امروز مورخ: ۲۷ /۰۲ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
post
page
اطلاعیه مهم موسسه آموش عالی عریس : آغاز برگزاری دوره های آموزش مربیگری کار با مواد در کشور امارات متحده عربی .
مراقبت پوست و مو اموزش مراقبت های پوست و مو اموزش خدمات پوست و مو اموزشگاه پوست و مو اکادمی عریس اموزشگاه عریس

عنوان دوره آموزشی: مراقبت های پوست و مو

رشته مراقبت های پوست و مو بعنوان یکی از تخصصی ترین زمینه های مراقبتی و زیبایی در دنیا بشمار می آید ، فعالیت در زمینه مراقبت های پوست و مو ضمن ایجاد تاثیر مثبت در بهبود سلامت پوست و مو افراد با از بین بردن اختلالات پوستی و مویی و تقویت آن موجب دو چندان شدن زیبایی در افراد میشود . از این رو متقاضیان استفاده از خدمات پوست و مو بخصوص در بانوان هر روز در حال افزایش بوده و بازار کار آن بسیار پر رونق و درآمدزا ارزیابی میشود.
دوره آموزش مراقبت های پوست و مو توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اموزش مراقبت های پوست و مو این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته اموزشی مراقبت های پوست و مو با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره اموزشی مراقبت های پوست و مو را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است. همچنین هنجویان میتوانند بمنظور ثبت نام و رزرو کلاس از طریق همین سامانه اقدام نمایند.

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته مراقبت پوست و مو حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیمراقبت های پوست و موطبی و زیبایی
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات6 جلسهسه جلسه در هفته
مدت زمان هر جلسه240 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیابا آزمون
مدرک داخلیسازمان فنیبا آزمون
مدرک آکادمی گواهینامه داخلی مجموعه بدون آزمون
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های آموزشی دوره مراقبت های پوست و مو مشتمل بر 41 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع مراقبت پوست و مو (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه مراقبت های پوست و مو ندارند.

– معرفی و شناخت لوازم و ابزار کار

– معرفی انواع روش های مراقبت و تقویت پوست و مو

– معرفی و شناخت انواع دستگاه های پوست و مو در جهان

– آموزش آماده سازی پوست و مو قبل از کار

– آشنایی با روش های ویتامینه پوست

– آشنایی با روش های ویتامینه مو

– آموزش ساخت ماسک ژله ای و گیاهی

– روش آبرسانی و بستن منافذ پوست

– روش لایه برداری پوست

_ آموزش میکرودرم و هیدرودرم

– آموزش هیدرولیفت 

– آموزش لیفتینگ

– آموزش میکرونیدلینگ

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

- سرفصل دوره تکمیلی مراقبت پوست و مو (Perfectal) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه مراقبت های پوست و مو هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن

– آموزش پیلینگ شیمیایی ، مکانیکی و لیزری

– آموزش میکرودرم ابریژن

– روش های تحریک اپیدرم پوست

– آموزش روش PRP

– آموزش پیشرفته مزوتراپی

– روش های از بین بردن موهای زائد بدن و صورت

– درمان و بهبود لک های پوستی و آکنه های التهابی و سطحی

– روش های رفع افتادگی پوست گردن و صورت

– پرسینگ

– آموزش مباحث اختصاصی پرفکتال

- سرفصل دوره مربیگری مراقبت پوست و مو (Master) :

10/10

مناسب هنرجویانی که با سرفصل های دو دوره قبلی مسلط هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن و پرفکتال

– روش های از بین بردن جوش و لک های بزرگسالی

– آموزش روش های تزریق ژل

– آموزش روش های از بین بردن خال و زگیل

– روش های رفع مشکلات عروقی و مویرگی صورت

– آموزش مباحث اختصاصی مستر

پاسخگویی به سوالات متداول هنرجویان

پس از اتمام دوره آموزشی مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد (شرکت در آزمون مستلزم هزینه جداگانه و آزمون می باشد) ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره  از سازمان فنی کشوری پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا پس از قبولی در آزمون

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز درکلاس قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدل بر عهده هنرجو می باشد،لذا هنرجویانی که مدل ندارند و یا از شهرستان هستند میتوانند از کارشناسان مجموعه در این خصوص مشاوره بگیرند .

مدارک بین المللی مستلزم ثبت نام در آزمون و پرداخت وجه آن می باشد و مدارک صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده .

هنرجویان برای اخذ مدرک بین المللی و مدرک سازمان فنی حرفه ای کشوری میبایست هزینه آزمون و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه مباحث آرایشگری ، مراقبتی و زیبایی نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی  با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 ساعت تا 24 ساعت آموزش متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی  را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه اقامت میبایست در این خصوص پرداخت شود و با هنرجو می باشد .

دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی مراقبت های پوست و مو اقدام نمایید.

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی مراقبت پوست و مو میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

114 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر من می خوام این روش را به تازگی شروع به یادگیری کنم و هیچ پیش زمینه ای از آن ندارم راهنمایی می کنید چه دوره ای برام خوب است؟

 2. سلام عزیزم. شما میتوانید با شرکت در دوره های توکن ابتدا اصول کلی این روش و نکات پایه آن را فرا بگیرید و سپس بعد از آشنایی کلی با این حوزه وارد دوره های تخصصی ، تکمیلی و در صورت تمایل دوره های مربیگری شوید.

 3. سلام عزیزم بله در دوره آموزشی مراقبت پوست و مو، آموزش لیفتینگ یکی از سرفصل های مهم و اصلی می باشد.

 4. سلام در این دوره میکرونیدلینگ هم آموزش میدید و آیا بعد از اتمام مدرک ارائه میشه ؟

 5. سلام عزیزم. بله آموزش میکرونیدلینگ جز سرفصل های دوره تخصصی مراقبت پوست و مو می باشد. و مدرک تخصصی بین المللی بعد از اتمام دوره اعطا می شود.

 6. سلام. برای ثبت نام و اینکه بدونیم زمان کلاس ها چجوریه باید چیکار کنیم؟

 7. سلام عزیزم. برای اطلاع از جزئیات برگزاری کلاس ها و نحوه ثبت نام می توانید به قسمت ثبت نام در همین صفحه مراجعه کنید و یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 8. سلام عزیزم.بازار کار رشته مراقبت پوست و مو طیف وسیعی از بازار را در بر گرفته است و بعنوان یکی از حساس ترین و تخصصی ترین رشته های مراقبت زیبایی در ایران بشمار می آید که متقاضیان آن رو به افزایش است. بله صد در صد با یادگیری تکنیک ها و داشتن مهارت حرفه ای می توانید به درآمد خوبی دست پیدا کنید.

 9. سلام عزیزم. شما به صورت حضوری و یا غیرحضوری میتوانید ثبت نام کنید. برای ثبت نام می توانید از طریق قسمت ثبت نام در این صفحه اقدام نمایید و یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 10. سلام برای شرکت در سه سطحی که عنوان شده باید تمام سطوح به ترتیب طی بشه یعنی نمیشه فقط توی دوره تکمیلی شرکت کرد

 11. سلام عزیزم خیر الزامی برای شرکت در تمام سطوح وجود ندارد و افراد می توانند با توجه به مهارت های فردی خود انتخاب نمایند تا در کدام دوره شرکت کنند.

 12. سلام آیا میکرونیدلینگ هم آموزش میدید؟ و برای اینکه در کلاس ها تمرین کنیم مدل و ابزار کار داده میشه؟

 13. سلام عزیزم. آموزش میکرونیدلینگ جز سرفصل های آموزشی این دوره می باشد. کسانی که قصد تمرین بر روی مدل را دارند یا باید مدل به همراه خود داشته باشند و یا با پرداخت هزینه مازاد آکادمی عالی عریس در اختیار آن ها قرار دهد. در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت که در این دوره آموزشی شامل کلیه ابزار و لوازم مورد نیاز مراقبت پوست و مو میباشد . ولی برای تمرین هنرجو باید لوازم و ابزار کار با خود به همراه داشته باشد.

 14. سلام. آیا بعد از دریافت مدرک مربیگری میتوانیم برای آموزش در آموزشگاه ها اقدام کنیم آیا مدرک ارائه شده معتبر است؟

 15. سلام عزیزم در دوره تخصصی مراقبت پوست و مو مدرک مدرک پایان دوره مراقبت پوست و مو از سازمان فنی کشوری، مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا و اروپا اعطا می شود که علاوه بر فعالیت در کشور ایران در سایر کشور ها نیز میتوانید فعالیت کنید.

 16. سلام آیا بعد از اتمام دوره میتوانم در زمینه خرید محصولات مشتری ها را راهنمایی کنم؟

 17. سلام عزیزم. در این دوره تمام روش ها و شناخت انواع دستگاه های پوست و مو در جهان معرفی می شود که می توانید مشتری ها را در زمینه های مختلف راهنمایی کرده و به آن ها مشاوره دهید.

 18. سلام عزیزم برای اطلاع از هزینه هر کدام از کشور ها به قسمت ثبت نام در این صفحه مراجعه نمایید.

 19. سلام عزیزم. تحصیلات با مقطع بالایی مورد نیاز نیست ولی مزیت داشتن تحصیلات حداقل دیپلم به مقاطع بالاتر برای آینده شغلی خود بهتر می باشد.

 20. سلام عزیزم. خیر در کلاس های آموزشی آکادمی عریس به صورت مبتدی تا تخصصی آموزش داده می شود و شما در کلاس ها مهارتی که نیاز است فرا می گیرید.

 21. سلام امکانش هست برخی سرفصل های سطح تکمیلی در دوره تخصصی با پرداخت هزینه بیشتر آموزش بدید چون من برخی از سرفصلاش بلدم؟

 22. سلام عزیزم. این موضوع امکان پذیر نمی باشد ولی می توانید برای برگزاری کلاس خصوصی با شرایط خاص اقدام کنید برای اطلاع از جزئیات با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 23. سلام عزیزم. دوره تخصصی مراقبت پوست و مو در سه سطح آموزش داده می شود. و سرفصل های آموزشی در قسمت بالای صفحه ذکر شده است.

 24. سلام عزیزم. به جرات میتوان گفت بازار کار رشته مراقبت پوست و مو طیف وسیعی از بازار را در بر گرفته است و بعنوان یکی از حساس ترین و تخصصی ترین رشته های مراقبت زیبایی در ایران بشمار می آید که متقاضیان آن رو به افزایش است.

 25. سلام آیا این این حوزه درآمد زایی خوبی داره میتونید راهنمایی کنید چجوری میتونیم بعد این دوره کار پیدا کنیم

 26. سلام عزیزم. شک نکنید یکی از بهترین دوره ها می باشد و بعد از آن با فراگیری تکنیک های تخصصی به راحتی وارد بازار کار می شوید اگر می خواهید دلیل این صحبت مصمم را بدانید باید بگوییم مراقبت از پوست و مو امروز از پر اهمیت ترین موارد است و کسی که تخصص خوبی داشته باشد بی شک موفق خواهد بود.

 27. سلام آیا آموزشگاه این دوره را به صورت جدا برای مبتدی ها و برای متخصص ها برگزار می کند یا یکیه کلا روالش چطوره؟

 28. سلام عزیزم. به دلیل اینکه برگزار کردن جداگانه پیوستگی دوره را از بین می بره و به ضضر هنرجویان است و باید هنرجویان هزینه جدا برای هر دوره پرداخت نمایند. آکادمی عالی عریس دوره مراقبت پوست و مو را به صورت مبتدی تا پیشرفته برگزار می کند. و به صورت جامع مطالب از مبتدی تا تخصصی آموزش داده می شود.

 29. سلام عزیزم تحصیلات به خصوصی مد نظر نیست و شما می توانید با هر تحصیلاتی در این دوره شرکت نمایید.

 30. سلام ایا واقعا تمامی مباحث اموزش داده میشه و اینکه اموزشگاهتون گواهنامه اموزشی هم میده؟

 31. سلام عزیزم تمامی موارد که داخل سایت به عنوان سر فصل ها مشاهده میکنید اموزش داده میشود و بله اموزشگاه گواهنامه برای اموزش میدهد
  جهت کسب اطلاعات جامعه و بیشتر به شماره تماس 02128421106 تماس بگیرید

 32. سلام عزیزم در هر دورهی اموزشی هم گواهنامه هم مدرک اعطا میگردد که مدرک دارای اعتبار در 34کشور میباشد .

 33. سلام عزیزم کلاس های خصوصی هم فشرده 6 جلسه برگزار میشود هم خصوصی طی 24 روز و کلاس هامون15 هر ماه برگزار میشود جهت اطلاعات بیشتر میتونید با شماره02128421106 تماس بگیرید

 34. سلام خدمت شما بنده میخوام از ابادان برای اموزش بیام ایا محل اقامت با اموزشگاه شماست ؟ایا پکیج اموزشی دارید یا اموزش مجازی ؟

 35. سلام عزیز دلم مجموعه عریس به دلایلی از جمله کرونا و کسانی که مسیر دوره نمیتونن تحت هر سرایطی کلاس های حضوزی بیایند امده برای هنرجو هاش هم پکیج اموزشی و هم اموزش مجازی و انلاین گذاشته وهنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه جزعی ( حدود 100-150 هزار تومان در روز ) میبایست در این خصوص پرداخت شود .

 36. سلام ایا اموزش مزوتراپی هم داده میشه؟ توی کدوم سطح این آموزش هست؟ کلاس خصوصی هم دارید؟ لطفا راهنمایی میکنید

 37. سلام عزیزم وقت شمام بخیر پکیج ها شامل سه دوره تخصصی و نکمیلی و مربیگری دوره ی مد نظرتون انتخاب میکنید تمامی موارد اموزشی اموزش تمامی سر فصل های که در دوره ها ذکر شده در داخل پکیج های اموزشیمون وجود دارد

 38. سلام وقتتون بخیر من یه سوالی دارم خدمتتون میخواستم بدونم در کدوم دوره اموزشی مراقبت های پوست ومو اموزش انواع ساخت ماسک رو میدین و اینکه تعداد جلسات کلاس ها به چه صورت ؟

 39. سلام عزیزم . با مراجعه کردن به صفحه بالا همین صفحه میتونید اطلاعات کامل تمامی سر فصل های دوره های اموزشی مطالعه کنید اموزش ساخت ماسک ژله ای و گیاهی در دوره تخصصی وجود دارد برای اطلاعات کامل تر به بالا صفحه مراجعه کنید و تعداد جلسات کلاس ها 12الی18 جلسه مباشد .

 40. سلام خسته نباشید میخواشتم بدونم ایا ورکشاپ مراقبت پوست و مو هم برگزار میشود؟

 41. سلام عزیزم
  بله ورکشاپ مراقبت های پوست و مو هم برگزار میشود میتوانید در سایت بخش ورکشاپ ها مراجعه کنید یا با شماره تماس 02128421106 تماس بگیرید .

 42. سلام وقتتون بخیر من مدرک فنی حرفه ای دارم الان میخوام یه مدرک بین المللی هم داشته باشم ایا شما خودتون مدرک بین المللی میدید یا معرفی میکنید به ازمون ؟

 43. سلام عزیزم. در دوره تخصصی مراقبت پوست و مو بعد از اتمام دوره آکادمی عریس به هنرجویان مدرک بین المللی معتبر در 34 کشور اعطا می کند.

 44. سلام وقت بخیر. برای مو چند نوع ماسک گیاهی وجود دارد؟ و ایا ماسک هایی وجود دارد ک هم برای مو و هم برای پوست باشد؟

 45. سلام عزیزم
  انواع ماسک های گیاهی مو وجود دارد که شمارش انواع آن ها در یک نظر امکان پذیر نیست. خیر عزیزم پوست و مو هر کدام ماسک های مخصوص به خود را دارند. شما با شرکت در این دوره می توانید تمامی نکات تخصصی پوست و مو را یاد بگیرید.

 46. سلام وقتتون بخیر ایا تمامی سر فصل ها اموزش داده میشود و من میتونم تو تا لاین اموزشی باهم بردارم ؟

 47. سلام عزیزم
  بله تمامی سر فصل ای اموزشی مراقبت پوست و مو در اکادمی عریس جز به جز و مو به مو اموزش داده میشود بله عزیزم اکادمی عریس برای تایم صبح و بعد ازظهر کلاس برگزار میکند و شما میتوانید یکی از لاین هارو صبح و لاین دیگرو بعدازظهر بردارید

 48. سلام وقت بخیر ایا برای درست کردن ماسک های گیاهی دستی ب ابزار مخصوصی هم نیاز هست؟

 49. سلام عزیزم به صورت کلی برای ماسک های گیاهی ابزار خاصی نیاز نیست اما امکان دارد برای برخی موارد خاص نیاز باشد.

 50. سلام عزیزم برای مراقبت از پوست و مو به ابزار و مواد مخصوصی مورد نیاز است که فقط یک متخصص با شرکت در دوره های تخصصی امکان استفاده از آن را دارد.

 51. سلام خسته نباشید اگر موهای مشتری بعد‌از رنگ کردن مشکل پیدا کرد میشه از این ماسکای مو استفاده کرد و کاربردی هستند؟

 52. سلام ایا مدرکی ک در این زمینه داده میشود و در داخل کشور فنی میباشد؟

 53. سلام عزیزم خیر مدرک فنی توسط آموزشگاه فنی و حرفه ای اعطا می شود. مدرک بین المللی اعطا شده توسط آکادمی عریس جداگانه می باشد

 54. سلام عزیزم انواع روش های مختلفی وجود دارد که در قسمت سرفصل ها در همین صفحه درج شده است.

 55. سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم اموزش هاتون صفر تا صد و چه مدرکی میدهید ؟

 56. سلام عزیزم
  بله اموزش های اکادمی عریس از 3 دوره تشکیل شده دوره تخصصی و دوره تکمیلی ،دوره مربیگری که با گذراندن دوره ها اموزش ریز به ریز و جز به جز لاین مراقبت پوست و مو را اموزش میبینید

 57. سلام عزیزم
  بله یک مدرک اکادمی و یک مدرک بین امللی اعطا میگردد که در 34 کشورهم اعتبار دارد برای مدرک فنی حرفه ای هم پایان دورهخ به ازمون فنی حرفه ای معرفی میشوید و فقط هزینه مازاد اندکی بابت مدرک پرداخت میکنید

 58. سلام عزیزم
  دوره های اموزشی اکادمی عریس از 3 دوره تخصصصی و تکمیلی و مربیگری تشکیل شده است و با گذراندن این سه دوره میتوانید یک امکوزش جز به جز و صفر تا صد را بگذرونید محل برگزاری تهران یا کیش میباشد .

 59. سلام خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم دوره پوست و مو مگه بازار کار دارد؟

 60. سلام عزیزم
  به جرات میتوان گفت بازار کار رشته مراقبت پوست و مو طیف وسیعی از بازار را در بر گرفته است و بعنوان یکی از حساس ترین و تخصصی ترین رشته های مراقبت زیبایی در ایران بشمار می آید که متقاضیان آن رو به افزایش است.

 61. سلام وقتتون بخیر شما مدرک فنی حرفه ای هم میدید و اینکه کلاس هاتون از کی شروع میشود؟

 62. سلام عزیزم
  اکادمی عریس یک مدرک اکادمی و مدرک بین و المللی اعطا میکند اگر مدرک فنی حرفه ای بخواهید بعد از پایان دوره به ازمون فنی حرفه ای معرفی می شود و با پرداخت هزینه مازاد اندکی مدرک فنی حرفه ای میگیرید کلاس ها 15 هر ماه برگزار میشود

 63. سلام وقتتون بخیر تمامی اموزش های پاکسازی پوست هم اموزش میدین اموزش انلاین هم دارین ؟

 64. سلام عزیزم
  بله تمامی سر فصل های اموزشی دوره های مراقبت از پوست و مو اکادمی عریس اموزش داده میشود و شما میتوانید از طریق صفحه اموزش انلاین از دوره های انلاین اطلاع داشته باشید

 65. سلام عزیزم
  خیر هزینه مدرک جدا نیست و با هزینه کلاس یکی میباشد هنرجویان تنها برای اخذ مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور میبایست هزینه آزمون و ترجمه و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

 66. سلام عزیزم میخواستم بدونم استاد های اموزشی شما داخلی هستند یا خارجی و محل برگزاری با استاد های خارجی هم در ایران است ؟

 67. سلام عزیزم
  بله اکادمی عریس هم دوره های تخصصی مراقبت پوست و مو با اساتید خارجی در ترکیه و دبی و……و هم دوره های تخصصی مراقبت پوست مو با اساتید داخلی در تهران و کیش برگزار میکند

 68. سلام وقت بخیر کلاس های اموزش انلاین در چه تاریخی و در چه زمانی برگزار میشود و اینکه به چه صورت هست ؟

 69. سلام عزیزم
  لطفا به سایت و اموزش انلاین دوره ها مراجعه کنید شروع کلاس های انلاین هم 15 هر ماه برگزار میشود و جهت اطلاعات بیشتر با شماره تماس 02128421106 تماس حاصل فرمایید

 70. سلام وقتتون بخیر هنوز هم کلاس های ضوری برگزار میکنید و اینکه در کدوم محدوده ادرس لطف میکنید تا حضورا برای ثبت نام بیام ؟

 71. سلام عزیزم
  بله با رعایت پروتکل های بهداشتی در سالن بزرگ دوره های مراقبت پوست و مو 15 هر ما برگزار میشود و برای ثبت نام حضوری میتوانید به ادرس تهران جردن بعد از پل میرداماد قبادیان غربی پلاک11 واحد 14 طبقه سوم

 72. سلام وقتتون بخیر من میخواستم بدونم کدوم دوره اموزشیتون شامل اموزش رفع افتادگی پوست گردن و صورت میشه و من چطور میتونم در دوره های صفر تا صد شرکت کنم؟

 73. سلام عزیزم
  کلاس های اکادمی عریس به صورت سه دوره تخصصی و دوره تکمیلی و دوره مربیگری برگزار میشود که با گذراندن هر سه دوره شما میتوانید یک دوره کامل و صفر تا صد را گذرانده باشید و تمامی سر فصل های اموزشی اموزش داده میشود برای ثبت نام یا از طریق سایت یا با شماره تماس 02128421106 تماس حاصل فرمایید.

 74. سلام دوره های تخصصی تون هنوز هم برگزار میشه بخاطر کرونا چون همه جا تعطیل اکثر اموزشگاه ها از چه تاریخی تاریخ شروع کلاس هاتون است ؟

 75. سلام عزیزم
  تمامی دوره های تخصصی و تکمیلی و دوره مربیگری اکادمی عریس در تاریخ 15 هر ماه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار میشود .

 76. سلام عزیزم
  بله تمامی موارد که به عنوان سر فصل های دوره اموزشی اکادمی عریس وجود دارد اموزش داده میشه و خیالتان بابت تمامی اموزش ها راحت باشد .

 77. سلام عزیزم
  مدرسین اکادمی عریس مدرسین بازاری نیستند و اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در این مجموعه فعالیت داشته و از برترین اساتید در رشته کار با مواد در سطح بین الملل میباشند ، اساتید مرکز عریس بواسطه سرمایه گذاری های موسسه به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان عریس در رشته کار با مواد حداقل 15 سال بوده ، از طرفی تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

 78. سلام وقتتون بخیر من الان دوره تخصصی جای دیگهه رفتم الان نمیدونم دوره هاتون به چه صورت تو کدوم دوره شرکت کنم؟

 79. سلام عزیزم
  دوره های اموزشی مراقبت پوست و مو دراکادمی عریس به سه دوره تخصصی برای افراد مبتدی ، دوره تکمیلی برای افرادی که مباحث دوره تخصصی اموزش دیده اند ، و دوره مربیگری که دوره پیشرفته میباشد برگزار میشود

 80. شما خسته نباشید من میخوام دوره مراقبت پوست و مو ثبت نام کنم ولی میخوام بدونم شما در شمال کلاس برگزار میکنید ؟

 81. سلام عزیزم
  دوره های اکادمی عریس هم به صورت داخلی و هم خارجی برگزار میشود دوره های داخلی در تهران و کیش و دوره های خارجی در ترکیه و دبی …..برگزار میشود.

 82. سلام وقتتون بخیر این افراد که شاغل هستند چطور میتونند در دوره هاتون شرکت کنند الان من باید انلاین شرکت کنم یعنی ؟

 83. سلام عزیزم
  دوره های آرایشگری مراقبت پوست و مو هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 84. سلام من دنبال یه اموزشگاه عالی میگشتم تا با سایت شما اشنا شدم و با تمامی اطلاعات که از سایت پیدا کردم و مطالعه یکی از بهترین اموزشگاه هایی هستید که من باهاش اشنا شدم فقط عزیزم من الان مبتدیم میتونم حضورا بیام ثبت نام کنم یه سری سوالات دارم بپرسم و اینکه ادرستون کجاست ؟

 85. سلام عزیزم
  اکادمی عریس به داشتن هنرجو های وفا داری که به مجموعه ما لطف دارند افتخار میکنه و اینکه بله میتونید حضورا هم برای ثبت نام دوره های کوتاهی مو به ادرس تهران جردن بعد از پل میرداماد کوچه قبادیان غربی پلا 11 واحد 14 مراجعه کنید

 86. سلام وقتتون بخیر عزیزم من میخوام بدونم بخاطر کرونا هنوز هم کلاس های حضوری دارید و تاریخش کی ؟

 87. سلام عزیزم وقتتون بخیر شما اموزش هیدرولیفت هم دارید برای کدوم دوره هست ؟

 88. سلام عزیزم وقتتون بخیر من نمیخوام و نمیتونم کلاس های حضوری شرکت کنم کلاس های انلاین هم دارید ؟

 89. سلام خسته نباشید من نمیدونم الان شما اموزش هاتون داخلی یا خارجی کجا برگزار میشود کلاس هاتون ؟

 90. سلام عزیزم
  اموزش های اکادمی عریس هم داخلی و هم خارجی برگزار میشود داخلی در تهران و کیش خارجی هم در ترکیه و دبی و…….برگزار میشود .

 91. سلام عزیزم
  اکادمی عریس تمامی موارد اموزشی لاین هارو با توجه به بالای صفحه و سر فصل های اموزشی اموزش میدهد فقط کافیست دوره مد نظر خود را انتخاب کنید

 92. سلام عزیزم
  کلاس های اموزشی اکادمی عریس با رعایت کامل تمامی پروتکل های بهداشتی در سالن بزرگ تمامی لاین های اموزشی را 15 عهر ماه برگزار میکند

 93. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای تمامی دوره های اموزشی خود و تمامی لاین های اموزشی پایان هر دوره ازمون عملی و تئوری در اکادمی برگزار میکند و بعد مدرک دریافت میکنید

 94. سلام عزیزم
  اکادمی عریس علاوه بر کلاس های حضوری کلاس های انلاین و مجازی و پکیج ها اموزشی و ورکشاپ و … برگزار میکند و شما با مراجعه به صفحه الی هرکدام میتوانید در اون دوره شرکت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code