امروز مورخ: ۲۷ /۰۲ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
post
page
اطلاعیه مهم موسسه آموش عالی عریس : آغاز برگزاری دوره های آموزش مربیگری کار با مواد در کشور امارات متحده عربی .

بافت مو بعنوان یکی از شاخه های دیزاین مو در دنیا بشمار می آید ، امروزه بیش از 300 نوع بافت مو در دنیا بوجود آمده است که پیاده سازی اغلب آنها بسیار تخصصی و دشوار میباشد ، پیدا کردن یک متخصص بافت مو که دارای تسلط نسبی به تمامی سبک های رایج در دنیا باشد بسیار دشوار و گاهی اوقت در برخی مناطق غیر ممکن است ، لذا فعالیت حرفه ای در زمینه بافت مو را میتوان بعنوان یک کسب و کار اختصاصی و درامد زا در نظر گرفت.
دوره آموزش عالی بافت مو توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره بافت مو این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته بافت مو با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره بافت مو را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است.

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته بافت مو حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیبافت موجامع
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات5 جلسهسه جلسه در هفته
مدت زمان هر جلسه120 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیابا آزمون
مدرک داخلیسازمان فنیبا آزمون
مدرک آکادمی گواهینامه داخلی مجموعه بدون آزمون
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های  آموزشی دوره بافت مو مشتمل بر 25 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع بافت مو (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه بافت مو ندارند.

– معرفی و آشنایی با لوازم و ابزار کار

– آموزش روش صحیح تقسیم بندی مو

– آموزش روش بافت مو ساده

– آموزش روش بافت مو آفریقایی

– آموزش روش بافت مو تیغ ماهی

– آموزش روش بافت مو حصیری

– آموزش روش بافت مو فرانسوی

– آموزش روش بافت مو تل

– آموزش روش بافت مو طنابی

– آموزش روش بافت مو مکعبی

– آموزش روش بافت مو کوتاه

– آموزش روش بافت مو عریض

– آموزش روش بافت مو هلندی

– آموزش روش بافت مو چندتایی 

– آموزش روش بافت مو تاجی

– آموزش روش بافت مو دم اسبی

– آموزش روش بافت چند لایه

– آموزش روش بافت مو دردلاک

– آموزش روش بافت مو دردراپ

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

- سرفصل دوره تکمیلی بافت مو (Perfectal) :

8.2/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه بافت مو هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن

– آموزش آخرین متد سال

– آموزش مباحث تکمیلی اختصاصی پرفکتال

پاسخگویی به سوالات متداول هنرجویان

پس از اتمام دوره آموزشی مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد (شرکت در آزمون مستلزم هزینه جداگانه و آزمون می باشد) ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره  از سازمان فنی کشوری پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا پس از قبولی در آزمون

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز درکلاس قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدل بر عهده هنرجو می باشد،لذا هنرجویانی که مدل ندارند و یا از شهرستان هستند میتوانند از کارشناسان مجموعه در این خصوص مشاوره بگیرند .

مدارک بین المللی مستلزم ثبت نام در آزمون و پرداخت وجه آن می باشد و مدارک صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده .

هنرجویان برای اخذ مدرک بین المللی و مدرک سازمان فنی حرفه ای کشوری میبایست هزینه آزمون و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه مباحث آرایشگری ، مراقبتی و زیبایی نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی  با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 10 ساعت آموزش خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی  را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه اقامت میبایست در این خصوص پرداخت شود و با هنرجو می باشد .

دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی بافت مو اقدام نمایید.

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی بافت مو میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

103 پاسخ

 1. سلام وقتتون بخیر. برای اینکه توی این حوزه حرفه ای بشم باید توی هر سه سطح آموزشیش شرکت کنم. یا یکی هم کافیه؟ لطفا راهنمایی میکنید من به بافت مو خیلی علاقه دارم و دوست دارم تو این حوزه تخصصی کار کنم

 2. سلام عزیزم برای شرکت در هر سطح دوره های آموزشی اول باید سطحی که در حال حاضر در آن قرار دارید را نظر بگیرید و براساس اینکه آیا به عنوان مثال شما دوره توکن را گذرانده اید و می خواهید فقط تخصصی شوید و یا متخصص هستید و فقط نیاز به دوره تکمیلی و مربیگیری دارید شرکت کنید. لذا شرکت در هر سه سطح علم و سطح تخصص شما را در رتبه عالی قرار خواهد داد.

 3. سلام وقت بخیر. سوالی داشتم ممنون میشوم راهنمایی کنید. ایا در دوره اموزشی بافت مو، سبک افریقایی هم اموزش داده میشود، ایا اموزشگاه عریس بعد از اتمام دوره بافت مو مدرک اعطا میکند؟

 4. سلام عزیزم. بله در دوره های آموزشی بافت مو در آموزشگاه عریس، سبک آفریقایی با جدیدترین متدها و بالاترین سطح آموزش داده می شود. شما می توانید بعد از اتمام دوره خود در امتحانات فنی حرفه ای شرکت کرده و در صورت قبولی مدرک معتبر دریافت نمایید. آموزشگاه عریس نیز مدرک انحصاری بین المللی مورد تایید 34 کشور را که یکی از معتبرترین مدارک می باشد اعطا می کند.

 5. سلام مدرکی که در این دوره داده میشه میتونیم توی کشور های دیگه هم ازش استفاده کنیم آیا اعتبار دارد؟

 6. سلام عزیزم. بله مدرک ارائه شده بعد از اتمام این دوره، مدرک انحصاری بین المللی مورد تایید 34 کشور است که میتوانید از آن استفاده کنید.

 7. سلام عزیزم. شما میتوانید در قسمت ثبت نام از هزینه و شرایط شرکت در دوره تخصصی بافت مو مطلع شوید و برای اطلاع از تخفیف و سایر شرایط با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 8. سلام با توجه به اینکه نوشتید دوره ها سطوح مختلف داره با شرکت در این سطح میتونم مباحث را به طوری یاد بگیرم که بتونم مشغول به کار شم؟

 9. سلام عزیزم بله دوره سطح توکن دوره تخصصی بافت مو به صورت جامع به آموزش بافت مو می پردازد. شما برای یادگیری بیشتر می توانید در سطوح تکمیلی و مربیگری شرکت نمایید.

 10. سلام عزیزم تاریخ برگزاری دوره تخصصی بافت مو پانزدهم هر ماه می باشد.

 11. سلام آیا این رشته بازار کار خوبی داره و حدود در آمد آن برای یک شخص حرفه ای چقدر است؟

 12. سلام عزیزم. بافت مو بعنوان یکی از رشته های خاص با مخاطبین خاص در کشور بشمار می آید و بازار کار آن بسیار رو به رشد و عالی می باشد. درآمد برای آن نیز نمی توان یک قیمت به خصوصی را عنوان کرد زیرا در آمد افراد به متغیر های زیادی بستگی دارد.

 13. سلام وقت بخیر آیا شرکت در دو تا سطحی که نوشتید الزامی هست یا با شرکت در یکی مدرک داده می شود؟ و اینکه چه نوعی مدرکی ارائه می شود؟

 14. سلام عزیزم شرکت در سطوح مختلف بر عهده هنرجو هست که براساس مهارت های خود چه نوع سطحی را انتخاب کند. در خصوص نوع مدرک نیز مدرک پایان دوره بافت مو از سازمان فنی کشوری، مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا و آسیا اعطا می شود.

 15. سلام برای شرکت در دوره مربیگری شرایط چی هست و ثبت نام به صورت حضوری هست یا چجوری میتونم ثبت نام کنم؟ چه نوع مدرکی بعد تمام شدن دوره داده می شود؟

 16. سلام عزیزم برای شرکت در دوره مربیگیری دوره تخصصی بافت مو می توانید از قسمت ثبت نام در این صفحه اقدام نمایید و نیازی به مراجعه حضوری نیست البته در صورت تمایل می توانید به صورت حضوری نیز ثبت نام کنید. بعد از اتمام دوره نیز مدرک پایان دوره بافت مو از سازمان فنی کشوری، مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا و آسیا اعطا می شود.

 17. سلام آیا برای شرکت در کلاس ها و تمرین لوازم و ابزار بیاریم با خودمون و اینکه هزینه ثبت نام چقدر است؟

 18. سلام عزیزم چ. در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت که در این دوره آموزشی شامل کلیه ابزار و لوازم مورد نیاز بافت مو میباشد اما برای تمرین باید با خودتان ابزار و لوازم به همراه داشته باشید. برای اطلاع از هزینه ثبت نام می توانید از طریق لینک ثبت نام در این صفحه اقدام به ثبت نام و اطلاع از هزینه آن داشته و یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 19. سلام عزیزم ابزار و لوازم کار در طول دوره آموزشی در اختیار هنرجویان قرار می گیرد و برای انجام تمرین بله باید مدل به همراه داشته باشید.

 20. سلام
  من یک سال پیش یه دوره آموزشی شرکت کردم الان میخوام به صورت حرفه ای یاد بگیرم یعنی همه ریز کاری ها و .. آیا امکان صحبت با مدرس وجود دارد.

 21. سلام عزیزم. بله برای اطلاع از جزئیات با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 22. سلام عزیزم در قسکت بالا تمام سر فصل های آموزشی ارائه شده است که شامل انواع بافت مو می باشد. آموزشگاه عریس مدرک انحصاری بین المللی مورد تایید 34 کشور را بعد از اتمام دوره به هنرجویان اعطا می کند.

 23. سلام عزیزم. بله با گذروندن دوره آموزش تخصصی بافت مو می توانید به صورت یک فرد متخصص در تمام سالن های آرایشی فعالیت کرده یا کسب و کار خود را ره اندازی کنید.

 24. سلام عزیزم. برای دوره تخصصی بافت مو
  مدرک پایان دوره بافت مو از سازمان فنی کشوری

  مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا

  مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا
  ارائه میشود. شما می توانید با مراجعه به قسمت ثبت نام در این صفحه از قیمت ها مطلع شوید.

 25. سلام عزیزم. بله این دوره از مبتدی تا تخصصی است و شما می توانید در آن شرکت نمایید.

 26. سلام عزیزم در دوره تخصصی بافت مو تکنیک ها و مهارت های بافت مو آموزش داده می شود و دوره تخصصی شینیون مو جدا می باشد.

 27. سلام عزیزم.
  مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد.

 28. سلام. آیا آموزش غیر حضوری و به صورت آنلاین هم دارید؟ من به خاطر کرونا میترسم بیام کلاس حضوری

 29. سلام عزیزم. شما می توانید به صورت اینترنتی ثبت نام کنید ولی برای کلاس ها فقط امکان حضوری وجود دارد.

 30. سلام وقتتون بخیر. آیا میتونم با مدرک بافت مو اقامت کشور استرالیا رو بگیرم؟ لطفا جوابم میدید

 31. سلام عزیزم مدرک اعطا شده توسط آکادمی عالی عریس معتبر در 34 کشور خارجی است که استرالیا نیز جز آن می باشد. لازم به ذکر است تنها داشتن مدرک برای اقامت کافی نیست و باید شرایط دیگری نیز داشته باشید برای اطلاع از آن به پست مهاجرت از طریق مدرک آرایشگری در این سایت مراجعه نمایید

 32. سلام وقتتون بخیر بله تمامی لاین های اموزشی در اکادمی عریس دارای مدرک میباشد برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس
  02128421106 تماس بگیرید .

 33. سلام عزیزم
  از نظر دیدگاه هر فرد بهترین بافت مو متفاوت و اینکه قسمت بالا سایت چک کنید سر فصل های اموزش بافت مو موجود هست مطالعه کنید .

 34. سلام عزیزم بله مجموعه عریس بخاطر شرایط از جمله کرونا و ….. اموزش انلاین هم برگزار میکند برای تمامی افرادی که محدویت دارند .

 35. سلام اموزهای ما به صورت دوره ی تخصصی دوره ی تکمیلی دوره مربیگری برگزار میشود و در تمامی دوره ها مون مباحث مختلف اموزش داده میشود و از ابتدا تا بروز ترین متدد ها اموزش میدهیم و کلاس ها صفر تا صد برگزار میشود باتوجه به دوره ها

 36. سلام وقت بخیر. کلاس هاتون نحوه برگذاریش به چه صورت هست. آیا برای آموزش بافت مو پکیج هم دارید؟ و اینکه با دیدن پکیج ها میتونیم تو امتحانات فنی حرفه ای شرکت کنیم؟

 37. سلام عزیزم. کلاس های بافت مو 15 هر ماه در 12 تا 18 جلسه برگزار می شود. بله پکیج های آموزشی نیز برای بافت مو ارائه می شود. این پکیج ها تمامی سرفصل های کلاس حضوری را آموزش می دهد و می توانید با تهیه و استفاده از آن و یادگیری کاملا تخصصی در امتحانات فنی و حرفه ای شرکت کنید.

 38. سلام عزیزم میخواستم ببینم کلاس هاتون از کی برگزار میشود و چند جلسه است کلاس ها؟

 39. سلام عزیزم کلاس های مجموعه عریس 15 هر ماه برگزار میشود و شامل تعداد جلسات 12الی 18 جلسه میباشد .

 40. سلام عزیزم
  من برام یه سوال پیش امده الان اموزش بافت دردلاک هم دارید و اینکه دردلاک ساده اموزش میدید یا مدل دار هم اموزش داده میشود به صورت خصوصی امکانش هست فقط انواع دردلاک هارو اموزش ببینم ؟

 41. سلام وقتتون بخیر مدت زمان اموزشیتون به چه صورت چون من شاغلم میخواستم ببینم چند اعت اموزش برای مرخصی گرفتن؟

 42. سلام عزیزم
  مجموعه عریس دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 43. سلام وقت بخیر من بهترین جاها برای اموزش رفتم ولی به صورت کامل مباحث یاد نمیدادند ایا تمامی این سرفصل ها اموزش داده میشود؟

 44. سلم عزیزم. بله تمامی سرفصل های ارائه شده در صفحه مورد نظر به صورت جامع و کامل آموزش داده می شوند.

 45. سلام خسته نباشید پیام دادم از اموزشگاه خوبتون و اساتید عالیتون بابت اموزشی که دادن تشکر کنم واقعا یکی از بهترین اموزشگاه ها و بهترین اموزش هایی بود که بنده دیدم خیلی خوشحالم که دوره خودم رو تو اکادمی اموزشی عریس گذروندم.

 46. سلام عزیزم
  شما لطف دارد به داشتن هنرجوهای با استعداد و خوش اخلاقی مثل شما اکادمی عریس افتخار میکند با ارزوی بهترین ها برای شما هنرجو عزیز

 47. سلام عزیزم برای بافت ابزار بخصوصی نیاز نیست و هر آنچه مورد نیاز باشد آکادمی عالی عریس در دوره بافت مو ارائه می دهد.

 48. سلام ایا میتونم بدون اینکه دوره تخصصی و تکمیلی رو بگذرونم برم دوره مربیگری؟

 49. سلام عزیزم این به مهارت شما بستگی دارد در صورتی که مبتدی هستید این تصمیم درست نمی باشد اما اگر حرفه ای هستید و به دنبال مدرک مربیگری هستید بله می توانید در دوره مربیگری بافت مو شرکت کنید.

 50. سلام وقت بخیر ایا در زمینه بافت مو حدودا میشه گفت مشتری کثیری وجود داره؟

 51. سلام عزیزم بله خوشبختانه این حوزه بین بانوان بسیار محبوب و رایج است و شما می توانید با شرکت در این دوره و کسب مدرک تخصصی به شغل خوبی در این زمینه برسید.

 52. سلام ایا بافت های ساده در دوره تخصصی فقط اموزش داده میشه یا در دوره های دیگه هم وجود داره؟

 53. سلام عزیزم انواع آموزش های مربوز به بافت مو در همین دوره آموزش داده می شود. جهت اطلاع از سرفصل های آموزشی به صفحه بدوره تخصصی بافت مو مراجعه کنید و یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 54. سلام مدرکی ک در این زمینه دریافت میشه در چه کشور هایی مجاز میباشد؟

 55. سلام خسته نباشید چجوری میتونم با با مدرکی ک گرفتم در یه کشور دیگ اقامت بکنم؟

 56. سلام عزیزم مدرک اعطا شوده در 34 کش.ر بین المللی معتبر می باشد.

 57. سلام وقت بخیر ببخشید شما کلاس های مجازی و انلاین هم برگزار میکنید و اینکه من میتونم دوره تکمیلی انلاین شرکت کنم مربیگریم حضوری؟

 58. سلام عزیزم
  جهت اطلاعات از کلاس های مجازی وکلاس های انلاین در صفحه اصلی سایت مراجعه کنید و یا میتونید از طریق شماره تماس 02128421106 تماس بگیرید

 59. سلام خسته نباشید شما بافت های مو طنابی هم اموزش میدید و اینکه کلاس هاتون چند جلسه است ؟

 60. سلام عزیزم
  بله لطفا سر فصل های اموزشی دوره های تخصصی و تکمیلی و مربیگری مطالعه کنید و دوره مد نظر خودتون رو انتخاب و ثبت نام کنید تعداد جلسات کلاس ها 6الی 8 جلسه میباشد

 61. سلام من خیلی دوس دارم در کلاس هاتون شرکت کنم ولی شاغل هستم اموزش انلاین هم دارید من چیکار میتونم بکنم ؟

 62. سلام عزیزم
  بله اموزش انلاین هم داریم و اینکه دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 63. سلام خسته نباشید کلاس هاتون چند جلسه است و اینکه اموزش صفر تا صد هم دارید؟

 64. سلام عزیزم
  کلاس های اموزشی اکادمی عریس معمولا 8الی 9 جلسه است و کلاس ها از 3 دوره تخصصی تکمیلی و مربیگری میباشد که با گذروندن هر سه دوره میتوانید یک اموزش جز به جز و صفر تا صد را اموزش بینید

 65. سلام عزیزم
  مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد.

 66. سلام وقتتون بخیر عزیزم میخواستم بپرسم دوره مربیگری بافت مو در تبریز برگزار نمیکنید ؟

 67. سلام عزیزم
  خیر اکادمی عریس دوره های بافت مو خارجی در ترکیه و دبی و……ودوره های بافت مو داخلی در تهران و کیش برگزار میکند

 68. سلام من میخواستم در کلاس های بافت مو شرکت کنم فقط اینکه نام مدرستون میتونم بپرسم ؟

 69. سلام عزیزم
  اساتید اکادمی عریس اساتید بازاری نیستند و اینکه چون کلاس ها در چند گروه برگزار میشود اساتید شما یک هفته قبل از کلاس هاتون مشخص میشود و تمامی مدرسان اکادمی عریس درجه یک میباشند .

 70. سلام وقتتون بخیر یعنی الان شما مدرک پایان دوره فنی حرفه ای میدید یا بین المللی به چه صورت انجام میشد؟

 71. سلام عزیزم
  اکادمی عریس پایان دوره یک مدرک اکادمی و یک مدرک بین المللی اعطا میکند که در 34 کشور هم اعتبار دارد و اگر مدرک فنی حرفه ای میخواهید پایان دوره به ازمون معرفی میشد و با پرداخت هزینه مازاد بسیار کمی مدرک دریافت میکند

 72. سلام وقت بخیر شما بافت های تیغ ماهی درد لاک هم اموزش میدید اموزش هاتون به صورت صفر تا صد؟

 73. سلام عزیزم
  کلاس های اکادمی عریس به صورت سه دوره تخصصی و دوره تکمیلی و دوره مربیگری برگزار میشود که با گذراندن هر سه دوره شما میتوانید یک دوره کامل و صفر تا صد را گذرانده باشید و با توجه به سر فصل های اموزشی تمامی اموزش ها داده میشود برای ثبت نام یا از طریق سایت یا با شماره تماس 02128421106 تماس حاصل فرمایید.

 74. سلام کلاس های حضوریتون برگزار میشود بخاطر کرونا چون اکثر اموزشگاه ها تعطیل هستند و از چه تاریخی کلاس ها برگزار میشود؟

 75. سلام عزیزم
  تمامی دوره های تخصصی و تکمیلی و دوره مربیگری اکادمی عریس در تاریخ 15 هر ماه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار میشود .

 76. سلام عزیزم من میخواستم بدونم الان این سر فصل مطالعه کردم این تمامی بافت های اموزشی هست یا موارد دیگه ای هم برای بافت مو داریم ؟

 77. سلامخسته نباشید من اساتید بافت مو هرچی گشتم اطلاعاتی ازشون نبود تو سایت یه اطلاعات از اساتید بهم میدین؟

 78. سلام عزیزم
  مدرسین اکادمی عریس مدرسین بازاری نیستند و اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در این مجموعه فعالیت داشته و از برترین اساتید در رشته کار با مواد در سطح بین الملل میباشند ، اساتید مرکز عریس بواسطه سرمایه گذاری های موسسه به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان عریس در رشته کار با مواد حداقل 15 سال بوده ، از طرفی تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

 79. سلام عزیزم
  تمامی موارد که در سر فصل های اموزشی اکادمی عریس وجود دارد ریز به ریز و جز به جز اموزش داده میشود .

 80. سلام عزیزم
  دوره های اموزشی بافت مو دراکادمی عریس به سه دوره تخصصی برای افراد مبتدی ، دوره تکمیلی برای افرادی که مباحث دوره تخصصی اموزش دیده اند ، و دوره مربیگری که دوره پیشرفته میباشد برگزار میشود

 81. شما وقتتون بخیر من میخوام دوره بافت مو ثبت نام کنم ولی میخوام بدونم شما در ابادان هم کلاس برگزار میکنید ؟

 82. سلام عزیزم
  دوره های اکادمی عریس هم به صورت داخلی و هم خارجی برگزار میشود دوره های داخلی در تهران و کیش و دوره های خارجی در ترکیه و دبی …..برگزار میشود.

 83. سلام من دوره های بافت مو خیلی علاقه دارم ولی چون شاغلم فکر نکنم بتونم حضوری شرکت کنم شما دوره انلاین هم برگزار میکنید؟

 84. سلام عزیزم
  دوره های آرایشگری هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 85. سلام من برا دوره های بافت که میخوام اموزش ببینم از خیلیا پرسیدم که یکی از بهترین اموزشگاه های تهران معرفی کنن و همه اموزشگاه شمارو معرفی کردند چطور میتونم با مجموعه در ارتباط باشم ؟

 86. سلام عزیزم
  اکادمی عریس به داشتن هنرجو های وفا داری که به مجموعه ما لطف دارند افتخار میکنه و اینکه میتوانید حضورا هم برای ثبت نام دوره های بافت مو به ادرس تهران جردن بعد از پل میرداماد کوچه قبادیان غربی پلا 11 واحد 14 مراجعه کنید یا با شماره تماس 02128421106 تماس حاصل فرمایید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code