دوره آموزش جامع اکستنشن مو

داشتن موهای بلند و پرپشت آرزوی هر کسی است ، از طرفی عواملی همچون ریزش و کوتاه بودن موها موجب گرایش زیاد خانم ها به استفاده از خدمات اکستنشن شده است ، امروزه متد و سبک های متنوع و مختلفی در زمینه اکستنشن بکار گرفته میشود که مبالغ قابل توجهی درآمد زایی را در پی خواهد داشت .
دوره آموزش عالی اکستنشن مو توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اکستنشن مو این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته اکستنشن مو با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره اکستنشن مو را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است.

چرا آکادمی عریس؟

مشخصات مدرس و اساتید

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته اکستنشن مو حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

مشخصات عمومی دوره

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیاکستنشن موجامع
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات12 الی 18 جلسهسه جلسه در روز
مدت زمان هر جلسه90 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیااعتبار در 34 کشور
مدرک داخلیسازمان فنیمدرک داخلی
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های آموزشی

سرفصل های  آموزشی دوره اکستنشن مو مشتمل بر 17 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع اکستنشن مو (Tokan) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه اکستنشن مو ندارند.

– معرفی و شناخت لوازم و ابزار کار

– آموزش نحوه صحیح تقسیم بندی مو و آشنایی با زوایای کاربردی

– معرفی و آموزش روش کار با انواع ریموور ها

– آموزش صحیح ریموو انواع اکستنشن

– آموزش اکستنشن مو به روش لیزری و حرارتی 

– آموزش اکستنشن مو به روش قیچی

– آموزش اکستنشن مو به روش تک رینگ و دو رینگ

– آموزش اکستنشن مو به روش نامرئی

– آموزش اکستنشن مو به روش دوخت 

– آموزش اکستنشن مو به روش بافت

– آموزش اکستنشن مو به روش موقت

– آموزش روش نگهداری از مو بعد از کار

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

- سرفصل دوره تکمیلی اکستنشن مو (Perfectal) :

9.6/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه اکستنشن مو هستند.

– مروری بر مباحث آموزشی توکن

– آموزش آخرین متد و سبک های سال

– بروزرسانی 

– آموزش مباحث اختصاصی پرفکتال

سوالات متداول

پس از اتمام دوره آموزشی اکستنشن مو مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره اکستنشن مو از سازمان فنی کشوری

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت که در این دوره آموزشی شامل کلیه ابزار و لوازم مورد نیاز اکستنشن مو میباشد . لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

آکادمی به مدت 4 جلسه مدل در اختیار هنرجو قرار میدهد ، لذا هنرجویانی که قصد تمرین مازاد بر ساعات کلاس را دارند میبایست مدل به همراه داشته باشند .

مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد.

هنرجویان تنها برای اخذ مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور میبایست هزینه آزمون و ترجمه و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه اکستنشن مو نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی اکستنشن مو در مرکز عریس با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 جلسه تا 20 جلسه متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی اکستنشن مو را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه جزعی ( حدود 100-150 هزار تومان در روز ) میبایست در این خصوص پرداخت شود .

دوره های آرایشگری اکستنشن مو هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

اکستنشن مو از جمله رشته های حساس و دارای مسئولیت برای مجری بوده که درامد قابل توجهی را در پی دارد ، فعالیت در زمینه اکستنشن مو با توجه به بازار بلقوه آن توصیه میشود

هم اکنون ثبت نام کنید

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی اکستنشن مو اقدام نمایید.

14 پاسخ

  1. سلام برای من یادگیری کامل و تخصصی اکستنشن مو خیلی مهمه بهترین دوره ای که بتونم در اون شرکت کننم رو معرفی میکنید؟

  2. سلام عزیزم آموزشگاه عریس به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه ها در خاورمیانه دوره های آموزشی اکستنشن مو را در بالاترین سطح برگذار می کند شما می توانید با مراجعه به قسمت ثبت نام از سرفصل های آموزشی آگاه شده و در آن ثبت نام نماید.

  3. سلام روزبخیر. برای کسانی که شاغل هستند امکان این وجود دارد که در نوبت عصر و یا ساعات متفاوت آموزش این دوره انجام شود؟

  4. سلام عزیزم. بله برای کسانی که امکان حضور در نوبت آموزشی صبح را ندارند می توانند در دوره های آموزشی عصر و یا زمان های متغیر شرکت نمایند.

  5. سلام عزیزم بله آموزش اکستنشن مو به روش نامرئی و اکستنشن مو به روش بافت جز سر فصل های آموزشی این دوره می باشد.

  6. سلام عزیزم برا اطلاع از شرایط برگزاری کلاس ها در داخل و یا خارج از کشور با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

  7. سلام عزیزم. برای اطلاع از اینکه دوره ها زیر نظر چه اساتیدی تدریس می شوند با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

  8. سلام بازار کار اکستنشن مو چجوریه؟ آیا میتونم بعد از این دوره وارد حوزه کار بشم؟

  9. سلام عزیزم با به کارگبری متد ها و سبک های مختلف اکستنشن مو و انجام حرفه ای این کار درآد قابل توجهی افراد می توانند داشته باشند. بله شما بعد از این دوره با دریافت مدرک تخصصی می توانید در حوزه اکستنشن مو به صورت تخصصی فعالیت داشته باشید.

  10. سلام عزیزم. مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی اکستنشن مو در مرکز عریس با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 جلسه تا 20 جلسه متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی