امروز مورخ: ۱۴ /۰۷ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۴ /۰۷ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
762 امتیاز
5/5

آموزش کار با مواد رنگ مو

برگزاری ، گردآوری و ارائه آموزش کار با مواد رنگ مو در سه سطح تخصصی ، پیشرفته و مستری در مرکز آموزش عالی عریس ، بهمراه اعطای گواهینامه بین المللی ، هنرجویان پس از اتمام آموزش کار با مواد رنگ مو با شرکت در آزمون داخلی و یا خارجی میتوانند نسبت به اخذ گواهینامه بین المللی اقدام نمایند . آموزش کار با مواد رنگ مو همچنین به دو صورت کلاس های اموزش عمومی (15 نفره) و کلاس های اموزش خصوصی (3 نفره) برگزار میشوند . کلیه متقاضیان در سایر شهرستان ها میتوانند در کلاس های فشرده و کوتاه مدت این مرکز شرکت نموده و مزایای آن بهره مند شوند .

امروز مورخ: ۱۴ /۰۷ /۱۴۰۱
رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

دپارتمان آموزش عالی

آموزش حضوری، آنلاین و آفلاین

سطح پیشرفته

آموزش تخصصی، تکمیلی و مستر

عضو انجمن جهانی

آموزش تحت نظارت سازمان اپتک

پاسخگویی 24 ساعته

آموزش بهمراه پشتیبان تلفنی

شعب سراسری

دارای 33 شعبه داخلی و خارجی

گواهینامه بین المللی

صدور گواهینامه معتبر بین المللی

رنگ و لایت

امروز مورخ: ۱۴ /۰۷ /۱۴۰۱

دوره آموزش کار با مواد / رنگ مو

اموزش تخصصی کار با مواد / رنگ مو

رشته اموزش کار با مواد شیمیایی یا بعبارتی اموزش رنگ مو بعنوان یک فعالیت کاملا تخصصی با حساسیت فوق العاده بالا محسوب میشود ، از طرفی اموزش کار با مواد بصورت کاملا علمی و تخصصی برای فعالین این حوزه بسیار حائز اهمیت میباشد . ایجاد رنگ های متنوع با بیش از 170 سبک و متد بهمراه ایجاد حالات هامونیک در مو موجب دو چندان شدن زیبایی افراد میشود ، از این رو بازار کار آن به شدت مستعد بوده ، ضمن اینکه فعالیت حرفه ای و با کیفیت در این زمینه باعث ایجاد درآمد زایی چشمگیری برای متخصصان این صنعت خواهد شد.
دوره آموزش کار با مواد شیمیایی توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اموزش کار با مواد این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم اموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته کار با مواد با شیوه اموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس بعنوان یکی از بهترین اموزشگاه کار با مواد در سطح کشور بوده که دارای گرید و نماد QT میباشد ، این موسسه امروزه یکی از بهترین اموزشگاه های کار با مواد در سطح بین الملل و داخل کشور بشمار می آید.
عریس دوره اموزشی کار با مواد رنگ مو را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی مربیگری و توکن برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی کار با واد رنگ مو برای متقاضی فراهم شده است.

مدرک بین المللی کار با مواد / رنگ مو

اخذ گواهینامه و مدرک بین المللی در زمینه کار با مواد شیمیایی و رنگ مو برای کلیه دانشپذیران این موسسه فراهم شده است ، فرایند اخذ گواهینامه بین المللی کار با مواد (رنگ و لایت مو ) بگونه ای است که در پایان دوره دانشپذیر بواسطه شرکت در آزمون و اخذ نمره قبولی میتواند گواهینامه و مدرک بین المللی موسسه را دریافت نمایید.

اموزش حضوری و انلاین کار با مواد / رنگ مو

دوره های اموزش کار با مواد در سطح تخصصی ، پیشرفته و مربیگری به دو طریق برگزار میشود :
1- ثبت نام در دوره آموزش حضوری کار با مواد : در موسسه عریس دوره های آموزش حضوری کار با مواد بصورت آکادمیک و ترمیک برگزار میشود ، در این دوره آموزشی حضور دانشپذیر بصورت فیزیکی در کلاس الزامی میباشد ، طول مدت این دوره بنا بر شرایط دانشپذیر بصورت ترمیک و فشرده برگزار میشود .
2- ثبت نام در دوره آموزش آنلاین کار با مواد : کلاس های اموزش انلاین کار با مواد در موسسه عریس بصورت غیر حضوری و در بستر اینترنت برگزار میشود بگونه ای که دانشپذیر در ساعات و زمان اعلام شده بواسطه یک تلفن همراه و یا سیستم کامپیوتر میتواند در دوره آنلاین کار با مواد حضور داشته باشد .

ویژگی دوره اموزش کار با مواد رنگ مو

اساتید و مدرسان کار با مواد رنگ مو

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در این مجموعه فعالیت داشته و از برترین اساتید در رشته کار با مواد در سطح بین الملل میباشند ، اساتید مرکز عریس بواسطه سرمایه گذاری های موسسه به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان عریس در رشته کار با مواد حداقل 15 سال بوده ، از طرفی تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

چارت آموزشی

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیکار با مواد شیمیاییرنگ، لایت و احیا مو
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع تخصصی
تعداد جلسات6 جلسهسه جلسه در هفته و یا طی شش روز متوالی
مدت زمان هر جلسه180 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیاآزمون دارد
مدرک داخلیسازمان فنیآزمون دارد
مدرک آکادمی گواهینامه داخلی مجموعهبدون آزمون
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های اموزش کار با مواد رنگ مو :

سرفصل های  آموزشی دوره کار با مواد مشتمل بر 30 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع کار با مواد (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه کار با مواد ندارند.

اموزش تخصصی کار با مواد رنگ مو بگونه ای تدارک دیده شده است که کلیه دانشپذیران و هنرآموزان با شرکت در دوره اموزشی کار با مواد بصورت صفر تا صد مفاهیم پایه و اساسی را در حوزه کار با مواد آموزش خواهند دید .

– آشنایی کامل با لوازم و ابزار کار

– شناخت انواع مو ، مثلث رنگ ها ، کاتالوگ خوانی رنگ ها

-شناخت و ایجاد هارمونی رنگها

شناخت و کاربرد انواع مواد پودری

-آشنایی و شناخت انواع واریاسیون، اکسیدان

-آشنایی انواع پودر فانتزی و روش کار با آنها

-متد پیشرفته کار با واریاسیون ها

-آموزش نحوه صحیح استفاده از پودر ICE

-رنگ کردن موی طبیعی بدون آسیب به ریشه مو

-انواع تکنیک در رنگ کردن موی سفید

-فرمولاسیون پیشرفته ترکیب رنگ

-فرمولاسیون ایجاد رنگ های خاص ترکیبی

-تکنیک استاندارد ایجاد حمام رنگ

-روش استفاده از دکوکرم و دکلره ها بدون ایجاد آسیب

-روش صحیح مش فویلی و کلاهی بدون ایجاد نشتی

-انواع روش های نوین تقسیم بندی مش

-روش های انجام انواع مش

-شیوه صحیح انجام هایلایت و لولایت مو

-روش استاندارد هم پایه کردن ریشه با رنگو دکلره

-روش های انجام دکلره، نحوه صحیح شارژ

-آموزش استاندارد جدید انواع لایت اصلی و فانتزی مو(لولایت، هایلایت، سان لایت، مووی لایت، هاف لایت، دارک لایت، استار لایت، لایت پلنگی، لایت کهکشانی، لایت بارانی، لایت بری،ری لایت، ویو لایت، شولایت، لایت پوش، لایت گربه ای، لایت شطرنجی، لایت سوسکی، بیبی لایت، بیبی بلوند، اسپلش لایت، فلوئید، رنز، اکایلecaile یا تورتویزشل،پتینه)

-آموزش استاندارد مش به سبک آمبره (روسی-برزیلی) سامبره، بامبره

-بالیاژ مش،مش پلنگی، دارک تو لایت

- سرفصل دوره تکمیلی کار با مواد (Perfectal) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه کار با مواد هستند.

اموزش پیشرفته و تکمیلی کار با مواد رنگ مو بگونه ای تدارک دیده شده است که کلیه دانشپذیران و هنرآموزان با شرکت در دوره اموزش پیشرفته کار با مواد بصورت فوق تخصصی مفاهیم بروز و آخرین متد کاری را در حوزه کار با مواد آموزش خواهند دید .

– مرور مباحث آموزشی توکن

– متد پیشرفته کار با واریاسیون ها 

– تکنیک استاندارد دانه مصنوعی و کالراین پرفکتال

– آشنایی با انواع پودر فانتزی سال و روش کار با آنها 

– آشنایی با انواع ویتامینه ها و روش کار با آنها 

– نحوه شاین کردن رنگساژ

– تکنیک های وزن دادن به مو و ایجاد دوام در رنگساژ

-تکنیک های رنگساژ به روش کالراین

-ریموور و شامپو شیمیایی و دکوپاژ(کلی-قسمتی)

 -آموزش فیلراسیون یا تیره کردن موی بلوند

-آموزش تمام دکلره

– آشنایی و شناخت اولاپلکس و انواع پلکس

-ریمو موی مشکی یا حنا خورده یا شرابی

-ترمیم هایلایت

-ترمیم تمام دکلره

-ترمیم آمبره و بالیاژ
-رفع اشکال

- سرفصل دوره مربیگری کار با مواد (Master) :

10/10

مناسب هنرجویانی که با سرفصل های دو دوره قبلی مسلط هستند.

اموزش مربیگری (مستر) کار با مواد رنگ مو بگونه ای تدارک دیده شده است که کلیه دانشپذیران و هنرآموزان با شرکت در دوره اموزش مربیگری کار با مواد بصورت فوق تخصصی مفاهیم بروز و آخرین متد کاری را در حوزه کار با مواد آموزش خواهند دید .

– مرور مباحث آموزشی پرفکتال

-آموزش استاندارد جدید انواع لایت اصلی و فانتزی مو (لولایت ، های لایت ، سان لایت ، مووی لایت ، هاف لایت ، دارک لایت ، استار لایت ، لایت برفی ، لایت پلنگی ، لایت های کهکشانی ، لایت بارانی ، لایت بری ، ری لایت ، ویو لایت ، شو لایت ، لایت پوش ، لایت گربه‌ای ، لایت شطرنجی)

– آموزش نحوه انجام المنت مو

– روش صحیح انجام لایت های 3 یعدی

– فرمولاسیون ایجاد رنگ های خاص ترکیبی (متد 2022)

– آموزش تکنیک های  (Color Variation) ، (Step by Step) ، تکنیک ۳ (pass) ،  (Null)،  (Fade) ، (Come Back)،  ( No Yellow Bright ) ، (Super From)،  (Pass Up)، (Scarpe) ، (Positive) ، (Hair Dryer)

پاسخگویی به سوالات متداول هنرجویان :

پس از اتمام دوره آموزشی مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد (شرکت در آزمون مستلزم هزینه جداگانه و آزمون می باشد) ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره  از سازمان فنی کشوری پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا پس از قبولی در آزمون

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز درکلاس قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدل بر عهده هنرجو می باشد،لذا هنرجویانی که مدل ندارند و یا از شهرستان هستند میتوانند از کارشناسان مجموعه در این خصوص مشاوره بگیرند .

مدارک بین المللی مستلزم ثبت نام در آزمون و پرداخت وجه آن می باشد و مدارک صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده .

هنرجویان برای اخذ مدرک بین المللی و مدرک سازمان فنی حرفه ای کشوری میبایست هزینه آزمون و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه مباحث آرایشگری ، مراقبتی و زیبایی نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی  با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 ساعت تا 24 ساعت آموزش متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی  را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه اقامت میبایست در این خصوص پرداخت شود و با هنرجو می باشد .

دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

ادامه فرایند ثبت نام کار با مواد رنگ مو

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی کار با مواد اقدام نمایید. 

دوره های آموزشی مرتبط
دوره آموزش کراتین و احیا مو
9.8/10
دوره آموزش میکروفی
9.8/10
دوره آموزش گریم عروس
9.8/10
پکیج های اموزش مرتبط
پکیج آموزش کار با مواد شیمیایی مو
9.8/10
پکیج آموزش کراتین و احیا مو
9.8/10
پکیج آموزش میکروفی
9.8/10

اموزشگاه کار با مواد رنگ مو

اموزشگاه آرایشگری و مراقبت زیبایی عریس بعنوان یکی از آموزشگاه های کار با مواد رنگ مو در سطح بین الملل با برگزاری دوره های اموزش کار با مواد رنگ مو توانسته به یکی از شناخته شده ترین و حرفه ای ترین اموزشگاه کار با مواد رنگ مو تبدیل شود ، در اموزشگاه عریس جدیدترین و تخصصی ترین متد در زمینه کار با مواد رنگ مو تدوین و به هنرجویان و علاقه مندان این حوزه ارائه میشود .  بدون شک اموزش کار با مواد رنگ مو در یکی از بهترین مراکز اموزشگاهی کشور و بین الملل مزایای بسیاری اعم از اعتباری و سطح علمی برای متقاضی خواهد داشت

بهترین اموزشگاه کار با مواد رنگ مو

به مدت 10 سال ممتد عنوان بهترین اموزشگاه کار با مواد رنگ مو متعلق است به مرکز آموزش عالی عریس ، این مجموعه توانسته با بکارگیری جدیدترین متد جهانی بعنوان بهترین اموزشگاه کار با مواد رنگ مو در سطح داخلی و بین المللی شناخته شود ،  همچنین بعنوان یکی از پیشتازان عرصه کار با مواد رنگ مو در دنیا میباشد .  این مجموعه با برگزاری بالاترین سطح اموزش در زمینه کار با مواد رنگ مو توانسته بعنوان یک مرجع بین المللی در دنیا شناخته و بعنوان بهترین اموزشگاه کار با مواد رنگ مو در این عرصه عمل کند .

آموزش حضوری کار با مواد رنگ مو

برگزاری دوره های اموزش اکادمیک و حضوری کار با مواد رنگ مو در مجموعه عریس  بصورت کاملا ترمیک و با حضور فیزیکی هنرجو در مرکز برگزار میشود ، دوره های اموزش حضوری و ترمیک کار با مواد رنگ مو بطور معمول بصورت 1 ماهه و یا 7 روزه فشرده برگزار میشود . این اموزش ها بر مبنای فراگیری کامل و جامع حرفه کار با مواد رنگ مو و بر مبنای سطح و نوع اموزش در نظر گرفته شده اند . لازم به ذکر است کلیه علاقه مندان به شرکت در دوره های اموزش کار با مواد رنگ مو میتوانند پس از انتخاب سطح و دوره مورد نظر نسبت به ثبت نام در کلاس اقدام نمایند .

آموزش آنلاین کار با مواد رنگ مو

دوره های اموزش انلاین کار با مواد رنگ مو برای اولین بار در کشور بصورت استاندارد و با سطح کیفی بسیار بالا برگزار میشوند ، اموزش انلاین کار با مواد رنگ مو بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود ، از طرفی هنرجویان از حضور در کلاس های اموزش انلاین کار با مواد رنگ مو بی نیاز خواهند بود و میتوانند از تمامی ویژگی های اموزش حضوری کار با مواد رنگ مو بدون افت کیفیت کلاس استفاده نمایند . 

اموزش انلاین کار با مواد رنگ مو هم اکنون در مجموعه عریس ارائه و قابل استفاده برای عموم علاقه مندان میباشد .

مدرک بین المللی کار با مواد رنگ مو

مدرک بین المللی کار با مواد رنگ مو در پایان دوره های اموزشی و پس از اخذ نمره قبولی در آزمون پایان دوره به هنرجو اعطا میشود ، مدرک بین المللی کار با مواد رنگ مو بعنوان یکی از مدارک سطح بالا و حرفه ای در داخل و خارج از کشور بشمار می اید ، از طرفی مدرک بین المللی کار با مواد رنگ مو با اعتبار جهانی و ریجیستری معتبر در حال حاضر تنها در آکادمی عریس اعطا میشود ، این موسسه بعنوان نماینده رسمی موسسه آموزش علوم حرفه ای اروپا و استرالیا تنها مرجه رسمی صدور و اعطای مدرک بین المللی در رشته کار با مواد رنگ مو در کشور میباشد.

گواهینامه بین المللی کار با مواد رنگ مو

گواهینامه بین المللی کار با مواد رنگ مو در پایان دوره های اموزشی و پس از اخذ نمره قبولی در آزمون پایان دوره به هنرجو اعطا میشود ، گواهینامه بین المللی کار با مواد رنگ مو بعنوان یکی از گواهینامه های سطح بالا و حرفه ای در داخل و خارج از کشور بشمار می اید ، از طرفی گواهینامه بین المللی کار با مواد رنگ مو با اعتبار جهانی و ریجیستری معتبر در حال حاضر تنها در آکادمی عریس اعطا میشود ، این موسسه بعنوان نماینده رسمی موسسه آموزش علوم حرفه ای اروپا و استرالیا تنها مرجه رسمی صدور و اعطای گواهینامه بین المللی در رشته کار با مواد رنگ مو در کشور میباشد.

بهترین استاد و مدرس کار با مواد رنگ مو

بهترین استاد و مدرس کار با مواد رنگ مو را میتوان به فردی نسبت داد که در خرفه کار با مواد رنگ مو تسلط و تخصص کامل داشته ، مدرسان و اساتید برتر کار با مواد رنگ مو دارای سابقه و تجربه کاری حداقل 10 ساله در این حوزه بوده و بطور منظم سالانه تحت بروزرسانی آخرین متد و سبک های کار با مواد رنگ مو قرار میگیرند ، از طرفی بهترین مدرسان کار با مواد رنگ مو که دارای تمامی ویژگی های مذکور هستند هم اکنون بواسطه سرمایه گذاری های عریس در این مرکز مشغول به تدریس و آموزش هنرجویان هستند . اساتید کار با مواد رنگ مو در آکادمی عریس همگی دارای سطح یک مربیگری و دارای نشان مسترگلد از اروپا میباشند .

آموزش تخصصی کار با مواد رنگ مو

برگزاری دوره اموزش تخصصی کار با مواد رنگ مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش تخصصی کار با مواد رنگ مو این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش تخصصی کار با مواد رنگ مو با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش تخصصی کار با مواد رنگ مو بصورت کامل و جامع و از پایه بوده بطوریکه در انتخای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه کار با مواد رنگ مو نخواهد داشت .

اموزش پیشرفته کار با مواد رنگ مو

برگزاری دوره اموزش پیشرفته کار با مواد رنگ مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش پیشرفته کار با مواد رنگ مو این مرکز سالانه در 4 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش پیشرفته کار با مواد رنگ مو با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش پیشرفته کار با مواد رنگ مو بصورت کامل و در سطح پیشرفته بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در مباحث پیشرفته کار با مواد رنگ مو نخواهد داشت .

اموزش مستری کار با مواد رنگ مو

برگزاری دوره اموزش مستری کار با مواد رنگ مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش مستری کار با مواد رنگ مو این مرکز سالانه در 2 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش مستری کار با مواد رنگ مو با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش مستری کار با مواد رنگ مو بصورت کامل و در سطح مستری بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در مباحث مستری کار با مواد رنگ مو نخواهد داشت .

اموزش مربیگری کار با مواد رنگ مو

برگزاری دوره اموزش مربیگری کار با مواد رنگ مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش مربیگری کار با مواد رنگ مو این مرکز سالانه در 2 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش مربیگری کار با مواد رنگ مو با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش مربیگری کار با مواد رنگ مو بصورت کامل و در سطح مربیگری بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در مباحث مربیگری کار با مواد رنگ مو نخواهد داشت .

سرتیفیکیت جهانی کار با مواد رنگ مو

سرتیفیکیت بین المللی کار با مواد رنگ مو در پایان دوره های اموزشی و پس از اخذ نمره قبولی در آزمون پایان دوره به هنرجو اعطا میشود ، سرتیفیکیت بین المللی کار با مواد رنگ مو بعنوان یکی از سرتیفیکیت های سطح بالا و حرفه ای در داخل و خارج از کشور بشمار می اید ، از طرفی سرتیفیکیت بین المللی کار با مواد رنگ مو با اعتبار جهانی و ریجیستری معتبر در حال حاضر تنها در آکادمی عریس اعطا میشود ، این موسسه بعنوان نماینده رسمی موسسه آموزش علوم حرفه ای اروپا و استرالیا تنها مرجه رسمی صدور و اعطای سرتیفیکیت بین المللی در رشته کار با مواد رنگ مو در کشور میباشد.

اموزش صفر تا صد کار با مواد رنگ مو

برگزاری دوره اموزش صفر تا صد کار با مواد رنگ مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش صفر تا صد کار با مواد رنگ مو این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش صفر تا صد کار با مواد رنگ مو با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش صفر تا صد کار با مواد رنگ مو بصورت کامل و صفر تا صد بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث صفر تا صد کار با مواد رنگ مو نخواهد داشت .

اموزش پایه و مبتدی کار با مواد رنگ مو

برگزاری دوره اموزش از پایه و مبتدی کار با مواد رنگ مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش پایه و مبتدی کار با مواد رنگ مو این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش پایه و مبتدی کار با مواد رنگ مو با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش پایه و مبتدی کار با مواد رنگ مو بصورت کامل و از پایه و مبتدی بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث پایه و مبتدی کار با مواد رنگ مو نخواهد داشت .

اموزش حرفه ای کار با مواد رنگ مو

برگزاری دوره اموزش از حرفه ای کار با مواد رنگ مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش حرفه ای کار با مواد رنگ مو این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش حرفه ای کار با مواد رنگ مو با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش حرفه ای کار با مواد رنگ مو بصورت کامل و سطح حرفه ای بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث حرفه ای کار با مواد رنگ مو نخواهد داشت .

اموزش جامع و کامل کار با مواد رنگ مو

برگزاری دوره اموزش از جامع کار با مواد رنگ مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش جامع کار با مواد رنگ مو این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش جامع کار با مواد رنگ مو با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش جامع کار با مواد رنگ مو بصورت کامل و جامع بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث جامع کار با مواد رنگ مو نخواهد داشت .

فهرست مطالب
اعطای مدرک معتبر بین المللی انگلستان
محل برگزاری دوره: امارات-ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
اعطای مدرک معتبر بین المللی برزیل
محل برگزاری دوره: امارات-ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
اعطای مدرک معتبر بین المللی آلمان
محل برگزاری دوره: امارات-ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
اعطای مدرک معتبر بین المللی امارات
محل برگزاری دوره: امارات-ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
اعطای مدرک معتبر بین المللی ترکیه
محل برگزاری دوره: ترکیه-ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
اعطای مدرک معتبر بین المللی روسیه
محل برگزاری دوره: روسیه-ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
اعطای مدرک معتبر بین المللی مالزی
محل برگزاری دوره: کوالالامپور-ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
اعطای مدرک مرکز فنی حرفه ای ایران
محل برگزاری دوره: ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
فهرست مطالب