و عناصر مغذی باشند که به پوست نیز مفید هستند.

بادی اسپلش ها به عنوان یک محصول مراقبت از بدن می توانند به روش های مختلف استفاده شوند. برخی از افراد از این محصولات برای عطر کردن پوست بدن بعد از حمام استفاده می کنند. همچنین، می توانند به عنوان روشی برای تازه کردن بوی بدن در طول روز و به عنوان جانبی برای عطر های سنتی استفاده شوند.

همچنین، بادی اسپلش ها معمولاً در انواع رایحه ها در دسترس هستند. از رایحه های گلی و میوه ای گرفته تا رایحه های خنک و خنک کننده، می توانید بین گزینه های مختلفی انتخاب کنید. همچنین، بادی اسپلش ها معمولاً در بسته بندی های کوچک و مناسب برای حمل و نقل آسان عرضه می شوند.

سخن آخر

در نهایت، بادی اسپلش ها باعث می شوند تا پوست شما تازه، خنک و خوشبو باقی بماند. این محصولات باعث می شوند تا شما با احساس انرژی و تازگی به روز خود شروع کنید.

ممنون از اینکه وقت گذاشتی (: اگر از مقاله خوشت اومد یه سری به بقیه هم بزن.

***مطالعه بیشتر***

دوره های تخصصی کراتینه و احیا آکادمی عریس

بزن رو لینک و ثبت نام کن

آخرین اخبــــــــــــــــــــــــــــــار:

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : بادی اسپلش BODY SPLASH چیست؟
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی و Index شد.

فهرست مطالب

آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری
آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری