دنیای رنگارنگ، جذاب ترین رنگ موهای 2023

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

پایگاه دانش آکادمی عریس، استفاده از اتومات برای حالت دهی به موها یکی از روش های محبوب برای داشتن موهای صاف و بدون پرز است. اما این روش نیز همانند دیگر روش های استفاده از حرارت برای حالت دهی به موها، می تواند عوارض و آسیب هایی برای مو و پوست

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

پایگاه دانش و خبری عریـــــــــــــــس
SAHAMIR UNIVERSITY
تیم گردآوری محتوا و مقالات علمی عریس

جدول محتــــــــــــوا :

دنیای رنگارنگ، جذاب ترین رنگ موهای 2023

پایگاه دانش آکادمی عریس، در سال های اخیر، صنعت مو و زیبایی با توجه به تغییرات مداوم در سلایق و مدل های مو همچنان در حال رشد است. یکی از جوانترین و مبتکرانه ترین روش ها برای تغییر ظاهر و افزایش اعتماد به نفس استفاده از رنگ مو است. هر ساله، طراحان مو و رنگ کاران در تلاشند تا رنگ هایی جدید و جذاب را به بازار معرفی کنند که بتوانند به تمامی سلیقه ها و پوست ها بپوشانند.


پیشنهاد نویسنده: چه مدل رنگ مویی به تناژ پوست من میاد


رنگ بالیاژ

این رنگ مو که ترکیبی از رنگ های مختلف است، امکان استفاده از چند رنگ مختلف را در یک مو برای شما فراهم می کند. این رنگ به شما امکان می دهد تا موهایتان را با ترکیباتی مانند آبی، صورتی و بنفش به رنگ آمیزی کنید. این رنگ به خوبی با موهای تیره و روشن کار می کند و به آنها زندگی می بخشد.

رنگ براونی

این رنگ مو که از طبیعت الهام گرفته شده است، به موهای شما ظاهری دلنشین و طبیعی می بخشد. با توجه به جزئیات بسیاری که در این رنگ وجود دارد، ممکن است برای رنگ آمیزی موهای تیره یا روشن استفاده شود. این رنگ مو به خوبی با استایل های مختلف می تواند سازگاری داشته باشد و به ظاهر شما زیبایی و جذابیت بیشتری ببخشد.

رنگ پاستل

این رنگ مو که از رنگ های روشن و نرمی تشکیل شده است، در سال جاری بسیار محبوب شده است. رنگ های پاستل مانند صورتی، بنفش، آبی و زرد را می توانید در موهایتان اعمال کنید و ظاهری جوانانه و براق برای خود ایجاد کنید. این رنگ مو به خوبی با موهای روشن و کمی تیره کار می کند و به ظاهر شما انرژی و شادابی می بخشد.

رنگ سرخابی

این رنگ مو که از رنگ های گرم و خنثی تشکیل شده است، به موهای شما یک طراوت و جذابیت خاص می بخشد. با استفاده از این رنگ می توانید ظاهری منحصر به فرد و خاص برای خود ایجاد کنید. این رنگ مو به خوبی با موهای روشن و متوسط کار می کند و به آنها نرمی و جذابیت می بخشد.

رنگ مشکی

این رنگ کلاسیک و شیک برای موها همچنان جایگاه خود را حفظ می کند. رنگ مشکی به موهای شما ظاهری درخشان و چشم نواز می بخشد و به شما امکان می دهد تا به ظاهری ساده ولی شیک دست یابید.


حتما بخوانید: انواع رنگ موهای فانتزی چیست؟


ممنون از اینکه وقت گذاشتی (: اگر از مقاله خوشت اومد یه سری به بقیه هم بزن.

***مطالعه بیشتر***

دوره های ویژه رنگ مو آکادمی عریس

بزن رو لینک و ثبت نام کن

آخرین اخبــــــــــــــــــــــــــــــار:

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : دنیای رنگارنگ، جذاب ترین رنگ موهای 2023
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی و Index شد.

فهرست مطالب

آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری
آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری