رنگ و لایت

امروز مورخ: ۱۵ /۱۲ /۱۳۹۹ :
آموزش پیشرفته کار با مواد رنگ مو
دوره آموزش مربیگری کار با مواد رنگ مو
بواسطه برترین آموزشگاه تخصصی کار با مواد در کشور
اعطای گواهینامه بین المللی کار با مواد
مدرس بین المللی کار با مواد

دوره آموزش کار با مواد / رنگ و لایت

دوره آموزش جامع کار با مواد

رشته اموزش کار با مواد شیمیایی بعنوان یک فعالیت کاملا تخصصی با حساسیت فوق العاده بالا محسوب میشود ، ایجاد رنگ های متنوع با بیش از 170 سبک و متد بهمراه ایجاد حالات هامونیک در مو موجب دو چندان شدن زیبایی افراد میشود ، از این رو بازار کار آن به شدت مستعد بوده ، ضمن اینکه فعالیت حرفه ای و با کیفیت در این زمینه باعث ایجاد درآمد زایی چشمگیری برای متخصصان این صنعت خواهد شد.
دوره آموزش کار با مواد شیمیایی توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اموزش کار با مواد این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم اموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته کار با مواد با شیوه اموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس بعنوان یکی از بهترین اموزشگاه کار با مواد در سطح کشور بوده که دارای گرید و نماد QT میباشد ، این موسسه امروزه یکی از بهترین اموزشگاه های کار با مواد در سطح بین الملل و داخل کشور بشمار می آید.
عریس دوره اموزشی کار با مواد رنگ مو را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی مربیگری و توکن برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی کار با واد رنگ مو برای متقاضی فراهم شده است.

گواهینامه بین المللی کار با مواد

اخذ گواهینامه و مدرک بین المللی در زمینه کار با مواد شیمیایی و رنگ مو برای کلیه دانشپذیران این موسسه فراهم شده است ، فرایند اخذ گواهینامه بین المللی کار با مواد (رنگ و لایت مو ) بگونه ای است که در پایان دوره دانشپذیر بواسطه شرکت در آزمون و اخذ نمره قبولی میتواند گواهینامه و مدرک بین المللی موسسه را دریافت نمایید.

نحوه برگزاری دوره آموزشی کار با مواد

دوره های اموزش کار با مواد در سطح تخصصی ، پیشرفته و مربیگری به دو طریق برگزار میشود :
1- ثبت نام در دوره آموزش حضوری کار با مواد : در موسسه عریس دوره های آموزش حضوری کار با مواد بصورت آکادمیک و ترمیک برگزار میشود ، در این دوره آموزشی حضور دانشپذیر بصورت فیزیکی در کلاس الزامی میباشد ، طول مدت این دوره بنا بر شرایط دانشپذیر بصورت ترمیک 30 روزه و فشرده 6 روزه برگزار میشود .
2- ثبت نام در دوره آموزش آنلاین کار با مواد : کلاس های اموزش انلاین کار با مواد در موسسه عریس بصورت غیر حضوری و در بستر اینترنت برگزار میشود بگونه ای که دانشپذیر در ساعات و زمان اعلام شده بواسطه یک تلفن همراه و یا سیستم کامپیوتر میتواند در دوره آنلاین کار با مواد حضور داشته باشد .

چرا آکادمی عریس؟

مشخصات مدرس و اساتید

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در این مجموعه فعالیت داشته و از برترین اساتید در رشته کار با مواد در سطح بین الملل میباشند ، اساتید مرکز عریس بواسطه سرمایه گذاری های موسسه به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان عریس در رشته کار با مواد حداقل 15 سال بوده ، از طرفی تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

مشخصات عمومی دوره

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیکار با مواد شیمیاییرنگ، لایت و احیا مو
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع تخصصی
تعداد جلسات12 الی 18 جلسهسه جلسه در روز
مدت زمان هر جلسه90 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیااعتبار در 34 کشور
مدرک داخلیسازمان فنیمدرک داخلی
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های آموزشی

سرفصل های  آموزشی دوره کار با مواد مشتمل بر 30 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع کار با مواد (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه کار با مواد ندارند.

اموزش تخصصی کار با مواد رنگ مو بگونه ای تدارک دیده شده است که کلیه دانشپذیران و هنرآموزان با شرکت در دوره اموزشی کار با مواد بصورت صفر تا صد مفاهیم پایه و اساسی را در حوزه کار با مواد آموزش خواهند دید .

– آشنایی کامل با لوازم و ابزار کار

– شناخت انواع مو ، مثلث رنگ ها ، کاتالوگ خوانی رنگ ها

– آشنایی و شناخت انواع واریاسون، اکسیدان، ریموور و شامپو شیمیایی

– رنگ کردن موی طبیعی بدون آسیب به ریشه مو (متد 2021)

– انواع تکنیک در رنگ کردن موی سفید (متد 2021)

– تکنیک استاندارد ایجاد حمام رنگ (متد 2021)

– روش صحیح مش فویلی و کلاهی بدون ایجاد نشتی (متد 2021)

– شناخت و کاربرد انواع مواد پودری (متد 2021)

– روش استاندارد هم پایه کردن ریشه با رنگ و دکلره (متد 2021)

– روش استفاده از دکوکرم و دکلره ها بدون ایجاد آسیب

– شیوه صحیح اجرای انواع هایلایت و لولایت مو 

– آشنایی و شناخت محصولات و ابزار کار بروز جهان

- سرفصل دوره تکمیلی کار با مواد (Perfectal) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه کار با مواد هستند.

اموزش پیشرفته و تکمیلی کار با مواد رنگ مو بگونه ای تدارک دیده شده است که کلیه دانشپذیران و هنرآموزان با شرکت در دوره اموزش پیشرفته کار با مواد بصورت فوق تخصصی مفاهیم بروز و آخرین متد کاری را در حوزه کار با مواد آموزش خواهند دید .

– مرور مباحث آموزشی توکن

– متد پیشرفته کار با واریاسیون ها (متد 2021)

– تکنیک استاندارد دانه مصنوعی و کالراین پرفکتال (متد 2021)

– آشنایی با انواع پودر فانتزی سال و روش کار با آنها (متد 2021)

– آشنایی با انواع ویتامینه ها و روش کار با آنها (متد 2021)

– روش های پرفکتال انجام دکلره ، نحوه صحیح شارژ آن بهمراه ترمیم (متد 2021)

– روش های پرفکتال انجام انواع مش بهمراه ترمیم آن (متد 2021)

– انواع روش های نوین تقسیم بندی مش  (متد 2021)

– آموزش استاندارد مش به سبک آمبره ، سامبره ، بامبره ، بالیاژ مش ، مش پلنگی ، دارک تو لایت

– آموزش استاندارد جدید انواع لایت اصلی و فانتزی مو (لولایت ، های لایت ، سان لایت ، مووی لایت ، هاف لایت ، دارک لایت ، استار لایت ، لایت برفی ، لایت پلنگی ، لایت های کهکشانی ، لایت بارانی ، لایت بری ، ری لایت ، ویو لایت ، شو لایت ، لایت پوش ، لایت گربه‌ای ، لایت شطرنجی).

 – روش های پیشرفته روشن کردن مو بدون استفاده از دکلره (متد 2021)

– فرمولاسیون پیشرفته رنگساژ بر روی انواع پایه مو (متد 2021)

– تکنیک های رنگساژ به روش کالراین (متد 2021)

– فرمولاسیون پیشرفته ترکیب رنگ (متد 2021)

– آموزش مباحث تکمیلی  (مباحث 2021)

- سرفصل دوره مربیگری کار با مواد (Master) :

10/10

مناسب هنرجویانی که با سرفصل های دو دوره قبلی مسلط هستند.

اموزش مربیگری (مستر) کار با مواد رنگ مو بگونه ای تدارک دیده شده است که کلیه دانشپذیران و هنرآموزان با شرکت در دوره اموزش مربیگری کار با مواد بصورت فوق تخصصی مفاهیم بروز و آخرین متد کاری را در حوزه کار با مواد آموزش خواهند دید .

– مرور مباحث آموزشی پرفکتال

– آموزش نحوه استفاده صحیح از پودر ICE 

– آموزش نحوه انجام المنت مو

– آموزش تکنیک پیگمنت تراپی ، اسید تراپی 

– آموزش استاندارد کراتین سرد و گرم ،  بوتاکس مو

– آشنایی و شناخت اولاپلکس و انواع پلکس

– روش صحیح انجام لایت های 3 یعدی

– شناخت و ایجاد هارمونی رنگ ها

 – تکنیک های وزن دادن به مو و ایجاد دوام در رنگساژ (متد 2021)

– فرمولاسیون ایجاد رنگ های خاص ترکیبی (متد 2021)

– آموزش تکنیک های  (Color Variation) ، (Step by Step) ، تکنیک ۳ (pass) ،  (Null)،  (Fade) ، (Come Back)،  ( No Yellow Bright ) ، (Super From)،  (Pass Up)، (Scarpe) ، (Positive) ، (Hair Dryer)

سوالات متداول

پس از اتمام دوره آموزشی کار با مواد بانوان مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره کار با مواد از سازمان فنی کشوری

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت که در این دوره آموزشی شامل کلیه ابزار و لوازم مورد نیاز کار با مواد میباشد . لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد.

هنرجویان تنها برای اخذ مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور میبایست هزینه آزمون و ترجمه و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه کار با مواد نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی کار با مواد در مرکز عریس با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 جلسه تا 20 جلسه متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی کار با مواد را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه جزعی ( حدود 100-150 هزار تومان در روز ) میبایست در این خصوص پرداخت شود .

دوره های آرایشگری کار با مواد هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

رشته کار با مواد شیمیایی بعنوان یکی از تخصصی ترین و حساس ترین رشته های آرایشگری محسوب میشود ، فعالیت در زمینه کار با مواد برای افراد متخصص بسیار درامد زا خواهد بود ، لازم به ذکر است ارائه نتیجه با کیفیت برای مشتری موجب بدست آوردن بازار کار بسیار خوبی خواهد شد.

هم اکنون ثبت نام کنید

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی کار با مواد اقدام نمایید. 

دوره های آموزشی مرتبط

دوره آموزش کراتین و احیا مو

9.8/10

دوره آموزش میکروفی

9.8/10

دوره آموزش گریم عروس

9.8/10

محصولات آموزشی مرتبط

پکیج آموزش کار با مواد شیمیایی مو

9.8/10

پکیج آموزش کراتین و احیا مو

9.8/10

پکیج آموزش میکروفی

9.8/10

105 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر. برای افرادی که شهرستانی هستند شرایط شرکت در این دوره ها به چه صورت است؟

 2. سلام عزیزم، برای هنرجویان شهرستانی دوره ها بصورت فشرده و کوتاه مدت ظرف مدت 6 روز برگزار میشود ، از طرفی اقامتگاه در طول مدت گذراندن در اختیار شما قرار میگیرد

 3. سلام برای این دوره آیا به صورت عملی هم انجام میشه؟ باید با خودمون مدل بیاریم؟ برای همراه اجازه داده می شه ؟

 4. سلام عزیزم در این دوره آموزشی آکادمی عریس به مدت 4 جلسه مدل در اختیار هنرجو قرار میدهد، لذا هنرجویانی که قصد تمرین مازاد بر ساعات کلاس را دارند میبایست مدل به همراه داشته باشند .

 5. سلام عزیزم شما بعد از طی دوره تخصصی کار با مواد و دریافت مدرک تخصصی امکان فعالیت در این حوزه را خواهید داشت

 6. سلام عزیزم بعد از اتمام دوره تخصصی کار با مواد مدرک پایان دوره کار با مواد از سازمان فنی کشوری و بین المللی انحصاری از اروپا و آسیا اعطا می شود.

 7. سلام عزیزم. بله آموزش هایلایت و لولایت مو جز سر فصل های آموزشی دوره تخصصی کار با مواد می باشد.

 8. سلام من می خواهم در این دوره شرکت کنم ولی تهران نیستم شرایط شرکت در کلاس ها برای کسانی که شهرستان هستن چجوریه و اینکه چند روزه میتونیم دوره را تموم کنیم؟

 9. سلام عزیزم. برای هنرجویان شهرستانی شرکت در دوره های ارایشگری دارای شرایط خاص میباشند در طول مدت دوره اموزشی محل اقامت در اختیار هنرجو قرار میگیرد، دوره ها نیز 12 الی 18 جلسه است که در مدت زمان 15 الی 20 روزه تمام می شود ولی برای افراد شهرستانی کلاس ها به صورت فشرده ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود

 10. سلام
  اموزشگاه شما کار با مواد را در چند جلسه اموزش میدهد؟ ایا اموزشگاه برای دوره کار با مواد مدل در اختیار ما قرار میدهد؟ من از شهرستان قصد دارن دوره امگزش کار با مواد شرکت کنم و امکام اوردن مدل برای من وجود ندارد، چیکار کنم؟

 11. سلام دوست عزیز
  اموزشگاه برای کلاس های کار با مواد سه سطح در نظر گرفته است، سطح اول تخصصی،. سطح دوم تکمیلی، سطح سوم مربیگری، با توجه به اینکه شما مبتدی هستید بهتر در لاین تخصصی شرکت کنید، اموزش کار با مواد شیمیایی مو با جدیدترین متد روز برای شما انجام خواهد شد. در خصوص مدل شما میتوانید به ازای هر مدل انسانی هزینه ای پرداخت کتید و این مدل را اموزشگاه در اختیار شما قرار دهد

 12. سلام آدرس آموزشگاهتون کجا هست؟ و هزینه شرکت چقدر است؟ آیا میتوان در کلاس های خصوصی هم میشه شرکت کرد؟

 13. سلام عزیزم آدرس آموزشگاه شعب ایران: تهران، جردن، بعد از پل میرداماد قبادیان غربی پلاک 11 واحد 14 طبقه سوم می باشد. هزینه هر دوره در قسمت ثبت نام درج شده است و می توانید هزینه سطوح مختلف را مشاهده نمایید. برای شرکت در کلاس های خصوصی با پرداخت هزینه مازاد بله امکان شرکت در کلاس های خصوصی وجود دارد.

 14. سلام برای انجام تمرین در کلاس ها آیا باید مدل به همراه داشته باشیم یا آموزشگاه ارائه می دهد؟

 15. سلام عزیزم. آکادمی عریس به مدت 4 جلسه مدل در اختیار هنرجو قرار میدهد ، لذا هنرجویانی که قصد تمرین مازاد بر ساعات کلاس را دارند میبایست مدل به همراه داشته باشند .

 16. سلام میتونیم برای این دوره مدل طبیعی بیاریم و روی اون آموزش ها رو تست کنیم؟

 17. سلام عزیزم. بله هنرجویان می توانند برای انجام تمرین با خود مدل به همراه داشته باشند و روی آن آموزش های ارائه شده را پیاده سازی نمایند

 18. سلام من شاغل هستم چجوری میتونم زمانم را برای شرکت در این دوره تطبیق بدم آیا راهی هست؟

 19. سلام عزیزم. دوره های آرایشگری کار با مواد هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 20. سلام عزیزم بله تمام تکنیک های لایت اعم ،از لولایت ، های لایت ، سان لایت ، مووی لایت ، هاف لایت ، دارک لایت ، استار لایت ، لایت برفی ، لایت پلنگی ، لایت های کهکشانی ، لایت بارانی ، لایت بری ، ری لایت ، ویو لایت ، شو لایت ، لایت پوش ، لایت گربه‌ای ، لایت شطرنجی … آموزش داده می شود.

 21. سلام آیا میتوانیم قبل از شرکت در دوره با مدرس صحبت کنیم و ازش مشاوره بگیریم؟

 22. سلام عزیزم برای مشاوره و اطلاع از جزئیات با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 23. سلام وقت بخیر آیا امکان تمرین بعد از دوره وجود داره یا فقط در زمان آموزش میتوانیم فعالیت کنیم؟

 24. سلام عزیزم. امکان تمرین برای تمام هنرجویان فراهم می باشد. لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

 25. سلام عزیزم به در دوره تخصصی کار با مواد روش استاندارد هم پایه کردن ریشه با رنگ و دکلره و سایر موارد با توجه به سطوح سرفصل های آموزشی، آموزش داده می شود

 26. سلام عزیزم بله در دوره تخصصی این رشته پر طرفدار آشنایی و شناخت انواع واریاسون، اکسیدان، ریموور و شامپو شیمیایی ارائه می شود و در دوره تکمیلی متد پیشرفته کار با واریاسیون ها آموزش داده می شود.

 27. سلام عزیزم. گلت مو به دوره های دیگه مربوط می باشد. بله رنگ و مش و انواع آن به صورت کاملا تخصصی آموزش داده می شود.

 28. سلام من شنیدم آموزشگاه شما چند تا شعبه داره کدوم شعبتون بهترین آموزشگاهتون محسوب میشه؟

 29. سلام عزیزم بله آموزشگاه عریس دارای سه شعبه می باشد. همه شعبات جز بهترین آموزشگاه ها در ایران و بین المللی می باشند که با ارائه بهترین امکانات و سطح آموزشی در سالیان امتحان خود را به خوبی میان هنرجویان عزیز به خوبی پس داده است.

 30. سلام برای دوره تکمیلی کار با مواد هزینش چقدر است در چند جلسه این سر فصل ها آموزش داده می شه؟

 31. سلام عزیزم. برای اطلاع از هزینه این دوره می توانید به قسمت ثبت نام مراجعه کنید تمام جزئیات در آنجا درج شده است. جلسات دوره کار با مواد بین 12 تا 18 جلسه 90 دقیقه ای می باشد.

 32. سلام خسته نباشید.
  شخص من ک مبتدی هستم و با پرداخت ۶تومن فقط دوره لاین تخصصی رو میگذرونم؟؟؟
  یا دوره های بعد هم شامل میشه؟؟

 33. سلام عزیزم بله مجموعه بعد از اتمام اموزش تا 3 ماه پشتیبانی از تمامی هنرجوها دارد جهت کسب اطلاعات بیشتر باشماره تماس 02128421106 تماس بگیرید .

 34. سلام سلامت باشید
  هر دوره شامل مواد و مباحث مختلف میباشد و هر دوره شامل هزینه مجزا میباشد جهت اطلاع بیشتر با شماره 02128421106 تماس بگیرید .

 35. سلام عزیزم بله مدرک داده میشود و مدرک دارای اعتبار در 34 کشور میباشد برای ثبت نام میتونید از طریق همین سایت ثبت نام کنید یا میتوانید با شماره02128421106تماس بگیرید

 36. سلام عزیز دلم هزینه های دوره مربیگری متفاوت بستگی داره شما در دوره ی خصوصی و عمومی بخواید شرکت کنید فشرده در 6 روز بخواید اموزش ببینید یا طی 24 روز درقسمت بالا فرایند ادامه ثبت نام وارد شوید و از تمامی مبالغ و مباحث کسب اطلاع کنید .

 37. سلام عزیزم کلاس های استاد منیر داخل کشور برگزار نمیشود و اینکه چند روزه است اگه خارج از ایران ؟

 38. سلام عزیز دلم خیر متاسفانه کلاس های استاد منیر داخل ایران برگزار نمیشود و اینکه کلاس اقای منیر 6 روزه برگزار میشود جهت کسب اطلاع بیشتر میتونید با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 39. سلام آیا دوره هاتون شامل تخفیف هم میشه؟ برای خرید پکیج چجوری باید اقدام کنم؟

 40. سلام عزیزم برای اطلاع از قیمت و تخفیفات می توانید با آموزشگاه تماس گرفته و راهنمایی های لازم را دریافت کنید برای خرید پکیج ها می توانید از قسمت ثبت نام پکیج اقدام به ثبت نام و دریافت آن نمایید. برای اطلاع از جزئیات با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 41. سلام وقت بخیر بنده میخواستم از مدت کلاس های اقای منیر اطلاع داشته باشم چند روزست و اینکه کدوم کشور ؟

 42. سلام عزیز دلم کلاس های استاد منیر 6 روزست و در کشور ترکیه و دبی برگزار میشود،جهت کسب اطلاعات بیشتر میتونید با شماره تماس 02128421106 تماس بگیرید.

 43. سلام وقتتون بخیر راستش میخواستم ببینم اقایون هم در دوره اموزشیتون میتونن شرکت کنن چون من سالن دارم مدتی متقاضی های رنگ هم دارن مراجعه میکنند میخواستم ببینم میتونم شرکت کنم و تاریخ کلاس ها به چه صورت تعداد جلسات به چه صورت برای افراد شاغل ؟

 44. سلام عزیزم.بله اقایون هم میتونند در دوره های اموزشی کار بامواد مجموعه عریس شرکت کنندو تاریخ کلاس ها 15 هر ماه برگزار میشود وبرای افراد شاغل دوره های آرایشگری کاربامواد هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 45. سلام عزیز دلم ایا سمینار اقای منیر هم میگذارید و اینکه سمینار محل برگزارش گذاست؟

 46. سلام عزیزم
  بله سمینارهای اقای منیر هم برگزار میشود معمولا در کشور دبی و ترکیه می باشد جهت کسب اطلاعات بیشتر سمینار ها به قسمت سمینار های سایت یا با شماره تماس 02128421106 تماس بگیرید.

 47. سلام عزیزم کلاس های استاد منیر در کجا برگزار میشود و چند روزه است از کجا بفهمم چه چیزی یاد میدهد؟

 48. سلام عزیزم. کلاس های استاد منیر در دبی و ترکیه برگزار می شود. کلاس های خصوصی ایشون شش روزه است و عمومی 12 الی 18 جلسه است. سرفصل های آموزشی ایشون بر اساس متد های جدید و به صورت سرفصل های ارائه شده در سایت است. برای اطلاعات بیشتر با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 49. سلام وقتتون بخیر ایا من که مبتدی هستم و علاقه به استاد منیر دارم میتونم شرکت کنم و اموزش مفیدی خواهم داشت ؟

 50. سلام عزیزم
  برای شرکت در کلاس های اقای منیر بهتر است از قبل یه پیش زمینه اموزشی و مطالعه اموزشی درباره ی کاتالوگ خوانی و رنگ ها داشته باشید و حتی بهتر است در دوره تخصصی شرکت کنید و پایان دوره تخصصی و اموزش های اولیه اقدام به ثبت نام کلاس های اقای منیر کنید.

 51. سلام وقتتون بخیر. در رنگ کردن مو چ موادی و میتونم استفاده کنم ک دوام و ماندگاری بیشتری داشته باشه؟

 52. سلام عزیزم انتخاب رنگ به موارد مختلفی مربوط است. تمامی تکنیک های انتخاب رنگ و انجام آن در دوره تخصصی کار با مواد آموزش داده می شود. شما می توانید با شرکت در این دوره کلیه تکنیک های لازم را یاد بگیرید.

 53. سلام عزیزم خیر به دلیل محوریت آموزش عملی و تئوری دوره های تخصصی کار با مواد امکان برگزاری آن به صورت مجازی وجود ندارد.

 54. سلام عزیزم با توجه به سرفصل های سطح تکمیلی دوره کار با مواد روش پرفکتال انجام دکلره در سطح تکمیلی آموزش داده می شود.

 55. سلام خسته نباشید من تمام در تمام کلاسای اموزشیتون شرکت کردم و بسیار راضی هستم و ب خیلیا معرفی کردم و الانم تصمیم دارم بعنوان مربی در مجموعه عریس کار کنم ایا امکانش هست؟

 56. سلام عزیزم جهت استخدام در آموزشگاه عریس می بایست مهارت های هنرجویان تایید شود برای این کار و هماهنگی های لازم با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 57. سلام وقت بخیر افراد مبتدی و حرفه ای برای اموزش باید چه مقدار مبلغی رو بپردازند؟

 58. سلام ایا موادی ک اموزش میدین دارای مجوز هستند و قابل اعتماد و مواد شیمیایی در انها ب کار برده میشع؟

 59. سلام عزیزم بله کاملا مجاز می باشد و دارای مجوز است. بله مواد شیمیایی مجاز نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

 60. سلام عزیزم هزینه پرداختی در قسمت ثبت نام درج شده است جهت اطلاعات بیشتر با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 61. سلام وقتتون بخیر چطور میتونم از کلاس ها یا ورکشاپ های اقای منیر اطلاعات داشته باشم و اینکه زمان برگزاری کلاس هاشون به چه صورت؟

 62. سلام عزیزم
  جهت اطلاعات از کلاس های اقای منیر یا در صفحه اصلی سایت مراجعه کنید و یا میتونید از طریق شماره تماس 02128421106 تماس بگیرید

 63. سلام وقتتون بخیر کلاس های اقای منیر درکجا برگزار میشود و اینکه چند روزه است چطور میتونم ثبت نام کنم؟

 64. سلام عزیزم
  کلاس های استاد منیر در ترکیه و دبی برگزار میشود و معمولا کلاس ها 6 روزه برگزار میشود برای اطلاعات بیشتر و ثبت نام یا از طریق سایت یا با شماره تماس 02128421106 اقدام نمایید

 65. سلام و عرض ادب خدمت شما ببخشید من برام یه سوال پیش امده که مدرک هم میدین و مدرک که میدین مدرک بین المللی می باشد ؟

 66. سلام عزیزم
  بله یک مدرک اکادمی و یک مدرک بین المللی اعطا میگردد که در 34 کشور اعتبار دارد و هنرجوهایی که مدرک فنی حرفه ای بخواهند پایان دوره به ازمون فنی حرفه ای معرفی و با پرداخت یک هزینه اندکی میتوانند مدرک فنی حرفه ای هم بگیرند

 67. سلام عزیزم وقتتون بخیر پکیج های اموزشیتون گواهینامه یا مدرک میدین ؟بعد اینکه کلاس های حضوریتون پشتیبانی ندارد؟

 68. سلام عزیزم
  شرایط پکیج های اموزشی مدرس و اساتید اختصاصی
  آموزش توسط موسسه بین المللی ER
  اعطای گواهینامه بین المللی
  6 ماه پشتیبانی آموزشی بله کلاس های حضوری تا 3 ماه پشتیبانی دارد

 69. سلام وقتتون بخیر کلاس های خارجیتون به چه صورت و اینکه با استاد منیر برگزار میشود ؟

 70. سلام عزیزم
  کلاس های خارجی معمولا 6 روزه و در ترکیه دبی و … برگزار میشود و شما میتوانید از طریق سایت یا با شماره گیری 02128421106 اطلاعات کامل داشته باشید

 71. سلام،وقتتون بخیر، من مدرک دیپلم آرایشگری و پیرایش زنانه دارم میخواستم بدونم میشه دوره ی تکمیلی رنگ رو شرکت کنم یا حتما اول باید دوره ی تخصصی رو شرکت کنم ؟

 72. سلام وقتتون بخیر عذر خواهی میکنم کلاس های کار با مواد برای اقایون هم برگزار میکنید و اینکه تایم کلاس عصر هم دارید ؟

 73. سلام عزیزم
  بله کلاس های کار با مواد هم برای اقایون برگزار میشود ودوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 74. سلام عزیزم
  اموزش های دوره ارایش و پیرایش به صورت جزعی و اشنایی با تمامی دوره هاست و بهتر است از دوره تخصصی لاین های اموزشی خود را اگر مبتدی هستید شروع کنید

 75. سلام عزیزم وقتتون بخیر شما دوره های خارجی هم برگزار میکنید و اینکه دوره های داخلیتون در اصفهان هم برگزار میشود؟

 76. سلام عزیزم
  بله اکادمی عریس هم دوره های کار با مواد خارجی در ترکیه و دبی و……و هم دوره های کار با مواد داخلی در تهران و کیش برگزار میکند

 77. سلام میخواستم بدونم مدرس های اکادمی شما خارجی هستند یا داخلی و اینکه کلاس هاتون در کدوم استان برگزار میشود ؟

 78. سلام عزیزم
  اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته کار با مواد حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند محل برگزاری کلاس ها در تهران و کیش میباشد .

 79. سلام عزیزم من هرچی مطالعه کردم متوجه نشدم الان شما کلاس های صفر تا صد ندارید اگر دارین به چه صورت ؟

 80. سلام عزیزم
  اموزش های اکادمی عریس شامل 3 دوره میشود دوره تخصصی دوره تکمیلی دوره مربیگری میباشد که شما با گذروندن هر 3 دوره میتوانید یک اموزش صفر تا صد و کامل را بگذرونید

 81. سلام وقت بخیر برای دوره تکمیلی کلاس های حضوریتون برگزار میشود بخاطر کرونا چون اکثر اموزشگاه ها تعطیل هستند و از چه تاریخی کلاس ها برگزار میشود؟

 82. سلام عزیزم
  تمامی دوره های تخصصی و تکمیلی و دوره مربیگری اکادمی عریس در تاریخ 15 هر ماه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار میشود .

 83. سلام وقتتون بخیر شما اموزشگاهتون کلاس های اقای منیر رو هم برگزار میکند ؟

 84. سلام وقتتون بخیر من میخوام دوره های بالیاژ مو ببینم میتونم در کدوم دوره شر کت کنم؟

 85. سلام عزیزم
  با توجه به سر فصل های اموزشی اکادمی عریس شما میتوانید دوره مد نظر خودتون رو انتخاب کنید و در ان دوره اقدام به ثبت نام کنید

 86. سلام عزیزم
  اکادمی عریس دوره های اموزشی کار با مواد اقای منیر را در امارات و کلاس های خارجی برگزار میکند کلاس های اقای منیر در مدت 6 روز برگزار میشود

 87. سلام عزیزم
  دوره های اموزشی کار با مواد دراکادمی عریس به سه دوره تخصصی برای افراد مبتدی ، دوره تکمیلی برای افرادی که مباحث دوره تخصصی اموزش دیده اند ، و دوره مربیگری که دوره پیشرفته میباشد برگزار میشود

 88. شما وقتتون بخیر من میخوام دوره کار با مواد ثبت نام کنم ولی میخوام بدونم شما در کیش برگزار میکنید ؟

 89. سلام عزیزم
  دوره های اکادمی عریس هم به صورت داخلی و هم خارجی برگزار میشود دوره های داخلی در تهران و کیش و دوره های خارجی در ترکیه و دبی …..برگزار میشود.

 90. سلام خسته نباشید اخرین تایم کلاس هاتون تا ساعت چند هست چون من میخوام کلاس شرکت کنم ولی شاغل هستم میتونم شرکت کنم ؟

 91. سلام عزیزم
  دوره های آرایشگری هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 92. سلام وقتتون بخیر من دوره های تخصصی و تکمیلی کاربا موادم تو اموزشگاه شما دیدم و واقعا یه اموزش کامل و عالی بود شما یکی از بهترین اموزشگاه های اموزشی تهران هستید و واقعا همه اموزش عالی و کامل

 93. سلام عزیزم
  اکادمی عریس به داشتن هنرجو های با استعداد و خوش ذوقی مثل شما ها افتخار میکند و باارزوی بهترین ها برای شما هنرجوی عزیز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code