امروز مورخ: ۲۷ /۰۲ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
post
page
اطلاعیه مهم موسسه آموش عالی عریس : آغاز برگزاری دوره های آموزش مربیگری کار با مواد در کشور امارات متحده عربی .
اموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو اموزش لیفت ابرو اموزش لیفت مژه اموزش لمینت ابرو اموزش لمینت مژه اکادمی عریس مرکز عریس اموزشگاه عریس

عنوان دوره آموزشی: لیفت و لمینت مژه و ابرو

لیفت و لمینت مژه و ابرو یکی دیگر از رشته های حساس و دارای ظرافت بالا در صنعت آرایشگری محسوب میشود ، بازار کار و متقاضیان استفاده از خدمات لیفت و لمینت مژه و ابرو بخصوص در بین جوانان و نوجوانان به سرعت در حال گسترش بوده و میتوان آن را بعنوان یک تخصص با آینده ای روشن در نظر گرفت .
دوره آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته اموزشی لیفت و لمینت مژه و ابرو با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره لیفت و لمینت مژه و ابرو را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است. هنرجویان بمنظور شرکت در کلاس اموزشی لیفت و لمینت مژه و ابرو میتوانند از طریق همین سامانه اقدام نمایند.

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته لیفت و لمینت مژه و ابرو حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیدوره لیفت و لمینت مژه و ابروجامع
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات4 جلسهسه جلسه در هفته
مدت زمان هر جلسه120 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیابا آزمون
مدرک داخلیسازمان فنیبا آزمون
مدرک آکادمی گواهینامه داخلی مجموعه بدون آزمون
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های  آموزشی دوره لیفت و لمینت مژه و ابرو مشتمل بر 11 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع لیفت، لمینت مژه و ابرو (Tokan) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه لیفت و لمینت مژه و ابرو ندارند.

– معرفی و شناخت لوازم و ابزار کار

– معرفی و شناخت مواد مورد استفاده

– آموزش انواع روش در لیفت مژه

– آموزش انواع روش در لمینت مژه

– آموزش نحوه صحیح مواد گذاری روی مژه

– آموزش نحوه صحیح حالت دادن به مژه

– آموزش نحوه صحیح شستشوی مژه و مراقبت های بعد از آن

– آموزش انواع روش در لیفت ابرو

– آموزش انواع روش در لمینت ابرو

– آموزش نحوه پر پشت کردن ابرو

– آموزش نحوه صحیح مواد گذاری روی ابرو 

– آموزش روش صحیح حالت دادن به ابرو

– آموزش روش صحیح شستشو ابرو و مراقبت های بعد از کار

– آموزش انواع روش بوتاکس مژه و ابرو 

– آموزش رنگ و هایلایت روی مژه و ابرو

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

- سرفصل دوره تکمیلی لیفت، لمینت مژه و ابرو (Perfectal) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه لیفت و لمینت مژه و ابرو هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن

– آموزش آخرین متد و سبک های جهانی

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

پاسخگویی به سوالات متداول هنرجویان

پس از اتمام دوره آموزشی مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد (شرکت در آزمون مستلزم هزینه جداگانه و آزمون می باشد) ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره  از سازمان فنی کشوری پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا پس از قبولی در آزمون

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز درکلاس قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدل بر عهده هنرجو می باشد،لذا هنرجویانی که مدل ندارند و یا از شهرستان هستند میتوانند از کارشناسان مجموعه در این خصوص مشاوره بگیرند .

مدارک بین المللی مستلزم ثبت نام در آزمون و پرداخت وجه آن می باشد و مدارک صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده .

هنرجویان برای اخذ مدرک بین المللی و مدرک سازمان فنی حرفه ای کشوری میبایست هزینه آزمون و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه مباحث آرایشگری ، مراقبتی و زیبایی نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی 8 ساعت آموزش خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی  را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه اقامت میبایست در این خصوص پرداخت شود و با هنرجو می باشد .

دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی لیفت و لمینت مژه و ابرو اقدام نمایید.

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی لیفت و لمینت مژه و ابرو میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

107 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر. کلاس های آموزشی لیفت و لمینیت مژه چه زمانی برگذار می شود.؟

 2. سلام عزیزم برای اطلاع از زمان برگذاری کلاس های آموزشی لیفت و لمینیت مژه و ابرو با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 3. سلام عزیزم. دوره تخصصی لیفت و لمینیت مژه و ابرو به صورت تخصصی و با جدیدترین متدها، آموزش های لازم را به هنرجویان ارائه میدهد. شما با تمرین و تلاش و دقت در یادگیری کلاس ها میتونید به یک متخصص تبدیل شوید.

 4. سلام وقت بخیر شرایط شرکت در کلاس ها برای ما که شهرستان زندگی میکنیم چگونه است؟

 5. سلام عزیزم. هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود

 6. سلام. آیا آموزش لیفت ابرو و مژه جدا و لمینیت جدا برگزار می شود یا هر دو با هم است؟

 7. سلام عزیزم در دوره تخصصی لیفت و لمینت مژه و ابرو آموزش لیفت و لمینیت مژه و ابرو با هم و به صورت سر فصل های برنامه ریزی شده تدریس می شود.

 8. سلام عزیزم. تمام دوره های آموزشی آکادمی عریس زیر نطر بهترین اساتید ایرانی و بین المللی تدریس می شود برای اطلاع بیشتر از جزئیات با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 9. سلام وقت بخیر. من چند تا سوال داشتم ممنون میشم جواب بدید. من قصد مهاجرت دارم و میخوام بدونم مدرک دریافتی در سایر کشور ها اعتبار داره؟ و میشه در جلسات کمتر به صورت خصوصی آموزش داده بشه تا من زودتر مدرک بگیرم؟

 10. سلام عزیزم. بله مدارکی که از سوی آموزشگاه عریس اعطا می شود در اکثر کشور ها خارجی اعتبار دارد. برگزاری کلاس های خصوصی نیز افزون بر هزینه مازاد امکان پذیر است برای جلسات خصوصی و تعداد جلسات آموزشی می بایست با آموزشگاه مشورت و زمان را تنطیم کنید به همین منظور برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 11. سلام. برای کسانی که ساکن امارات هستند شرایط شرکت و پرداخت هزینه کلاس ها چجوری هست محل برگزاری کلاس ها کدام شهر است؟

 12. سلام عزیزم. شرایط شرکت برای ساکنین کشور های خارجی مشابه ایران می باشد به این معنی که با مراجعه به قسمت ثبت نام با انتخاب دوره مورد نظر می توانند با پرداخت هزینه از جزئیات برگزاری کلاس ها اطلاع پیدا کنند اگر نیاز به راهنمایی بیشتر دارید با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 13. سلام لوازم و ابزار کار آیا در اختیار ما برای تمرین قرار میدید و اینکه مدرکتون چی هست؟

 14. سلام عزیزم. در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت که در این دوره آموزشی شامل کلیه ابزار و لوازم مورد نیاز لیفت و لمینت مژه و ابرو میباشد اما برای تمرین هنرجو باید با خود ابزار و لوازم مخصوص خود را به همراه داشته باشد.

 15. سلام یاد گرفتن لیفت و لمینت مژه و ابرو چند جلسه طول میکشه؟ و از چه موادی استفاده میشه؟

 16. سلام عزیزم برای انجام لیفت و لمینیت مژه معمولا از موادی مانند چسب مخصوص، مواد کراتینه و سرم مخصوص لمینت استفاده میشود. دوره تخصصی لیفت و لمینت مژه و ابرو در آکادمی عالی عریس بین 12 تا 18 جلسه برگزار می شود.

 17. سلام عزیزم. افرادی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود. لازم به ذکر است محل اقامت از سوی آموزشگاه عالی عریس ارائه می شود.

 18. سلام عزیزم. وسایل برای آموزش لیفت و لمینت مژه و ابرو شامل انواع پنس ، میله جدا کننده و براش های مخصوص ، مواد مصرفی مخصوص برای کراتینه ، لیفت و لمنیت ، بوتاکس ، پد سیلیکونی زیر چشم ، ریموور ، محلول شستشوی مژه ، انواع رنگ مژه و … که آموزشگاه عریس در اختیار هنرجویان قرار می دهد و شما می بایست در صورت تمرین با خود ایزار و لوازم لازم به همراه داشته باشید.

 19. سلام من اطراف تهران هستم برای رفت و آمد و … چجوری می تونم زمان را تنظیم کنم که بتونم تو کلاسا باشم؟

 20. سلام عزیزم شما می تونید با توجه به مسیر خود در کلاس های ظهر یا صبح شرکت کنید و یا آموزشگاه عریس محل اقامت نیز برای هنرجویان راه دور و شهرستانی ارائه می دهد که کلاس ها به صورت فشرده در 6 روز برگزار می شود.

 21. سلام عزیزم بله آموزش بوتاکس مژه و ابرو جز سر فصل های آموزشی دوره تخصصی لیفت و لمینت مژه و ابرو است.

 22. سلام عزیزم بله این دوره یک دوره جامع و کامل است که لیفت و لمینیت مژه و ابرو به صورت تخصصی آموزش داده می شود.

 23. سلام کی میتونیم توی کلاس ها ثبت نام کنیم و کی کلاس ها شروع میشه و آیا باید برای ثبت نام بیایم آموزشگاه؟

 24. سلام عزیزم. شما هر موقع از ماه می توانید برای کلاس های ماه جاری یا ماه بعدی ثبت نام کنید تا با تکمیل ظرفیت رو به رو نشوید. کلاس ها 15 هر ماه شروع می شود و الزامی برای مراجعه به اموزشگاه وجود ندارد. شما میتوانید از طریق فرم ثبت نام در صفحه اقدام به ثبت نام کنید. یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 25. سلام آیا رنگ و بوتاکس مژه و ابرو هم آموزش داده میشه و ابزار این حوزه رو آموزشگاه ارائه میده؟

 26. سلام عزیزم. بله آموزش هر دو به صورت کامل ارائه میشود. تمامی ابزار و لوازم مورد نیاز را آموزشگاه ارائه میدهد و فقط برای تمرین هنرجو میبایست در صورت دلخواه لوازم مورد نیاز خود را به همراه داشته باشد.

 27. سلام من می خوام ماه دیگه تو کلاس ها شرکت کنم امروز سی ام هست کلاستون کی شروع میشه آیا کلاس های لیفت و لمینیت ظرفیت داره برای ثبت نام؟

 28. سلام عزیزم. کلاس های لیفت و لمینت مژه و ابرو 15 هر ماه برگزار می شود. برای اطلاع از ظرفیت کلاس ها و ثبت نام به صفحه ثبت نام در این صفحه مراجعه نمایید یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 29. سلام. من می خوام لمینت مژه و ابرو یاد بگیرم بهترین آموزشگاه که بتونم آموزش ببینم کجاست؟ هزینه برگزاری کلاس ها مهم نیست ولی سطح علمی اساتیدش خوب باشه

 30. سلام عزیزم. آموزشگاه عریس بعنوان یکی از بهترین آموزشگاه ها در ایران و خاورمیانه با سه شعبه در تهران کلاس های آموزشی لمینت مژه و ابرو را در بالاترین سطح و زیر نظر بهترین اساتید ایرانی و بین المللی برگزار می کند.

 31. سلام برای اموزش اولیه لوازم های پیشرفته لازم یا دستگاه پیشرفته یا با لوازم معمولی هم میشه کار کرد ؟

 32. سلام وقتتون بخیر عزیزم برای شروع کلاس ها لوازم اولیه که بتونید تمرین کنید کافیه که در دوره تخصصی با تمامی وسایل که قرار است کار کنید اشنایی پیدا میکنید و بهتون توضیحات کامل و اموزش کامل داده میشود جهت اطلاعات بیشتر با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 33. سلام عزیزم هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه جزعی ( حدود 100-150 هزار تومان در روز ) میبایست در این خصوص پرداخت شود .

 34. سلام عزیزم الان دوره لیفت ابرو با دوره لیفت مژه جداست به چه صورت دوره هاون من مبتدی هستم از کدوم دوره باید شروع کنم لوازم که نیاز میگن به چه صورت ؟

 35. سلام عزیز دلم دوره لیفت و لمینیت ابرو و مژه باهم هستش و اینکه دوره های ما شامل سه دوره تخصصی وتکمیلی و مربیگری که شما چون مبتیدی هستید میتونید از دوره تخصصی شروع کنید و در اوایل مدت اموزش اشنایی با لوازم یاد میگیرید

 36. سلام لطفا راهنمایی میکنید من چطور میتونم ثبت نام کنم و هزینه ثبت نام چقدر هست؟ من سابقه کار توی آرایشگاه دارم چه سطحی برام خوبه؟

 37. سلام عزیزم. برای ثبت نام می توانید به قسمت ثبت نام مراجعه کنید. در بالای صفحه سرفصل های هر سطح شرح داده شده است با مطالعه آن ها به هر کدام که نیاز دارید می توانید در آن سطح شرکت کنید برای مشاوره و راهنمایی می توانید با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 38. سلام
  واقعا خیلی خوشحالم از اینکه بهترین دوره اموزشی خودم در مجموعه عریس گذروندم و واقعا بسیار اموزش عالی بود واقعا بهترین هستید.

 39. سلام ارزو جان هنرجوی عزیزمون ممنون شما لطف دارین انشالله بهترین جایگاه ها ببینیمتون و از اینکه هنرجو با استعداد فعال مثل شما داشتیم برامون باعث افتخاره

 40. سلام عزیزم من دیروز با مجموعه تماس گرفتم بابت کلاس این ماهتون که اعلام کردین هم کلاس شروع شده هم ظرفیت تکمیل من الان میتونم دوره تخصصی از الان ثبت نام کنم تا ماه دیکه ماه دیگه هم کلاس دارین؟

 41. سلام عزیزم.بله جلسه اول کلاس از تاریخ 15 هر ماه شروع میشود و اینکه ظریفیت کلاس لیفت و لمینیت مژه این ماهمون هم پرشده بود بله عزیزم مجموعه عریس 15 هر ماه کلاس های اموزشی برگزار میکند بله از الان هم میتونید برای ثبت نام کلاس های ماه بعد اقدام کنید .

 42. سلام وقتتون بخیر من مبتدی هستم تا حالا هیچ اموزشگاهی برای اموزش لیفت ولمینت مژه و ابرو نرفتم میخواستم ببینم چطور باید شرکت کنم از کدوم دوره باید شروع کنم لوازم باید کی تهیه کنم؟

 43. سلام عزیزم.
  میتوانیدبرای شرکت در دوره تخصصی یا از طریق سایت و فرایند ثبت نام اقدام کنید یا با شماره 02128421106 تماس بگیر و ثبت نام کنید برای شروع کلاس نیاز به تهیه لوازم ندارید چون جلسات اول راجب اشنایی با مواد و لوازم صحبت و اموزش داده میشود و سپس لوازم تهیه میکنید

 44. سلام من مبتدی هستم از شهرستان میخوام بیام برای اموزش چند روزست کلاساتون و کلاس فشرده ندارید و اینکه لوازم باید بخرم بیارم؟

 45. سلام عزیزم. برای هنرجویان مبتدی دوره تخصصی لیفت و لمینت مژه و ابرو به صورت جامع مطالب را از مبتدی تا پیشرفته آموزش می دهد. بله کلاس های آموزشی برای هنرجویان شهرستانی به صورت فشرده در شش روز برگزار می شود و نیازی به خرید ابزار و لوازم ندارید زیرا آموزشگاه عریس خود ارائه می دهد.

 46. سلام مدرک هایی که میدید اعتبار دارند به چه صورت ایا پکیج اموزشی هم دارید؟

 47. سلام عزیزم
  یک مدرک اکادمی و یک مدرک بین المللی بعد از پایان هر دوره اموزشی اعطا میگردد که این مدرک دارای اعتبار در 34 کشور هم مباشد بله پکیج های اموزشی دوره ها هم وجود دارد و شما میتوانید صفحه اصلی سایت را چک کنید تمامی اطلاعات پکیج های اموزشی سمینار های اموزشی و ورکشاپ های اموزشی وجود دارد

 48. سلام عزیزم اگرچه این دو بسیار شبیه به هم هستند اما در انجام آن ها از ابزار های متفاوت و مخصوص به خود استفاده می شود.

 49. سلام عزیزم من از شهرستان میخوام برای اموزش بیام دوره 6 روزه دارید دوره 24 روز هم دارید طی 6 روز و 24 روز هم محل اقامت هنرجو با اکادمی میباشد ؟

 50. سلام عزیزم
  شما باید دوره 6 روزه فشرده انتخاب کنید چون مجموعه فقط تا 6 روز اقامت رایگان میباشد در غیر اینصورت باید مازاد هزینه پرداخت کنید عزیزم

 51. سلام عزیزم در دوره تخصصی لیفت و لمینت مژه و ابرو با هزینه مازاد امکان حضور در کلاس خصوصی به صورت فشرده 6 روزه وجود دارد. برای اطلاع اط جزئیات با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 52. سلام وقت بخیر چند نوع لیفت و لمینیت ابرو و مژه وجود داره و در چه دوره ای میتوان ب صورت حرفه ای اموزش دید؟

 53. سلام عزیزم انواع مختلف لیفت و لمینیت ابرو در قسمت سرفصل های آموزشی درج شده است شما می توانید با ثبت نام در این دوره به صورت حرفه ای یاد بگیرید. برای ثبت نام با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 54. سلام عزیزم شما می توانید از صفحه ثبت نام لیفت و لمینت مژه و ابرو ثبت نام کنید یا به صورت مراجعه کرده و یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 55. سلام عزیزم در واقع این دو در نحوه انجام و استفاده از ابزار متفاوت می باشند برای اطلاعات بیشتر می توانید با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 56. سلام کلاس های لیفت و لمینیت ابرو و مژه جداست یا باهم و اینکه من حضورا میتونم برای ثبت نام بیامک ادرس کجاست؟

 57. سلام عزیزم
  کلاس های لیفت و لمینیت ابرو و مژه اکادمی عریس باهم هستش و اگر به فرصل ها دقت کنید هم برای مژه اموزش دارد هم برای ابرو بله ادرس تهران، جردن، بعد از پل میرداماد قبادیان غربی پلاک 11 واحد 14 طبقه سوم میتوانید مراجعه کنید

 58. سلام عزیزم من خیلی دوست دارم در کلاس هاتون شرکت کنم چون از خیلی از افراد شنیدم که میگن بهترین اموزشگاه هستید و اینکه من شاغل هستم امکان هست بتونم شرکت کنم؟

 59. سلام عزیزم
  دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 60. سلام آیا رنگ و بوتاکس مژه و ابرو هم آموزش داده میشه و ابزار این حوزه رو آموزشگاه ارائه میده؟

 61. سلام عزیزم
  بله آموزش هر دو به صورت کامل ارائه میشود. تمامی ابزار و لوازم مورد نیاز را آموزشگاه ارائه میدهد و فقط برای تمرین هنرجو میبایست در صورت دلخواه لوازم مورد نیاز خود را به همراه داشته باشد.

 62. سلام وقتتون بخیر من چند جا ثبت نام کردم به علت کرونا تعطیل بودند و نتونستم کلاس شرکت کنم اکادمی شما کلاس برگزار میکند؟

 63. سلام عزیزم
  مجموعه اکادمی عریس با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و اموزش در سالن بزرگ کلاس های خود را در تاریخ 15 هر ماه برگزار میکند

 64. سلام وقتتون بخیر اموزش های لیفت و لمینت مژه و ابروتون صفر تا صد عزیزم ؟

 65. سلام عزیزم
  اموزش های اکادمی عریس شامل سه دوره تخصصی و دوره تکمیلی و دوره مربیگری میباشد که با گذراند هر سه تا دوره شما یک اموزش جز به جز و کامل رو میگذرونید .

 66. سلام مدرک پایان دوره ای که برای لیفت و لمینیت مژه در نظر گرفتین مدرک فنی حرفه ای میتونم یکم اطلاعات راجب مدرک بهم بدین ؟

 67. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای دوره های اموزشی لیفت و لمینیت مژه و ابرو یک مدرک اکادمی و یک مدرک بین المللی اعصا میکند که این مدرک بین المللی در 34 کشور اعتبار دارد و اگر مدرک فنی حرفه ای بخواهید بعد از پایان دوره به ازمون های فنی حرفه ای معرفی و با پرداخت هزینه کمی مدرک فنی حرفه ای هم دریافت میکنید

 68. سلام خسته نباشید من مبتدی هستم از شهرستان قرار بیام لوازم لازم نیست تهیه کنم اموزش به صورت صفر تا صد ؟

 69. سلام عزیزم
  کلاس های اکادمی عریس به صورت سه دوره تخصصی و دوره تکمیلی و دوره مربیگری برگزار میشود که با گذراندن هر سه دوره شما میتوانید یک دوره کامل و صفر تا صد را گذرانده باشید و در دوره تخصصی اشنایی با لوازم و ابزار کار میباشد برای ثبت نام یا از طریق سایت یا با شماره تماس 02128421106 تماس حاصل فرمایید.

 70. سلام وقتتون بخیر کلاس های حضوری دوره تخصصی برگزار میشود چون که کرونا هست همه جا تعطیل از چه تاریخی برگزار میشه ؟

 71. سلام عزیزم
  تمامی دوره های تخصصی و تکمیلی و دوره مربیگری اکادمی عریس در تاریخ 15 هر ماه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار میشود .

 72. سلام وقتتون بخیر من هرچی تو سایت دیدم اسامی مدرس نبود اطلاعات بهم میدین؟

 73. سلام وقتتون بخیر کلاس هاتون من مبتدی هستم میگید چی لوازم لازمه؟

 74. سلام عزیزم
  مدرسین اکادمی عریس مدرسین بازاری نیستند و اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در این مجموعه فعالیت داشته و از برترین اساتید در رشته کار با مواد در سطح بین الملل میباشند ، اساتید مرکز عریس بواسطه سرمایه گذاری های موسسه به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان عریس در رشته کار با مواد حداقل 15 سال بوده ، از طرفی تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

 75. سلام عزیزم
  دوره تخصصی اکادمی عریس برای افراد مبتدی یک جلسه به صورت تئوری و اشنایی با لوازم ابزار توضیحات کامل میدهد.

 76. سلام من میخوام تو دوره هاتون شرکت کنم یه توضیحی راجب دوره های اموزشیتون میدید؟

 77. سلام عزیزم
  دوره های اموزشی لیفت و لمینیت مژه و ابرو دراکادمی عریس به سه دوره تخصصی برای افراد مبتدی ، دوره تکمیلی برای افرادی که مباحث دوره تخصصی اموزش دیده اند ، و دوره مربیگری که دوره پیشرفته میباشد برگزار میشود

 78. شما وقتتون بخیر من میخوام دوره لیفت و لمینیت مژه و ابرو ثبت نام کنم اموزش هاتون تو تبریز برگزار میکنید ؟

 79. سلام عزیزم
  دوره های اکادمی عریس هم به صورت داخلی و هم خارجی برگزار میشود دوره های داخلی در تهران و کیش و دوره های خارجی در ترکیه و دبی …..برگزار میشود.

 80. سلام من شاغل هستم و یروز در میون میتونم در کلاس هاتون شرکت کنم الان شما کلاس های حضوریتون به چه شکل است ؟

 81. سلام عزیزم
  دوره های آرایشگری لیفت و لمینیت مژه و ابرو هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 82. سلام یکی از بهترین اموزشگاه های که من تاحالا رفتم اموزشگاه شما بود واقعا ممنونم هم از مجموعه خوبتون هم از مدرسین عالیتون من دوره تکمیلی اموزشگاه شما امدم واقعا همه چیز عالی بود

 83. سلام عزیزم
  اکادمی عریس به داشتن هنرجو های با استعداد و خوش ذوقی مثل شما ها افتخار میکند و باارزوی بهترین ها برای شما هنرجوی عزیز

 84. سلام وقتتون بخیر عزیزم تو اموزش های لیفت و لمینیت ابرو و مژه پر پشت کردن ابرو هارم اموزش میدهید ؟

 85. سلام میخواستم بدونم الان کلاس های حضوری هم بخاطر کرونا برگزار میکنید و تاریخ برگزاری کلاس هاتون کی هستش ؟

 86. سلام وقت بخیر عزیزم شما پایان هر دوره اموزشیتون ازمون هم برای مدرک دادن میگیرید ؟

 87. سلام عزیزم خسته نباشید شما اموزش هاتون کجا برگزار میشه محل برگزاریش و اینکه داخلی یا خارجی؟

 88. سلام عزیزم من که نمیخوام به صورت حضوری کلاس شرکت کنم میتونم انلاین یا مجازی شرکت کنم ؟

 89. سلام عزیزم
  اکادمی عریس با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و در سالن بزرگ 15 هر ماه کلاس های اموزشی خود را در هر دوره ای برگزار میکند

 90. سلام عزیزم
  دوره های اکادمی عریس هم داخلی و هم خارجی برگزار میشود دوره های داخلی در تهران و کیش و دوره های خارجی در ترکیه و دبی و……..برگزار میشود

 91. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای اعطا مدرک هم ازمون عملی و هم ازمون تئوری برای تمامی لاین های اموزشی و دوره های تخصصی و دوره تکملی و …… خود در اکادمی خود برگزار میکند

 92. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای تمامی لاین های اموزشی خود هم کلاس های مجازی و انلاین و هم پکیج های اموزشی کلاس های حضوری ورکشاپ ها و سمینار های اموزشی برگزار میکند

 93. سلام عزیزم
  اکادمی عریس تمامی لاین های اموزشی را کامل داخل سر فصل های اموزشی دارد فقط کافیست به بالای صفحه مراجعه کنید و مباحث که مورد نظرتون هست را پیدا کنید و در دوره مد نظر خودتون شرکت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code