دوره آموزش جامع تاتو

به جرات میتوان گفت رونق بازار تاتو به بالاترین میزان خود نسبت به سال های گذشته رسیده است ، بطوریکه سیر صعودی متقاضیان هر روز در حال افزایش است ، پیشرفت تکنولوژی بهمراه بهبود کیفیت در نتایج کار از جمله عواملی هستند که آینده این کسب و کار را تضمین نموده است و با فعالیت حرفه ای در این صنعت هنری میتوان به درآمد قابل توجهی دست یافت .
دوره آموزش عالی تاتو بدن توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره تاتو بدن این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته تاتو بدن با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوعه خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره تاتو بدن را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است.

چرا آکادمی عریس؟

مشخصات مدرس و اساتید

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته تاتو بدن حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

مشخصات عمومی دوره

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیخدمات تاتوجامع استاندارد
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات12 الی 18 جلسهسه جلسه در روز
مدت زمان هر جلسه90 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیااعتبار در 34 کشور
مدرک داخلیسازمان فنیمدرک داخلی
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های آموزشی

سرفصل های  آموزشی دوره تاتو مشتمل بر 27 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع تاتو (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه تاتو بدن ندارند.

– تئوری حرفه تاتو 

– شناخت لوازم و ابزار کار مورد نیاز

– معرفی و شناخت انواع دستگاه و سوزن بهمراه کاربرد هر یک

– شناخت انواع پوست و آماده سازی آن قبل از کار

– انواع روش های بی حسی موضعی

– معرفی و شناخت انواع سبک تاتو

– ساخت شابلون و ایجاد طرح روی پوست بدون نیاز به تبهر در طراحی

– آموزش طراحی تک بعدی و دو بعدی و ایجاد سایه روشن 

– آموزش ایجاد انواع خطوط و منحنی دقیق

– آموزش روش استاندارد انتقال رنگ به زیر پوست

– آموزش فیلینگ و یکپارچه سازی طرح 

– اصول استاندارد نگهداری تاتو 

– طرز کاور و ترمیم سازی طرح های قدیمی و خراب

– مراقبت های بعد از کار 

- سرفصل دوره تکمیلی تاتو (Perfectal) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه تاتو بدن هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن 

– روش های ایجاد طراحی سه بعدی

 – آموزش ایجاد طرح واقعیت افزوده بر روی پوست

– آموزش ایجاد سایه تترا

– انواع روش های طراحی مطابق با آخرین متد 2020

– مباحث پیشرفته آموزشی پرفکتال

– آموزش ترکیب رنگ روی رنگ 

– آموزش ترکیب رنگ مجزا 

– آموزش پیشرفتنه طراحی تاتو طرح ‎پرتره , تاتو گریواش , تاتو گری وایت ,تاتو مائوری ,تاتو تریبال ,تاتو دات ورک ,تاتو آبرنگی, تاتو تری دی (سه بعدی), تاتو فونت تاتو, تاتو بیو

- سرفصل دوره مربیگری تاتو (Master) :

10/10

مناسب هنرجویانی که با سرفصل های دو دوره قبلی مسلط هستند.

– آموزش تلفیقی 2020 

– آموزش طراحی نانو 

– آموزش سبک اختصاصی مستر 

– آموزش پیشرفته تاتو مکانیک, تاتو هارور, تاتو رئالیسم تاتو , تاتو اسکچ ورک , تاتو  ژئومتریک , تاتو تراش پولکا , تاتو سورالیسم , ‎تاتو نئوجاپنز ,تاتو لترینک 

– آموزش مباحث اختصاصی 

سوالات متداول

پس از اتمام دوره آموزشی تاتو مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره تاتو از سازمان فنی کشوری

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت که در این دوره آموزشی شامل کلیه ابزار و لوازم مورد نیاز تاتو میباشد . لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد.

هنرجویان تنها برای اخذ مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور میبایست هزینه آزمون و ترجمه و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه تاتو نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی تاتو در مرکز عریس با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 جلسه تا 20 جلسه متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی تاتو را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه جزعی ( حدود 100-150 هزار تومان در روز ) میبایست در این خصوص پرداخت شود .

دوره های آرایشگری تاتو هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

تاتو از جمله رشته های حساس و دارای مسئولیت برای مجری بوده که درامد قابل توجهی را در پی دارد ، فعالیت در زمینه مباحث تاتو با توجه به بازار بلقوه آن توصیه میشود

هم اکنون ثبت نام کنید

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی تاتو بدن اقدام نمایید.

محصولات آموزشی مرتبط

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی تاتو میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

112 پاسخ

 1. سلام آیا بازار کار تاتو در ایران مجاز است من می خوام در این دوره شرکت کنم ولی دو دلم آیا مجاز به فعالیت در این زمینه هستم یا خیر؟

 2. سلام عزیزم. بله فعالیت در حوزه تاتو مجاز است و شما می توانید با ثبت نام در دوره آموزش تخصصی تاتو آن را به طور کامل فرا بگیرید و به عنوان یک شغل پرطرفدار از آن بهره ببرید.

 3. سلام خسته نباشید آیا خانم ها هم میتونند توی این دوره تاتو شرکت کنند؟

 4. سلام عزیزم بله بانوان هم می توانند در دوره آموزش تحصصی تاتو بدن شرکت کنند و بعد از دریافت مدرک معتبر اقدام به فعالیت نمایند.

 5. سلام. شرایط شرکت توی دوره ها در کشور های دیگه چجوریه؟ آیا استادهاش فرق دارند؟

 6. سلام عزیزم برای شرکت در دوره های خارج از کشور شرایط vip شامل تور رفت و برگشت و اقامت فراهم می شود. برای اطلاع از اساتید هر دوره در کشور های مختلف با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 7. سلام . آیا آموزش فیلینگ برای تاتو هم در دوره تخصصی تاتو آموزش داده میشود؟

 8. سلام عزیزم. بله در دوره تخصصی تاتو بدن آموزش فیلینگ و یکپارچه سازی طرح نیز ارائه داده میشود.

 9. سلام عزیزم.
  مدرک پایان دوره تاتو از سازمان فنی کشوری
  مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا
  مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا
  اعطا میشود.

 10. سلام آدرس آموزشگاهتون کجا هست و شرایط شرکت در دوره تاتو برای افراد شاغل که نمیتونن در هر زمانی توی کلاس ها حضور داشته باشند چطوریه؟

 11. سلام عزیزم آدرس آموزشگاه شعب ایران: تهران، جردن، بعد از پل میرداماد قبادیان غربی پلاک 11 واحد 14 طبقه سوم می باشد. نحوه شرکت در کلاس ها برای افراد شاغل به طوری می باشد که افراد می توانند با هماهنگ کردن زمان های حضور خود با آموزشگاه نحوه حضور خود در زمان های مقرر را تنظیم نمایند.

 12. سلام من میخوام تو زمینه تاتو فعالیت داشته باشم آیا تو ایران مجاز هست یعنی میتوانم با دریافت مدرک به عنوان شغلم در آرایشگاه کار کنم؟

 13. سلام عزیزم. فعالیت شغلی تاتو در ایران مجلز می باشد . شما با دریافت مدرک معتبر تخصصیتاتو بدن از آکادمی عالی عریس می توانید در این زمینه فعالیت داشته باشید.

 14. سلام هزینه هر سه سطح این دوره چقدر میشه؟ اگه بخواهیم در هر سه تا شرکت کنیم شامل تخفیف میشود؟

 15. سلام عزیزم. هزینه دوره ها در قسمت ثبت نام عنوان شده است شما می توانید از طریق مراجعه به قسمت ثبت نام در این صفحه از هرینه ها مطلع شوید برای اطلاع از تخفیفات دوره با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 16. سلام عزیزم. اگر شخصی طراحی خوبی داشته باشد یک مزیت محسوب می شود اما بلد نبودن آن عیب نمی باشد و شما در طول دوره هر آنچه که نیاز است فرا خواهید گرفت.

 17. سلام وقت بخیر این دوره برای مبتدیان هست یا حرفه ای ها؟ یا با هم و هزینه اش چقدره؟

 18. سلام عزیزم. این دوره مخصوص مبتدیا است که از سطح پایه تا تخصصی آموزش داده می شود لازم به ذکر است همه ی افراد برای به روز رسانی دانش خود می توانند از این دوره استفاده کنند. برای اطلاع از هزینه دوره به بخش ثبت نام در این صفحه مراجعه نمایید در آنجا هزینه تمام سطوح قید شده است.

 19. سلام عزیزم. ابزار و لوازم کار برای تاتو در دوره تخصصی تاتو بدن در اختیار هنرجویان قرار داده می شود. هنرجویان می بایست برای تمرین در ساعات اضافی با خود ابزار و لوازم کار را به همراه داشته باشند.

 20. سلام آیا فقط طراحی تاتو آموزش داده می شود و ترمیم و بازسازی آموزش نمی دید.؟

 21. سلام عزیزم. طرز کاور و ترمیم سازی طرح های قدیمی و خراب نیز جز سر فصل های آموزشی است و شما با شرکت در این دوره می توانید آن را فرا بگیرید.

 22. سلام وقت بخیر. به عنوان تاتو کار ما از چه دستگاهی استفاده کنیم تا کیفیت کار بهتری داشته باشیم؟

 23. سلام عزیزم. دستگاه های مختلفی وجود دارد که هر کدام براساس نیاز مورد استفاده قرار می گیرند. ما در مقاله ای با عنوان ابزار و لوازم تاتو تمام ابزار های مورد نیاز را مورد بررسی قرار داده ایم در صورت تمایل می توانید با مطالعه آن با لوازم تاتو آشنا شوید.

 24. سلام عزیزم دوره تخصصی تاتو بدن از مبتدی تا بیشتر تمام تکنیک های تاتو را به صورت جامع پوشش می دهد

 25. سلام وقت بخیر هزینه کلاس های خصوصیتون چقدر است و چه مزیت هایی جز تکی بودن نسبت به سایر کلاس ها داره؟

 26. سلام عزیزم. هزینه کلاس ها در قسمت ثبت نام دوره تخصصی تاتو بدن درج شده است. سطوح تمام کلاس ها یکی می باشد و کلاس های خصوصی به صورت انفرادی برگزار می گردد.

 27. سلام برای من خیلی مهمه که مدرک خارج از کشور معتبر باشه آیا مدرکی که میدید معبر است؟

 28. سلام عزیزم. بله مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد.

 29. سلام. میشه آدرس و تلفن آموزشگاه خود را بدید من میخوام به صورت حضوری از آنجا دیدن کنم؟

 30. سلام عزیزم. آدرس شعب ایران: تهران، جردن، نلسون ماندلا جنب گلستان ساختمان عریس، تلفن تماس: 02128421106 می باشد.

 31. سلام عزیزم. برا اطلاع از شرایط پرداخت افساطی برای دوره تاتو بدن می توانید با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 32. سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم اگر دوره تخصصی بگذرونم میتونم کار کنم یا باید تمامی دوره هاشو بگذرونم ؟

 33. سلام عزیزم اگر سر فصل های دوره های اموزشی مطالعه کنید تمامی مباحث موجود بله میتونید ولی برای بهتر کار کردن و پیشرفت در زمینه کاری خودتون بهتر تمامی دوره های تاتو بدن رو ببینید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره02128421106 تماس بگیرید .

 34. سلام من دوره تکمیلی و تخصصی رو گذراندم اگر فقط بخوام میتونم دوره مربیگری بگذرونم دوره های شما برگزار میشود؟

 35. سلام وقت بخیر بله میتونید در دوره های مربیگری شرکت کنید بله کلاس ها با رعایت پروتکل های بهداشتی دایر است

 36. سلام عزیزم من هنرجو خودتون بودم و شما بهترین اموزشگاه بودین که من دنبالش میگشتم و پیدا کردم دوره مربیگری هم همون 15برگزار میشود؟

 37. سلام شهناز عزیز هنرجوی با استعداد مجموعه،شما لطف دارین بله عزیزم کلاس ها 15 هر ماه برگزار میشود .

 38. سلام عزیزم برای دوره ها یک مدرک اکادمی و مدرک بین المللی اعطا میگردد که این مدرک در 34 کشور مختلف اعتبار دارد جهت کسب اطلاعات بیشتر میتونید با شماره تماس 02128421106 تماس بگیرید

 39. سلام باتوجه به شرایط کرونا من امکان حضور در کلاس هارو ندارم آیا آموزش انلاین دارید؟

 40. سلام عزیزم. بله وجود دارد. پکیج های آموزشی با سطح بالا و تدریس توسط بهترین اساتید ارائه می شود. هم چنین در صورت نگرانی برای شرایط بیماری کلاس های خصوصی برای دوره تاتو برگزار می شود که می توانید در ان به مدت 6 روز به صورت فشرده دوره مورد نظر خود را بگذرانید.

 41. سلام وققتتون بخیر میخواستم ببینم دوره های اموزشیتون به چه صورت من که مبتدی هستم تو کدوم دوره باید شرکت کنم؟

 42. سلام وقتت بخیر کلاس های اموزشی مجموعه عریس شامل سه دوره تخصصی و تکمیلی و مربیگری میباشد و اینکه چون شما مبتدی هستید میتونید از دوره ی تخصصی شروع کنید .

 43. سلام وقتتون بخیر من عاشق اموزش تاتو هستم و اینکه یبار رفتم روی بدنم تاتو زدم زخم شد و گوشت اضافه اورد برای همین میترسیدم که نکنه منم یاد بگیرم اینجوری بشه یه راهنماییم میکنید بابت اینکه چیکار میتونم بکنم ایا واقعا همه جا همین؟

 44. سلام عزیزم. اگر اموزش از پایه صفر تا صد رو یاد بگیرید هرگز مشکلات زخم و گوشت اضافه نخواهید داشت و مشتری با خیال راحت میتونید جذب کنید اگر اموزش به طور درست و پایه و جز به جز انجام نشود موارد این مدلی پیش خواهد امد.

 45. سلام وقتتون بخیر من هنرجو دوره ی تخصصی و تکمیلی تاتو بدن بودم میخواستم ببینم دوره مربیگری کی برگزار میشود چون واقعا از اموزش های که دیدم راضی بودم .

 46. سلام عزیزم
  از اینکه هنرجو با استعداد مثل شما داشتیم خیلی خوشحالیم دوره های مربیگری مجموعه عریس 15 هر ماه برگزار میشود .

 47. سلام و عرض ادب خدمت شما
  خواستم بدونم ایا شما دوره پیشرفته تاتو بدن هم دارید به چه صورت مدرک میدین ؟

 48. سلام عزیزم بله. تاتو بدن در سه سطح تخصصی، تکمیلی و مربیگری آموزش داده می شود. شما بعد از طی دوره مورد نظر می توانید مدرک بین المللی خود را دریافت کنید.

 49. سلام عزیزم
  بله هم مدرک اکادمی و هم مدرک بین المللی اعطا میگردد که این مدرک بین المللی اکادمی عریس در 34 کشور مختلف از جمله برزیل ، المان،امارات، مالزی و…….اعتبار دارد .

 50. سلام وقتتون بخیر. روش ایجاد تاتو سه بعدی رو در چ دوره ای اموزش میدین؟ و ایا ابزارهاش با ابزارهای تاتو عادی متفاوته؟

 51. سلام عزیزم روش تاتو سه بعدی در سطح تکمیلی دوره تاتو بدن آموزش داده می شود. خیر تمامی ابزار ها یکی است و امکان دارد برخی مواد متفاوت باشد.

 52. سلام خسته نباشید ببخشید اگر بعد از تاتو پوست مشتری حساسیت نشون داد چه موادی و برای رفع مشکل پیشنهاد میکنین؟

 53. سلام عزیزم. برای این منظور در دوره تخصصی تاتو بدن نحوه رفتار با این مشکلات و مواد مورد استفاده آموزش داده می شود. شما می توانید با شرکت در این دوره به نکات تخصصی و حرفه ای تسلط پیدا کنید. برای اطلاعات بیشتر با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 54. سلام عزیزم بعد از طی دوره آموزشی تاتو بدن در آموزشگاه عریس مدرک به شما اعطا می شود.

 55. سلام خسته نباشید ایا آموزش هاتون برای مردان در زمینه تاتو جدا است یا همراه با بانوان؟

 56. سلام خسته نباشید مدرکی ک در زمینه تاتو ب اموزش دیده ها داده میشه ایا دارای مجوز میباشد؟

 57. سلام عزیزم بله دارای مجوز رسمی فنی حرفه ای می باشد. همچنین شما با شرکت در امتحان فنی و حرفه ای می توانید مدرک فنی نیز دریافت کنید.

 58. سلام عزیزم با توجه به ثبت نام های انجام شده آموزش ها به صورت مختلط انجام می گیرد.

 59. سلام عزیزم.
  بله فعالیت در حوزه تاتو مجاز است و شما می توانید با ثبت نام در دوره آموزش تخصصی تاتو آن را به طور کامل فرا بگیرید و به عنوان یک شغل پرطرفدار از آن بهره ببریدو اینکه بازار کار بسیاری هم وجود دارد.

 60. سلام وقتتون بخیر شما ترکیب رنگ رو هم اموزش میدید ؟ و اینکه من دوره تخصصی قبلا گذروندم الان چ دوره ای باید انتختاب کنم که بتونم ترکیب رنگ رو اموزش ببینم؟

 61. سلام عزیزم
  بله باتوجه به سر فصل های دوره اموزشی دوره مد نظر خودتون رو انتخاب کنید اگر دوره تخصصی گذروندید میتوانید در دوره تکمیلی اکادمی عریس شرکت کنید

 62. سلام من میخواستم در دوره های تخصصی تاتو بدن شرکت کنم کلاس هاتون از کی شروع میشه و اینکه من حضوری هم میتونم برای ثبت نام بیام ادرستون کجاست و ممنون میشم جواب بدید ؟

 63. سلام عزیزم
  15 هر ماه کلاس های اکادمی عریس درحال اجرا میباشد بله میتوانید حضورا هم تشریف بیارید به ادرس تهران، جردن، بعد از پل میرداماد قبادیان غربی پلاک 11 واحد 14 طبقه سوم

 64. سلام وقتتون بخیر میخواستم بپرسم من الان دوره پیشرفته تاتو بدن رو هم بگذرونم میتونم خوب در امد داشته باشم بازار کار داره اصلا ؟

 65. سلام عزیزم
  تاتو از جمله رشته های حساس و دارای مسئولیت برای مجری بوده که درامد قابل توجهی را در پی دارد ، فعالیت در زمینه مباحث تاتو با توجه به بازار بلقوه آن توصیه میشود

 66. سلام وقتتون بخیر من میخواستم بدونم برای دوره های تخصصی و دوره تکمیلی هر کدوم مدرک جدا میدین یا باید هر دوتا دوره بگذرونیم بعد مدرک بدین ؟

 67. سلام عزیزم
  بله اکادمی عریس برای تمامی دوره ها مدرک جدا گانه اعطا میکند و شما میتوانید در هر دوره که مد نظرتون هست شرکت کنید

 68. سلام عزیزم من اگه لخوام صفر تاصد کلاس بیام میتونم بپرسم دوره هاتون چند مدت تموم میشه؟

 69. سلام عزیزم
  مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 جلسه تا 20 جلسه متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

 70. سلام خسته نباشید میخواستمدر مورد کلاس های انلاین بدونم که در چه ساعتی کلاس برگزار میشه و اینکه خودمون هم میتونیم ساعت مشخص کنیم ؟

 71. سلام عزیزم
  جهت اطلاعات از کلاس های انلاین اکادمی عریس لطفا یا از طریق سایت یا با شماره تماس 02128421106 تماس حاصل فرمایید

 72. سلام اموزش پیشرفته هم برگزار میکنید و اگر برگزار میشه نزدیک ترین تاریخ برگزار دوره پیشرفته کی هستش ؟

 73. سلام عزیزم
  اکادمی عریس در سه دوره تخصصی و دوره تکمیلی و دوره مربیگری برگزار میکند که شما میتوانید در دوره پیشرفته یا مربگیری ثبت نام کنید و کلاس ها 15 هر ماه برگزار میشود .

 74. سلام وقت بخیر من هرچقدر سایت گشتم اسم اساتید ندیدم میتونم بپرسم اساتید چه کسانی هستند ؟

 75. سلام عزیزم
  اساتید اکادمی عریس اساتید بازاری نیستند اساتید خود مجموعه عریس هستند و مدرسان اکادمی دارای 15 سال تجربه کاری میباشند و اساتد هم خارجی هم داخلی میباشند

 76. سلام خسته نباشید انواع سبک ها تاتو در اموزش هاتون اموزش داده میشه کلاس هاتون صفر تا صد برگزار میشه ؟

 77. سلام عزیزم
  کلاس های اکادمی عریس به صورت سه دوره تخصصی و دوره تکمیلی و دوره مربیگری برگزار میشود که با گذراندن هر سه دوره شما میتوانید یک دوره کامل و صفر تا صد را گذرانده باشید و تمامی سبک های تاتو نیز اموزش داده میشود برای ثبت نام یا از طریق سایت یا با شماره تماس 02128421106 تماس حاصل فرمایید.

 78. سلام وقت بخیر شما برای دوره مربیگری کلاس های حضوریتون برگزار میشود بخاطر کرونا و از چه تاریخی کلاس ها برگزار میشود؟

 79. سلام عزیزم
  تمامی دوره های تخصصی و تکمیلی و دوره مربیگری اکادمی عریس در تاریخ 15 هر ماه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار میشود .

 80. سلام خسته نباشید من هر چی راجب اساتید و مدرسین تاتو بدن گشتم اطلاعاتی داخل سایت نبوداساتید اقا هستند یا خانوم؟

 81. سلام عزیزم
  مدرسین اکادمی عریس مدرسین بازاری نیستند و اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در این مجموعه فعالیت داشته و از برترین اساتید در رشته کار با مواد در سطح بین الملل میباشند ، اساتید مرکز عریس بواسطه سرمایه گذاری های موسسه به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان عریس در رشته کار با مواد حداقل 15 سال بوده ، از طرفی تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

 82. سلام عزیزم
  با توجه به سر فصل های اموزشی میتوانید دوره اموزشی خودتون رو انتخاب کنید و در دوره مد نظر ثبت نام کنید وتمامی موارد تاتو بدن اموزش داده میشود

 83. سلام عزیزم
  دوره های اموزشی تاتو بدن دراکادمی عریس به سه دوره تخصصی برای افراد مبتدی ، دوره تکمیلی برای افرادی که مباحث دوره تخصصی اموزش دیده اند ، و دوره مربیگری که دوره پیشرفته میباشد برگزار میشود

 84. شما وقتتون بخیر من میخوام دوره تاتو بدن ثبت نام کنم ولی میخوام بدونم شما در یزد هم کلاس برگزار میکنید ؟

 85. سلام عزیزم
  دوره های اکادمی عریس هم به صورت داخلی و هم خارجی برگزار میشود دوره های داخلی در تهران و کیش و دوره های خارجی در ترکیه و دبی …..برگزار میشود.

 86. سلام خسته نباشید شما ساعت کلاس هاتون به چه صورت چون من شاغل هستم تا ساعت 3 سرکارم میتونم 3 به بعد شرکت کنم در دوره های تخصصی تاتو بدن یا کلاس ندارید 3 به بعد ؟

 87. سلام عزیزم
  دوره های آرایشگری تاتو بدن هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 88. سلام وقتتون بخیر تمامی اطلاعات توی سایتتون چک کردم و واقعا عالی بود احساس میکنم یکی از بهترین اموزشگاه های ایران پیدا کردم و اینکه دوره تخصصی هنوز برگزار میشود ؟حضورا میتونم بیام برای ثبت نام به کدوم ادرس بیام ؟

 89. سلام عزیزم
  اکادمی عریس به داشتن هنرجو های وفا داری که به مجموعه ما لطف دارند افتخار میکنه و اینکه بله هم دوره های تخصصی برگزار میشو و هم میتوانید حضورا برای ثبت نام دوره های تاتو بدن به ادرس تهران جردن بعد از پل میرداماد کوچه قبادیان غربی پلا 11 واحد 14 مراجعه کنید

 90. سلام وقت بخیر میخواستم بدونم شما دوره های اموزشیتون در کجا برگزرا میشود داخلی یا خارجی ؟

 91. سلام خسته نباشید شما در پایان دوره های اموزشی تاتوبدن هم ازمون میگیرید برای مدرک یا ازمون نداره ؟

 92. سلام من به چند تا اموزشگاه زنگ زدم تعطیل بودند بخاطر کرونا شما الان اموزش حضوری دارید از چه تاریخی شروع میشهه؟

 93. سلام وقتتون بخیر من الان شرایط کلاس حضوری ندارم شما کلاس های غیر حضوری ندارید و برگزار نمیکنید ؟

 94. سلام عزیزم
  اکادمی عریس با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و در سالن بزرگ 15 هر ماه کلاس های اموزشی خود را در هر دوره ای برگزار میکند

 95. سلام عزیزم
  دوره های اکادمی عریس هم داخلی و هم خارجی برگزار میشود دوره های داخلی در تهران و کیش و دوره های خارجی در ترکیه و دبی و……..برگزار میشود

 96. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای اعطا مدرک هم ازمون عملی و هم ازمون تئوری برای تمامی لاین های اموزشی و دوره های تخصصی و دوره تکملی و …… خود در اکادمی خود برگزار میکند

 97. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای تمامی لاین های اموزشی خود هم کلاس های مجازی و انلاین و هم پکیج های اموزشی کلاس های حضوری ورکشاپ ها و سمینار های اموزشی برگزار میکند

 98. سلام عزیزم
  اکادمی عریس تمامی لاین های اموزشی را کامل داخل سر فصل های اموزشی دارد فقط کافیست به بالای صفحه مراجعه کنید و مباحث که مورد نظرتون هست را پیدا کنید و در دوره مد نظر خودتون شرکت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code