امروز مورخ: ۲۷ /۰۲ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
post
page
اطلاعیه مهم موسسه آموش عالی عریس : آغاز برگزاری دوره های آموزش مربیگری کار با مواد در کشور امارات متحده عربی .
اموزش کاشت و اکستنشن مژه اموزش کاشت مژه اموزش اکستنشن مژه اموزشگاه ارایشگری اموزشگاه عریس مرکز عریس اکادمی عریس

عنوان دوره آموزشی: کاشت و اکستنشن مژه

کاشت و اکستنشن مژه از جمله رشته های حساس و ظریف در صنعت آرایشگری بشمار می آید ، لازمه ی فعالیت در این زمینه داشتن تمرکز فوق العاده است ، امروزه بازار کار آن در حال رشد بوده و متقاضیان آن بخصوص قشر جوان و نوجوان به سرعت در حال افزایش است لذا میتوان کاشت و اکستنشن مژه را بعنوان یک تخصص در حال گسترش و دارای آینده ای روشن در نظر گرفت.
دوره آموزش کاشت و اکستنشن مژه توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اموزش کاشت و اکستنشن مژه این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم اموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته اموزشی کاشت و اکستنشن مژه با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره کاشت و اکستنشن مژه را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است.

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته کاشت و اکستنشن مژه حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیکاشت و اکستنشن مژهجامع
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات4 جلسهسه جلسه در هفته
مدت زمان هر جلسه120 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیابا آزمون
مدرک داخلیسازمان فنیبا آزمون
مدرک آکادمی گواهینامه داخلی مجموعه بدون آزمون
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های  آموزشی دوره کاشت و اکستنشن مژه مشتمل بر 11 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع کاشت و اکستنشن مژه (Tokan) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه کاشت و اکستنشن مژه ندارند.

– معرفی و آشنایی با لوازم و ابزار کار

– معرفی و آشنایی با انواع چسب و مواد 

– معرفی و شناخت انواع طرح چشم و انتخاب مژه مناسب به هر یک

– آموزش اکستنشن استاندارد از رو و زیر بصورت موقت

– آموزش کاشت موقت والیومی

– آموزش اکستنشن مژه از کنار

– آموزش اکستنشن مژه روش لمه ای

– آموزش انواع روش کاشت مژه از قبیل نامرئی، ریمیکس، ابریشمی، ایتالیایی

– آموزش نحوه صحیح استفاده از اکریل در مژه

– آموزش کاشت سنگ 

– آموزش کاشت ال

 – آموزش تکنیک ترک

– آموزش نحوه صحیح پل زدن

– آموزش روش های ریموو و ترمیم مژه 

– آموزش اکستنشن مژه به سبک کلاسیک روسی

– آموزش نحوه اجرای اکستنشن والیوم دوبعدی ، سه بعدی و چهاربعدی

– آموزش فن سازی والیوم روسی

– آموزش نحوه ساخت مژه دست ساز

– آموزش نحوه ساخت و اجرای مژه های تزئینی و فانتزی

– آموزش اکستنشن مژه مگا والیوم

– فن سازی به سبک مریگلد فیلش مجنتا از دو بعد تا بینهایت

– آموزش پیشرفته و اختصاصی اکستنشن پرفکت لاین و خط چشمی

– آموزش نحوه ترمیم و ریموو والیوم روسی

- سرفصل دوره تکمیلی کاشت و اکستنشن مژه (Perfectal) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه کاشت و اکستنشن مژه هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن

– آموزش آخرین متد و سبک های جهانی

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

پاسخگویی به سوالات متداول هنرجویان

پس از اتمام دوره آموزشی مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد (شرکت در آزمون مستلزم هزینه جداگانه و آزمون می باشد) ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره  از سازمان فنی کشوری پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا پس از قبولی در آزمون

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز درکلاس قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدل بر عهده هنرجو می باشد،لذا هنرجویانی که مدل ندارند و یا از شهرستان هستند میتوانند از کارشناسان مجموعه در این خصوص مشاوره بگیرند .

مدارک بین المللی مستلزم ثبت نام در آزمون و پرداخت وجه آن می باشد و مدارک صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده .

هنرجویان برای اخذ مدرک بین المللی و مدرک سازمان فنی حرفه ای کشوری میبایست هزینه آزمون و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه مباحث آرایشگری ، مراقبتی و زیبایی نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی  با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی 8 ساعت آموزش خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی  را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه اقامت میبایست در این خصوص پرداخت شود و با هنرجو می باشد .

دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی کاشت و اکستنشن مژه اقدام نمایید.

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی کاشت و اکستنشن مژه میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

110 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر آیا در دوره آموزشی کاشت و اکستنشن مژه روش لمه ای و کلاسیک روسی آموزش داده می شود؟

 2. سلام عزیزم بله در دوره آموزش کاشت و اکستنشن مژه هر دو روش آموزش داده میشود. شما می توانید با مراجعه به قسمت سرفصل های این رشته آرایشی در بالای صفحه از تمام سرفصل های آموزشی آگاه شوید.

 3. سلام خسته نباشید. آیا آموزشگاه عریس مدرک میدهد یا برای گرفتن مدرک باید توی امتحان فنی حرفه ای شرکت کنیم؟

 4. سلام عزیزم شما بعد از اتمام دوره مدرک انحصاری بین المللی مورد تایید 34 کشور از آموزشگاه عالی عریس دریافت می کند و برای دریافت مدرک فنی حرفه ای نیز باید در امتحان این سازمان شرکت نمایید.

 5. سلام آیا در این دوره ساخت مژه دست ساز هم آموزش میدید و نحوه آموزش آن به چه صورت است؟

 6. سلام عزیزم در دوره تخصصی کاشت و اکستنشن مژه نحوه ساخت مژه دست ساز نیز آموزش داده می شود.

 7. سلام عزیزم. بله مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد. که کشور استرالیا یکی از 34 کشور مورد تایید می باشد.

 8. سلام عزیزم هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی دوره تخصصی کاشت و اکستنشن مژه آموزشگاه عریس را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

 9. سلام برای شرکت در کلاس ها برای ماه آینده ثبت نام کی انجام بدیم ؟ و برای کلاس ها باید ابزار و لوازم کار خودمون بیاریم؟

 10. سلام عزیزم، دوره های ارایشگری در اموزشگاه عریس هرماهه 15 هر ماه برگزار میشود ، بهتر بمنظور جلوگیری از تکمیل ظرفیت کلاس یک ماه زودتر ثبت نام خود را در کلاس های ارایشگری مجموعه قطعی کنید. لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار داده می شود که شامل کلیه ابزار و لوازم مورد نیاز کاشت و اکستنشن مژه میباشد

 11. سلام نحوه ترمیم و ریموو والیوم روسی جز کدوم سطح هست و چجوری آموزش داده میشود؟ کدوم اساتید آموزش میدند و کلاس هاتون چند ساعته است؟

 12. سلام عزیزم. نحوه ترمیم و ریموو والیوم جز سرفصل های جلسه سطح تخصصی می باشد که به طور جامع آموزش داده میشود. تمام دوره های آموزشی آکادمی عالی عریس زیر نظر بهترین اساتید ایرانی و بین المللی آموزش داده می شوند. کلاس های هر دوره الی 90 دقیقه ای می باشد.

 13. سلام عزیزم. تمام دوره های آرایشی در آکادمی عریس در بالاترین سطح و زیر نظر بهترین اساتید برگزار می شود. لذا شرکت در هر کدام مزایای خود را دارد.

 14. سلام عزیزم. بله اکستنشن مژه مثل مو با چسباندن تارهای مصنوعی بر روی مژه اصلی انجام می شود. اما ظرافت انجام این روش بیشتر است.

 15. سلام عزیزم خیر این دو با هم متفاوت می باشند و دستگاه خاصی مورد نیاز نیست. لوازم و ابزار کار در طول دوره از سوی آموزشگاه عریس در اختیار هنرجویان قرار می گیرد.

 16. سلام من شاغلم و هر روز نمی توانم در جلسات شرکت کنم راه حلی برای موارد خاص دارد؟

 17. سلام عزیزم کلاس ها در دو شیف برگزار می شوند و شما با توجه به شغل خود می توانید زمانبندی حضور خود در کلاس ها را تنظیم نمایید.

 18. سلام عزیزم بله آموزش روش های ریموو و ترمیم مژه جز سر فصل های آموزشی دوره تخصصی کاشت و اکستنشن مژه می باشد.

 19. سلام آیا میتوانیم به صورت آموزشی در کلاس ها شرکت کنیم و بعد از اینکه کیفیت آموزش ها دیدیم ثبت نام کنیم؟

 20. سلام عزیزم. خیر. کیفیت کلاس های آموزشی را می توانید از افرادی که در کلاس ها شرکت کردند جویا شوید زیرا آموزش های آکادمی عریس توسط بهترین اساتیدایرانی و بین المللی در بالاترین سطح می باشد.

 21. سلام عزیزم. خیر اکستنشن مو دارای دوره جداگانه برای آموزش می باشد و مدرک جداگانه ای برای هر دو اعطا می شود.

 22. سلام آیا ابزار و لوازم خاصی این دوره نیاز داره؟ اگه آره باید قبل دوره بخریم؟

 23. سلام عزیزم. تمام لوازم و ابزار مورد نیاز در طول آموزش در اختیار تمام هنرجویان قرار داده می شود. برای تمرین بیشتر هنرجویان می توانند ابزار و لوازم مورد نیاز خود را خریداری کنند.

 24. سلام آیا در این دوره مواردی مثل ساخت مژه یا ریمو و ترمیم هم آموزش میدید؟

 25. سلام عزیزم بله. آموزش نحوه ساخت مژه دست ساز و ریمو و ترمیم مژه به صورت کامل آموزش داده می شود.

 26. سلام عزیزم. کلاس های دوره تخصصی کاشت و اکستنشن مژه به صورت عملی و تئوری برگزار می گردد. مدرس های هر دوره متفاوت و از بین بهترین مدرسین ایرانی و بین المللی انتخاب می شوند.

 27. سلام آیا دوره های خارج از کشور کاشت و اکستنشن مژه برگزار می شود با توجه به شرایط به وجود آمده؟

 28. سلام عزیزم. با صلاحدید برگزار کنندگان در صورت بهبود شرایط و درست شدن اوضاع بله امکان برگزاری دوره های آموزشی امکان پذیر خواهد بود.

 29. سلام عزیزم در پایان هر دوره به هنرجوها مدرک داده میشود برای کسب اطلاعات بیشتر به شماره02128421106 تماس بگیرید

 30. سلام عزیز دلم بله به دلیل شرایط از جمله کرونا و….. مجموعه عریس اموزش مجازی هم دارد برای اطلاعات بیشتر با شماره02128421106 تماس بگیرید

 31. سلام وقت شماهم بخیر عزیزم دوره های مجموعه عریس شامل دور هی تخصصی دوره تکمیلی و دوره ای مربیگری مباشد که مباحث هر دوره متفاوت و در صفحه بالا تمامی اطلاعات و سر فصل دوره ها هست و زمان برگزاری کلاس های مجموعه 15 هرماه میباشد

 32. سلام وقتتون بخیر دوره های اموزشیمون شامل سه دوره تخصصی تکمیلی و مربیگری که هر دوره مباحث خودش داره که میتونید به توجه به بالای همین صفحه سر فصل های اموزشی اطلاع داشته باشید؟

 33. سلام خسته نباشید. برای ثبت نام در کلاس ها باید حضوری بیایم یا انلاین هم میشه؟ دیدم پکیج هم دارید آموزش اکستنشن توی پکیج چجوریه؟ آیا میشه باهاش چیزی یاد گرفت

 34. سلام عزیزم. شما می توانید هم به صورت حضوری و هم آنلاین ثبت نام انجام بدید. پکیج های کاشت و اکستنشن مژه توسط بهترین اساتید تدریس شده اند. و می توانید تمام سرفصل های آموزشی را در آن یاد بگیرید و به مدت شش ماهی قابلیت پشتیبانی دارند.

 35. سلام عزیزم وقتتون بخیر میخواستم دونم که من اگه فقط بخوام در کلاس های مربیگری شرکت کنم امکانش هست چون قبلا کار کردم؟

 36. سلام عزیزم بله میتونید در دوره های مربیگری شرکت کنید و پایان دوره مدرک اکادمی و مدرک بین المللی به شما اعطا میگردد

 37. سلام عزیز دلم وفتتون بخیر مدت زمان کلا ها به چه صورت و اینکه کلاس های اموزشی شما شامل چه تعداد جلسه است و مدرک فنی حرفه ای هم میدین ؟

 38. سلام عزیزم. کلاس ها در مدت زمان 90دقیقه برگزار میشود اموزش دورهای مجموعه عریس تاریخ 15 هر ماه برگزار میشود تعداد جلسات کلاس ها 12 الی 18 جلسه میباشد اگر مدرک فنی حرفه ای بخواهید بعد از گذرونده دوره ی اموزشی به ازمون معرفی میشوید

 39. سلام خسته نباشید میخواستم بدونم لیفت مژه هم همراه با کاشت اموزش داده میشود؟

 40. سلام عزیزم
  دوره لیفت و لیمینیت مژه و دوره کاشت و اکستنشن مژه در اکادمی عریس به صورت جدا گانه اموزش داده میشود و هرکدام مباحث مختص به خودس را دارد .

 41. سلام خسته نباشید من قبلا کار کردم ولی تو فن سازی ایراد دارم ایا میتونم دوره تخصصی شرکت کنم و اینکه از پکیج اموزشی استفاده کنم بهتر یا تو کلاسا شرکت کنم چون من قبلا کار کردم؟

 42. سلام عزیزم. بله با شرکت در کلاس های آموزشی و یا تهیه پکیج دوره تخصصی کاشت و اکستنشن مژه می توانید به صورت جامع آموزش ببینید. شرکت در کلاس یا تهیه پکیج یه نظر شخص می باشد و شما باید براساس شرایط خود آن را انتخاب کنید.

 43. سلام خسته نباشید ایا اموزش ریمو مژه هم داده میشود ؟یا بخش ریمو با کاشت جداست ؟

 44. سلام عزیزم
  بله ریمو مژه اموزش داده میشود لطفا بالای همین صفحه سر فصل های اموزشی دوره هارا مطالعه کنید تمامی مباحث اموزشی مشخص میباشد

 45. سلام خسته نباشید. برای اینکه بخوام مژه دست ساز درست کنم چ ابزار یا وسایلی رو باید تهیه کنم؟

 46. سلام عزیزم این مبحث تخصصی است و باید با شرکت در کلاس های آموزشی و مشاوره و مشورت با اساتید مربوطه ابزار و لوازم مورد نظر خود را تهیه نمایید.

 47. سلام عزیزم کلیه ابزار و مواد مورد استفاده در این دوره تخصصی است که با شرکت در دوره کاشت و اکستنشن مژه می توانید از آن اطلاع پیدا کرده و به صورت تخصصی به کار ببرید. برای شرکت در دوره و جزئیات بیشتر با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 48. سلام خسته نباشید موادی و که برای کاشت اکستنشن ب کار میره رو از کجا میتونیم تهیه کنیم؟

 49. سلام عزیزم مواد مورد نیاز برای کاشت اکستنشن را می توانید از فروشگاه های معتبر خریداری نمایید برای مشاوره تخصصی با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 50. سلام عزیزم آوردن همراه برای تمرین مجاز می باشد لازم به ذکر است آکادمی عالی عریس مدل در اختیار هنرجویان قرار می دهد و این کار اختیاری است.

 51. سلام وقت بخیر اسم ابزارهایی ک در اکستنشن مژه ب کار میره چیه و از کجا میتونم تهیه کنم؟

 52. سلام وقت بخیر دوره اموزشیتون چه مدت میباشد و ایا فقط یک استاد تمام اموزش هارو یاد میده؟

 53. سلام عزیزم دوره تخصصی کاشت و اکستنشن مژه 12 تا 18 جلسه 90 دقیقه ای می ابشد بله فقط یک استاد آموزش می دهد.

 54. سلام عزیزم این یک موضوع تخصصی است که می بایست از استاتید مشورت گرفته شود جهت این امر با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 55. سلام خسته نباشید واقعا مجموعه عالی دارید من واقعا بابت این همه اموزش عالی که دادین و اساتید خوبتون و کلاس خوبتون با این همه رعایت پروتکل های بهداشتی واقعا تشکر میکنم ازتون و امیدوارم شرایطم درست شه هرچه زود تر باز برای کلاس های سطح تکمیلی بیام و شرکت کنم

 56. سلام عزیزم
  خیلی خوشحالیم که انقدر هنرجوهای عزیزمون از کلاس هاشون راضی هستند با ارزوی بهترین ها برای شما هنرجو گرامی

 57. سلام خسته نباشید کاشت های ژورنالی رو هم اموزش میدید یا پکیج اموزشی هم دارید چطور میتونم از پکیج های اموزشیتون اطلاع داشته باشم ؟

 58. سلام عزیزم
  بله با توجه به سر فصل های اموزشی دوره مد نظرتون انتخاب کنیدو اکادمی عریس پکیج های اموزشی دوره تخصصی و دوره تکمیلی راهم دارد میتوانید به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید

 59. سلام من میخواستم بدونم دوره تخصصی چند جلسه و از چه تاریخی شروع میشود و ساتید که اموزش میدهند کیا هستند؟

 60. سلام عزیزم
  دوره تخصصی معمولا 8الی9 جلسه میباشد و در تاریخ 15 هر ماه کلاس ها برگزار میشود و مجموعه اکادمی عریس مدرسان مرکز بصورت انحصاری هر ساله طی چهار نوبت در کشورهای اروپایی ، آمریکای لاتین و آسیا مورد تعلیم و بروزرسانی قرار میگیرند و از طرفی تمامی آنها دارای کارت مربیگری 3 ستاره از مرکز QT اروپا و کارت طلایی از موسسه BB برزیل میباشند.

 61. سلام وقتتون بخیر من چطور میتونم در دوره تخصصی کاشت و ترمیم مژه شرکت کنم ؟

 62. سلام عزیزم
  میتوانید از طریق سایت یا حضورا به ادرس جردن، بعد از پل میرداماد قبادیان غربی پلاک 11 واحد 14 طبقه سوم و یا با شماره تماس 02128421106 تمکاس حاصل فرمایید

 63. سلام عزیزم من خیلی اموزش دیدم ولی هنوز هیچی بلد نیستم چون همه میگن این اموزش میدیم اخرم اموزش نمیدن الان اموزشگاه شما تمامی این سر فصل هارو اموزش میده؟

 64. سلام عزیزم
  در مجموعه اکادمی عریس تمامی سر فصل های دوره اموزشی به صورت جز به جز اموزش داده میشود

 65. سلام خسته نباشید عزیزم من دوره هامو در اموزشگاه شما گذروندم والان حس میکنم یکی از بهترین اموزشگاه های ایران باشید و واقعا تمامی اموزش هاتون رو صبر و اصول است واقعا ممنونم

 66. سلام عزیزم
  خیلی خوشحالیم به داشتن هنرجوی عزیز و با استعداد مثل شما و با ارزوی بهترین ها برای شما هنرجوی عزیز

 67. سلام وقتتون بخیر شما اموزش صفر تا صد هم دارید چون من هرچی نگاه کردم نزده بود صفر تا صد باید چیکار کنم راهنمایی میکنید ؟

 68. سلام عزیزم
  ما کلاس های اموزشیمون از 3 دوره تخصصی دوره تکمیلی و دوره مربیگری میباشد که با گذروندن هر سه دوره میتونید یه اموزش کامل و صفر تا صد داشته باشید

 69. سلام اموزش های اکادمی شما اموزش به صورت کامل هست و اینکه من تمامی موارد اموزشی کامل اموزش میبینم ؟

 70. سلام عزیزم
  اموزش های اکادمی عریس شامل 3 دوره میشود دوره تخصصی دوره تکمیلی دوره مربیگری میباشد که شما با گذروندن هر 3 دوره میتوانید یک اموزش صفر تا صد و کامل را بگذرونید و تمامی سر فصل های اموزشی اموزش داده میشود

 71. سلام خسته نباشید من میخواستم بدونم شما اموزش هاتون کامل و صفر تا صد اموزش داده میشه مثلافن سازی والیوم روسی اموزش داده میشود؟

 72. سلام عزیزم
  کلاس های اکادمی عریس به صورت سه دوره تخصصی و دوره تکمیلی و دوره مربیگری برگزار میشود که با گذراندن هر سه دوره شما میتوانید یک دوره کامل و صفر تا صد را گذرانده باشید و تمامی سر فصل های اموزشی اموزش داده میشود برای ثبت نام یا از طریق سایت یا با شماره تماس 02128421106 تماس حاصل فرمایید.

 73. سلام خسته نباشید من میخواستم بپرسم شما کلاس های حضوریتون برگزار میشود بخاطر کرونا و از چه تاریخی کلاس ها برگزار میشود؟

 74. سلام عزیزم
  تمامی دوره های تخصصی و تکمیلی و دوره مربیگری اکادمی عریس در تاریخ 15 هر ماه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار میشود .

 75. لام وقت بخیر من میخواستم یه اطلاعات از اساتید کاشت مژه داشته باشم ؟

 76. سلام عزیزم
  مدرسین اکادمی عریس مدرسین بازاری نیستند و اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در این مجموعه فعالیت داشته و از برترین اساتید در رشته کار با مواد در سطح بین الملل میباشند ، اساتید مرکز عریس بواسطه سرمایه گذاری های موسسه به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان عریس در رشته کار با مواد حداقل 15 سال بوده ، از طرفی تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

 77. سلام عزیزم
  اکادمی عریس کلاس های طی مدتت 24 روز و طی مدت 6 روزه فشرده برگزار میکند که در طی این مدت 24 ساعت اموزش میباشد

 78. سلام وقتتون بخیر دوره های اموزشی کاشت و اکستنشن مژه چطور برگزار میشود؟

 79. سلام عزیزم
  دوره های اموزشی کاشت و اکستنشن مژه دراکادمی عریس به سه دوره تخصصی برای افراد مبتدی ، دوره تکمیلی برای افرادی که مباحث دوره تخصصی اموزش دیده اند ، و دوره مربیگری که دوره پیشرفته میباشد برگزار میشود

 80. شما وقتتون بخیر من میخوام دوره کاشت و اکستنشن مژه ثبت نام کنم ولی میخوام بدونم شما در شمال برگزار میکنید ؟

 81. سلام عزیزم
  دوره های اکادمی عریس هم به صورت داخلی و هم خارجی برگزار میشود دوره های داخلی در تهران و کیش و دوره های خارجی در ترکیه و دبی …..برگزار میشود.

 82. سلام وقتتون بخیر دوره های کاشت و اکستنشن مژه تون برای افراد که شاغل هستند به چه صورت برگزار میشود؟

 83. سلام عزیزم
  دوره های آرایشگری کاشت و اکستنشن مژه هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 84. سلام من میخوام یه جای خوب دوره هامو ثبت نام کنم یکی دوتا از دوستام سایت شمارو معرفی کردند و گفتند یکی از بهترین اموزشگاه های تهران هستید من میتونم حضورا هم برای ثبت نام بیام تا خیالم راحت بشه ؟ادرستون کجاست؟

 85. سلام عزیزم
  اکادمی عریس به داشتن هنرجو های وفا داری که به مجموعه ما لطف دارند افتخار میکنه و اینکه بله میتونید حضورا هم برای ثبت نام دوره های کاشت و اکستنشن مژه به ادرس تهران جردن بعد از پل میرداماد کوچه قبادیان غربی پلا 11 واحد 14 مراجعه کنید

 86. سلام وقتتون بخیر شما اموزش کاشت والیوم و ژورنالی هم اموزش دارید یا فقط مدل های ساده اموزش میدهید ؟

 87. سلام وقت بخیر میخواستم بدونم شما کلاس هاتون بخاطر کرونا هنوز هم برگزار میشه و اینکه کلاس هاتون انلاین هست یا حضوری تاریخ کلاس هاتون کی هستش ؟

 88. سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم شما برای دوره هاتون ازمون هم میگیرید ؟

 89. سلام وقتتون بخیر عزیزم میخواستم بپرسم افرادی که نمیتونند به صورت حضوری شرکت کنند اموزش انلاین هم شما دارید ؟

 90. سلام من راستش همه جا شما دوره داشتید و اموزش الان محل برگزاری دوره هاتون داخلی یا خرجی و بعد کجاست ؟

 91. سلام عزیزم
  اکادمی عریس با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و در سالن بزرگ 15 هر ماه کلاس های اموزشی خود هم انلاین و هم مجازی و حضوری را در هر دوره ای برگزار میکند

 92. سلام عزیزم
  اکادمی عریس هم کلاس های داخلی و هم خارجی برگزار میکنئ داخلی در تهران و کیش و کلاس های خارجی در دبی و ترکیه……..برگزار میشود.

 93. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای اعطا مدرک هم ازمون عملی و هم ازمون تئوری برای تمامی لاین های اموزشی و دوره های تخصصی و دوره تکملی و …… خود در اکادمی خود برگزار میکند

 94. سلام عزیزم
  اکادمی عریس هم اموزش حضوری و هم انلاین و مجازی و هم پکیج های اموزشی برای تمامی لاین های اموزشی خود دارد و فقط کافیست به صفحه های اصلی هر کدام مراجعه کنید

 95. سلام عزیزم
  اکادمی عریس تمامی لاین های اموزشی را کامل داخل سر فصل های اموزشی دارد فقط کافیست به بالای صفحه مراجعه کنید و مباحث که مورد نظرتون هست را پیدا کنید و در دوره مد نظر خودتون شرکت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code