امروز مورخ: ۲۷ /۰۲ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
post
page
اطلاعیه مهم موسسه آموش عالی عریس : آغاز برگزاری دوره های آموزش مربیگری کار با مواد در کشور امارات متحده عربی .
آموزش اکستنشن مو اموزش اکستنشن موی بانوان اکادمی عریس مرکز عریس

عنوان دوره آموزشی: اکستنشن مو

داشتن موهای بلند و پرپشت آرزوی هر کسی است ، از طرفی عواملی همچون ریزش و کوتاه بودن موها موجب گرایش زیاد خانم ها به استفاده از خدمات اکستنشن شده است ، امروزه متد و سبک های متنوع و مختلفی در زمینه اکستنشن بکار گرفته میشود که مبالغ قابل توجهی درآمد زایی را در پی خواهد داشت .
دوره آموزش اکستنشن مو توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اموزش اکستنشن مو این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته اکستنشن مو با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره اموزشی اکستنشن مو را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است.

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته اکستنشن مو حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیاکستنشن موجامع
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات4جلسهسه جلسه در هفته
مدت زمان هر جلسه120 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیابا آزمون
مدرک داخلیسازمان فنیبا آزمون
مدرک آکادمیگواهینامه داخلی مجموعهبدون آزمون
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های  آموزشی دوره اکستنشن مو مشتمل بر 17 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع اکستنشن مو (Tokan) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه اکستنشن مو ندارند.

– معرفی و شناخت لوازم و ابزار کار

– اموزش تشخیص موی طبیعی و الیاغ

_آموزش نحوه صحیح تقسیم بندی مو و آشنایی با زوایای کاربردی

– معرفی و آموزش روش کار با انواع ریموور ها

– آموزش صحیح ریموو انواع اکستنشن

– آموزش اکستنشن مو به روش لیزری و حرارتی 

_آموزش اکستنشن مو به روش تک رینگ و دو رینگ

– آموزش اکستنشن مو به روش نامرئی و نانو

– آموزش اکستنشن مو به روش دوخت 

– آموزش اکستنشن مو به روش بافت

– اموزش اکستنشن به روش تیپ

_ آموزش اکستنشن مو به روش موقت

– آموزش روش نگهداری از مو بعد از کار

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

- سرفصل دوره تکمیلی اکستنشن مو (Perfectal) :

9.6/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه اکستنشن مو هستند.

– مروری بر مباحث آموزشی توکن

– آموزش آخرین متد و سبک های سال

– بروزرسانی 

– آموزش مباحث اختصاصی پرفکتال(شامل رنگ و دکلره ،امبره و اماده سازی موهای طبیعی برای اکستنشن )

پاسخگویی به سوالات متداول هنرجویان

پس از اتمام دوره آموزشی مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد (شرکت در آزمون مستلزم هزینه جداگانه و آزمون می باشد) ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره  از سازمان فنی کشوری پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا پس از قبولی در آزمون

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز درکلاس قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدل بر عهده هنرجو می باشد،لذا هنرجویانی که مدل ندارند و یا از شهرستان هستند میتوانند از کارشناسان مجموعه در این خصوص مشاوره بگیرند .

مدارک بین المللی مستلزم ثبت نام در آزمون و پرداخت وجه آن می باشد و مدارک صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده .

هنرجویان برای اخذ مدرک بین المللی و مدرک سازمان فنی حرفه ای کشوری میبایست هزینه آزمون و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه مباحث آرایشگری ، مراقبتی و زیبایی نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی 8 ساعت آموزش خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی  را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه اقامت میبایست در این خصوص پرداخت شود و با هنرجو می باشد .

دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی اکستنشن مو اقدام نمایید.

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی اکستنشن مو میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

104 پاسخ

 1. سلام برای من یادگیری کامل و تخصصی اکستنشن مو خیلی مهمه بهترین دوره ای که بتونم در اون شرکت کننم رو معرفی میکنید؟

 2. سلام عزیزم آموزشگاه عریس به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه ها در خاورمیانه دوره های آموزشی اکستنشن مو را در بالاترین سطح برگذار می کند شما می توانید با مراجعه به قسمت ثبت نام از سرفصل های آموزشی آگاه شده و در آن ثبت نام نماید.

 3. سلام روزبخیر. برای کسانی که شاغل هستند امکان این وجود دارد که در نوبت عصر و یا ساعات متفاوت آموزش این دوره انجام شود؟

 4. سلام عزیزم. بله برای کسانی که امکان حضور در نوبت آموزشی صبح را ندارند می توانند در دوره های آموزشی عصر و یا زمان های متغیر شرکت نمایند.

 5. سلام آیا در این دوره اکستنشن مو روش بافت و نامرئی هم آموزش داده می شه؟

 6. سلام عزیزم بله آموزش اکستنشن مو به روش نامرئی و اکستنشن مو به روش بافت جز سر فصل های آموزشی این دوره می باشد.

 7. سلام عزیزم برا اطلاع از شرایط برگزاری کلاس ها در داخل و یا خارج از کشور با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 8. سلام عزیزم. برای اطلاع از اینکه دوره ها زیر نظر چه اساتیدی تدریس می شوند با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 9. سلام بازار کار اکستنشن مو چجوریه؟ آیا میتونم بعد از این دوره وارد حوزه کار بشم؟

 10. سلام عزیزم با به کارگبری متد ها و سبک های مختلف اکستنشن مو و انجام حرفه ای این کار درآد قابل توجهی افراد می توانند داشته باشند. بله شما بعد از این دوره با دریافت مدرک تخصصی می توانید در حوزه اکستنشن مو به صورت تخصصی فعالیت داشته باشید.

 11. سلام عزیزم. مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی اکستنشن مو در مرکز عریس با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 جلسه تا 20 جلسه متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

 12. سلام عزیزم برای شرکت در دوره تخصصی اکستنشن مو میتوانید به لینک ثبت نام موجود در صفحه مراجعه کنید و یا برای اطلاع از جزئیات بیشتر با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 13. سلام آیا امکان حوزه در دوره هایی آموزشی خارج از کشور وجود دارد. شرایط و هزینه آن چجوریه؟

 14. سلام عزیزم. بله امکان شرایط شرکت در دوره های کشور های خارجی هم چون امارات، ارمنستان و … با شرایط vip شامل تور رفت و برگشت و اقامت وجود دارد برای اطلاع از شرایط و هزینه آن با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 15. سلام من مبتدی هستم و می خوام تو این دوره شرکت کنم آیا باید مهارت خاصی بلد باشم؟ و کدوم یک از دوره ها برای من خوب است؟

 16. سلام عزیزم. نیازی به داشتن مهارت خاصی نیست چون در دوره تخصصی اکستنشن موی آکادمی عالی عریس که جز بهترین دوره های بین المللی است همه نکات را فرا خواهید گرفت. برای شرکت در دوره هاافراد مبتدی می توانند در دوره توکن تخصصی شرکت کنند و به صورت پایه و جامع آموزش ببینند.

 17. سلام چقدر طول میکشه دوره ها تموم شه و چه مدرکی داده میشه آیا برای صدور مدرک باید پول بدیم؟

 18. سلام عزیزم دوره تخصصی اکستنشن مو بین 12 تا 18 جلسه برگزار می شود که برای افراد شهرستنانی این جلسات به صورت فشرده 4 الی 5 روزه می باشد. مدرک انحصاری بین المللی مورد تایید 34 کشور به هنرجویان اعطا می شود و هنرجویان تنها برای اخذ مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور میبایست هزینه آزمون و ترجمه و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

 19. سلام عزیزم. خیر کلاس ها به صورت انلاین ثبت نام می شوند ولی به صورت حضور در آموزشگاه برگزار می شود.

 20. سلام وقت بخیر. اگر مشتری بعد از انجام اکستنشن مو گردن درد داشت چیکار کنم؟

 21. سلام عزیزم. این یک روال عادی به دلیل اضافه شدن مو بر روی سر است. به مشتری توضیح دهید که این یک امری عادی است و به مرور زمان و بعد از گذشت چند روز درست می شود.

 22. سلام عزیزم. بله آموزش صحیح ریموو انواع اکستنشن در دوره تخصصی اکستنشن مو ارائه می شود.

 23. سلام عزیزم. در دوره تخصصی اکستنشن مو آموزش ها از مبتدی تا پیشرفته داده می شود. و در دوره تخصصی نیز این آموزش ها به صورت تکمیلی تر و کامل کردن مباحث قبلی و آموزش موارد جدید خواهد بود که با توجه به نیازمندی های خود می توانید در هر کدام شرکت نمایید.

 24. سلام این رشته بازار کار خوبی داره یا اکستنشن مژه شما کدوم دوره را پیشنهاد می دین؟

 25. سلام عزیزم. هردو از لحاظ بازار کار دارای وضعیت یکسانی می باشند به دلیل تقاضای زیاد در جامعه و نیاز جامعه در این حوزه ها به دلخواه با توجه به علاقه خو می توانید در هر یک شرکت کنید.

 26. سلام اگه اکستنشن مو برای مشتری انجام دهیم و از آن راضی نباشد چه اقدامی انجام دهیم؟

 27. سلام عزیزم. این مورد جز موارد خاص است و رضایت مشتری باید اولویت کار باشد مگر در صورتی که خواسته او غیر منطقی باشد. شما سعی کنید با صحبت به صورت منطقی او را قانع کنید و یا آن مدلی که مد نظر او هست را دوباره پیاده سازی کنید.

 28. سلام آیا می تونیم با شرکت تو این دوره یک اکستنشن کار حرفه ای بشیم یا باید دوره تکمیلی هم شرکت کنیم؟

 29. سلام عزیزم. دوره تخصصی اکستنشن مو برای مبتدی تا پیشرفته مناسب می باشد و می توانید با یادگیری مهارت های آموزش داده شده و تلاش و تمرین به یک متخصص تبدیل شوید و برای ارتقای مهارت خود می توانید در دوره تکمیلی نیز شرکت نمایید.

 30. سلام وقت بخیر. آیا شرکت در دوره خارجی با دوره ایرانی فرق داره؟ و با شرکت در آن میشه مدرک فنی و حرفه ای هم گرفت؟

 31. سلام عزیزم. خیر فرقی نداره و تمام آموزش ها در یک سطح می باشد. بله مدرک تخصصی بین المللی اعطا می شود و هم می توانید در امتحان فنی و حرفه ای نیز شرکت نمایید.

 32. سلام دوه خارجی اکستنشن مو چه فرقی با دوره ایران داره؟ آیا مدرسین و … بهتر هستند؟

 33. سلام عزیزم. باتوجه به اینکه تور خارج از کشور شرایط خاص خود را دارد. مدرسین، محل برگزاری، تجهیزات مورد استفاده و .. متفاوت خواهد بود البته این دلیلی بر کاهش کیفیت دوره ایران نمی باشد و هر دو در بهترین سطح برگزار می شود.

 34. سلام وقتتون بخیر من یکی از هنرجوهاتون هستم واقعا دوره تخصصی عالی بود فقط میخواستم بدونم اموزش انلاین هم دارین ؟چون بخاطر کرونا شرایط سفر به تهران ندارم

 35. سلام منیژه جان هنرجوی عزیز مجموعه عریس بله تمای لاین های اموزشی مجموعه عریس به علت کرونا و دیگر موارد اموزش انلاین هم دارد برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02128421106 تماس بگیرید .

 36. سلام عزیزم وقت شما هم بخیر بله مجموعه عریس دارای 3 دوره تخصصی تکمیلی و مربیگری میباشد جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02128421106تماس بگیرید

 37. سلام عزیزم بله برای ثبت نام هم حضوری و هم از طریق سایت میتونین اقدام کنید ادرس تهران، جردن، بعد از پل میرداماد قبادیان غربی پلاک 11 واحد 14 طبقه سوم جهت اطلاع بیشتر میتونین با شماره تماس 02128421106تماس بگیرید .

 38. سلام عزیزم تاریخ کلاس ها از چه روزی شروع میشود و اینکه چند جلسه است؟

 39. سلام عزیزم تاریخ شروع کلاس های مجموعه عریس 15 هر ماه میباشد و تعداد جلسات کلاس ها 12 الی 18 جلسه میباشد

 40. سلام ایا با مدرکی که ارائه میدهید امکان راه اندازی کسب و‌کار وجود داره؟ من میتونم با مدرکی که میگیرم سالن آرایشی بزنم؟

 41. سلام عزیزم شما برای راه اندازی سالن آرایشی الزاما باید مدرک دوره تخصصی آرایش و پیرایش را داشته باشید. برای فعالیت و داشتن کسب و کار بله می توانید توسط مدرک معتبر بین المللی دوره اکستنشن مو به صورت تخصصی فعالیت داشته باشید

 42. سلام عزیزم تعدادکلاس هاتون به چه صورت من که از شهرستان میخوام بیام برای اموزش باید چیکار کنم محل برای اقامت وجود دارد؟

 43. سلام عزیزم تعداد جلسات کلاس ها 12 الی 18 جلسه میباشد که شما میتوانید در مدت زمان فشرده 6 روزه اقدام کنید وهنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه جزعی ( حدود 100-150 هزار تومان در روز ) میبایست در این خصوص پرداخت شود .

 44. سلام من تبریز دن استیرم گلم فارسی چوخ بیلمیرم اوردا فامیلیمیز یوخ هاردا قالاجام ؟نه زمان کلاس لار برگزار الاجاک؟

 45. سلام عزیزم. مشکلی نداره همکاران ترکی زبان هستند که راهنمایتون کنند و هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی کار با مواد را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه جزعی ( حدود 100-150 هزار تومان در روز ) میبایست در این خصوص پرداخت شود .کلاس ها 15 هر ماه برگزار میشود.

 46. سلام عزیزم .
  بله اموزش اکستنشن مو به روش لیزری یکی از سر فصل های اموزشی دوره های اموزشی اکستنشن مو میباشد بالای صفحه سر فصل های دوره های اوزشی چک کنید

 47. سلام دوره خارجی اکستنشن مو چه فرقی با دوره ایران داره؟ آیا مدرسین خارجی بهتر از ایرانی هستند ؟و اینکه مدت زمان کلاس های خارجی چند روزه است؟

 48. سلام عزیزم. دوره خارجی با شرایط تعیین شده در کشور های مورد نظر تشکیل می شود. خیر تمام دوره های آموزشی عریس هم در ایران و خارج از کشور توسط بهترین اساتید و بهترین متد های آموزشی تدریس می شود. مدت زمان کلاس ها در صورت خصوصی و عمومی بودن متغیر است برای اطلاع از جزئیات با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 49. سلام خسته نباشید ایا ریمو هم اموزش میدید و اینکه دوره پیشرفته هم برگزار میشود؟

 50. سلام عزیزم
  بله لطفا به بالای همین صفحه مراجعه کنید سر فصل های دوره های اموزشی مطالعه کنید اکادمی عریس شامل سه دوره تخصصی و دوره تکمیلی و دوره مربیگری میباشد .

 51. سلام روز خوش. اگر مشتری بعد از انجام اکستیش دچار ریزش مو شد چ مواد یا چه راه کارهایی رو براش پیشنهاد بدیم؟

 52. سلام عزیزم ایم مورد جز شرایط خاص به حساب می آید. برای انجام روش صحیح و نحوه برخورد با مشتری می توانید در دوره تخصصی اکستنشن مو شرکت کنید و به یک متخصص حرفه ای تبدیل شود.

 53. سلام عزیزم نوع مو در انجام اکستنشن مهم است و تمامی متخصصین باید از نکات ریز مربوط به انجام اکستنشن مو اطلاع داشته باشند شما با شرکت در این دوره می توانید بهترین متد های انجام اکستنشن را یاد بگیرید

 54. سلام وقت بخیر ایا مدرکی ک در این زمینه گرفته میشه و در داخل کشور در کشور های دیگه هم معتبر میباشد؟

 55. سلام عزیزم بله مدرک اخذ شده از آکادمی عریس در 34 کشور معتبر می باشد.

 56. سلام عزیزم خیر کلیه آموزش ها با یک متد و روند ارائه می شوند.

 57. سلام دوره مربیگریتون از کی شروع میشه و چند جلسه است و محل برگزاری فقط تهران ؟

 58. سلام عزیزم
  دوره مربیگری اکستنشن مو 6 الی 9 جلسه میباشد تاریخ 15 هرماه کلاس های اکادمی عریس برگزار میشودمحل برگذاری کلاس ها تهران و کیش میباشد

 59. سلام وقت بخیر ایا مدرک هزینه جدا داره و اینکه مدرک فنی حرفه ای هم میدین؟

 60. سلام عزیزم
  خیر مدرک های اکادمی عریس هزینه جدا ندارد و یک مدرک اکادمی و مدرک بین المللی اعطا میگردد که در پایان دوره اموزشی اگر مدرک فنی حرفه ای بخواهید معرفی میشوید برای ازمون و هزینه مازاد کمی بابت مدرک فنی حرفه ای پرداخت میکنید

 61. سلام کلاس های خارجی هم برگزار میکنید و اینکه مدرک فنی حرفه ای هم میدید؟

 62. سلام عزیزم
  اکادمی عریس هم کلاس های خارجی و هم کلاس های داخلی برگزار میکند و مدرک اکادمی و مدرک بین و المللی اعطا میکند اگر مدرک فنی حرفه ای بخواهید بعد از پایان دوره به ازمون فنی حرفه ای معرفی می شود و با پرداخت هزینه مازاد اندکی مدرک فنی حرفه ای میگیرید

 63. سلام خسته نباشید با این همه اطلاعات که درباره دوره های اموزشی و سر فصل هاتون خوندم به نظرم یکی از بهترین اموزشگاه های تهران باشید فقط برای ثبت نام من اگه بخوام حضوری بیام باید به کدوم ادرس بیام و اینکه اصلا امکانش هست ؟

 64. سلام عزیزم
  شما لطف دارید زیزم بله میتوانید با مراجعه به ادرس تهران، جردن، بعد از پل میرداماد قبادیان غربی پلاک 11 واحد 14 طبقه سوم اقدام نمایید

 65. سلام خسته نباشید اموزش هاتون به صورت صفر تا صد انجام میشه من اگه بخوام فقط در دوره تخصصی شرکت کنم امکان پذیر هست ؟

 66. سلام عزیزم
  ما کلاس های اموزشیمون از 3 دوره تخصصی دوره تکمیلی و دوره مربیگری میباشد که با گذروندن هر سه دوره میتونید یه اموزش کامل و صفر تا صد داشته باشید و یا میتوانید فقط در یک دوره شرکت کنید .

 67. سلام وقتتون بخیر من دقیق متوجه مدارک پایان دورتون نشدم چه مدارکی میدهید ،هزینه مدرک هم جداست ؟

 68. سلام عزیزم
  اکادمی عریس پایان دوره یک مدرک اکادمی و یک مدرک بین المللی اعطا میکند که در 34 کشور هم اعتبار دارد هزینه مدرک جدا نمیباشد در صورتی هزینه بابت مدرک میدهید که مدرک فنی حرفه ای بیخواهید پایان دوره به ازمون معرفی میشد و با پرداخت هزینه مازاد بسیار کمی مدرک دریافت میکند

 69. سلام عزیزم من میخواستم بدونم اموزش اکستنشن مو به روش های مختلف هم دارین ؟یا فقط یک نوع اموزش میدید اموزش هاتون یعنی صفر تا صد برگزار میشود؟

 70. سلام عزیزم
  کلاس های اکادمی عریس به صورت سه دوره تخصصی و دوره تکمیلی و دوره مربیگری برگزار میشود که با گذراندن هر سه دوره شما میتوانید یک دوره کامل و صفر تا صد را گذرانده باشید و با توجه به سر فصل های اموزشی تمامی اموزش ها داده میشود برای ثبت نام یا از طریق سایت یا با شماره تماس 02128421106 تماس حاصل فرمایید.

 71. سلام وقت بخیر میخواستم بپرسم شما کلاس های حضوریتون برگزار میشود بخاطر کرونا چون اکثر اموزشگاه ها تعطیل هستند و از چه تاریخی کلاس ها برگزار میشود؟

 72. سلام عزیزم
  تمامی دوره های تخصصی و تکمیلی و دوره مربیگری اکادمی عریس در تاریخ 15 هر ماه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار میشود .

 73. سلام عزیزم
  دوره های اموزشی اکستنشن مو دراکادمی عریس به سه دوره تخصصی برای افراد مبتدی ، دوره تکمیلی برای افرادی که مباحث دوره تخصصی اموزش دیده اند ، و دوره مربیگری که دوره پیشرفته میباشد برگزار میشود

 74. شما وقتتون بخیر من میخوام دوره اکستنشن مو ثبت نام کنم ولی میخوام بدونم شما در ابادان هم کلاس برگزار میکنید ؟

 75. سلام عزیزم
  دوره های اکادمی عریس هم به صورت داخلی و هم خارجی برگزار میشود دوره های داخلی در تهران و کیش و دوره های خارجی در ترکیه و دبی …..برگزار میشود.

 76. سلام خسته نباشید من سرکار میرم ولی خیلی دوره های اکستنشن مو علاقه دارم یعنی باید حتما انلاین بگذرونم حضوری کلاس هاتون به چه شکل؟

 77. سلام عزیزم
  دوره های آرایشگری هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 78. سلام با تمامی اطلاعات که توی سایت من دیدم شما یکی از بهترین اموزشگاه های تهران هستید چطور میتونم ثبت نام کنم ؟

 79. سلام عزیزم
  اکادمی عریس به داشتن هنرجو های وفا داری که به مجموعه ما لطف دارند افتخار میکنه و اینکه میتوانید حضورا هم برای ثبت نام دوره های اکستنشن مو به ادرس تهران جردن بعد از پل میرداماد کوچه قبادیان غربی پلا 11 واحد 14 مراجعه کنید یا با شماره تماس 02128421106 تماس حاصل فرمایید

 80. سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم تاریخ شروع کلاس هاتون از کی و اینکه کلاس حضوری دارید چون کرونا؟

 81. سلام عزیزم
  دوره های اکادمی عریس هم داخلی و هم خارجی برگزار میشود دوره های داخلی در تهران و کیش و دوره های خارجی در ترکیه و دبی و……..برگزار میشود

 82. سلام عزیزم
  کلاس های اموزشی اکستنشن مو اکادمی عریس با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در سالن بزرگ 15 هر ماه برگزار میشود

 83. سلام عزیزم
  با توجه به سر فصل های اموزشی بالا صفحه تمامی روش های اکستنشن مو اموزش داده میشود و فقط کافیست دوره مد نظر خود را انتخاب کنید

 84. سلام شما برای افراد که به هیچ عنوان نمیتونن حضوری شرکت کنند کلاس های انلاین غیر حضوری برگزار میکنید ؟

 85. سلام وقت بخیر اموزشگاهتون در پایان دوره برای دادن مدرک ازمون هم برای اکستنشن مو میگیره ؟

 86. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای اعطا مدرک هم ازمون عملی و هم ازمون تئوری برای تمامی لاین های اموزشی و دوره های تخصصی و دوره تکملی و …… خود در اکادمی خود برگزار میکند

 87. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای تمامی لاین های اموزشی خود هم کلاس های مجازی و انلاین و هم پکیج های اموزشی کلاس های حضوری ورکشاپ ها و سمینار های اموزشی برگزار میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code