630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۲ /۰۹ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
2931 امتیاز
5/5

اموزش مراقبت پوست و مو

برگزاری اموزش مراقبت پوست و مو بصورت آکادمیک و ترمیک توسط مرکز آموزش عالی عریس در کشور ، اموزش مراقبت پوست و مو هم اکنون به صورت برگزاری کلاس های حضوری یا آنلاین در دسترس عموم عبلقه مندان به این حوزه است ، همچنین اموزش مراقبت پوست و مو برای متقاضیانی که خارج از استان تهران هستند بصورت فشرده ظرف مدت 7 روز برگزار میشود . در دسترس عموم علاقه مندان به این حوزه قرار گرفته است .

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
2 دهه تجربه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشته های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

پوست و مو

دوره آموزش مراقبت پوست و مو

اموزش تخصصی مراقبت پوست و مو

رشته اموزش مراقبت های پوست و مو بعنوان یکی از تخصصی ترین زمینه های مراقبتی و زیبایی در دنیا بشمار می آید ، از طرفی اموزش مراقبت پوست و مو بصورت کاملا علمی و تخصصی برای فعالین این حوزه بسیار حائز اهمیت میباشد ، فعالیت در زمینه مراقبت های پوست و مو ضمن ایجاد تاثیر مثبت در بهبود سلامت پوست و مو افراد با از بین بردن اختلالات پوستی و مویی و تقویت آن موجب دو چندان شدن زیبایی در افراد میشود . از این رو متقاضیان استفاده از خدمات پوست و مو بخصوص در بانوان هر روز در حال افزایش بوده و بازار کار آن بسیار پر رونق و درآمدزا ارزیابی میشود.
دوره آموزش مراقبت های پوست و مو توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اموزش مراقبت های پوست و مو این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته اموزشی مراقبت های پوست و مو با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره اموزشی مراقبت های پوست و مو را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است. همچنین هنجویان میتوانند بمنظور ثبت نام و رزرو کلاس از طریق همین سامانه اقدام نمایند.

ویژگی دوره اموزش مراقبت پوست و مو

اساتید و مدرسان مراقبت پوست و مو

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته مراقبت پوست و مو حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

چارت آموزشی

[table id=7 /]

سرفصل های اموزش مراقبت پوست و مو :

سرفصل های آموزشی دوره مراقبت های پوست و مو مشتمل بر 41 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع مراقبت پوست و مو (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه مراقبت های پوست و مو ندارند.

– معرفی و شناخت لوازم و ابزار کار

– معرفی انواع روش های مراقبت و تقویت پوست و مو

– معرفی و شناخت انواع دستگاه های پوست و مو در جهان

– آموزش آماده سازی پوست و مو قبل از کار

– آشنایی با روش های ویتامینه پوست

– آشنایی با روش های ویتامینه مو

– روش آبرسانی و بستن منافذ پوست

– روش لایه برداری پوست

_ آموزش میکرودرم و هیدرودرم

– آموزش هیدرولیفت 

– آموزش لیفتینگ

– آموزش میکرونیدلینگ

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

- سرفصل دوره تکمیلی مراقبت پوست و مو (Perfectal) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه مراقبت های پوست و مو هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن

– آموزش پیلینگ شیمیایی 

– آموزش میکرودرم ابریژن

– روش های تحریک اپیدرم پوست

– آموزش پیشرفته مزوتراپی

– درمان و بهبود لک های پوستی و آکنه های التهابی و سطحی

– روش های رفع افتادگی پوست گردن و صورت

– آموزش ساخت ماسک ژله ای و گیاهی

– آموزش مباحث اختصاصی پرفکتال

- سرفصل مربیگری مراقبت پوست و مو (Master) :

10/10

مناسب هنرجویانی که با سرفصل های دو دوره قبلی مسلط هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن و پرفکتال

-به روز رسانی متد و آپدیت تکنیک 

– آموزش مباحث اختصاصی مستر

پاسخگویی به سوالات متداول هنرجویان

پس از اتمام دوره آموزشی مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد (شرکت در آزمون مستلزم هزینه جداگانه و آزمون می باشد) ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره  از سازمان فنی کشوری پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا پس از قبولی در آزمون

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز درکلاس قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدل بر عهده هنرجو می باشد،لذا هنرجویانی که مدل ندارند و یا از شهرستان هستند میتوانند از کارشناسان مجموعه در این خصوص مشاوره بگیرند .

مدارک بین المللی مستلزم ثبت نام در آزمون و پرداخت وجه آن می باشد و مدارک صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده .

هنرجویان برای اخذ مدرک بین المللی و مدرک سازمان فنی حرفه ای کشوری میبایست هزینه آزمون و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه مباحث آرایشگری ، مراقبتی و زیبایی نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی  با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 ساعت تا 24 ساعت آموزش متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی  را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه اقامت میبایست در این خصوص پرداخت شود و با هنرجو می باشد .

دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

ادامه فرایند ثبت نام

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی مراقبت های پوست و مو اقدام نمایید.

دوره های آموزشی مرتبط
بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی گریم و میکاپ میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید
9.8/10
پکیج های اموزش مرتبط
بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی گریم و میکاپ میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید
9.8/10

اموزشگاه مراقبت پوست و مو

اموزشگاه آرایشگری و مراقبت زیبایی عریس بعنوان یکی از آموزشگاه های مراقبت پوست و مو در سطح بین الملل با برگزاری دوره های اموزش مراقبت پوست و مو توانسته به یکی از شناخته شده ترین و حرفه ای ترین اموزشگاه مراقبت پوست و مو تبدیل شود ، در اموزشگاه عریس جدیدترین و تخصصی ترین متد در زمینه مراقبت پوست و مو تدوین و به هنرجویان و علاقه مندان این حوزه ارائه میشود .  بدون شک اموزش مراقبت پوست و مو در یکی از بهترین مراکز اموزشگاهی کشور و بین الملل مزایای بسیاری اعم از اعتباری و سطح علمی برای متقاضی خواهد داشت

بهترین اموزشگاه مراقبت پوست و مو

به مدت 10 سال ممتد عنوان بهترین اموزشگاه مراقبت پوست و مو متعلق است به مرکز آموزش عالی عریس ، این مجموعه توانسته با بکارگیری جدیدترین متد جهانی بعنوان بهترین اموزشگاه مراقبت پوست و مو در سطح داخلی و بین المللی شناخته شود ،  همچنین بعنوان یکی از پیشتازان عرصه مراقبت پوست و مو در دنیا میباشد .  این مجموعه با برگزاری بالاترین سطح اموزش در زمینه مراقبت پوست و مو توانسته بعنوان یک مرجع بین المللی در دنیا شناخته و بعنوان بهترین اموزشگاه مراقبت پوست و مو در این عرصه عمل کند .

آموزش حضوری مراقبت پوست و مو

برگزاری دوره های اموزش اکادمیک و حضوری مراقبت پوست و مو در مجموعه عریس  بصورت کاملا ترمیک و با حضور فیزیکی هنرجو در مرکز برگزار میشود ، دوره های اموزش حضوری و ترمیک مراقبت پوست و مو بطور معمول بصورت 1 ماهه و یا 7 روزه فشرده برگزار میشود . این اموزش ها بر مبنای فراگیری کامل و جامع حرفه مراقبت پوست و مو و بر مبنای سطح و نوع اموزش در نظر گرفته شده اند . لازم به ذکر است کلیه علاقه مندان به شرکت در دوره های اموزش مراقبت پوست و مو میتوانند پس از انتخاب سطح و دوره مورد نظر نسبت به ثبت نام در کلاس اقدام نمایند .

آموزش آنلاین مراقبت پوست و مو

دوره های اموزش انلاین مراقبت پوست و مو برای اولین بار در کشور بصورت استاندارد و با سطح کیفی بسیار بالا برگزار میشوند ، اموزش انلاین مراقبت پوست و مو بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود ، از طرفی هنرجویان از حضور در کلاس های اموزش انلاین مراقبت پوست و مو بی نیاز خواهند بود و میتوانند از تمامی ویژگی های اموزش حضوری مراقبت پوست و مو بدون افت کیفیت کلاس استفاده نمایند . 

اموزش انلاین مراقبت پوست و مو هم اکنون در مجموعه عریس ارائه و قابل استفاده برای عموم علاقه مندان میباشد .

مدرک بین المللی مراقبت پوست و مو

مدرک بین المللی مراقبت پوست و مو در پایان دوره های اموزشی و پس از اخذ نمره قبولی در آزمون پایان دوره به هنرجو اعطا میشود ، مدرک بین المللی مراقبت پوست و مو بعنوان یکی از مدارک سطح بالا و حرفه ای در داخل و خارج از کشور بشمار می اید ، از طرفی مدرک بین المللی مراقبت پوست و مو با اعتبار جهانی و ریجیستری معتبر در حال حاضر تنها در آکادمی عریس اعطا میشود ، این موسسه بعنوان نماینده رسمی موسسه آموزش علوم حرفه ای اروپا و استرالیا تنها مرجه رسمی صدور و اعطای مدرک بین المللی در رشته مراقبت پوست و مو در کشور میباشد.

گواهینامه بین المللی مراقبت پوست و مو

گواهینامه بین المللی مراقبت پوست و مو در پایان دوره های اموزشی و پس از اخذ نمره قبولی در آزمون پایان دوره به هنرجو اعطا میشود ، گواهینامه بین المللی مراقبت پوست و مو بعنوان یکی از گواهینامه های سطح بالا و حرفه ای در داخل و خارج از کشور بشمار می اید ، از طرفی گواهینامه بین المللی مراقبت پوست و مو با اعتبار جهانی و ریجیستری معتبر در حال حاضر تنها در آکادمی عریس اعطا میشود ، این موسسه بعنوان نماینده رسمی موسسه آموزش علوم حرفه ای اروپا و استرالیا تنها مرجه رسمی صدور و اعطای گواهینامه بین المللی در رشته مراقبت پوست و مو در کشور میباشد.

بهترین استاد و مدرس مراقبت پوست و مو

بهترین استاد و مدرس مراقبت پوست و مو را میتوان به فردی نسبت داد که در حرفه مراقبت پوست و مو تسلط و تخصص کامل داشته ، مدرسان و اساتید برتر مراقبت پوست و مو  دارای سابقه و تجربه کاری حداقل 10 ساله در این حوزه بوده و بطور منظم سالانه تحت بروزرسانی آخرین متد و سبک های مراقبت پوست و مو قرار میگیرند ، از طرفی بهترین مدرسان مراقبت پوست و مو که دارای تمامی ویژگی های مذکور هستند هم اکنون بواسطه سرمایه گذاری های عریس در این مرکز مشغول به تدریس و آموزش هنرجویان هستند . اساتید مراقبت پوست و مو در آکادمی عریس همگی دارای سطح یک مربیگری و دارای نشان مسترگلد از اروپا میباشند .

آموزش تخصصی مراقبت پوست و مو

برگزاری دوره اموزش تخصصی مراقبت پوست و مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش تخصصی مراقبت پوست و مو این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش تخصصی مراقبت پوست و مو با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش تخصصی مراقبت پوست و مو بصورت کامل و جامع و از پایه بوده بطوریکه در انتخای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مراقبت پوست و مو نخواهد داشت .

اموزش پیشرفته مراقبت پوست و مو

برگزاری دوره اموزش پیشرفته مراقبت پوست و مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش پیشرفته مراقبت پوست و مو این مرکز سالانه در 4 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش پیشرفته مراقبت پوست و مو با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش پیشرفته مراقبت پوست و مو بصورت کامل و در سطح پیشرفته بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در مباحث پیشرفته مراقبت پوست و مو نخواهد داشت .

اموزش مستری مراقبت پوست و مو

برگزاری دوره اموزش مستری مراقبت پوست و مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش مستری مراقبت پوست و مو این مرکز سالانه در 2 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش مستری مراقبت پوست و مو با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش مستری مراقبت پوست و مو بصورت کامل و در سطح مستری بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در مباحث مستری مراقبت پوست و مو نخواهد داشت .

اموزش مربیگری مراقبت پوست و مو

برگزاری دوره اموزش مربیگری مراقبت پوست و مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش مربیگری مراقبت پوست و مو این مرکز سالانه در 2 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش مربیگری مراقبت پوست و مو با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش مربیگری مراقبت پوست و مو بصورت کامل و در سطح مربیگری بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در مباحث مربیگری مراقبت پوست و مو نخواهد داشت .

سرتیفیکیت جهانی مراقبت پوست و مو

سرتیفیکیت بین المللی مراقبت پوست و مو در پایان دوره های اموزشی و پس از اخذ نمره قبولی در آزمون پایان دوره به هنرجو اعطا میشود ، سرتیفیکیت بین المللی مراقبت پوست و مو بعنوان یکی از سرتیفیکیت های سطح بالا و حرفه ای در داخل و خارج از کشور بشمار می اید ، از طرفی سرتیفیکیت بین المللی مراقبت پوست و مو با اعتبار جهانی و ریجیستری معتبر در حال حاضر تنها در آکادمی عریس اعطا میشود ، این موسسه بعنوان نماینده رسمی موسسه آموزش علوم حرفه ای اروپا و استرالیا تنها مرجه رسمی صدور و اعطای سرتیفیکیت بین المللی در رشته مراقبت پوست و مو در کشور میباشد.

اموزش صفر تا صد مراقبت پوست و مو

برگزاری دوره اموزش صفر تا صد مراقبت پوست و مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش صفر تا صد مراقبت پوست و مو این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش صفر تا صد مراقبت پوست و مو با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش صفر تا صد مراقبت پوست و مو بصورت کامل و صفر تا صد بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث صفر تا صد مراقبت پوست و مو نخواهد داشت .

اموزش پایه و مبتدی مراقبت پوست و مو

برگزاری دوره اموزش از پایه و مبتدی مراقبت پوست و مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش پایه و مبتدی مراقبت پوست و مو این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش پایه و مبتدی مراقبت پوست و مو با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش پایه و مبتدی مراقبت پوست و مو بصورت کامل و از پایه و مبتدی بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث پایه و مبتدی مراقبت پوست و مو نخواهد داشت .

اموزش حرفه ای مراقبت پوست و مو

برگزاری دوره اموزش از حرفه ای مراقبت پوست و مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش حرفه ای مراقبت پوست و مو این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش حرفه ای مراقبت پوست و مو با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش حرفه ای مراقبت پوست و مو بصورت کامل و سطح حرفه ای بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث حرفه ای مراقبت پوست و مو نخواهد داشت .

اموزش جامع و کامل مراقبت پوست و مو

برگزاری دوره اموزش از جامع مراقبت پوست و مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش جامع مراقبت پوست و مو این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش جامع مراقبت پوست و مو با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش جامع مراقبت پوست و مو بصورت کامل و جامع بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث جامع مراقبت پوست و مو نخواهد داشت .

فهرست مطالب