امروز مورخ: ۱۶ /۰۹ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
post
page
06 - دوره تخصصی کوتاهی مو مردانه
اطلاعیه مهم موسسه آموش عالی عریس : آغاز برگزاری دوره های آموزش مربیگری کار با مواد در کشور امارات متحده عربی .

کوتاهی مو

25 - دوره تخصصی کوتاهی مو مردانه
امروز مورخ: ۱۶ /۰۹ /۱۴۰۰
اموزش حضوری کوتاهی مو مردانه
اموزش آنلاین کوتاهی مو مردانه
اموزش مربیگری کوتاهی مو مردانه
برگزاری دوره اموزش پیشرفته کوتاهی مو مردانه

دوره آموزش کوتاهی مو مردانه

اموزش تخصصی کوتاهی مو آقایان

عریس بعنوان مرجع تخصصی و آموزشگاه حرفه ای در حوزه اموزش کوتاهی مو آقایان دارای گسترده ترین زیرساخت آموزشی میباشد ، امروزه اموزش کوتاهی مو آقایان با توجه به سبک و متدهای جدید کوتاهی که بصورت تلفیقی و ترکیبی در کوتاهی مو بانوان انجام میشود، بسیار پر طرف دار و مورد اهمیت میباشد لذا افرادی که دارای سبک های ترکیبی هستند بمنظور پیاده سازی آنها لازم است در زمینه کوتاهی مو آقایان تخصص داشته باشند ، در دوره های آموزش کوتاهی مو آقایان که بواسطه مرکز آموزش عالی عریس برگزار میشود کلیه مباحث کار با قیچی ، موزر ، تیغ ، سشوار و ... گنجانده شده است .
دوره آموزش کوتاهی مو مردانه توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اموزش کوتاهی مو مردانه این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته اموزش کوتاهی مو مردانه با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره کوتاهی مو مردانه را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است. همچنین کلیه هنرجویان اعم از خانم و آقا میتوانند در این دوره ثبت نام و شرکت نمایند .

ویژگی دوره اموزش کوتاهی مو آقایان

اساتید و مدرسان کوتاهی مو آقایان

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان لاین کوتاهی مو اقایان حداقل 15 سال میباشد و از طرفی تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه و ترکیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

چارت آموزشی

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیکوتاهی مو مردانهجامع
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات6 جلسهسه جلسه در هفته
مدت زمان هر جلسه240 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیابا آزمون
مدرک داخلیسازمان فنیبا آزمون
مدرک آکادمی گواهینامه داخلی مجموعه بدون آزمون
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های اموزش کوتاهی مو مردانه :

سرفصل های  آموزشی دوره کوتاهی مو مردانه مشتمل بر 28 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل جامع کوتاهی مو مردانه (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه کوتاهی مو مردانه ندارند.

– معرفی و آشنایی با لوازم و ابزار کار

– انواع روش های تقسیم بندی مو

– شناخت زوایای مو 

– آموزش ژورنال خوانی

– آموزش روش های خرد کردن مو توسط تیغ ، قیچی و موزر

– انواع متد های کوتاهی مو آقایان

– روش صحیح کار با قیچی و شانه 

– آموزش روش صحیح کار با سشوار و اتو مو 

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

- سرفصل تکمیلی کوتاهی مو مردانه (Perfectal) :

7.9/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه کوتاهی مو مردانه هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن

– آموزش کوتاهی مو ترکیبی و تلفیقی

– آموزش روش سریع کار با موزر

– آموزش طراحی تک بعدی و دو بعدی توسط موزر و تیغ

– آموزش کوتاهی دو انگشتی توسط قیچی و شانه

– آموزش کوتاهی به روش شمع

– آموزش انواع مدل های روز دنیا

– آموزش رفع موخوره ، شوره سر ، ریزش مو

– آموزش کراتین ویتامینه مو بهمراه صافی و احیا

– آموزش مباحث اختصاصی پرفکتال

- سرفصل مربیگری کوتاهی مو مردانه (Master) :

9.2/10

مناسب هنرجویانی که با سرفصل های دو دوره قبلی مسلط هستند.

– مرور میاحث آ»وزشی توکن و پرفکتال

– آموز اختصاصی کار با موزر و تیغ جهت ایجاد طراحی ویژه

– آموزش روش های بافت مو مردانه 

– آموزش پیاده سازی مدل کوتاهی تنها با نگاه به ژورنال

– آموزش سبک فانتوم متد 2020

– آموزش سبک مستر متد 2020

– آموزش مباحث اختصاصی مستر

پاسخگویی به سوالات متداول هنرجویان

پس از اتمام دوره آموزشی مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد (شرکت در آزمون مستلزم هزینه جداگانه و آزمون می باشد) ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره  از سازمان فنی کشوری پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا پس از قبولی در آزمون

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز درکلاس قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدل بر عهده هنرجو می باشد،لذا هنرجویانی که مدل ندارند و یا از شهرستان هستند میتوانند از کارشناسان مجموعه در این خصوص مشاوره بگیرند .

مدارک بین المللی مستلزم ثبت نام در آزمون و پرداخت وجه آن می باشد و مدارک صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده .

هنرجویان برای اخذ مدرک بین المللی و مدرک سازمان فنی حرفه ای کشوری میبایست هزینه آزمون و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه مباحث آرایشگری ، مراقبتی و زیبایی نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی  با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 ساعت تا 24 ساعت آموزش متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی  را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه اقامت میبایست در این خصوص پرداخت شود و با هنرجو می باشد .

دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

ادامه فرایند ثبت نام

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی کوتاهی مو مردانه اقدام نمایید.

دوره های آموزشی مرتبط

0101 - دوره تخصصی کوتاهی مو مردانه

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی کوتاهی مو مردانه میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

پکیج های اموزش مرتبط

0101 - دوره تخصصی کوتاهی مو مردانه

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی کوتاهی مو مردانه میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

اموزشگاه کوتاهی مو مردانه

عریس بعنوان یکی از آموشگاه های کوتاهی مو مردانه در سطح بین الملل با برگزاری دوره های اموزش کوتاهی مو مردانه توانسته به یکی از شناخته شده ترین و حرفه ای ترین اموزشگاه کوتاهی مو مردانه / هیرکات مردانه معرفی شده است ، در اموزشگاه عریس جدیدترین و تخصصی ترین متد در زمینه کوتاهی مو مردانه تدوین و به هنرجویان و علاقه مندان این حوزه ارائه میشود . 

بدون شک اموزش کوتاهی مو مردانه در یکی از بهترین مراکز اموزشگاهی کشور و بین الملل مزایای بسیاری اعم از اعتباری و سطح علمی برای متقاضی خواهد داشت

بهترین اموزشگاه کوتاهی مو مردانه

به مدت 10 سال ممتد عنوان بهترین اموزشگاه کوتاهی مو مردانه متعلق است به مرکز آموزش عالی عریس ، این مجموعه توانسته با بکارگیری جدیدترین متد جهانی بعنوان بهترین اموزشگاه کوتاهی مو مردانه در سطح داخلی و بین المللی شناخته شود ، این مجموعه با پوشش بیش از 170 سبک و ژورنال ، همچنین بعنوان یکی از پیشتازان عرصه کوتاهی مو مردانه در دنیا میباشد . 

این مجموعه با برگزاری بالاترین سطح اموزش در زمینه کوتاهی مو مردانه توانسته بعنوان یک مرجع بین المللی در دنیا شناخته شود .

آموزش آکادمیک کوتاهی مو مردانه

برگزاری دوره های اموزش اکادمیک و حضوری کوتاهی مو مردانه در مجموعه عریس  بصورت کاملا ترمیک و با حضور فیزیکی هنرجو در مرکز برگزار میشود ، دوره های اموزش حضوری و ترمیک کوتاهی مو مردانه بطور معمول بصورت 1 ماهه و یا 7 روزه فشرده برگزار میشود . این اموزش ها بر مبنای فراگیری کامل و جامع حرفه کوتاهی مو مردانه و بر مبنای سطح و نوع اموزش در نظر گرفته شده اند . لازم به ذکر است کلیه علاقه مندان به شرکت در دوره های اموزش کوتاهی مو مردانه میتوانند پس از انتخاب سطح و دوره مورد نظر نسب به ثبت نام در کلاس اقدام نمایند .

آموزش آنلاین کوتاهی مو مردانه

دوره های اموزش انلاین کوتاهی مو مردانه برای اولین بار در کشور بصورت استاندارد و با سطح کیفی بسیار بالا برگزار میشوند ، اموزش انلاین کوتاهی مو مردانه بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود ، از طرفی هنرجویان از حضور در کلاس های اموزش انلاین کوتاهی مو بی نیاز خواهند بود و میتوانند از تمامی ویژگی های اموزش حضوری کوتاهی مو بدون افت کیفیت کلاس استفاده نمایند . 

اموزش انلاین کوتاهی مو مردانه هم اکنون در مجموعه عریس ارائه و قابل استفاده برای عموم علاقه مندان میباشد .