630px-Flag_of_Iran.svg.png
  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

اموزش کاشت و اکستنشن مژه

برگزاری دوره اموزش کاشت و اکستنشن مژه بصورت آکادمیک و ترمیک توسط مرکز آموزش عالی عریس در کشور ، دوره های اموزش کاشت و اکستنشن مژه هم اکنون به صورت برگزاری کلاس های حضوری یا آنلاین در دسترس عموم علاقه مندان قرار گرفته است ، همچنین اموزش کاشت و اکستنشن مژه برای متقاضیانی که خارج از استان تهران هستند بصورت فشرده ظرف مدت 7 روز برگزار میشود .

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

روز
ساعت
دقیقه
ثانیه
2 دهه تجربه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشته های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

برخی از نظرات هنرجویــــــــــــــــــــان
بیش از 37.000 دانش آموخته ERIS

مرکز آموزش عالی عریس تا کنون موفق به برگزاری بیش از 1700 رویداد آموزشی و علمی در داخل و خارج از کشور و در حوزه مراقبت زیبایی و آرایشی شده ، بطوریکه تا کنون بیش از 37 هزار هنرجو از طریق دوره های آموزشی این مجموعه وارد بازار کار شده اند.

در ادامه برخی از نظرات دانش آموختگان مرکز آموزش عالی عریس قابل مشاهده میباشد.

خدمات مژه

دوره آموزش کاشت و اکستنشن مژه

اموزش تخصصی کاشت و اکستنشن مژه

اموزش کاشت و اکستنشن مژه از جمله رشته های حساس و ظریف در صنعت آرایشگری بشمار می آید ، از طرفی اموزش کاشت و اکستنشن مژه بصورت کاملا علمی و تخصصی برای فعالین این حوزه بسیار حائز اهمیت میباشد ، لازمه ی فعالیت در این زمینه داشتن تمرکز فوق العاده است ، امروزه بازار کار آن در حال رشد بوده و متقاضیان آن بخصوص قشر جوان و نوجوان به سرعت در حال افزایش است لذا میتوان کاشت و اکستنشن مژه را بعنوان یک تخصص در حال گسترش و دارای آینده ای روشن در نظر گرفت.
دوره آموزش کاشت و اکستنشن مژه توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اموزش کاشت و اکستنشن مژه این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم اموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته اموزشی کاشت و اکستنشن مژه با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره کاشت و اکستنشن مژه را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است.

ویژگی دوره اموزش کاشت و اکستنشن مژه

اساتید و مدرسان کاشت و اکستنشن مژه

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته کاشت و اکستنشن مژه حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

چارت آموزشی کاشت و اکستنشن مژه

[table id=13 /]

سرفصل های اموزش کاشت و اکستنشن مژه :

سرفصل های  آموزشی دوره کاشت و اکستنشن مژه مشتمل بر 11 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع کاشت و اکستنشن مژه (Tokan) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه کاشت و اکستنشن مژه ندارند.

– معرفی و آشنایی با لوازم و ابزار کار

– معرفی و آشنایی با برند ها و متریال اکستنشن

-شناخت و آشنایی با انواع فرم چشم

-بررسی آناتومی مژه و چرخه رشد مژه

-آموزش مپ کشی در انواع افکت ها

– آموزش اصولی دایرکشن

– آموزش نکات طلایی اکستنشن تار به تار

– آموزش فن سازی روسی

– آموزش فن سازی به روش فینگر

– آموزش فن سازی به روش رین بو

– آموزش فن سازی به روش رولی

-نکات طلایی سرعتی در اکستنشن مژه

 -آموزش اکستنشن والیوم روسی

– آموزش اکستنشن مگاوالیوم

– آموزش اکستنسن اسپایکی

– آموزش استاندارد های حجم و سایز در فن سازی

-آموزش افکت های برتر(کت-اوپن آیز-دالی-نچرال-گلمور و ..)

-آموزش ترمیم مژه

-آموزش ریمو مژه به دو روش هارد و سافت

-نکات مهم مراقبتی و عدم آسیب رسانی

آموزش ترکیب استایل 

-آموزش نحوه عکاسی از کار

-نکات طلایی برای ورود به بازار کار

- سرفصل دوره تکمیلی کاشت و اکستنشن مژه (Perfectal) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه کاشت و اکستنشن مژه هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن

– آموزش پرفکت لاین بصورت تخصصی

-آموزش کار با مژه های رنگی

-آموزش مژه های اکلیلی و تزئیینی

-آموزش اکستنشن آمبره

-آموزش تخصصی کار با مژه های ال و ام

-آموزش و بررسی مپ ها بصورت تخصصی

-آموزش مپ های اسکوییرل و ربل و …

-‎آموزش اکستنشن خط چشمی و نکات طلایی

-بررسی نکات طلایی در ماندگاری بالا

-آموزش دایرکشن بصورت تخصصی

-آموزش فن‌سازی به روش رینبو

-آموزش اصولی قرینه سازی

-آموزش جداسازی اصولی لایه ها

-آموزش خلق افکت

-آموزش مپ های مدلینگی

-آموزش افکت های هالیوودی

-آموزش ترکیب استایلها

-تکنیکهای حجیم سازی در والیوم و مگاوالیوم

-آموزش کار با لایه ها

-آموزش تفکیک لاین

-آموزش روش بریج در ترمیم

-آموزش دایرکشن به صورت تخصصی

- سرفصل دوره مربیگری کاشت و اکستنشن مژه (Master) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که به دو سطح تخصصی و تکمیلی مسلط هستند .

-مروری بر مباحث تخصصی و تکمیلی 

-به روز رسانی متدهای آموزشی 

_آموزش تکنیک های پیشرفته مربی گری

 

پاسخگویی به سوالات متداول هنرجویان

پس از اتمام دوره آموزشی مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد (شرکت در آزمون مستلزم هزینه جداگانه و آزمون می باشد) ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره  از سازمان فنی کشوری پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا پس از قبولی در آزمون

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز درکلاس قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدل بر عهده هنرجو می باشد،لذا هنرجویانی که مدل ندارند و یا از شهرستان هستند میتوانند از کارشناسان مجموعه در این خصوص مشاوره بگیرند .

مدارک بین المللی مستلزم ثبت نام در آزمون و پرداخت وجه آن می باشد و مدارک صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده .

هنرجویان برای اخذ مدرک بین المللی و مدرک سازمان فنی حرفه ای کشوری میبایست هزینه آزمون و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه مباحث آرایشگری ، مراقبتی و زیبایی نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

توجه نمایید با توجه به اینکه کلیه فرایند ثبت نام کلاس های آموزشی مرکز بصورت یکپارچه و سیستمی انجام میپذیرد و هرگونه درخواست کنسلی منجر به تغییر ظرفیت کلاس میشود لذا امکان کنسلی کلاس تحت هیچ شرایط وجود ندارد .

دانشپذیران تنها با داشتن شرایط فورس ماژور و ارائه مدارک معتبر و تایید واحد مربوطه میتوانند درخواست کنسلی خود را از این قسمت ثبت نمایند .

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی  با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی 8 ساعت آموزش خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی  را دارند میتوانند در صورت تمایل شخصی در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه اقامت میبایست در این خصوص پرداخت شود و با هنرجو می باشد .

دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

ادامه فرایند ثبت نام

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی کاشت و اکستنشن مژه اقدام نمایید.

دوره های آموزشی مرتبط
بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی گریم و میکاپ میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید
9.8/10
پکیج های اموزش مرتبط
بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی گریم و میکاپ میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید
9.8/10

اموزشگاه کاشت و اکستنشن مژه

اموزشگاه آرایشگری و مراقبت زیبایی عریس بعنوان یکی از آموزشگاه های کاشت و اکستنشن مژه در سطح بین الملل با برگزاری دوره های اموزش کاشت و اکستنشن مژه توانسته به یکی از شناخته شده ترین و حرفه ای ترین اموزشگاه کاشت و اکستنشن مژه تبدیل شود ، در اموزشگاه عریس جدیدترین و تخصصی ترین متد در زمینه کاشت و اکستنشن مژه تدوین و به هنرجویان و علاقه مندان این حوزه ارائه میشود .  بدون شک اموزش کاشت و اکستنشن مژه در یکی از بهترین مراکز اموزشگاهی کشور و بین الملل مزایای بسیاری اعم از اعتباری و سطح علمی برای متقاضی خواهد داشت

بهترین اموزشگاه کاشت و اکستنشن مژه

به مدت 10 سال ممتد عنوان بهترین اموزشگاه کاشت و اکستنشن مژه متعلق است به مرکز آموزش عالی عریس ، این مجموعه توانسته با بکارگیری جدیدترین متد جهانی بعنوان بهترین اموزشگاه کاشت و اکستنشن مژه در سطح داخلی و بین المللی شناخته شود ،  همچنین بعنوان یکی از پیشتازان عرصه کاشت و اکستنشن مژه در دنیا میباشد .  این مجموعه با برگزاری بالاترین سطح اموزش در زمینه کاشت و اکستنشن مژه توانسته بعنوان یک مرجع بین المللی در دنیا شناخته و بعنوان بهترین اموزشگاه کاشت و اکستنشن مژه در این عرصه عمل کند .

آموزش حضوری کاشت و اکستنشن مژه

برگزاری دوره های اموزش اکادمیک و حضوری کاشت و اکستنشن مژه در مجموعه عریس  بصورت کاملا ترمیک و با حضور فیزیکی هنرجو در مرکز برگزار میشود ، دوره های اموزش حضوری و ترمیک کاشت و اکستنشن مژه بطور معمول بصورت 1 ماهه و یا 7 روزه فشرده برگزار میشود . این اموزش ها بر مبنای فراگیری کامل و جامع حرفه کاشت و اکستنشن مژه و بر مبنای سطح و نوع اموزش در نظر گرفته شده اند . لازم به ذکر است کلیه علاقه مندان به شرکت در دوره های اموزش کاشت و اکستنشن مژه میتوانند پس از انتخاب سطح و دوره مورد نظر نسبت به ثبت نام در کلاس اقدام نمایند .

آموزش آنلاین کاشت و اکستنشن مژه

دوره های اموزش انلاین کاشت و اکستنشن مژه برای اولین بار در کشور بصورت استاندارد و با سطح کیفی بسیار بالا برگزار میشوند ، اموزش انلاین کاشت و اکستنشن مژه بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود ، از طرفی هنرجویان از حضور در کلاس های اموزش انلاین کاشت و اکستنشن مژه نیاز خواهند بود و میتوانند از تمامی ویژگی های اموزش حضوری کاشت و اکستنشن مژه بدون افت کیفیت کلاس استفاده نمایند . 

اموزش انلاین کاشت و اکستنشن مژه هم اکنون در مجموعه عریس ارائه و قابل استفاده برای عموم علاقه مندان میباشد .

مدرک بین المللی کاشت و اکستنشن مژه

مدرک بین المللی کاشت و اکستنشن مژه در پایان دوره های اموزشی و پس از اخذ نمره قبولی در آزمون پایان دوره به هنرجو اعطا میشود ، مدرک بین المللی کاشت و اکستنشن مژه بعنوان یکی از مدارک سطح بالا و حرفه ای در داخل و خارج از کشور بشمار می اید ، از طرفی مدرک بین المللی کاشت و اکستنشن مژه با اعتبار جهانی و ریجیستری معتبر در حال حاضر تنها در آکادمی عریس اعطا میشود ، این موسسه بعنوان نماینده رسمی موسسه آموزش علوم حرفه ای اروپا و استرالیا تنها مرجه رسمی صدور و اعطای مدرک بین المللی در رشته کاشت و اکستنشن مژه در کشور میباشد.

گواهینامه بین المللی کاشت و اکستنشن مژه

گواهینامه بین المللی کاشت و اکستنشن مژه در پایان دوره های اموزشی و پس از اخذ نمره قبولی در آزمون پایان دوره به هنرجو اعطا میشود ، گواهینامه بین المللی کاشت و اکستنشن مژه بعنوان یکی از گواهینامه های سطح بالا و حرفه ای در داخل و خارج از کشور بشمار می اید ، از طرفی گواهینامه بین المللی کاشت و اکستنشن مژه با اعتبار جهانی و ریجیستری معتبر در حال حاضر تنها در آکادمی عریس اعطا میشود ، این موسسه بعنوان نماینده رسمی موسسه آموزش علوم حرفه ای اروپا و استرالیا تنها مرجه رسمی صدور و اعطای گواهینامه بین المللی در رشته کاشت و اکستنشن مژه در کشور میباشد.

بهترین استاد و مدرس کاشت و اکستنشن مژه

بهترین استاد و مدرس کاشت و اکستنشن مژه را میتوان به فردی نسبت داد که در خرفه کاشت و اکستنشن مژه تسلط و تخصص کامل داشته ، مدرسان و اساتید برتر کاشت و اکستنشن مژه  دارای سابقه و تجربه کاری حداقل 10 ساله در این حوزه بوده و بطور منظم سالانه تحت بروزرسانی آخرین متد و سبک های کاشت و اکستنشن مژه قرار میگیرند ، از طرفی بهترین مدرسان کاشت و اکستنشن مژه که دارای تمامی ویژگی های مذکور هستند هم اکنون بواسطه سرمایه گذاری های عریس در این مرکز مشغول به تدریس و آموزش هنرجویان هستند . اساتید کاشت و اکستنشن مژه در آکادمی عریس همگی دارای سطح یک مربیگری و دارای نشان مسترگلد از اروپا میباشند .

آموزش تخصصی کاشت و اکستنشن مژه

برگزاری دوره اموزش تخصصی کاشت و اکستنشن مژه در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش تخصصی کاشت و اکستنشن مژه این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش تخصصی کاشت و اکستنشن مژه با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش تخصصی کاشت و اکستنشن مژه بصورت کامل و جامع و از پایه بوده بطوریکه در انتخای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه کاشت و اکستنشن مژه نخواهد داشت .

اموزش پیشرفته کاشت و اکستنشن مژه

برگزاری دوره اموزش پیشرفته کاشت و اکستنشن مژه در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش پیشرفته کاشت و اکستنشن مژه این مرکز سالانه در 4 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش پیشرفته کاشت و اکستنشن مژه با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش پیشرفته کاشت و اکستنشن مژه بصورت کامل و در سطح پیشرفته بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در مباحث پیشرفته کاشت و اکستنشن مژه نخواهد داشت .

اموزش مستری کاشت و اکستنشن مژه

برگزاری دوره اموزش مستری کاشت و اکستنشن مژه در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش مستری کاشت و اکستنشن مژه این مرکز سالانه در 2 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش مستری کاشت و اکستنشن مژه با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش مستری کاشت و اکستنشن مژه بصورت کامل و در سطح مستری بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در مباحث مستری کاشت و اکستنشن مژه نخواهد داشت .

اموزش مربیگری کاشت و اکستنشن مژه

برگزاری دوره اموزش مربیگری کاشت و اکستنشن مژه در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش مربیگری کاشت و اکستنشن مژه این مرکز سالانه در 2 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش مربیگری کاشت و اکستنشن مژه با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش مربیگری کاشت و اکستنشن مژه بصورت کامل و در سطح مربیگری بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در مباحث مربیگری کاشت و اکستنشن مژه نخواهد داشت .

سرتیفیکیت جهانی کاشت و اکستنشن مژه

سرتیفیکیت بین المللی کاشت و اکستنشن مژه در پایان دوره های اموزشی و پس از اخذ نمره قبولی در آزمون پایان دوره به هنرجو اعطا میشود ، سرتیفیکیت بین المللی کاشت و اکستنشن مژه بعنوان یکی از سرتیفیکیت های سطح بالا و حرفه ای در داخل و خارج از کشور بشمار می اید ، از طرفی سرتیفیکیت بین المللی کاشت و اکستنشن مژه با اعتبار جهانی و ریجیستری معتبر در حال حاضر تنها در آکادمی عریس اعطا میشود ، این موسسه بعنوان نماینده رسمی موسسه آموزش علوم حرفه ای اروپا و استرالیا تنها مرجه رسمی صدور و اعطای سرتیفیکیت بین المللی در رشته کاشت و اکستنشن مژه در کشور میباشد.

اموزش صفر تا صد کاشت و اکستنشن مژه

برگزاری دوره اموزش صفر تا صد کاشت و اکستنشن مژه در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش صفر تا صد کاشت و اکستنشن مژه این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش صفر تا صد کاشت و اکستنشن مژه با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش صفر تا صد کاشت و اکستنشن مژه بصورت کامل و صفر تا صد بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث صفر تا صد کاشت و اکستنشن مژه نخواهد داشت .

اموزش پایه و مبتدی کاشت و اکستنشن مژه

برگزاری دوره اموزش از پایه و مبتدی کاشت و اکستنشن مژه در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش پایه و مبتدی کاشت و اکستنشن مژه این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش پایه و مبتدی کاشت و اکستنشن مژه با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش پایه و مبتدی کاشت و اکستنشن مژه بصورت کامل و از پایه و مبتدی بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث پایه و مبتدی کاشت و اکستنشن مژه نخواهد داشت .

اموزش حرفه ای کاشت و اکستنشن مژه

برگزاری دوره اموزش از حرفه ای کاشت و اکستنشن مژه در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش حرفه ای کاشت و اکستنشن مژه این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش حرفه ای کاشت و اکستنشن مژه با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش حرفه ای کاشت و اکستنشن مژه بصورت کامل و سطح حرفه ای بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث حرفه ای کاشت و اکستنشن مژه نخواهد داشت .

اموزش جامع و کامل کاشت و اکستنشن مژه

برگزاری دوره اموزش از جامع کاشت و اکستنشن مژه در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش جامع کاشت و اکستنشن مژه این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش جامع کاشت و اکستنشن مژه با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش جامع کاشت و اکستنشن مژه بصورت کامل و جامع بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث جامع کاشت و اکستنشن مژه نخواهد داشت .

فهرست مطالب

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات کاربران در زمینه اموزش کاشت و اکستنشن مژه پاسخ داده شده است

کارشناسان ما بصورت تلفنی در ساعات 8 صبح لغایت 9 شب پاسخگو هستند.

بمنظور ثبت نام در این دوره اموزش کاشت و اکستنشن مژه میتوانید بصورت آنلاین و از طریق فرم ثبت نام در سایت اقدام کنید، کلیه فرایند ثبت نام بصورت آنلاین امکانپذیر میباشد. 

بله ، شما میتوانید در دوره های اموزش اموزش کاشت و اکستنشن مژه بصورت انلاین در آموزشگاه عریس شرکت نمایید و همچنین میتوانید ثبت نام خود را از طریق فرم ثبت نام در سایت نهابی کنید.

شهریه دوره اموزش کاشت و اکستنشن مژه با توجه به لاین آموزشی ، سطح آموزش ، نوع کلاس عمومی یا خصوصی متغییر بوده . شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات دقیق در خصوص شهریه ثبت نام از طریق فرم ثبت نام اقدام نمایید.

بله ، کلاس های اموزش کاشت و اکستنشن مژه در اکادمی عریس کاملا عملی و کاربری محور بوده و هنرجو پس از طی کردن کلاس میتواند وارد بازار کار شود.

در پایان دوره اموزش کاشت و اکستنشن مژه هنر جو میتواند نسبت به اخذ گواهینامه از سازمان فنی و حرفه ای کشور و یا اخذ گواهینامه بین المللی اروپا اقدام نماید .

کلاس های مجهـــــز آموزشـــــــــی
استفاده از تجهیزات روز دنیا
17000+
رویداد آموزشی و علمـــــــــــــــــــی
بیش از 200 هزار هنرجــــــــــــو و دانشپذیر

رویدادهای ویژه اموزش کاشت و اکستنشن مژه در مرکز آموزش عالی عریس به صورت دوره های آکادمیک اموزش کاشت و اکستنشن مژه ، سمینارهای آرایشگری داخلی و خارجی ، ورکشاپ های آرایشگری حرفه ای اموزش کاشت و اکستنشن مژه و پکیج های آموزش آفلاین بوده که متقاضیان میتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود نسبت به ثبت نام در این رویدادها اقدام نمایند.