امروز مورخ: ۲۷ /۰۲ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
post
page
اطلاعیه مهم موسسه آموش عالی عریس : آغاز برگزاری دوره های آموزش مربیگری کار با مواد در کشور امارات متحده عربی .
اموزش ماساژ خدمات ماساژ اموزشگاه ماساژ اکادمی ماساژ اکادمی عریس اموزشگاه عریس مرکز عریس

عنوان دوره آموزشی: ماساژ

ماساژ در صنعت آرایشگری ، زیبایی و مراقبتی از جمله رشته های تخصصی محسوب میشود که با بهبود سلامتی جسمی و روحی میتوان از آن در زندگی فردی استفاده نمود ، امروزه خدمات ماساژ با توجه به فرهنگ سازی های انجام شده به ویژه در کلان شهر ها دارای مخاطبان خاص خود بوده که روز به روز بر تعداد آنها افزوده میشود لذا میتوان از آن را بعنوان یک کسب کار مناسب با درامد بالا نام برد.
در دوره آموزش ماساژ توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اموزش ماساژ این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته ماساژ با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره اموزشی ماساژ را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است. همچنین هنرجویان بمنظور ثبت نام و رزرو کلاس اموزشی ماساژ میتوانند از طریق همین سامانه نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس اقدام نمایند.

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته ماساژ حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیخدمات ماساژطبی و زیبایی
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات6 جلسهسه جلسه در هفته
مدت زمان هر جلسه240 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیابا آزمون
مدرک داخلیسازمان فنیبا آزمون
مدرک آکادمیگواهینامه داخلی مجموعهبدون آزمون
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های  آموزشی دوره ماساژ مشتمل بر 7 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع ماساژ (Tokan) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه ماساژ ندارند.

– معرفی و آشنایی با لوازم و ابزار کار

– آموزش بهداشت و ایمنی در ماساژ

– آموزش آناتومی، فیزیولوژی ، بیومکانیک و آرگونومی ماساژ

– آموزش ماساژ تایلندی ریلکسی

– آموزش ماساژ سنگ داغ

– آموزش ماساژ روسی

– آموزش ماساژ شمع گیاه

– آموزش ماساژ رفلکسولوژی

– آموزش ماساژ مالای

– آموزش ماساژ آرموتراپی

– آموزش ماساژ دیپ کن

– آموزش نحوه صحیح ماساژ صورت، دست، پا و سر

– آموزش نحوه صحیح ایجاد ضربات مالشی ، کوبشی و لرزشی در بدن

– آموزش نحوه صحیح آزادسازی و درمان دردها

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

پاسخگویی به سوالات متداول هنرجویان

پس از اتمام دوره آموزشی مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد (شرکت در آزمون مستلزم هزینه جداگانه و آزمون می باشد) ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره  از سازمان فنی کشوری پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا پس از قبولی در آزمون

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز درکلاس قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدل بر عهده هنرجو می باشد،لذا هنرجویانی که مدل ندارند و یا از شهرستان هستند میتوانند از کارشناسان مجموعه در این خصوص مشاوره بگیرند .

مدارک بین المللی مستلزم ثبت نام در آزمون و پرداخت وجه آن می باشد و مدارک صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده .

هنرجویان برای اخذ مدرک بین المللی و مدرک سازمان فنی حرفه ای کشوری میبایست هزینه آزمون و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه مباحث آرایشگری ، مراقبتی و زیبایی نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی  با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 ساعت تا 24 ساعت آموزش متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی  را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه اقامت میبایست در این خصوص پرداخت شود و با هنرجو می باشد .

دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی ماساژ اقدام نمایید .

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی ماساژ میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

112 پاسخ

 1. سلام آیا در این دوره ماساژ آرموتراپی آموزش میدید و سطح آموزشش چقدر هست؟

 2. سلام عزیزم. بله آموزش ماساژ آرموتراپی جز سر فصل های آموزشی دوره تخصصی ماساژ است. این آموزش ها در سه سطح تخصصی، تکمیلی و مربیگری ارائه می شود. همچنین برای افراد مبتدی نیز آموزش های توکن برای یادگیری پایه ارائه می شود.

 3. سلام عزیزم بله ماساژ رفلکسولوژی نیز جز سر فصل های آموزشی دوره تخصصی ماساژ می باشد.

 4. سلام من شهرستانی هستم میخوام در کلاس های آموزشی ماساژ شرکت کنم شرایط شرکت چگونه است و آیا محل اقامت داده میشه؟

 5. سلام عزیزم برای اطلاع از شرایط کلاس ها می تونید با شماره 02128421106 تماس بگیرید. در خصوص محل اقامت هم، هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی ماساژ را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه جزعی ( حدود 100-150 هزار تومان در روز ) میبایست در این خصوص پرداخت شود .

 6. سلام عزیزم. با توجه به فرهنگ سازی های انجام شده در سطح کشور ، رشته ماساژ در آینده ای نچندان دور جایگاه ویژه ای در بازار کار بدست خواهد آورد. برخی سالن های آرایشی افراد آموزش دیده را استخدام می کنند. همچنین شما می توانید به صورت خصوصی در این زمینه فعالیت داشته باشید.

 7. سلام عزیزم. مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد.

 8. سلام وقت بخیر آیا امکان برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی و تک نفره به دلیل کرونا است و اینکه آیا آموزش ماساژ سنگ داغ هم داده میشود؟

 9. سلام عزیزم. امکان برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی با شرایط خاص و هزینه مازاد وجود دارد لازم به ذکر هست که کلاس های عمومی به صورت کاملا بهداشتی و رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد. آموزش ماساژ سنگ داغ نیز جز سرفصل های آموزشی دوره تخصصی ماساژ است.

 10. سلام شرایط شرکت برای ساکنین ترکیه چی هست آیا مدرک ارائه شده اعتبار لازم داره من بتونم در اینجا مشغول به کار بشوم؟

 11. سلام عزیزم. ساکنین سایر کشور ها می توانند با ثبت نام در دوره تخصصی ماساژ امکان شرکت در کلاس های آموزشی که در کشور موردنظر برگزار می شود را داشته باشندو مدرک ارائه شده شامل مدرک پایان دوره ماساژ از سازمان فنی کشوری، مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا و آسیا می باشد که در 34 کشور از جمله ترکیه اعتبار دارد. برای اظلاع از جزئیات بیشتر با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 12. سلام وقت بخیر آیا این دوره سطح مربیگری هم برگزار می کند و آیا برگزاری کلاس به صورت خصوصی وجود داره؟

 13. سلام عزیزم بله دوره تخصصی ماساژ در سطح مربیگری نیز برگزار می شود. امکان برگزاری کلاس های خصوصی با پرداخت هزینه مازاد امکان پذیر می باشد.

 14. سلام آیا با این دوره می توانم جایی مشغول به کار شوم یا کاری راه اندازی کنم؟

 15. سلام عزیزم بعد از اتمام دوره تخصصی ماساژ شما با دریافت مدرک معتبر از سوی آموزشگاه عریس و سازمان فنی حرفه ای می توانید به صورت تخصصی مشغول به کار شوید.

 16. سلام عزیزم. خیر کلاس ها به صورت حضوری با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد.

 17. سلام عزیزم. در مدرکی که اعطا می شود یک کد رهگیری درج می شود که با توجه به آن می تونید به سایت آکادمی عریس مراجعه کرده و از قسمت استعلامم گواهینامه مدرک خود را پیگیری نمایید.

 18. سلام عزیزم. هنرجویان تنها برای اخذ مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور میبایست هزینه آزمون و ترجمه و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

 19. سلام چجوری می تونم بعد از گرفتن مدرک توی این حوزه کار پیدا کنم.آیا آموزشگاه عریس به عنوان مربی استخدام می کند؟

 20. سلام عزیزم. شما میتوانید به عنوان مربی در آموزشگاه ها فعالیت کنید یا کسب و کار خود را در این زمینه راه اندازی کنید و یا در جایی که ارائه دهنده خدمات ماساژ است فعالیت کنید. آموزشگاه عریس در صورت تایید تخصص شما می تواند اقدام به استخدام نماید.

 21. سلام آیا فعالیت در کار ماساژ در ایران مجاز است و ما میتونیم با یادگیری در این کار فعالیتی داشته باشیم؟

 22. سلام عزیزم بله مجاز است. با توجه به فرهنگ سازی های انجام شده در سطح کشور ، رشته ماساژ در آینده ای نچندان دور جایگاه ویژه ای در بازار کار بدست خواهد آورد

 23. سلام عزیزم. بله این کار کاملا قانونی می باشد و یک حوزه رو به رشد است. مدرک تخصصی بین المللی نیز برای آن اعطا می شود.

 24. سلام من مشهد هستم آیا شعبه دارین تو مشهد؟ من دومین باره دارم میپرسم لطفا جواب بدین؟

 25. سلام عزیزم. خیر متاسفانه تنها شعبه آکادمی عالی عریس در شهر تهران می باشد. لازم به ذکر است شما می توانید با سفر به شهر تهران و اقامت به صورت چند روزه که محل اقامت از سوی آموزشگاه ارائه می شود. اقامت داشته باشید و به صورت فشرده در کلاس ها شرکت نمایید.

 26. سلام عزیزم. خیر شما می توانید برای ثبت نام به صورت مجازی و آنلاین انجام دهید. اما برای کلاس ها برای یادگیری مباحث عملی و تئوری حضور در کلاس ها الزامی است.

 27. سلام عزیزم. می توانید از قسمت ثبت نام اقدام به ثبت نام کنید و از هزینه های آن مطلع شوید و یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 28. سلام مدرک که تو ایران میگیریم ایا باهاش میتونیم تو کشورای دیگه کار کنیم ؟

 29. سلام وقتتون بخیر بله دارای اعتبار در 34 کشور برای اطلاعات بیشتر با شماره
  02128421106
  تماس بگیرید .

 30. سلام عزیزم دوره های اموزشی شامل دوره ی تخصصی تکمیلی و مربیگری میشود و مباحث اموزشی هردوره داخل سایت هست جهت اطلاعات بیشتر با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 31. سلام تحت شرایط کرونا الان کلاس ها برگزار میشود تاریخ ثبت نام کلاس ها و نحوه ثبت نام به جه صورت ؟

 32. سلام وقتتون بخیر بله کلاس ها برگذار میشود با رعایت پروتکل های بهداشتی مجموعه عریس 15 هر ماه کلاس ها برگزار میشود برای ثبت نام میتوانید به قسمت بالای سایت مراجعه کنید یا میتوانید با شماره تماس 02128421106 تماس بگیرید.

 33. سلام عزیز دلم ما کلاس هامون شامل سه دوره ی تخصصی تکمیلی و مربیگری است و این دوره ها از صفر تا صد اموزش ها هستش شما میتونید قسمت بالا مباحث اموزشی و سر فصل های اموزشی چک کنید

 34. سلام عزیزم پکیچ های آموزشی دوره ماساژ توسط بهترین مدرسین ایرانی و بین المللی تدریس می شود برای اطلاع از جزئیات با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 35. سلام عزیزم مدرک اکادمی و مدرک بین المللی که در 34 کشور اعتبار دارد و اینکه اگر مدل فنی حرفه ای بخواید با اموزش سر فصل ها معرفی میشید برای ازمون و مدرک دریافت میکنید .

 36. سلام وقت بخیر آیا امکان برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی و انلاین به دلیل کرونا هست و اینکه آیا آموزش ماساژ آرموتراپی هم داده میشود؟

 37. سلام عزیزم. امکان برگزاری کلاس ها به صورت انلاین وجود دارد و برای کلاس های خصوصی شرایط خاص و هزینه مازاد وجود دارد لازم به ذکر هست که کلاس های عمومی به صورت کاملا بهداشتی و رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می گردد. آموزش ماساژ آرموتراپی نیز جز سرفصل های آموزشی دوره تخصصی ماساژ است.

 38. سلام خسته نباشد
  من از یزد برای دوره هام امدم اموزش دوره تخصصی دیدم واقعا عالی بود و اینکه الان کارم شروع کردم مرسی واقعا از اموزش عالیتون

 39. سلام عزیزم
  خیلی خوشحالیم از داشتن هنر جو خوش ذوق و با استعداد مثل شما وخداروشکر که از مجموعه عریس راضی بودید با ارزوی بهترین ها برای شما هنرجوی عزیز

 40. سلام خسته نباشید من چند باری قبلا زنگ زدم به شمارتون کسی جواب نداد من خیلی رو اموزشگاه و اموزشم حساس هستم و بعد از کلی مطالعه به این نتیجه رسیدم که شما بهترین اموزشگاه هستید من برای ثبت نام دوره تکمیلی چطور میتونم اقدام کنم و اینکه ادرس کجاست حضورا میتونم بیام؟

 41. سلام عزیزم. شما می تونید در ساعات صبح تماس بگیرید و یا بعد از ظهر حتما جواب داده میشود. برای ثبت نام هم از طریق سایت و مراجعه حضوری میتوانید اقدام کنید.آدرس آموزشگاه عریس تهران، جردن، بعد از پل میرداماد قبادیان غربی پلاک 11 واحد 14 طبقه سوم می باشد.

 42. سلام عزیزم.
  بله در دوره تخصصی ماساژ مباحث اموزش سر هم میباشد با توجه به سر فصل های دوره تمامی اموزش های ماساژ داخل دوره ها برگزار میشود .

 43. سلام عزیزم برای شرکت در کلاس ها نیازی به تهیه ابزار وو لوازم نیست زیرا آموزشگاه عریس کلیه لوازم مورد نیاز را ارائه می دهد برای خرید ابزار مورد نیاز در طول دوره اساتید راهنمایی های لازم را ارائه خواهند داد.

 44. سلام عزیزم ایا شما ورکشاپ ها اموزشی ماساژ هم برگزار میکنید ؟ از کجا میتونم اطلاعات داشته باشم راجب ورکشاپ هاتون

 45. سلام عزیزم
  اکادمی عریس ورکشاپ های دوره ماساژ هم برگزار میکند و شما میتوانید با مراجعه به پایین صفحه اصلی سایت از تمامی ورکشاپ های اموزشی اطلاعات داشته باشید یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 46. سلام خسته نباشید اموزش های خارجی در کدوم کشور ها برگزار میشه تو این دوره؟

 47. سلام عزیزم آموزش های خارجی در کشور های برزیل, ترکیه، و دبی و … برگزار می شود. برای اطلاعات کامل به صفحه ثبت نام مراجعه کنید یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 48. سلام وقت بخیر برای شرکت در اموزش های تخصصی ماساژ محدودیت سنی هم وجود داره؟

 49. سلام عزیزم خیر در هر رنج سنی می توانید در دوره تخصصی ماساژ آکادمی عالی عریس شرکت کنید. جهت ثبت نام با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 50. سلام عزیزم بله کلیه کلاس های آموزشی عریس با رعایت پروتکل های بهداشتی در شرایط مناسب برگزاری می شود. جهت اطلاع از شرایط برگزاری با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 51. سلام اموزش هاتون در چ کشور هایی برگزار میشه و زمان هاشونو چجوری میتونم بفهمم؟

 52. سلام عزیزم کلیه آموزش های آکادمی عالی عریس به صورت تئوری و عملی می باشد.

 53. سلام عزیزم در کشور هایی مانند ترکیه، امارات، برزیل و … برای اطلاعات بیشتر با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 54. سلام عزیزم من چطور میتونم در دوره تخصصی ماساژ شرکت کنم و اینکه کلاس ها از چه تاریخی برگزار میشود ؟

 55. سلام عزیزم
  یا از طریق بالای همین صفحه فرایند ثبت نام ادامه دهید یا میتوانید با شماره تماس 02128421106 تماس حاصل فرمایید تاریخ برگزاری کلاس های اکادمی عریس 15 هر ماه برگزار میشود

 56. سلام وقتتون بخیر من خیلی جاها خوندم و شنیدم که شما بهترین اموزشگاه هستید فقط من یه سوال داشتم شما فقط تهران کلاس برگزار میکنید و اینکه کلاس هاتون چند جلسه است ؟

 57. سلام عزیزم
  لطف دارین شما به اکادمی عریس خیر کلاس های داخلی اکادمی عریس در کیش و تهران برگزار میشود و از 8الی 9 جلسه برگزار میشود

 58. سلام عزیزم
  بله کلاس های انلاین هم برگزار میشود حتی اشخاص که تهران نیستند میتوانند در کلاس های فشرده طی 6 روز حضوری ثبت نام کنند محل اقامت تا 6 روز مجموعه در اختیار هنرجوهای که تهران نیستند قرار میدهد

 59. سلام وقتتون بخیر میخواستم ببینم اساتید اموزشیتون بهترین اساتید هستند؟

 60. سلام عزیزم
  اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته مراقبت پوست و مو حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

 61. سلام عزیزم کلاس های اموزشیتون از چه تاریخی برگزار میشود و هنوز هم برگزار میشود چون کرونا هست ؟

 62. سلام عزیزم
  مجموعه اکادمی عریس با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و اموزش در سالن بزرگ کلاس های خود را در تاریخ 15 هر ماه برگزار میکند

 63. سلام میخواستم بدونم شما دوره های داخلی برگزار میکنید یا دوره های خارجی و در کدوم شهر ؟

 64. سلام عزیزم
  بله اکادمی عریس هم دوره های تخصصی ماساژ خارجی در ترکیه و دبی و……و هم دوره های تخصصی ماساژ داخلی در تهران و کیش برگزار میکند

 65. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای دوره های اموزشی ماساژ یک مدرک اکادمی و یک مدرک بین المللی اعصا میکند که این مدرک بین المللی در 34 کشور اعتبار دارد و اگر مدرک فنی حرفه ای بخواهید بعد از پایان دوره به ازمون های فنی حرفه ای معرفی و با پرداخت هزینه کمی مدرک فنی حرفه ای هم دریافت میکنید

 66. سلام وقتتون بخیر من در شیراز زندگی میکنم اموزشگاه خوب نداره میخواستم بدونم شما در شیراز هم اموزش دارید ؟

 67. سلام عزیزم
  کلاس های اموزشی اکادمی عریس داخلی در تهران و کیش کلاس های خارجی در ترکیه،دبی و….. برگزار میشود

 68. سلام وقتتون بخیر کلاس های اموزشیتون از چه تاریخی شروع میشه و دوره مربیگریتون هنوز هم به صورت حضوری برگزار میشود بخاطر کرونا ؟

 69. سلام عزیزم
  تمامی دوره های تخصصی و تکمیلی و دوره مربیگری اکادمی عریس در تاریخ 15 هر ماه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار میشود .

 70. سلام وقتتون بخیر کلاس های ماساژ در کجا برگزار میشود ؟داخلی یا خارجی ؟

 71. سلام عزیزم من هرچی توی سایت دیدم مدرسین متوجه نشدم یه توضیحات راجب مدرسین میدین ؟

 72. سلام عزیزم
  اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در این مجموعه فعالیت داشته و از برترین اساتید در رشته کار با مواد در سطح بین الملل میباشند ، اساتید مرکز عریس بواسطه سرمایه گذاری های موسسه به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان عریس در رشته کار با مواد حداقل 15 سال بوده ، از طرفی تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

 73. سلام عزیزم
  کلاس های داخلی اکادمی عریس در تهران و کیش برگزار میشود و کلاس های خارجی در امارت ، ترکیه و …… برگزار میشود.

 74. سلام عزیزم
  دوره های اموزشی ماساژ دراکادمی عریس به سه دوره تخصصی برای افراد مبتدی ، دوره تکمیلی برای افرادی که مباحث دوره تخصصی اموزش دیده اند ، و دوره مربیگری که دوره پیشرفته میباشد برگزار میشود

 75. سلام من میخوام دوره ماساژ ثبت نام کنم ولی میخوام بدونم شما در اهواز هم کلاس برگزار میکنید ؟

 76. سلام عزیزم
  دوره های اکادمی عریس هم به صورت داخلی و هم خارجی برگزار میشود دوره های داخلی در تهران و کیش و دوره های خارجی در ترکیه و دبی …..برگزار میشود.

 77. سلام عزیزم
  دوره های آرایشگری ماساژ هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 78. سلام وقت بخیر من دنبال یه اموزشگاه خوب میگردم که بتونم دوره هامو به خوبی بگذرونم یکی از دوستام اموزشگاه شمارو معرفی کرد و گفت یکی از بهترین اموزشگاه های تهران هستید من میتونم حضورا هم بیام و اینکه ادرستون کجاست ؟

 79. سلام عزیزم
  اکادمی عریس به داشتن هنرجو های وفا داری که به مجموعه ما لطف دارند افتخار میکنه و اینکه بله میتونید حضورا هم برای ثبت نام دوره های ماساژ به ادرس تهران جردن بعد از پل میرداماد کوچه قبادیان غربی پلا 11 واحد 14 مراجعه کنید

 80. سلام وقتتون بخیر شما اموزش انلاین هم دارید چون شرایط کلاس حضوری تایمشو ندارم ؟

 81. سلام وقت بخیر شما در پایان دوره های اموزشیتون ازمون میگیرید ازمون عملی یا تئوری است ؟

 82. سلام کلاس های حضوری دوره ماساژ بخاطر کرونا برگزار میشه تاریخ برگزاری کی هست ؟

 83. سلام میخواستم بدونم شما جز سر فصل های اموزشیتون آموزش ماساژ مالای هم دارید الان همه سر فصل های بالا اموزش داده میشود؟

 84. سلام خسته نباشید شما اکادمیتون اموزش هاش معمولا به صورت داخلی یا خارجی برگزار میشود؟

 85. سلام عزیزم
  اموزش های اکادمی عریس هم داخلی و هم خارجی برگزار میشود داخلی در تهران و کیش خارجی هم در ترکیه و دبی و…….برگزار میشود .

 86. سلام عزیزم
  اکادمی عریس تمامی موارد اموزشی لاین هارو با توجه به بالای صفحه و سر فصل های اموزشی اموزش میدهد فقط کافیست دوره مد نظر خود را انتخاب کنید

 87. سلام عزیزم
  کلاس های اموزشی اکادمی عریس با رعایت کامل تمامی پروتکل های بهداشتی در سالن بزرگ تمامی لاین های اموزشی را 15 عهر ماه برگزار میکند

 88. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای تمامی دوره های اموزشی خود و تمامی لاین های اموزشی پایان هر دوره ازمون عملی و تئوری در اکادمی برگزار میکند و بعد مدرک دریافت میکنید

 89. سلام عزیزم
  اکادمی عریس علاوه بر کلاس های حضوری کلاس های انلاین و مجازی و پکیج ها اموزشی و ورکشاپ و … برگزار میکند و شما با مراجعه به صفحه الی هرکدام میتوانید در اون دوره شرکت کنید

 90. عرض ادب و سلام حضور شما
  من مدرک کاربر ماساژ از فنی وحرفه ای را در سال ۹۷ گرفته ام و در حال حضور در حال طی کردن کلاسهای آموزشی تای ماساژ و یو می هو هستم و علاقه دارم کارت مربیگری از آکادمی شما و مدرک مربیگری ماساژ فنی و حرفه ای را داشته باشم لطفا مرا راهنمایی نمایید . سپاسگزارم از شما 🙏🌸

 91. سلام عزیزم. برای شرکت در دوره مربیگری ماساژ می توانید از طریق ثبت نام در سایت و یا تماس با آموزشگاه عریس اقدام به رزرو کلاس ها نمایید. سرفصل های دوره مربیگری در قسمت بالای صفحه درج شده است و در پایان دوره مدرک تخصصی مربیگری بین المللی ماساژ به هنرجویان اعطا می شود. برای اخذ اطلاعات بیشتر و ثبت نام با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code