دوره آموزش جامع کوتاهی مو زنانه

خدمات کوتاهی مو بانوان بعنوان یکی از مهمترین خدمات پایه زیبایی مورد نیاز بانوان بوده بطوریکه ضمن دارا بودن بازار کار بلقوه و همیشگی میتوان با پرورش دادن مهارت و انجام کار استاندارد و تخصصی به درآمد ثابت و بالایی در این زمینه دست یافت .
دوره آموزش عالی کوتاهی مو زنانه توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره کوتاهی مو زنانه این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته کوتاهی مو زنانه با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره کوتاهی مو زنانه را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است.

چرا آکادمی عریس؟

مشخصات مدرس و اساتید

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته کوتاهی مو بانوان حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

مشخصات عمومی دوره

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیکوتاهی مو زنانهجامع
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات12 الی 18 جلسهسه جلسه در روز
مدت زمان هر جلسه90 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیااعتبار در 34 کشور
مدرک داخلیسازمان فنیمدرک داخلی
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های آموزشی

سرفصل های  آموزشی دوره کوتاهی مو زنانه مشتمل بر 34 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع کوتاهی مو زنانه (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه کوتاهی مو زنانه ندارند.

– معرفی و آشنایی با ابزار و لوازم کار

– آموزش جامع ژورنال خوانی

– آموزش شستشوی صحیح مو

– آموزش انواع روش های تقسیم بندی موی سر بهمراه 

– شناخت انواع زوایای مو بهمراه تقسیم بندی آن

– انواع برش مو و روش صحیح انجام هر برش

– آموزش انواع مدل های پایه کوتاهی از قبیل کوتاهی کلوش ، کوپ فارا ، کرنلی ، قارچی ، گرد ، مصری ، چتری ، زاوی ، کراپ ، سیبل ، ننا ، صدفی ، ژورنالی

– آموزش کار با موزر و تیغ

– آموزش کوتاهی مردانه 

– آموزش انواع فرم دهی به مو ها متناسب با هر کوتاهی

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

- سرفصل دوره تکمیلی کوتاهی مو زنانه (Perfectal) :

7.8/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه کوتاهی مو زنانه هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن

– آموزش کوتاهی تلفیقی و ترکیبی

– آموزش کار با موزر و تیغ پیشرفته 

– آموزش تند زنی توسط قیچی ، موزر و تیغ مدل های یک حرکته و دو حرکته

– آموزش انواع روش های استاندارد پیتاژ 

– آموزش کوتاهی مو سبک شمع

– آموزش کوپ لیر ، آناناسی ، لیزری ، ریحانا ، گرد ترکیبی

– آموزش ژورنالی پیشرفته

– آموزش کوتاهی مو مردانه پیشرفته

– آموزش براشینگ پیشرفته

– آموزش مباحث اختصاصی پرفکتال

- سرفصل دوره مربیگری کوتاهی مو زنانه (Master) :

9/10

مناسب هنرجویانی که با سرفصل های دو دوره قبلی مسلط هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن و پرفکتال

– آموزش تغییر مدل پایه به ثانویه

– آموزش روش های اختصاصی کوتاهی با موزر و تیغ 

– آموزش براشینگ پایدار

– آموزش مدل های پیشرفته به روش تند زنی

– اموزش کوتاهی مو مردانه اختصاصی

– آموزش اختصاصی کار با موزر و تیغ و ایجاد طرح دوبعدی و سه بعدی 

– آموزش تکنیک کوتاهی موهای کم پشت و پر پشت

– آموزش کوپ ستاره ای ، فانتزی ، مستر ، سه بعدی 

– آموزش انوع مدل های چتری ، ژورنالی و ترکیبی اختصاصی

– آموزش استفاده از دستگه موخوره گیر 

– آموزش مباحث اختصاصی مستر

سوالات متداول

پس از اتمام دوره آموزشی کوتاهی مو بانوان مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره هرکات از سازمان فنی کشوری

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت که در دوره آموزشی کوتاهی مو زنانه شامل کلیه ابزار و لوازم مورد نیاز کوتاهی مو میباشد . لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

آکادمی به مدت 4 جلسه مدل در اختیار هنرجو قرار میدهد ، لذا هنرجویانی که قصد تمرین مازاد بر ساعات کلاس را دارند میبایست مدل به همراه داشته باشند .

مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد.

هنرجویان تنها برای اخذ مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور میبایست هزینه آزمون و ترجمه و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه هرکات نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی کوتاهی مو زنانه در مرکز عریس با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 جلسه تا 20 جلسه متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی کوتاهی مو زنانه را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه جزعی ( حدود 100-150 هزار تومان در روز ) میبایست در این خصوص پرداخت شود .

دوره های آرایشگری هرکات زنانه هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

رشته کوتاهی مو بانوان یکی پایه ای ترین لاین های تخصصی و خدمات زیبایی بانوان میباشد ، این رشته با توجه به اینکه جزء لاینفک ارائه خدمات زیبایی به بانوان بشمار می آید دارای بازار کار و درآمد بلقوه ای است .

هم اکنون ثبت نام کنید

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی کوتاهی مو زنانه اقدام نمایید.

12 پاسخ

  1. سلام. من اقا هستم و می خواهم به کانادا مهاجرت کنم دو سوال دارم. یک اینکه آیا می توانم در دوره آموزشی کوتاهی مو زنانه شرکت کنم؟ و دوم اینکه آیا مدرکی که داده می شود در خارج از کشور اعتبار دارد؟

  2. سلام عزیزم بله شما می توانید در این دوره آموزشی شرکت کنید. آکادمی عالی عریس مدرک انحصاری بین المللی مورد تایید 34 کشور را ارائه میکند. کانادا یکی از کشور هایی است که این مدرک در آن جا معتبر و مورد تایید می باشد. شما می توانید با مراجه به پست مهاجرت از طریق مدرک آرایشگری در این سایت اطلاعات کاملی از این موضوع کسب نمایید.

  3. سلام وقت بخیر آیا انواع مدل هایی که نام بردید در قسمت سرفصل ها به صورت عملی آموزش داده میشن یا فقط تئوری؟

  4. سلام عزیزم تمام دوره های آموزشی آکادمی عالی عریس به صورت آموزش تئوریک و عملی مجهز به بروزترین تجهیزات و ابزار کار ارائه می شود.

  5. سلام عزیزم. خیر افراد براساس توانایی های خود تصمیم می گیرند در چه سطحی شرکت نمایند.

  6. سلام من شهرستانی هستم چجوری می تونم در کلاس ها شرکت کنم آیا آموزش مجازی هم دارید؟

  7. سلام عزیزم. هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود. شما میتوانید از طریق لینک ثبت نام اقدام به ثبت نام به صورت مجازی نمایید.

  8. سلام مدرک صادر شده آیا اعتبار کافی برای ارائه به سایر کشور ها یا فعالیت شغلی دارد؟

  9. سلام عزیزم. مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد. و می توانید با استفاده از آن در ایران و یا خارج از کشور مشغول فعالیت شوید.

  10. سلام عزیزم. آموزشگاه عریس به مدت 4 جلسه مدل در اختیار هنرجو قرار میدهد ، لذا هنرجویانی که قصد تمرین مازاد بر ساعات کلاس را دارند میبایست مدل به همراه داشته باشند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی