مراقبت پوست و مو اموزش مراقبت های پوست و مو اموزش خدمات پوست و مو اموزشگاه پوست و مو اکادمی عریس اموزشگاه عریس

عنوان دوره آموزشی: مراقبت های پوست و مو

دوره آموزش جامع مراقبت های پوست و مو

رشته مراقبت های پوست و مو بعنوان یکی از تخصصی ترین زمینه های مراقبتی و زیبایی در دنیا بشمار می آید ، فعالیت در زمینه مراقبت های پوست و مو ضمن ایجاد تاثیر مثبت در بهبود سلامت پوست و مو افراد با از بین بردن اختلالات پوستی و مویی و تقویت آن موجب دو چندان شدن زیبایی در افراد میشود . از این رو متقاضیان استفاده از خدمات پوست و مو بخصوص در بانوان هر روز در حال افزایش بوده و بازار کار آن بسیار پر رونق و درآمدزا ارزیابی میشود.
دوره آموزش عالی مراقبت های پوست و مو توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره مراقبت های پوست و مو این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته مراقبت های پوست و مو با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره مراقبت های پوست و مو را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است.

چرا آکادمی عریس؟

مشخصات مدرس و اساتید

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته مراقبت پوست و مو حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

مشخصات عمومی دوره

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیمراقبت های پوست و موطبی و زیبایی
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات12 الی 18 جلسهسه جلسه در روز
مدت زمان هر جلسه90 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیااعتبار در 34 کشور
مدرک داخلیسازمان فنیمدرک داخلی
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های آموزشی

سرفصل های  آموزشی دوره مراقبت های پوست و مو مشتمل بر 41 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع مراقبت پوست و مو (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه مراقبت های پوست و مو ندارند.

– معرفی و شناخت لوازم و ابزار کار

– معرفی انواع روش های مراقبت و تقویت پوست و مو

– معرفی و شناخت انواع دستگاه های پوست و مو در جهان

– آموزش آماده سازی پوست و مو قبل از کار

– آشنایی با روش های ویتامینه پوست

– آشنایی با روش های ویتامینه مو

– آموزش ساخت ماسک ژله ای و گیاهی

– روش آبرسانی و بستن منافذ پوست

– روش لایه برداری پوست

_ آموزش میکرودرم و هیدرودرم

– آموزش هیدرولیفت 

– آموزش لیفتینگ

– آموزش میکرونیدلینگ

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

- سرفصل دوره تکمیلی مراقبت پوست و مو (Perfectal) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه مراقبت های پوست و مو هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن

– آموزش پیلینگ شیمیایی ، مکانیکی و لیزری

– آموزش میکرودرم ابریژن

– روش های تحریک اپیدرم پوست

– آموزش روش PRP

– آموزش پیشرفته مزوتراپی

– روش های از بین بردن موهای زائد بدن و صورت

– درمان و بهبود لک های پوستی و آکنه های التهابی و سطحی

– روش های رفع افتادگی پوست گردن و صورت

– پرسینگ

– آموزش مباحث اختصاصی پرفکتال

- سرفصل دوره مربیگری مراقبت پوست و مو (Master) :

10/10

مناسب هنرجویانی که با سرفصل های دو دوره قبلی مسلط هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن و پرفکتال

– روش های از بین بردن جوش و لک های بزرگسالی

– آموزش روش های تزریق ژل

– آموزش روش های از بین بردن خال و زگیل

– روش های رفع مشکلات عروقی و مویرگی صورت

– آموزش مباحث اختصاصی مستر

سوالات متداول

پس از اتمام دوره آموزش تخصصی مراقبت پوست و مو  مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره مراقبت پوست و مو از سازمان فنی کشوری

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت که در این دوره آموزشی شامل کلیه ابزار و لوازم مورد نیاز مراقبت پوست و مو میباشد . لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

آکادمی در اختیار هنرجو قرار نمیدهد ، لذا هنرجویانی که قصد تمرین مازاد بر ساعات کلاس را دارند میبایست مدل به همراه داشته باشند .

مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد.

هنرجویان تنها برای اخذ مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور میبایست هزینه آزمون و ترجمه و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه مراقبت پوست و مو نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی مراقبت پوست و مو در مرکز عریس با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 جلسه تا 20 جلسه متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی مراقبت پوست و مو را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه جزعی ( حدود 100-150 هزار تومان در روز ) میبایست در این خصوص پرداخت شود .

دوره های آرایشگری مراقبت پوست و مو هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

به جرات میتوان گفت بازار کار رشته مراقبت پوست و مو طیف وسیعی از بازار را در بر گرفته است و بعنوان یکی از حساس ترین و تخصصی ترین رشته های مراقبت زیبایی در ایران بشمار می آید که متقاضیان آن رو به افزایش است.

هم اکنون ثبت نام کنید

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی مراقبت های پوست و مو اقدام نمایید.

12 پاسخ

  1. سلام وقت بخیر من می خوام این روش را به تازگی شروع به یادگیری کنم و هیچ پیش زمینه ای از آن ندارم راهنمایی می کنید چه دوره ای برام خوب است؟

  2. سلام عزیزم. شما میتوانید با شرکت در دوره های توکن ابتدا اصول کلی این روش و نکات پایه آن را فرا بگیرید و سپس بعد از آشنایی کلی با این حوزه وارد دوره های تخصصی ، تکمیلی و در صورت تمایل دوره های مربیگری شوید.

  3. سلام عزیزم بله در دوره آموزشی مراقبت پوست و مو، آموزش لیفتینگ یکی از سرفصل های مهم و اصلی می باشد.

  4. سلام در این دوره میکرونیدلینگ هم آموزش میدید و آیا بعد از اتمام مدرک ارائه میشه ؟

  5. سلام عزیزم. بله آموزش میکرونیدلینگ جز سرفصل های دوره تخصصی مراقبت پوست و مو می باشد. و مدرک تخصصی بین المللی بعد از اتمام دوره اعطا می شود.

  6. سلام عزیزم. برای اطلاع از جزئیات برگزاری کلاس ها و نحوه ثبت نام می توانید به قسمت ثبت نام در همین صفحه مراجعه کنید و یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

  7. سلام عزیزم.بازار کار رشته مراقبت پوست و مو طیف وسیعی از بازار را در بر گرفته است و بعنوان یکی از حساس ترین و تخصصی ترین رشته های مراقبت زیبایی در ایران بشمار می آید که متقاضیان آن رو به افزایش است. بله صد در صد با یادگیری تکنیک ها و داشتن مهارت حرفه ای می توانید به درآمد خوبی دست پیدا کنید.

  8. سلام عزیزم. شما به صورت حضوری و یا غیرحضوری میتوانید ثبت نام کنید. برای ثبت نام می توانید از طریق قسمت ثبت نام در این صفحه اقدام نمایید و یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی