دوره آموزش جامع کوتاهی مو زنانه

خدمات کوتاهی مو بانوان بعنوان یکی از مهمترین خدمات پایه زیبایی مورد نیاز بانوان بوده بطوریکه ضمن دارا بودن بازار کار بلقوه و همیشگی میتوان با پرورش دادن مهارت و انجام کار استاندارد و تخصصی به درآمد ثابت و بالایی در این زمینه دست یافت .
دوره آموزش کوتاهی مو زنانه توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اموزش کوتاهی مو زنانه این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته اموزشی کوتاهی مو زنانه با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره اموزش کوتاهی مو زنانه را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است. همچنین هنرجویان میتوانند از طریق همین سامانه نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس اقدام نمایند.

چرا آکادمی عریس؟

مشخصات مدرس و اساتید

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته کوتاهی مو بانوان حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

مشخصات عمومی دوره

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیکوتاهی مو زنانهجامع
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات12 الی 18 جلسهسه جلسه در روز
مدت زمان هر جلسه90 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیااعتبار در 34 کشور
مدرک داخلیسازمان فنیمدرک داخلی
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های آموزشی

سرفصل های  آموزشی دوره کوتاهی مو زنانه مشتمل بر 34 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع کوتاهی مو زنانه (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه کوتاهی مو زنانه ندارند.

– معرفی و آشنایی با ابزار و لوازم کار

– آموزش جامع ژورنال خوانی

– آموزش شستشوی صحیح مو

– آموزش انواع روش های تقسیم بندی موی سر بهمراه 

– شناخت انواع زوایای مو بهمراه تقسیم بندی آن

– انواع برش مو و روش صحیح انجام هر برش

– آموزش انواع مدل های پایه کوتاهی از قبیل کوتاهی کلوش ، کوپ فارا ، کرنلی ، قارچی ، گرد ، مصری ، چتری ، زاوی ، کراپ ، سیبل ، ننا ، صدفی ، ژورنالی

– آموزش کار با موزر و تیغ

– آموزش انواع براشینگ  

– آموزش انواع فرم دهی به مو ها متناسب با هر کوتاهی

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

- سرفصل دوره تکمیلی کوتاهی مو زنانه (Perfectal) :

7.8/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه کوتاهی مو زنانه هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن

– آموزش کوتاهی تلفیقی و ترکیبی

– آموزش کار با موزر و تیغ پیشرفته 

– آموزش تند زنی توسط قیچی ، موزر و تیغ مدل های یک حرکته و دو حرکته

– آموزش انواع روش های استاندارد پیتاژ 

_ آموزش کوپ لیر ، آناناسی ، لیزری ، ریحانا ، گرد ترکیبی

– آموزش ژورنالی پیشرفته

_اموزش مدل موی کوتاه  پیکسی

– آموزش کوتاهی مو مردانه پیشرفته

– آموزش براشینگ پیشرفته

– آموزش مباحث اختصاصی پرفکتال

- سرفصل دوره مربیگری کوتاهی مو زنانه (Master) :

9/10

مناسب هنرجویانی که با سرفصل های دو دوره قبلی مسلط هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن و پرفکتال

– آموزش تغییر مدل پایه به ثانویه

– آموزش روش های اختصاصی کوتاهی با موزر و تیغ 

– آموزش براشینگ پایدار

– آموزش مدل های پیشرفته به روش تند زنی

– اموزش کوتاهی مو مردانه اختصاصی

– آموزش اختصاصی کار با موزر و تیغ و ایجاد طرح دوبعدی و سه بعدی 

– آموزش تکنیک کوتاهی موهای کم پشت و پر پشت

– آموزش کوپ ستاره ای ، فانتزی ، مستر ، سه بعدی 

– آموزش انوع مدل های چتری ، ژورنالی و ترکیبی اختصاصی

– آموزش استفاده از دستگه موخوره گیر 

– آموزش مباحث اختصاصی مستر

سوالات متداول

پس از اتمام دوره آموزشی کار با مواد بانوان مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره کار با مواد از سازمان فنی کشوری

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت که در این دوره آموزشی شامل کلیه ابزار و لوازم مورد نیاز کار با مواد میباشد . لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد.

هنرجویان تنها برای اخذ مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور میبایست هزینه آزمون و ترجمه و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه کار با مواد نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی کار با مواد در مرکز عریس با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 جلسه تا 20 جلسه متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی کار با مواد را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه جزعی ( حدود 100-150 هزار تومان در روز ) میبایست در این خصوص پرداخت شود .

دوره های آرایشگری کار با مواد هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

رشته کار با مواد شیمیایی بعنوان یکی از تخصصی ترین و حساس ترین رشته های آرایشگری محسوب میشود ، فعالیت در زمینه کار با مواد برای افراد متخصص بسیار درامد زا خواهد بود ، لازم به ذکر است ارائه نتیجه با کیفیت برای مشتری موجب بدست آوردن بازار کار بسیار خوبی خواهد شد.

هم اکنون ثبت نام کنید

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی کوتاهی مو زنانه اقدام نمایید.

محصولات آموزشی مرتبط

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی کوتاهی مو زنامه میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

116 پاسخ

 1. سلام. من اقا هستم و می خواهم به کانادا مهاجرت کنم دو سوال دارم. یک اینکه آیا می توانم در دوره آموزشی کوتاهی مو زنانه شرکت کنم؟ و دوم اینکه آیا مدرکی که داده می شود در خارج از کشور اعتبار دارد؟

 2. سلام عزیزم بله شما می توانید در این دوره آموزشی شرکت کنید. آکادمی عالی عریس مدرک انحصاری بین المللی مورد تایید 34 کشور را ارائه میکند. کانادا یکی از کشور هایی است که این مدرک در آن جا معتبر و مورد تایید می باشد. شما می توانید با مراجه به پست مهاجرت از طریق مدرک آرایشگری در این سایت اطلاعات کاملی از این موضوع کسب نمایید.

 3. سلام وقت بخیر آیا انواع مدل هایی که نام بردید در قسمت سرفصل ها به صورت عملی آموزش داده میشن یا فقط تئوری؟

 4. سلام عزیزم تمام دوره های آموزشی آکادمی عالی عریس به صورت آموزش تئوریک و عملی مجهز به بروزترین تجهیزات و ابزار کار ارائه می شود.

 5. سلام عزیزم. خیر افراد براساس توانایی های خود تصمیم می گیرند در چه سطحی شرکت نمایند.

 6. سلام من شهرستانی هستم چجوری می تونم در کلاس ها شرکت کنم آیا آموزش مجازی هم دارید؟

 7. سلام عزیزم. هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود. شما میتوانید از طریق لینک ثبت نام اقدام به ثبت نام به صورت مجازی نمایید.

 8. سلام مدرک صادر شده آیا اعتبار کافی برای ارائه به سایر کشور ها یا فعالیت شغلی دارد؟

 9. سلام عزیزم. مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد. و می توانید با استفاده از آن در ایران و یا خارج از کشور مشغول فعالیت شوید.

 10. سلام عزیزم. آموزشگاه عریس به مدت 4 جلسه مدل در اختیار هنرجو قرار میدهد ، لذا هنرجویانی که قصد تمرین مازاد بر ساعات کلاس را دارند میبایست مدل به همراه داشته باشند .

 11. سلام من شهرستانی هستم و میخوام توی دو سطح این دوره شرکت کنم شرایط شرکت چی هست و چقدر زمان می بره؟

 12. سلام عزیزم شرایط خاصی مد نظر نیست فقط برای شرکت در هر سطح می بایست ثبت نام کنید. برای افراد شهرستانی شرایط اقامت نیز فراهم می باشد و باید با آموزشگاه مدت زمان سطوح دوره را هماهنگ نمایید دقت داشته باشید برای افراد شهرستانی دوره ها به صورت فشرده طی مدت زمان 4 الی 5 روزه تمام وقت برگزار می شود

 13. سلام من و همسرم قصد داریم در دو دوره کوتاهی مو مردانه و زنانه شرکت کنیم شرایط شرکت در آن چی هست آیا کلاس ها مختلط برگزار می شود ؟

 14. سلام عزیزم. برای شرکت در کلاس های آموزشی کوتاهی مو زنانه و مردانه امکان حضور بانوان و آقایان فراهم است و می توانید با ثبت نام در دوره مد نظر خود در آن شرکت نمایید.

 15. سلام عزیزم. بله آموزش براشینگ پایدار جز سرفصل های دوره مربیگری کوتاهی مو زنانه می باشد.

 16. سلام آیا در این دوره بر روی موی واقعی کار میکنم؟ یا فقط به صورت تئوری آموزش داده می شود؟

 17. سلام عزیزم آموزش های آکادمی عالی عریس تئوری و عملی می باشد و شما با به همراه داشتن مدل می توانید به صورت عملی تمرین کنید.

 18. سلام عزیزم. بعد از اتمام دوره در صورت تایید توسط آموزشگاه و قبولی در امتحان آموزشگاه مدرک بین المللی از سمت آموزشگاه عریس اعطا می شود. برای دریافت مدرک فنی نیز می بایست در امتحان فنی حرفه ای شرکت نمایید و در صورت قبولی مدرک اعطا می شود.

 19. سلام عزیزم. برای ثبت نام می توانید به قسمت ثبت نام در این صفحه مراجعه کنید و از تمام جزئیات و هزینه ها مطلع شوید.

 20. سلام عزیزم. بله دوره های آرایشگری هرکات زنانه هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 21. سلام عزیزم. این دوره شامل آموزش انواع مدل های پایه کوتاهی از قبیل کوتاهی کلوش ، کوپ فارا ، کرنلی ، قارچی ، گرد ، مصری ، چتری ، زاوی ، کراپ ، سیبل ، ننا ، صدفی ، ژورنالی و … می باشد.

 22. سلام برای شرکت توی دوره مربیگری باید حتما مدارک دوره های قبل رو داشته باشیم؟

 23. سلام عزیزم. بله ارائه مدارک فنی حرفه ای و مدارک دوره های تخصصی و تکمیلی الزامی می باشد.

 24. سلام چه مدرکی برای این دوره صادر میشه و آیا برای کار کردن اعتبار داره؟

 25. سلام عزیزم.
  مدرک پایان دوره هرکات از سازمان فنی کشوری ، مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا و آسیا اعطا می شود. بله مدارک اعطا شده اعتبار جهانی در 34 کشور دارند.

 26. سلام وقت بخیر من ساکن شهر کرمان هستم چجوری می توانم در کلاس های شما شرکت کنم برام مهمه که توی بهترین آموزشگاه شرکت کنم لطفا شرایط شرکت را میگید؟

 27. سلام عزیزم. برای هنرجویان شهرستانی تدابیری اندیشیده شده است و افراد می توانند با سفر به شهر تهران و اقامت در محلی که آموزشگاه عریس ارائه می دهد اقامت داشته باشند و به صورت فشرده آموزش های لازم را در چند روز ببینید و مدرک خود را بعد از اتمام اخذ نمایید.

 28. سلام اگر بخوام در کوتاهی مو حرفه ای شم توی دوره کوتاهی مو زنانه و کوتاهی مو مردانه شرکت کنم خوبه یا این دوره را تمام سطح هاش شرکت کنم؟

 29. سلام عزیزم. باتجه به اینکه بخواهید در هر دو حوزه سر فصل ها یاد بگیرید و یا فقط سرفصل های مر بوط به یک بخش را یاد بگیرید متفاوت است. به صورت کلی تمام دوره های آموزشگاه عریس به صورت تخصصی هستند و با شرکت در آن می توانید به تخصص کافی دست پیدا کنید.

 30. سلام من قبلا اموزش دیدم ولی اون اموزشگاه گفت مدرک لازم نیست بدون مدرک میتونم کار کنم ولی هرجا میرم مدرک میخوان شما یه راهنمایی میکنید کدوم دوره ی اموزشیتون باید شرکت کنم مدرک معتبر ؟مدرک میدین ؟

 31. سلام وقتتون بخیر اموزش کدوم دوره دیدین سه دوره ی اموزشی تخصصی تکمیلی مربیگری که بستگی به این داره که شما قبلا کدوم دوره رو دیده باشید اگر دوره تخصصی دیدین باید دوره تکمیلی ببینید و بعد مربیگری بله مدارک معتبر مدرک اکادمی مدریک بین المللی جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس 02128421106تماس بگیرید.

 32. سلام عزیزم کلاس ها شامل سه دوره ی تخصصی تکمیلی و مربیگری میباشد وشامل صفرتاصد اموزش میشود و در پایان دوره ها مدرک اعطا میگردد.

 33. سلام خسته نباشید پکیج های اموزشیتون شامل چه چیز هایی میشود و گواهنامه بین المللی هم میدهید؟

 34. سلام سلامت باشید پکیج های اموزشی شامل مدرس و اساتید اختصاصی
  آموزش توسط موسسه بین المللی ER
  اعطای گواهینامه بین المللی
  6 ماه پشتیبانی آموزشی
  میشود بله گواهنامه بین المللی هم اعطا میگردد .

 35. سلام عرض ادب خدمت شما با این همه کلاس های خوبتون میخواستم دوره ی مربیگری ثبت نام کنم چطور باید ثبت نام کنم ؟از چه طریقی میتونم؟

 36. سلام عزیزم دلم شما لطف دارید عزیزم برای ثبت نام یا میتونید از طریق بالای همین صفحه فرایند ثبت نام کامل کنید و یا میتونید با شماره تماس
  02128421106 تماس بگیرید.

 37. سلام خسته نباشید. من تعریف آموزشگاه شمارو خیلی شنیدم.‌خواستم ببینم شرکت توی دوره کوتاهی مو هزینش چقدر است آیا کیفیت پکیج هاتون به اندازه کلاس هاتون خوبه؟ کدوم رو پیشنهاد میکنید کلاس یا پکیج؟

 38. سلام عزیزم. هزینه شرکت در دوره های آموزشی کوتاهی مو زنانه در قسمت ثبت نام درج شده است. پکیج های آموزشی توسط بهترین اساتید بین المللی تدریس می شوند و با کلاس های حضوری برابری می کنند. شما با توجه به شرایط یادگیری خود و نحوه یادگیری خود می توانید در هر کدام شرکت کنید. این دو برتری نسبت به هم ندارند زیرا هر دو بهترین هستند و ویژگی های مخصوص به خود را دارند.

 39. سلام وقتتون بخیر من دوره های تخصصی در بهترین اموزشگاه که مجموعه شماست گذروندم و خیلی هم از روند اجرایی کلاس و اموزش عالی استاد لذت بردم الانم میخوام دوره تکمیلی ثبت نام کنم به روند که سری قبل ثبت نام کردم ثبت کنم یا با شماره مجموعتون تماس بگیرم؟

 40. سلام ستاره جان ممنون عزیزم شما لطف دارین واقعا به داشتن هنرجوی با استعداد مثل شما باید افتخار کرد بله عزیزم دلم میتونید داخل همین سایت ثبت نام کنید یا با شماره02128421106 تماس بگیرید .

 41. سلام خسته نباشید من مباحث دوره ی مربیگری کوتاهی مو گذروندم و حتی کوتاهی مو مردانه دوره هاشو گذروندم میخواستم بدونم من اگه بخوام دوره کوتاهی مربیگری کوتاهی مو مردانه شرکت کنم ایرادی نداره مدرک میدین و اینکه شامل چه مدرک هایی میشود؟

 42. سلام عزیزم بله شما می توانید در این دوره آموزشی شرکت کنید. آکادمی عالی عریس پس از اتمام دوره آموزشی مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد ، این مدارک شامل :

  _ مدرک پایان دوره هرکات از سازمان فنی کشوری

  _ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا

  _ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا
  که در 34 کشور هم اعتبار دارد

 43. سلام وقت بخیر ایا اقایون هم میتونند در کلاس هاتون شرکت کنند و من چون قصد اقامت دارم به کشور المان میخواستم بتونم حداقل کار کنم ؟

 44. سلام عزیزم
  بله شما می توانید در این دوره آموزشی شرکت کنید. آکادمی عالی عریس مدرک انحصاری بین المللی مورد تایید 34 کشور را ارائه میکند. المان یکی از کشور هایی است که این مدرک در آن جا معتبر و مورد تایید می باشد. شما می توانید با مراجه به پست مهاجرت از طریق مدرک آرایشگری در این سایت اطلاعات کاملی از این موضوع کسب نمایید.

 45. سلام عزیز دلم من تو دوره تخصصی اموزشگاهتون شرکت کردم و واقعا یکی از بهترین اموزشگاه بود که من اموزش عالی تونستم ببینم من الان میخوام دوره تکمیلی بردارم به همون طریق قبل شرکت کنم یا میتونم حضورا بیام ؟ایا شما پکیج دوره تخصصی کوتاهی مو هم دارید برای دوره کردن داشته باشم ؟

 46. سلام عزیزم. خوشحالیم که راضی بودید. برای شرکت در دوره تکمیلی مانند روال قبل هم می توانید از طریق سایت اقدام کنید یا تشریف بیارید آموزشگاه ثبت نام کنید. بله پکیج دوره تخصصی کوتاهی مو هم داریم در صورت مایل می توانید آن را تهیه و از آموزش های آن لذت ببرید.

 47. سلام ایا اموزش صفر تا صد هم برای بنده که مبتدی هستم دارید و چه مدرکی میدید؟

 48. سلام عزیزم
  بله اموزش های اکادمی عریس از سه دوره تخصصی و دوره تکمیلی و دوره مربیگری تشکل شده است که شما هنر جوهای عزیز با گذراندن هر سه دوره یک اموزش صفر تا صد کامل را داشته اید و مدرک های که اموزشگاه عریس اعطا میکند مدرک اکادمی و مدرک بین المللی که در 34 کشور هم اعتبار دارد.

 49. سلام خسته نباشید. برای کوتاه کردن مو چند نوع برش مو وجود داره؟ و ایا این برش ها در اموزش ب طور تخصصی آموزش داده میشه؟

 50. سلام عزیزم انواع برش های کوتاهی مو در سرفصل های این دوره درج شده است. بله به صورت کامل از مبتدی تا پیشرفته تمامی نکات آموزش داده می شود.

 51. سلام وقتتون بخیر برای اینکه کار شروع کنیم دوره تخصصی کافیه یا لازم که دوره های تکمیلی رو هم بگذرونیم ؟

 52. سلام عزیزم
  برای شروع کار دوره تخصصی کافی میباشد ولی برای پیشرفت کاری و اطلاعات کاری و تجربه بیشتر نیازه که دوره های تکمیلی و مربیگری رو هم بگذرونید

 53. سلام عزیزم آموزش براشینگ مو در سطح تکمیلی دوره کوتاهی مو زنانه آموزش داده می شود.

 54. سلام عزیزم جهت دریافت مدرک باید 12 الی 18 جلسه 90 دقیقه ای شرکت کنید البته شرکت در کلاس های خصوصی به صورت فشرده 6 روزه است. که بعد از طی دوره کوتاهی مو زنانه می توانید مدرک تخصصی بین المللی دریافت کنید.

 55. سلام وقت بخیر اگر خانمی مدرک کوتاهی موهای مردانه گرفت میتونه با در نظر گرفتن استعداد هایی ک داره در خارج در زمینه کوتاهی موهای زنانه کار کنه؟

 56. سلام عزیزم بله مدارک اخذ شده از آکادمی عالی عریس بین المللی می باشند و شما می توانید در خارج از کشور اشتغال پیدا کنید.

 57. سلام خسته نباشید برای کوتاهی مو ایا لازمه مواد خاصی هم ب موها زده بشه؟

 58. سلام عزیزم انواع مدل های کوتاهی مو وجود دارد برای آشنایی با آن به قسمت سرفصل های کوتاهی مو زنانه مراجعه کنید.

 59. سلام عزیزم اصولا از آب برای این کار استفاده می شود. برای مشاوره تخصصی می توانید با آموزشگاه تماس بگیرید.

 60. سلام وقتتون بخیر ببخشید الان تمامی موارد که داخل سر فصل ها هست اموزش داده میشود و اینکه بیشتر اموزش به صورت عملی یا تئوری و اموزش های اموزشگاه شما معمولا چند جلسه است ؟

 61. سلام عزیزم
  بله طبق سر فصل های دوره ها ریز به ریز اموزش داده میشود در اموزشها هم عملی و هم تئوری وجود دارد معمولا کلاس ها 6 الی 9 جلسه میباشد

 62. سلام وقتتون بخیر من از همدان برای اموزش میخوام بیام چه دوره ای و اینکه چطور ثبت نام کنم جایی هم برای موندن دارین چون من تهران کسیو ندارم؟

 63. سلام عزیزم
  اگر مبتدی هستید دوره تخصصی فشرده طی 6 روز شرکت کنید و یا با شماره تماس 02128421106 جهت مشاوره تماس حاصل فرمایید برای هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه جزعی ( حدود 100-150 هزار تومان در روز ) میبایست در این خصوص پرداخت شود .

 64. سلام من خیلی وقت میخوام در دوره تخصصی ثبت نام کنم هم نمیشه هم اینکه میخواستم بدونم پایان هر 3 تا دوره مدرک میدین به چه صورت؟

 65. سلام عزیزم
  15 هر ماه کلاس های اموزشی لاین موتاهی مو برگزار میشود خیر با گذروندن هر یک از دوره هامدرک اعطا میگردد

 66. سلام وقتتون بخیر من دخترم 17 سالشه میتونه در دوره های تخصصی کوتاهی مو شرکت کنند؟مدرک هم میدید؟

 67. سلام عزیزم
  دوره های اکادمی عریس محدودیت سنی ندارد و میتواند دوره های کوتاهی مو زنانه شرکت کند بله هم مدرک اکادمی و هم مدرک بین المللی اعطا میگردد.

 68. سلام خسته نباشید شما ویدیو اموزشی یا پکیج اموزشی و اموزش مجازی این چیزا ندارید چطور میتونم اطلاع داشته باشم ؟

 69. سلام عزیزم
  دوره ها در اکادمی عریس هم به صورت پکیج اموزشی و هم اموزش انلاین و…… برگزار میشود و شما میتوانید از طریق صفحه اول سایت چک کنید یا با شماره تماس02128421106 تماس حاصل فرمایید

 70. سلام عزیزم کلاس های اموزشیتون میخوام شرکت کنم ولی نه زمان دارم نه میتونم به نظر شما چیکار کنم ؟چون من بچه کوچیک دارم

 71. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای کسانی که به هیچ عنوان نه درکلاس های انلاین و نه در کلاس های حضوری میتوانند شرکت کنند یک سری پکیج های اموزشی در نظر گرفته است که شما با این پکیج های اموزشی میتوانید کامل اموزش ببینید جهت اطلاع از پکیج های اموزشی به صفجه اصلی سایت یا با شماره تماس 02128421106 تماس حاصل فرمایید

 72. سلام وقتتون بخیر من برای اینکه در خارج از ایران میخوام کار کنم لازمه یک دوره کوتاهی مو بگذرونم شما مدرس اقا دارین و اینکه من اقا هستم میتونم در کلاس هاتون شرکت کنم ؟

 73. سلام عزیزم
  بله ایرادی ندارد اقایون هم میتوانند در کلاس های کوتاهی مو زنانه اکادمی عریس هم شرکت کنند

 74. سلام دوره های اموزشیتون به چه صورت در چه تاریخی شروع میشه و اینکه هر ماه برگزار میشه یا هر هفته ؟

 75. سلام عزیزم
  بله اکادمی عریس هم دوره های داخلی در تهران و کیش و هم دوره های خارجی در ترکیه، دبی و….. برگزار میکند

 76. سلام عزیزم
  کلاس های اکادمی عریس شامل سه دوره تخصصی،دوره تکمیلی و دوره مربیگری 15 هر ماه برگزار میشود

 77. سلام
  هزینه هر دوره متفاوته یا به صورت کامل اول دوره دریافت میشه
  و هزینه چقدره ؟

 78. سلام عزیزم
  دوره ها ی اکادمی عریس هزینه به صورت یکجا در جلسه اول کلاس ها پرداخت میشود جهت اطلاعات بیشتر از نحوه پرداخت با شماره تماس02128421106 تماس حاصل فرمایید

 79. سلام من مبتدی هستم ولی میخوام صفر تا صد و کامل اموزش ببینم چطور میتونم شرکت کنم صفر تا صد به چه صورت ؟

 80. سلام عزیزم
  کلاس های اکادمی عریس به صورت سه دوره تخصصی و دوره تکمیلی و دوره مربیگری برگزار میشود که با گذراندن هر سه دوره شما میتوانید یک دوره کامل و صفر تا صد را گذرانده باشید برای ثبت نام یا از طریق سایت یا با شماره تماس 02128421106 تماس حاصل فرمایید.

 81. سلام خسته نباشید کلاس های اموزشیتون از چه تاریخی شروع میشه و دوره تکمیلیتون هنوز هم به صورت حضوری برگزار میشود بخاطر کرونا ؟

 82. سلام عزیزم
  تمامی دوره های تخصصی و تکمیلی و دوره مربیگری اکادمی عریس در تاریخ 15 هر ماه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار میشود .

 83. سلام عزیزم
  اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در این مجموعه فعالیت داشته و از برترین اساتید در رشته کار با مواد در سطح بین الملل میباشند ، اساتید مرکز عریس بواسطه سرمایه گذاری های موسسه به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان عریس در رشته کار با مواد حداقل 15 سال بوده ، از طرفی تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

 84. سلام من الان میخوام مبتدی ام تازه شروع کنم دوره ها به چه صورت الان کدوم دوره کوتاهی مو زنانه باید ثبت نام کنم؟

 85. سلام عزیزم
  دوره های اموزشی کوتاهی مو زنانه دراکادمی عریس به سه دوره تخصصی برای افراد مبتدی ، دوره تکمیلی برای افرادی که مباحث دوره تخصصی اموزش دیده اند ، و دوره مربیگری که دوره پیشرفته میباشد برگزار میشود

 86. شما وقت بخیر من میخوام دوره کوتاهی مو زنانه ثبت نام کنم ولی میخوام بدونم شما در کیش هم کلاس برگزار میکنید ؟

 87. سلام عزیزم
  دوره های اکادمی عریس هم به صورت داخلی و هم خارجی برگزار میشود دوره های داخلی در تهران و کیش و دوره های خارجی در ترکیه و دبی …..برگزار میشود.

 88. سلام من الان شاغلم و دوره تخصصی قبلا رفتم میتونم تو دوره تکمیلی شرکت کنم فقط کلاس حضوری میخوام و اینکه تا ساعت 4 سرکارم کلاس هاتون ساعت کلاس به چه شکل برگزار میشود ؟

 89. سلام عزیزم
  دوره های آرایشگری کوتاهی مو زنانه هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 90. سلام وقت بخیر من دوره تخصصی کوتاهی مو تو اموزشگاه شما گذروندم و واقعا یه اموزش عالی بود خیلی هم مدرسین عالی هم مجموعه عالی بود و هرکی بخواد اموزش ببینه ازم میپرسه که یه اموزشگاه خوب معذفی کن من اموزشگاه شما معرفی میکنم چون یکی از بهترین اموزشگاه های تهران هستید شما

 91. سلام عزیزم
  اکادمی عریس به داشتن هنرجو های با استعداد و خوش ذوقی مثل شما ها افتخار میکند و باارزوی بهترین ها برای شما هنرجوی عزیز

 92. سلام عزیزم خسته نباشید شما الان اموزش هاتون داخلی یا خارجی کجا برگزار میشه ؟

 93. سلام وقت بخیر شما برای اموزش کوتاهی مو خانوم ها اموزش موزر و تیغ هم اموزش میدهید ؟

 94. سلام خسته نباشید شما در پایان دوره های اموزشیتون در کوتاهی مو ازمون هم میگیرید ؟

 95. سلام با شرایط کرونا که الان همه جا قرار ببندن شما کلاس حضوری هم دارید و اینکه کلاس هاتون در چه تاریخی برگزار میشود؟

 96. سلام عزیزم
  اموزش های اکادمی عریس هم داخلی و هم خارجی برگزار میشود داخلی در تهران و کیش خارجی هم در ترکیه و دبی و…….برگزار میشود .

 97. سلام عزیزم
  اکادمی عریس تمامی موارد اموزشی لاین هارو با توجه به بالای صفحه و سر فصل های اموزشی اموزش میدهد فقط کافیست دوره مد نظر خود را انتخاب کنید

 98. سلام عزیزم
  کلاس های اموزشی اکادمی عریس با رعایت کامل تمامی پروتکل های بهداشتی در سالن بزرگ تمامی لاین های اموزشی را 15 عهر ماه برگزار میکند

 99. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای تمامی دوره های اموزشی خود و تمامی لاین های اموزشی پایان هر دوره ازمون عملی و تئوری در اکادمی برگزار میکند و بعد مدرک دریافت میکنید

 100. سلام عزیزم
  اکادمی عریس علاوه بر کلاس های حضوری کلاس های انلاین و مجازی و پکیج ها اموزشی و ورکشاپ و … برگزار میکند و شما با مراجعه به صفحه الی هرکدام میتوانید در اون دوره شرکت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code