دوره آموزش جامع کوتاهی مو مردانه

امروزه کوتاهی مو آقایان با توجه به سبک و متدهای جدید کوتاهی که بصورت تلفیقی و ترکیبی در کوتاهی مو بانوان انجام میشود، بسیار پر طرفدرا و مورد اهمیت میباشد لذا افرادی که دارای سبک های ترکیبی هستند بمنظور پیاده سازی آنها لازم است در زمینه کوتاهی مو آقایان تخصص داشته باشند ، در دوره های آموزش کوتاهی مو آقایان که بواسطه مرکز آموزش عالی عریس برگزار میشود کلیه مباحث کار با قیچی ، موزر ، تیغ ، سشوار و ... گنجانده شده است .
دوره آموزش عالی کوتاهی مو مردانه توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره کوتاهی مو مردانه این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته کوتاهی مو مردانه با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره کوتاهی مو مردانه را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است.

چرا آکادمی عریس؟

مشخصات مدرس و اساتید

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان لاین کوتاهی مو اقایان حداقل 15 سال میباشد و از طرفی تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه و ترکیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

مشخصات عمومی دوره

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیکوتاهی مو مردانهجامع
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات12 الی 18 جلسهسه جلسه در روز
مدت زمان هر جلسه90 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیااعتبار در 34 کشور
مدرک داخلیسازمان فنیمدرک داخلی
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های آموزشی

سرفصل های  آموزشی دوره کوتاهی مو مردانه مشتمل بر 28 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع کوتاهی مو مردانه (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه کوتاهی مو مردانه ندارند.

– معرفی و آشنایی با لوازم و ابزار کار

– انواع روش های تقسیم بندی مو

– شناخت زوایای مو 

– آموزش ژورنال خوانی

– آموزش روش های خرد کردن مو توسط تیغ ، قیچی و موزر

– انواع متد های کوتاهی مو آقایان

– روش صحیح کار با قیچی و شانه 

– آموزش روش صحیح کار با سشوار و اتو مو 

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

- سرفصل دوره تکمیلی کوتاهی مو مردانه (Perfectal) :

8/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه کوتاهی مو مردانه هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن

– آموزش کوتاهی مو ترکیبی و تلفیقی

– آموزش روش سریع کار با موزر

– آموزش طراحی تک بعدی و دو بعدی توسط موزر و تیغ

– آموزش کوتاهی دو انگشتی توسط قیچی و شانه

– آموزش کوتاهی به روش شمع

– آموزش انواع مدل های روز دنیا

– آموزش رفع موخوره ، شوره سر ، ریزش مو

– آموزش کراتین ویتامینه مو بهمراه صافی و احیا

– آموزش مباحث اختصاصی پرفکتال

- سرفصل دوره مربیگری کوتاهی مو مردانه (Master) :

9.2/10

مناسب هنرجویانی که با سرفصل های دو دوره قبلی مسلط هستند.

– مرور میاحث آ»وزشی توکن و پرفکتال

– آموز اختصاصی کار با موزر و تیغ جهت ایجاد طراحی ویژه

– آموزش روش های بافت مو مردانه 

– آموزش پیاده سازی مدل کوتاهی تنها با نگاه به ژورنال

– آموزش سبک فانتوم متد 2020

– آموزش سبک مستر متد 2020

– آموزش مباحث اختصاصی مستر

سوالات متداول

پس از اتمام دوره آموزشی کوتاهی مو اقایان مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت که در دوره آموزشی کوتاهی مو اقایان شامل کلیه ابزار و لوازم مورد نیاز پیرایش مو میباشد . لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

آکادمی به مدت 4 جلسه مدل در اختیار هنرجو قرار میدهد ، لذا هنرجویانی که قصد تمرین مازاد بر ساعات کلاس را دارند میبایست مدل به همراه داشته باشند .

مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد.

هنرجویان تنها برای اخذ مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور میبایست هزینه آزمون و ترجمه و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه کوتاهی مو اقایان نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی کوتاهی مو آقایان در مرکز عریس با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 جلسه تا 20 جلسه متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی کوتاهی مو اقایان را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه جزعی ( حدود 100-150 هزار تومان در روز ) میبایست در این خصوص پرداخت شود .

دوره های آرایشگری کوتاهی مو اقایان هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

رشته کوتاهی مو اقایان امروزه بعنوان یکی از لاین های تخصصی مکمل کوتاهی زنانه بحساب می آید ، با توجه به افزایش چشمگیر متدهای کوتاهی مو زنانه با استفاده از متدهای مردانه آموزش دوره های کوتاهی مو مردانه از جایگاه مهمی برخوردار شده است .

هم اکنون ثبت نام کنید

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی کوتاهی مو مردانه اقدام نمایید.

16 پاسخ

 1. من خانم هستم. ایا میتونم در دوره اموزشی هرکات مردانه شرکت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

 2. سلام، شرایط برای شرکت در دوره کوتاهی مو مردانه برای شهرستانی ها چگونه است؟ ایا محل اقامت برای ما که شهرستان هستیم در نظر گرفته شده؟

 3. سلام دوست عزیز، برای هنرجویان شهرستانی دوره ها بصورت فشرده و کوتاه مدت ظرف مدت 6 روز برگزار میشود ، از طرفی اقامتگاه در طول مدت گذراندن دوره هرکات مردانه در اختیار شما قرار میگیرد .

 4. سلام هزینه ثبت نام در دوره کوتاهی مو مردانه را لطفا اعلام کنید و اینکه ایال شرایط اقساطی هم دارید؟

 5. سلام، لطفا بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه و تایخ دوره هرکات مردانه با اموزشگاه تماس بگیرید، 02128421106 . همچنین از طریق فرم ثبت نام در این سامانه میتوانید نسبت به استعلام قیمت و ثبت نام در دوره بطور مستقیم اقدام کنید

 6. سلام وقت بخیر من آرایشگر هستم و فقط می خوام مدل های جدید و روش هایی جدید یاد بگیرم کدوم دوره برام مناسب است؟

 7. سلام عزیزم. دوره تخصصی کوتاهی مو مردانه در سه سطح تخصصی، تکمیلی و مربیگری برگزار می شود شما با توجه سطح مهارت خود به دلخواه می توانید در هر یک از این دوره ها شرکت کنید.

 8. سلام عزیزم. برای اطلاع از هزینه و جزئیات این دوره به پنل ثبت نام مراجعه نمایید و یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 9. سلام وقت بخیر بعد از شرکت در این دوره آیا مدرک معتبری داده می شود که بتوانیم با آن به فعالیت بپردازیم؟

 10. سلام عزیزم بله بعد از اتمام دوره تخصصی کوتاهی مو مردانه مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا و آسیا اعطا می شود که می توانید در ایران و یا خارج از کشور اقدام به فعالیت نمایید.

 11. سلام عزیزم. هنرجویان فقط برای اخذ مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور باید هزینه آزمون و ترجمه و صدور مدرک را پرداخت کنند.

 12. سلام عزیزم. شما میتوانید از قسمت ثبت نام در این صفحه اقدام به ثبت نام نمایید و یا برای اطلاع از جزئیات بیشتر و ثبت نام با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی