دوره آموزش جامع شینیون و دیزاین مو

بافت مو بعنوان یکی از شاخه های دیزاین مو در دنیا بشمار می آید ، امروزه بیش از 300 نوع بافت مو در دنیا بوجود آمده است که پیاده سازی اغلب آنها بسیار تخصصی و دشوار میباشد ، پیدا کردن یک متخصص بافت مو که دارای تسلط نسبی به تمامی سبک های رایج در دنیا باشد بسیار دشوار و گاهی اوقت در برخی مناطق غیر ممکن است ، لذا فعالیت حرفه ای در زمینه بافت مو را میتوان بعنوان یک کسب و کار اختصاصی و درامد زا در نظر گرفت.
دوره آموزش عالی بافت مو توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره بافت مو این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته بافت مو با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره بافت مو را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است.

چرا آکادمی عریس؟

مشخصات مدرس و اساتید

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته بافت مو حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

مشخصات عمومی دوره

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیبافت موجامع
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات12 الی 18 جلسهسه جلسه در روز
مدت زمان هر جلسه90 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیااعتبار در 34 کشور
مدرک داخلیسازمان فنیمدرک داخلی
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های آموزشی

سرفصل های  آموزشی دوره بافت مو مشتمل بر 25 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع بافت مو (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه بافت مو ندارند.

– معرفی و آشنایی با لوازم و ابزار کار

– آموزش روش صحیح تقسیم بندی مو

– آموزش روش بافت مو ساده

– آموزش روش بافت مو آفریقایی

– آموزش روش بافت مو تیغ ماهی

– آموزش روش بافت مو حصیری

– آموزش روش بافت مو فرانسوی

– آموزش روش بافت مو تل

– آموزش روش بافت مو طنابی

– آموزش روش بافت مو مکعبی

– آموزش روش بافت مو کوتاه

– آموزش روش بافت مو عریض

– آموزش روش بافت مو هلندی

– آموزش روش بافت مو چندتایی 

– آموزش روش بافت مو تاجی

– آموزش روش بافت مو دم اسبی

– آموزش روش بافت چند لایه

– آموزش روش بافت مو دردلاک

– آموزش روش بافت مو دردراپ

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

- سرفصل دوره تکمیلی بافت مو (Perfectal) :

8.2/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه بافت مو هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن

– آموزش آخرین متد سال

– آموزش مباحث تکمیلی اختصاصی پرفکتال

سوالات متداول

پس از اتمام دوره آموزشی بافت مو مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره بافت مو از سازمان فنی کشوری

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت که در این دوره آموزشی شامل کلیه ابزار و لوازم مورد نیاز بافت مو میباشد . لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

آکادمی به مدت 4 جلسه مدل در اختیار هنرجو قرار میدهد ، لذا هنرجویانی که قصد تمرین مازاد بر ساعات کلاس را دارند میبایست مدل به همراه داشته باشند .

مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد.

هنرجویان تنها برای اخذ مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور میبایست هزینه آزمون و ترجمه و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه بافت مو نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی کراتین، بافت مو در مرکز عریس با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 جلسه تا 20 جلسه متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی بافت مو را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه جزعی ( حدود 100-150 هزار تومان در روز ) میبایست در این خصوص پرداخت شود .

دوره های آرایشگری بافت مو هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

بافت مو بعنوان یکی از رشته های خاص با مخاطبین خاص در کشور بشمار می آید

هم اکنون ثبت نام کنید

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی بافت مو اقدام نمایید.

14 پاسخ

 1. سلام وقتتون بخیر. برای اینکه توی این حوزه حرفه ای بشم باید توی هر سه سطح آموزشیش شرکت کنم. یا یکی هم کافیه؟ لطفا راهنمایی میکنید من به بافت مو خیلی علاقه دارم و دوست دارم تو این حوزه تخصصی کار کنم

 2. سلام عزیزم برای شرکت در هر سطح دوره های آموزشی اول باید سطحی که در حال حاضر در آن قرار دارید را نظر بگیرید و براساس اینکه آیا به عنوان مثال شما دوره توکن را گذرانده اید و می خواهید فقط تخصصی شوید و یا متخصص هستید و فقط نیاز به دوره تکمیلی و مربیگیری دارید شرکت کنید. لذا شرکت در هر سه سطح علم و سطح تخصص شما را در رتبه عالی قرار خواهد داد.

 3. سلام وقت بخیر. سوالی داشتم ممنون میشوم راهنمایی کنید. ایا در دوره اموزشی بافت مو، سبک افریقایی هم اموزش داده میشود، ایا اموزشگاه عریس بعد از اتمام دوره بافت مو مدرک اعطا میکند؟

 4. سلام عزیزم. بله در دوره های آموزشی بافت مو در آموزشگاه عریس، سبک آفریقایی با جدیدترین متدها و بالاترین سطح آموزش داده می شود. شما می توانید بعد از اتمام دوره خود در امتحانات فنی حرفه ای شرکت کرده و در صورت قبولی مدرک معتبر دریافت نمایید. آموزشگاه عریس نیز مدرک انحصاری بین المللی مورد تایید 34 کشور را که یکی از معتبرترین مدارک می باشد اعطا می کند.

 5. سلام مدرکی که در این دوره داده میشه میتونیم توی کشور های دیگه هم ازش استفاده کنیم آیا اعتبار دارد؟

 6. سلام عزیزم. بله مدرک ارائه شده بعد از اتمام این دوره، مدرک انحصاری بین المللی مورد تایید 34 کشور است که میتوانید از آن استفاده کنید.

 7. سلام عزیزم. شما میتوانید در قسمت ثبت نام از هزینه و شرایط شرکت در دوره تخصصی بافت مو مطلع شوید و برای اطلاع از تخفیف و سایر شرایط با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 8. سلام با توجه به اینکه نوشتید دوره ها سطوح مختلف داره با شرکت در این سطح میتونم مباحث را به طوری یاد بگیرم که بتونم مشغول به کار شم؟

 9. سلام عزیزم بله دوره سطح توکن دوره تخصصی بافت مو به صورت جامع به آموزش بافت مو می پردازد. شما برای یادگیری بیشتر می توانید در سطوح تکمیلی و مربیگری شرکت نمایید.

 10. سلام عزیزم تاریخ برگزاری دوره تخصصی بافت مو پانزدهم هر ماه می باشد.

 11. سلام آیا این رشته بازار کار خوبی داره و حدود در آمد آن برای یک شخص حرفه ای چقدر است؟

 12. سلام عزیزم. بافت مو بعنوان یکی از رشته های خاص با مخاطبین خاص در کشور بشمار می آید و بازار کار آن بسیار رو به رشد و عالی می باشد. درآمد برای آن نیز نمی توان یک قیمت به خصوصی را عنوان کرد زیرا در آمد افراد به متغیر های زیادی بستگی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی