امروز مورخ: ۱۵ /۰۷ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۵ /۰۷ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
762 امتیاز
5/5

اموزش کوتاهی مو زنانه (هرکات)

برگزاری ، گردآوری و ارائه اموزش کوتاهی مو زنانه (هرکات) در سه سطح تخصصی ، پیشرفته و مستری در مرکز آموزش عالی عریس ، بهمراه اعطای گواهینامه بین المللی ، هنرجویان پس از اتمام اموزش کوتاهی مو زنانه (هرکات) با شرکت در آزمون داخلی و یا خارجی میتوانند نسبت به اخذ گواهینامه بین المللی اقدام نمایند . اموزش کوتاهی مو زنانه (هرکات) همچنین به دو صورت کلاس های اموزش عمومی (15 نفره) و کلاس های اموزش خصوصی (3 نفره) برگزار میشوند . کلیه متقاضیان در سایر شهرستان ها میتوانند در کلاس های فشرده و کوتاه مدت این مرکز شرکت نموده و مزایای آن بهره مند شوند .

امروز مورخ: ۱۵ /۰۷ /۱۴۰۱
رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

دپارتمان آموزش عالی

آموزش حضوری، آنلاین و آفلاین

سطح پیشرفته

آموزش تخصصی، تکمیلی و مستر

عضو انجمن جهانی

آموزش تحت نظارت سازمان اپتک

پاسخگویی 24 ساعته

آموزش بهمراه پشتیبان تلفنی

شعب سراسری

دارای 33 شعبه داخلی و خارجی

گواهینامه بین المللی

صدور گواهینامه معتبر بین المللی

هیرکات

دوره آموزش کوتاهی مو زنانه / هرکات

اموزش تخصصی کوتاهی مو زنانه / هرکات

اموزش کوتاهی مو بانوان بعنوان یکی از مهم ترین خدمات پایه زیبایی مورد نیاز بانوان بوده ، از طرفی اموزش کوتاهی مو / هیرکات بصورت کاملا علمی و تخصصی برای فعالین این حوزه بسیار حائز اهمیت میباشد ، اموزش کوتاهی مو بانوان ضمن دارا بودن بازار کار بلقوه و همیشگی میتوان با پرورش دادن مهارت و انجام کار استاندارد و تخصصی به درآمد ثابت و بالایی در این زمینه دست یافت .
دوره آموزش کوتاهی مو زنانه توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اموزش کوتاهی مو زنانه این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته اموزشی کوتاهی مو زنانه با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره اموزش کوتاهی مو زنانه را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است. همچنین هنرجویان میتوانند از طریق همین سامانه نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس اقدام نمایند.

ویژگی دوره اموزش کوتاهی مو زنانه / هرکات

اساتید و مدرسان کوتاهی مو زنانه / هرکات

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته کوتاهی مو بانوان حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

چارت آموزشی

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیکوتاهی مو زنانهجامع
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات4 جلسهسه جلسه در هفته و یا طی 4 روز متوالی
مدت زمان هر جلسه180 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیابا آزمون
مدرک داخلیسازمان فنیبا آزمون
مدرک آکادمیگواهینامه داخلی مجموعه بدون آزمون
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های اموزش کوتاهی مو زنانه :

سرفصل های  آموزشی دوره کوتاهی مو زنانه مشتمل بر 34 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل جامع کوتاهی مو زنانه (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه کوتاهی مو زنانه ندارند.

– معرفی و آشنایی با ابزار و لوازم کار

– آموزش جامع ژورنال خوانی

– آموزش شستشوی صحیح مو

– آموزش انواع روش های تقسیم بندی موی سر بهمراه 

– شناخت انواع زوایای مو بهمراه تقسیم بندی آن

– انواع برش مو و روش صحیح انجام هر برش

– آموزش انواع مدل های پایه کوتاهی از قبیل کوتاهی کلوش ، کوپ فارا ، کرنلی زنانه، قارچی ، گرد، چتری ، پر، آناناسی، باب بلند(کلاسیک)، مصری کلاسیک، مصری فانتزی یک ،باب کوتاه، رپ، تخم مرغی، آلمانی،خامه ای، ژورنالی

– آموزش کار با موزر و تیغ

– آموزش انواع براشینگ  

– آموزش انواع فرم دهی به مو ها متناسب با هر کوتاهی

- سرفصل تکمیلی کوتاهی مو زنانه (Perfectal) :

7.8/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه کوتاهی مو زنانه هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن

– آموزش کوتاهی تلفیقی و ترکیبی

– آموزش کار با موزر و تیغ پیشرفته 

– آموزش تند زنی،توسط قیچی ، موزر و تیغ مدل های یک حرکته و دو حرکته

– آموزش انواع روش های استاندارد پیتاژ 

_ آموزش آناناسی سه بعدی، مصری فانتزی، سیبل، کوپ لیر، لیزری، گرد ترکیبی، خامه ای، کلوش تندزنی(بدون زاویه)، فارا 45درجه، فارا 90 درجه

_اموزش مدل موی کوتاه پیکسی

– آموزش استفاده از دستگاه موخوره گیر 

-آموزش استفاده از دستگاه تیغ زن برقی 

– آموزش فرم دهی به مو ها متناسب با هر کوتاهی 

- سرفصل مربیگری کوتاهی مو زنانه (Master) :

9/10

مناسب هنرجویانی که با سرفصل های دو دوره قبلی مسلط هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن و پرفکتال

– آموزش تغییر مدل پایه به ثانویه

– آموزش روش های اختصاصی کوتاهی با موزر و تیغ 

– آموزش براشینگ پایدار

– آموزش مدل های پیشرفته به روش تند زنی

– آموزش اختصاصی کار با موزر و تیغ و ایجاد طرح دوبعدی و سه بعدی 

– آموزش تکنیک کوتاهی موهای کم پشت و پر پشت

– آموزش انوع مدل های چتری ، ژورنالی

– آموزش استفاده از دستگاه موخوره گیر 

– آموزش مباحث اختصاصی مستر

پاسخگویی به سوالات متداول کوتاهی مو زنانه / هرکات :

پس از اتمام دوره آموزشی مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد (شرکت در آزمون مستلزم هزینه جداگانه و آزمون می باشد) ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره  از سازمان فنی کشوری پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا پس از قبولی در آزمون

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز درکلاس قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدل بر عهده هنرجو می باشد،لذا هنرجویانی که مدل ندارند و یا از شهرستان هستند میتوانند از کارشناسان مجموعه در این خصوص مشاوره بگیرند .

توجه نمایید با توجه به اینکه کلیه فرایند ثبت نام کلاس های آموزشی مرکز بصورت یکپارچه و سیستمی انجام میپذیرد و هرگونه درخواست، منجر به تغییر ظرفیت کلاس میشود لذا امکان کنسلی کلاس تحت هیچ شرایط وجود ندارد .

دانشپذیران تنها با داشتن شرایط فورس ماژور و ارائه مدارک معتبر و تایید واحد مربوطه میتوانند درخواست کنسلی خود را از این قسمت ثبت نمایند .

مدارک بین المللی مستلزم ثبت نام در آزمون و پرداخت وجه آن می باشد و مدارک صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده .

هنرجویان برای اخذ مدرک بین المللی و مدرک سازمان فنی حرفه ای کشوری میبایست هزینه آزمون و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه مباحث آرایشگری ، مراقبتی و زیبایی نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی  با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 ساعت تا 24 ساعت آموزش متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی  را دارند میتوانند در صورت تمایل شخصی در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه اقامت میبایست در این خصوص پرداخت شود و با هنرجو می باشد .

دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

ادامه فرایند ثبت نام

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی کوتاهی مو زنانه اقدام نمایید.

دوره های آموزشی مرتبط
بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی کوتاهی مو زنامه میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید
9.8/10
پکیج های اموزش مرتبط
بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی کوتاهی مو زنامه میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید
9.8/10

اموزشگاه کوتاهی مو زنانه (هرکات)

اموزشگاه آرایشگری و مراقبت زیبایی عریس بعنوان یکی از آموزشگاه های کوتاهی مو زنانه (هرکات) در سطح بین الملل با برگزاری دوره های اموزش کوتاهی مو زنانه (هرکات) توانسته به یکی از شناخته شده ترین و حرفه ای ترین اموزشگاه کوتاهی مو زنانه (هرکات) تبدیل شود ، در اموزشگاه عریس جدیدترین و تخصصی ترین متد در زمینه کوتاهی مو زنانه (هرکات) تدوین و به هنرجویان و علاقه مندان این حوزه ارائه میشود .  بدون شک اموزش کوتاهی مو زنانه (هرکات) در یکی از بهترین مراکز اموزشگاهی کشور و بین الملل مزایای بسیاری اعم از اعتباری و سطح علمی برای متقاضی خواهد داشت

بهترین اموزشگاه کوتاهی مو زنانه (هرکات)

به مدت 10 سال ممتد عنوان بهترین اموزشگاه کوتاهی مو زنانه (هرکات) متعلق است به مرکز آموزش عالی عریس ، این مجموعه توانسته با بکارگیری جدیدترین متد جهانی بعنوان بهترین اموزشگاه کوتاهی مو زنانه (هرکات) در سطح داخلی و بین المللی شناخته شود ،  همچنین بعنوان یکی از پیشتازان عرصه کوتاهی مو زنانه (هرکات) در دنیا میباشد .  این مجموعه با برگزاری بالاترین سطح اموزش در زمینه کوتاهی مو زنانه (هرکات) توانسته بعنوان یک مرجع بین المللی در دنیا شناخته و بعنوان بهترین اموزشگاه کوتاهی مو زنانه (هرکات) در این عرصه عمل کند .

آموزش حضوری کوتاهی مو زنانه (هرکات)

برگزاری دوره های اموزش اکادمیک و حضوری کوتاهی مو زنانه (هرکات) در مجموعه عریس  بصورت کاملا ترمیک و با حضور فیزیکی هنرجو در مرکز برگزار میشود ، دوره های اموزش حضوری و ترمیک کوتاهی مو زنانه (هرکات) بطور معمول بصورت 1 ماهه و یا 7 روزه فشرده برگزار میشود . این اموزش ها بر مبنای فراگیری کامل و جامع حرفه کوتاهی مو زنانه (هرکات) و بر مبنای سطح و نوع اموزش در نظر گرفته شده اند . لازم به ذکر است کلیه علاقه مندان به شرکت در دوره های اموزش کوتاهی مو زنانه (هرکات) میتوانند پس از انتخاب سطح و دوره مورد نظر نسبت به ثبت نام در کلاس اقدام نمایند .

آموزش آنلاین کوتاهی مو زنانه (هرکات)

دوره های اموزش انلاین کوتاهی مو زنانه (هرکات) برای اولین بار در کشور بصورت استاندارد و با سطح کیفی بسیار بالا برگزار میشوند ، اموزش انلاین کوتاهی مو زنانه (هرکات) بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود ، از طرفی هنرجویان از حضور در کلاس های اموزش انلاین کوتاهی مو زنانه (هرکات) بی نیاز خواهند بود و میتوانند از تمامی ویژگی های اموزش حضوری کوتاهی مو زنانه (هرکات) بدون افت کیفیت کلاس استفاده نمایند . 

اموزش انلاین کوتاهی مو زنانه (هرکات) هم اکنون در مجموعه عریس ارائه و قابل استفاده برای عموم علاقه مندان میباشد .

مدرک بین المللی کوتاهی مو زنانه (هرکات)

مدرک بین المللی کوتاهی مو زنانه (هرکات) در پایان دوره های اموزشی و پس از اخذ نمره قبولی در آزمون پایان دوره به هنرجو اعطا میشود ، مدرک بین المللی کوتاهی مو زنانه (هرکات) بعنوان یکی از مدارک سطح بالا و حرفه ای در داخل و خارج از کشور بشمار می اید ، از طرفی مدرک بین المللی کوتاهی مو زنانه (هرکات) با اعتبار جهانی و ریجیستری معتبر در حال حاضر تنها در آکادمی عریس اعطا میشود ، این موسسه بعنوان نماینده رسمی موسسه آموزش علوم حرفه ای اروپا و استرالیا تنها مرجه رسمی صدور و اعطای مدرک بین المللی در رشته کوتاهی مو زنانه (هرکات) در کشور میباشد.

گواهینامه بین المللی کوتاهی مو زنانه (هرکات)

گواهینامه بین المللی کوتاهی مو زنانه (هرکات) در پایان دوره های اموزشی و پس از اخذ نمره قبولی در آزمون پایان دوره به هنرجو اعطا میشود ، گواهینامه بین المللی کوتاهی مو زنانه (هرکات) بعنوان یکی از گواهینامه های سطح بالا و حرفه ای در داخل و خارج از کشور بشمار می اید ، از طرفی گواهینامه بین المللی کوتاهی مو زنانه (هرکات) با اعتبار جهانی و ریجیستری معتبر در حال حاضر تنها در آکادمی عریس اعطا میشود ، این موسسه بعنوان نماینده رسمی موسسه آموزش علوم حرفه ای اروپا و استرالیا تنها مرجه رسمی صدور و اعطای گواهینامه بین المللی در رشته کوتاهی مو زنانه (هرکات) در کشور میباشد.

بهترین استاد و مدرس کوتاهی مو زنانه (هرکات)

بهترین استاد و مدرس کوتاهی مو زنانه (هرکات) را میتوان به فردی نسبت داد که در حرفه کوتاهی مو زنانه (هرکات) تسلط و تخصص کامل داشته ، مدرسان و اساتید برتر کوتاهی مو زنانه (هرکات)  دارای سابقه و تجربه کاری حداقل 10 ساله در این حوزه بوده و بطور منظم سالانه تحت بروزرسانی آخرین متد و سبک های کوتاهی مو زنانه (هرکات) قرار میگیرند ، از طرفی بهترین مدرسان کوتاهی مو زنانه (هرکات) که دارای تمامی ویژگی های مذکور هستند هم اکنون بواسطه سرمایه گذاری های عریس در این مرکز مشغول به تدریس و آموزش هنرجویان هستند . اساتید کوتاهی مو زنانه (هرکات) در آکادمی عریس همگی دارای سطح یک مربیگری و دارای نشان مسترگلد از اروپا میباشند .

آموزش تخصصی کوتاهی مو زنانه (هرکات)

برگزاری دوره اموزش تخصصی کوتاهی مو زنانه (هرکات) در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش تخصصی کوتاهی مو زنانه (هرکات) این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش تخصصی کوتاهی مو زنانه (هرکات) با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش تخصصی کوتاهی مو زنانه (هرکات) بصورت کامل و جامع و از پایه بوده بطوریکه در انتخای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه کوتاهی مو زنانه (هرکات) نخواهد داشت .

اموزش پیشرفته کوتاهی مو زنانه (هرکات)

برگزاری دوره اموزش پیشرفته کوتاهی مو زنانه (هرکات) در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش پیشرفته کوتاهی مو زنانه (هرکات) این مرکز سالانه در 4 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش پیشرفته کوتاهی مو زنانه (هرکات) با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش پیشرفته کوتاهی مو زنانه (هرکات) بصورت کامل و در سطح پیشرفته بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در مباحث پیشرفته کوتاهی مو زنانه (هرکات) نخواهد داشت .

اموزش مستری کوتاهی مو زنانه (هرکات)

برگزاری دوره اموزش مستری کوتاهی مو زنانه (هرکات) در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش مستری کوتاهی مو زنانه (هرکات) این مرکز سالانه در 2 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش مستری کوتاهی مو زنانه (هرکات) با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش مستری کوتاهی مو زنانه (هرکات) بصورت کامل و در سطح مستری بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در مباحث مستری کوتاهی مو زنانه (هرکات) نخواهد داشت .

اموزش مربیگری کوتاهی مو زنانه (هرکات)

برگزاری دوره اموزش مربیگری کوتاهی مو زنانه (هرکات) در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش مربیگری کوتاهی مو زنانه (هرکات) این مرکز سالانه در 2 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش مربیگری کوتاهی مو زنانه (هرکات) با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش مربیگری کوتاهی مو زنانه (هرکات) بصورت کامل و در سطح مربیگری بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در مباحث مربیگری کوتاهی مو زنانه (هرکات) نخواهد داشت .

سرتیفیکیت جهانی کوتاهی مو زنانه (هرکات)

سرتیفیکیت بین المللی کوتاهی مو زنانه (هرکات) در پایان دوره های اموزشی و پس از اخذ نمره قبولی در آزمون پایان دوره به هنرجو اعطا میشود ، سرتیفیکیت بین المللی کوتاهی مو زنانه (هرکات) بعنوان یکی از سرتیفیکیت های سطح بالا و حرفه ای در داخل و خارج از کشور بشمار می اید ، از طرفی سرتیفیکیت بین المللی کوتاهی مو زنانه (هرکات) با اعتبار جهانی و ریجیستری معتبر در حال حاضر تنها در آکادمی عریس اعطا میشود ، این موسسه بعنوان نماینده رسمی موسسه آموزش علوم حرفه ای اروپا و استرالیا تنها مرجه رسمی صدور و اعطای سرتیفیکیت بین المللی در رشته کوتاهی مو زنانه (هرکات) در کشور میباشد.

اموزش صفر تا صد کوتاهی مو زنانه (هرکات)

برگزاری دوره اموزش صفر تا صد کوتاهی مو زنانه (هرکات) در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش صفر تا صد کوتاهی مو زنانه (هرکات) این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش صفر تا صد کوتاهی مو زنانه (هرکات) با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش صفر تا صد کوتاهی مو زنانه (هرکات) بصورت کامل و صفر تا صد بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث صفر تا صد کوتاهی مو زنانه (هرکات) نخواهد داشت .

اموزش پایه و مبتدی کوتاهی مو زنانه (هرکات)

برگزاری دوره اموزش از پایه و مبتدی کوتاهی مو زنانه (هرکات) در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش پایه و مبتدی کوتاهی مو زنانه (هرکات) این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش پایه و مبتدی کوتاهی مو زنانه (هرکات) با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش پایه و مبتدی کوتاهی مو زنانه (هرکات) بصورت کامل و از پایه و مبتدی بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث پایه و مبتدی کوتاهی مو زنانه (هرکات) نخواهد داشت .

اموزش حرفه ای کوتاهی مو زنانه (هرکات)

برگزاری دوره اموزش از حرفه ای کوتاهی مو زنانه (هرکات) در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش حرفه ای کوتاهی مو زنانه (هرکات) این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش حرفه ای کوتاهی مو زنانه (هرکات) با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش حرفه ای کوتاهی مو زنانه (هرکات) بصورت کامل و سطح حرفه ای بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث حرفه ای کوتاهی مو زنانه (هرکات) نخواهد داشت .

اموزش جامع و کامل کوتاهی مو زنانه (هرکات)

برگزاری دوره اموزش از جامع کوتاهی مو زنانه (هرکات) در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش جامع کوتاهی مو زنانه (هرکات) این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش جامع کوتاهی مو زنانه (هرکات) با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش جامع کوتاهی مو زنانه (هرکات) بصورت کامل و جامع بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث جامع کوتاهی مو زنانه (هرکات) نخواهد داشت .

فهرست مطالب
اعطای مدرک معتبر بین المللی انگلستان
محل برگزاری دوره: امارات-ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
اعطای مدرک معتبر بین المللی برزیل
محل برگزاری دوره: امارات-ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
اعطای مدرک معتبر بین المللی آلمان
محل برگزاری دوره: امارات-ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
اعطای مدرک معتبر بین المللی امارات
محل برگزاری دوره: امارات-ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
اعطای مدرک معتبر بین المللی ترکیه
محل برگزاری دوره: ترکیه-ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
اعطای مدرک معتبر بین المللی روسیه
محل برگزاری دوره: روسیه-ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
اعطای مدرک معتبر بین المللی مالزی
محل برگزاری دوره: کوالالامپور-ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
اعطای مدرک مرکز فنی حرفه ای ایران
محل برگزاری دوره: ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
فهرست مطالب