دوره آموزش جامع کوتاهی مو مردانه

امروزه کوتاهی مو آقایان با توجه به سبک و متدهای جدید کوتاهی که بصورت تلفیقی و ترکیبی در کوتاهی مو بانوان انجام میشود، بسیار پر طرفدرا و مورد اهمیت میباشد لذا افرادی که دارای سبک های ترکیبی هستند بمنظور پیاده سازی آنها لازم است در زمینه کوتاهی مو آقایان تخصص داشته باشند ، در دوره های آموزش کوتاهی مو آقایان که بواسطه مرکز آموزش عالی عریس برگزار میشود کلیه مباحث کار با قیچی ، موزر ، تیغ ، سشوار و ... گنجانده شده است .
دوره آموزش کوتاهی مو مردانه توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اموزش کوتاهی مو مردانه این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته اموزش کوتاهی مو مردانه با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره کوتاهی مو مردانه را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است. همچنین کلیه هنرجویان اعم از خانم و آقا میتوانند در این دوره ثبت نام و شرکت نمایند .

چرا آکادمی عریس؟

مشخصات مدرس و اساتید

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان لاین کوتاهی مو اقایان حداقل 15 سال میباشد و از طرفی تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه و ترکیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

مشخصات عمومی دوره

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیکوتاهی مو مردانهجامع
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات12 الی 18 جلسهسه جلسه در روز
مدت زمان هر جلسه90 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیااعتبار در 34 کشور
مدرک داخلیسازمان فنیمدرک داخلی
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های آموزشی

سرفصل های  آموزشی دوره کوتاهی مو مردانه مشتمل بر 28 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع کوتاهی مو مردانه (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه کوتاهی مو مردانه ندارند.

– معرفی و آشنایی با لوازم و ابزار کار

– انواع روش های تقسیم بندی مو

– شناخت زوایای مو 

– آموزش ژورنال خوانی

– آموزش روش های خرد کردن مو توسط تیغ ، قیچی و موزر

– انواع متد های کوتاهی مو آقایان

– روش صحیح کار با قیچی و شانه 

– آموزش روش صحیح کار با سشوار و اتو مو 

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

- سرفصل دوره تکمیلی کوتاهی مو مردانه (Perfectal) :

8/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه کوتاهی مو مردانه هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن

– آموزش کوتاهی مو ترکیبی و تلفیقی

– آموزش روش سریع کار با موزر

– آموزش طراحی تک بعدی و دو بعدی توسط موزر و تیغ

– آموزش کوتاهی دو انگشتی توسط قیچی و شانه

– آموزش کوتاهی به روش شمع

– آموزش انواع مدل های روز دنیا

– آموزش رفع موخوره ، شوره سر ، ریزش مو

– آموزش کراتین ویتامینه مو بهمراه صافی و احیا

– آموزش مباحث اختصاصی پرفکتال

- سرفصل دوره مربیگری کوتاهی مو مردانه (Master) :

9.2/10

مناسب هنرجویانی که با سرفصل های دو دوره قبلی مسلط هستند.

– مرور میاحث آ»وزشی توکن و پرفکتال

– آموز اختصاصی کار با موزر و تیغ جهت ایجاد طراحی ویژه

– آموزش روش های بافت مو مردانه 

– آموزش پیاده سازی مدل کوتاهی تنها با نگاه به ژورنال

– آموزش سبک فانتوم متد 2020

– آموزش سبک مستر متد 2020

– آموزش مباحث اختصاصی مستر

سوالات متداول

پس از اتمام دوره آموزشی کوتاهی مو اقایان مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت که در دوره آموزشی کوتاهی مو اقایان شامل کلیه ابزار و لوازم مورد نیاز پیرایش مو میباشد . لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد.

هنرجویان تنها برای اخذ مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور میبایست هزینه آزمون و ترجمه و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه کوتاهی مو اقایان نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی کوتاهی مو آقایان در مرکز عریس با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 جلسه تا 20 جلسه متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی کوتاهی مو اقایان را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه جزعی ( حدود 100-150 هزار تومان در روز ) میبایست در این خصوص پرداخت شود .

دوره های آرایشگری کوتاهی مو اقایان هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

رشته کوتاهی مو اقایان امروزه بعنوان یکی از لاین های تخصصی مکمل کوتاهی زنانه بحساب می آید ، با توجه به افزایش چشمگیر متدهای کوتاهی مو زنانه با استفاده از متدهای مردانه آموزش دوره های کوتاهی مو مردانه از جایگاه مهمی برخوردار شده است .

هم اکنون ثبت نام کنید

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی کوتاهی مو مردانه اقدام نمایید.

محصولات آموزشی مرتبط

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی کوتاهی مو مردانه میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

122 پاسخ

 1. من خانم هستم. ایا میتونم در دوره اموزشی هرکات مردانه شرکت کنم؟ لطفا راهنمایی کنید

 2. بله ، شرکت در این دوره اموزشی برای خانم ها امکان پذیر است

 3. سلام، شرایط برای شرکت در دوره کوتاهی مو مردانه برای شهرستانی ها چگونه است؟ ایا محل اقامت برای ما که شهرستان هستیم در نظر گرفته شده؟

 4. سلام دوست عزیز، برای هنرجویان شهرستانی دوره ها بصورت فشرده و کوتاه مدت ظرف مدت 6 روز برگزار میشود ، از طرفی اقامتگاه در طول مدت گذراندن دوره هرکات مردانه در اختیار شما قرار میگیرد .

 5. سلام هزینه ثبت نام در دوره کوتاهی مو مردانه را لطفا اعلام کنید و اینکه ایال شرایط اقساطی هم دارید؟

 6. سلام، لطفا بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هزینه و تایخ دوره هرکات مردانه با اموزشگاه تماس بگیرید، 02128421106 . همچنین از طریق فرم ثبت نام در این سامانه میتوانید نسبت به استعلام قیمت و ثبت نام در دوره بطور مستقیم اقدام کنید

 7. سلام وقت بخیر من آرایشگر هستم و فقط می خوام مدل های جدید و روش هایی جدید یاد بگیرم کدوم دوره برام مناسب است؟

 8. سلام عزیزم. دوره تخصصی کوتاهی مو مردانه در سه سطح تخصصی، تکمیلی و مربیگری برگزار می شود شما با توجه سطح مهارت خود به دلخواه می توانید در هر یک از این دوره ها شرکت کنید.

 9. سلام عزیزم. برای اطلاع از هزینه و جزئیات این دوره به پنل ثبت نام مراجعه نمایید و یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 10. سلام وقت بخیر بعد از شرکت در این دوره آیا مدرک معتبری داده می شود که بتوانیم با آن به فعالیت بپردازیم؟

 11. سلام عزیزم بله بعد از اتمام دوره تخصصی کوتاهی مو مردانه مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا و آسیا اعطا می شود که می توانید در ایران و یا خارج از کشور اقدام به فعالیت نمایید.

 12. سلام عزیزم. هنرجویان فقط برای اخذ مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور باید هزینه آزمون و ترجمه و صدور مدرک را پرداخت کنند.

 13. سلام عزیزم. شما میتوانید از قسمت ثبت نام در این صفحه اقدام به ثبت نام نمایید و یا برای اطلاع از جزئیات بیشتر و ثبت نام با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 14. سلام. چجوری میتونم ثبت نام کنم و زمان شروع کلاس ها از کی است؟ هزینه این دوره چقدر است و آیا برای مدرک هم باید پول جدا پرداخت شود؟

 15. سلام عزیزم. برای ثبت نام شما می تونید از طریق بخش ثبت نام در این صفحه اقدام به ثبت نام نمایید با با شماره 02128421106 تماس بگیرید. زمان شروع کلاس ها 15 هر ماه است برای هزینه نیز در قسمت ثبت نام برای هر سطح درج شده است و برای اخذ مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور میبایست هزینه آزمون و ترجمه و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

 16. سلام خسته نباشید. آیا کراتینه کردن مو ها برای آقایان هم آموزش داده می شه و برای تمرین کردن روی مباحث آموزشی مدل از سوی آموزشگاه داده میشه؟

 17. سلام عزیزم. بله آموزش کراتین ویتامینه مو بهمراه صافی و احیا مو جز سر فصل های آموزشی سطح تکمیلی دوره تخصصی کوتاهی مو مردانه می باشد. برای تمرین می بایست با خود مدل به همراه داشته باشید.

 18. سلام عزیزم برای اطلاع از هزینه دوره تخصصی کوتاهی مو مردانه به قسمت ثبت نام دوره مراجعه نمایید و یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 19. سلام چطوری می توانم بفهمم چه مدل هایی در دنیا الان مد هست و آموزش داده میشه؟

 20. سلام عزیزم در دوره تخصصی کوتاهی مو مردان انواع مدل های روز دنیا آموزش داده می شود و شما میتوانید با آن ها آشنا شوید و آن ها را فرا بگیرید.

 21. سلام آیا مدرکی که با شرکت در دوره های خارجی داده می شه با ایران فرق داره؟

 22. سلام عزیزم. خیر مدرک ارائه شده در دوره تخصصی کوتاهی مو مردانه همه یک نوع می باشد.

 23. سلام عزیزم. بله مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا و آسیا از سوی آکادمی عالی عریس اعطا می شود که مورد تایید 34 کشور می باشد.

 24. سلام این دوره با دوره کوتاهی مو زنانه با هم هزینش چقدره آیا با مدرک اینا می تونیم خارج از کشور کار کنیم؟

 25. سلام عزیزم. هزینه هر دوره در قسمت ثبت نام درج شده است که براساس سطوح مختلف متفاوت است. بله مدرک اعطا شده توسط آموزشگاه عریس بین المللی می باشد و در کشور های دیگر معتبر است.

 26. سلام چند جلسه طول میکشه مدرک بگیریم آیا میتونیم در زمان کمتری مدرک بگیریم من نمیخوام به دلیل کرونا همه روزه بیام کلاس؟

 27. سلام عزیزم. جلسات دوره تخصصی کوتاهی مو مردانه 12 تا 18 جلسه می باشد. در صورتی که می خواهید به صورت فشرده برگزار شود می توانید در دوره خصوصی شرکت نمایید.

 28. سلام عزیزم. تفاوت خیلی زیادی بین کوتاهی مو خانم ها و آقایان وجود دارد باتوجه به مدل ها و روش های کوتاهی متنوعی که برای هر دو روش وجود دارد شما می توانید با مطالعه سر فصل های هر دو از تفاوت آن اطلاع پیدا کنید.

 29. سلام عزیزم. آکادمی به مدت 4 جلسه مدل در اختیار هنرجو قرار میدهد ، لذا هنرجویانی که قصد تمرین مازاد بر ساعات کلاس را دارند میبایست مدل به همراه داشته باشند .

 30. سلام وقت بخیر آیا تور کشور های دیگه تو این اوضاع وجود داره و اساتیدش کی هستند؟

 31. سلام عزیزم. برای اطلاع از نحوه برگزاری و اساتید مورد نظر در کشور های مختلف با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 32. سلام محل برگزاری کلاس ها کجا هست و میتونیم با خودمون مدل به همراه بیاریم؟

 33. سلام عزیزم. شعبات مختلف برای آموزشگاه عریس وجود دارد که با توجه به محل سکونت خود می توانید محل مورد نظر و شعبه خود را انتخاب نمایید. برای تمرین بله می توانید با خود مدل به همراه داشته باشید.

 34. سلام چطوری میتونم ثبت نام کنم یا به صورت اقساطی هم میشه و اینکه هزینه کامل واریز میشه یا بیانه؟

 35. سلام عزیزم. از قسمت ثبت نام در این صفحه می توانید ثبت نام را انجام دهید. بیانه را هم می توانید در آن قسمت برای رزرو کلاس ها پرداخت کنید. در خصوص اقساطی بودن می توانید با آموزشگاه در این خصوص مشورت کنید و از جزئیات اطلاع پیدا کنید. با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 36. سلام و عرض ادب خدمتتون من تمامی دوره هارو گذروندم اگر فقط مدرک بخوام باید چیکار کنم باید دوباره دوره هارو بگذرونم ؟

 37. سلام وقتتون بخیر تمامی سر فصل های دوره های تخصصی و تکمیلی و مربیگری رو اگر اموزش دیده باشید میتونید در ورکشاپ ها و سمینارها شرکت کنید اگر هم که تمامی سر فصل هارو اموزش ندیدین میتونید اون مباحث که اموزش ندیده اید به صورت خصوصی اموزش ببنید برای کسب اطلاعات بیستر با شماره تماس 02128421106 تمای بگیرید .

 38. سلام دوست عزیز
  اموزشگاه دارای 4 شعبه در تهران در محدوده میرداماد ، محدوده صادقیه و محدوده تهرانپارس و ولنجک واقع شده است خیر شعبه شهرستان نداریم

 39. سلام وقتتون بخیر من مدرک بین المللی بخاطر مهاجرت لازم دارم شرایط مدرک به چه صورت اصلا مدرک اعتبار داره ؟

 40. سلام وقتتون بخیر مدرک بین المللی مجموعه عریس دارای اعتبار در 34 کشور و هیچ مشکلی ندارد و برای گرفتن مدرک یکی از دوره های لازمه انتخاب کنید برای اموزش پایان دوره مدرک بین المللی و مدرک اکادمی به هنرجو ها اعطا میگردد .

 41. سلام وقتتون بخیر بله یک مدرک اکامی و مدرک بین المللی اعطا میگردداگر هم مرک فنی حرفه ای بخواین بعد از اموزش سرفصل ها معرفی میشوید برای ازمون و مدرک بین المللی در 34 کشور مختلف اعتبار دارد

 42. سلام وقت بخیر
  برای ما که شهرستانیم چجوری میتونیم تو‌کلاس ها شرکت کنیم؟ توی خرید پکیج دو دلم آیا آموزش های توی پکیج به اندازه کلاس هاتون خوبه؟

 43. سلام عزیزم. برای عزیزان شهرستانی کلاس های به صورت فشرده در شش روز در نظر گرفته شده است. همچنین محل اقامت نیز آموزشگاه عالی عریس برای هنرجویان شهرستانی ارائه می دهد.

 44. سلام عزیزم بله بانوان عزیز نیز می توانند در دوره کوتاهی مو شرکت کرده و مدرک تخصصی آن را دریافت نمایند.

 45. سلام وقت بخیر بنده پسرم 18سالش هراموزشگاه میبرم برای اموزش به عنوان دستیار ازش استفاده میکنن و چیزی اموزش نمیدن ایا اموزشگاه شما به این صورت است ؟ شرایط کلاس هاتون چجوریه ؟

 46. سلام عزیزم خیر ما در اموزشگاه اصلا دستیاری نداریم و به صورت کلاس از صفر تا صد اموزش داده میشود و اینکه بعد از پایان اموزش مدرک اکادمی و مدرک بین المللی اعطا میگردد که دارای اعتبار در 34 کشور میباشد

 47. سلام وقتتون بخیر من پسرم میخوام بفرستم برای اموزش فقط یک سوال بازار کار داره به چه صورت چون من برای خانومها دیدم عالی برای اقایون هم به همین صورت ؟

 48. سلام عزیزم.بله بازار کار دارد رشته کوتاهی مو اقایان امروزه بعنوان یکی از لاین های تخصصی مکمل کوتاهی زنانه بحساب می آید ، با توجه به افزایش چشمگیر متدهای کوتاهی مو زنانه با استفاده از متدهای مردانه آموزش دوره های کوتاهی مو مردانه از جایگاه مهمی برخوردار شده است .

 49. سلام عرض ادب میخواستم ببینم کلاس های اموزشیتون هنوز برگزار میشود و من اگر بخوام دوره های صفر تا صد رو ببینم به چه صورت میباشد ؟

 50. سلام عزیزم
  دوره های اموزشی شامل سه دوره تخصصی دوره تکمیلی و دوره مربیگری میباشد که با شرکت در هر سه دوره میتوانید یک اموزش جز بهجز و صفرتاصد ببینید بله کلاس های اموزشی اکادمی عریس 15 هر ماه برگزار میشود.

 51. سلام
  خسته نباشید بنده مبتدی هستم و میخواستم در دوره های تخصصی و تکمیلیتون شرکت کنم ایا میتونم جفتش باهم ثبت نام کنم و شرکت کنم؟

 52. سلام عزیزم. بله شما می توانید در هردو شرکت کرده تا بلافاصله بعد از اتمام سطح تخصصی وارد سطح تکمیلی شوید.

 53. سلام خسته نباشید ایا شما ورکشاپ یا سمینار های کوتاهی برگزار نمیکنید برای اقایون؟ چطور میتونم اطلاعات داشته باشم ؟

 54. سلام عزیزم
  لطفا به صفحه اصلی اکادمی عریس مراجعه کنید بعد از لاین های اموزشی سمینار و پکیج های اموزشی و ورکشاپ های اموزشی اکادمی عریس وجود دارد میتوانید در انجا اطلاعات سمینار ها و ورکشاپ ها و پکیج های اموزشی را مشاهده کنید و یا میتوانید با شماره تماس02128421106 تماس حاصل فرمایید

 55. سلام. ببخشید اموزش خرد کردن مو توسط تیغ و قیچی و… در چه دوره ای اموزش داده میشه؟

 56. سلام عزیزم آموزش روش های خرد کردن مو توسط تیغ ، قیچی و موزر در سطح تخصصی دوره کوتاهی مو مردانه آموزش داده می شود.

 57. سلام وقتتون بخیر ایا اموزش صفر تا صد هم دارید من برای پسرم میخوام 18 سالشه میتونن شرکت کنن؟

 58. سلام عزیزم
  کلاس های اموزشی ما از دوره های تخصصی و دوره تکمیلی ودوره مربیگری تشکیل شده است و برای اموزش جز به جز صفر تا صه در سه دوره اموزشی باید شرکت کنیدو اینکه کلاس های اکادمی عریس محدودیت سنی ندارد.

 59. سلام خسته نباشید برای اموزش ابزار های لازم رو خودمون باید تهیه کنیم یا در آموزشگاه تهیه میشه؟

 60. سلام عزیزم. کلیه ابزار و لوازم لازم جهت کوتاهی مو مردانه توسط آموزشگاه عریس ارائه می شود. جهت تمرین شما می بایست در صورت دلخواه ابزار مورد نیاز تهیه کنید.

 61. سلام خسته نباشید ایا در کلاس های کوتاهی موی مردانه رنگ کردن مو هم اموزش داده میشه؟

 62. سلام عزیزم بله در دوره تخصصی موتاهی مو مردانه آموزش رنگ کردن موی مردانه نیز ارائه می شود.

 63. سلام وقت بخیر ایا مدرکی ک در خارج از کشور گرفته میشه با مدرکی ک در داخل گرفتع میشه فرق داره یا ارزششون یکیه؟

 64. سلام عزیزم مدارک اخذ شده در داخل و خارج از کشور یکی می باشد و تفاوتی باهم ندارند. این مدارک دارای اعتبار بین المللی در 34 کشور می باشند.

 65. سلام خسته نباشید ایا در کلاس های کوتاهی مو مردانه زدن ریش و سیبیل ب روش های متفاوتی و شکل دادن ب انها هم اموزش داده میشع؟

 66. سلام وقت بخیر ایا بعد از اتمام تمام دوره های اموزشی و رسیدم ب درجه حرفه ای میتونم در اکادمی عریس مربیگری کنم؟

 67. سلام عزیزم اشتغال به عنوان مربی در آکادمی عریس ملزم به تایید توانایی های شما توسط آموزشگاه است در صورت تایید بله می توانید به عنوان مربی در آکادمی عریس حضور پیدا کنید. جهت اطلاعات بیشتر در این زمینه با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 68. سلام عزیزم بله کلیه روش های اصلاح مو و اصلاح صورت آموزش داده می شود.

 69. سلام وقتتون بخیر ورکشاپ های کوتاهی مو مردانه هم برگزار میکنید و اینکه محل برگزاری تهران فقط و مدرک که میدین چه مدرکی است؟

 70. سلام عزیزم
  بله ورکشاپ های کوتاهی مو مردانه هم برگزار میشود و بله محل برگزاری معمولا تهران یا کیش میباشد ومدرک اکادمی و مدرک بین المللی اعطا میگردد که در 34 کشور اعتبار دارد جهت کسب اطلاعات بیشتر میتونید با شماره02128421106 تماس حاصل فرمایید

 71. سلام وقتتون بخیر ایا اموزش انلاین هم دارید چطور میتونم ثبت نام کنم ثبت نام حضوری هم برای اقایون دارین و اینکه صفر تا صد اموزش میدین؟

 72. سلام عزیزم
  بله اکادمی عریس اموزش انلاین هم برگزار میکند یا میتوانید از طریق سایت یا با شماره تماس 02128421106 تمتاس بگیرید و یا به ادرس تهران، جردن، بعد از پل میرداماد قبادیان غربی پلاک 11 واحد 14 طبقه سوم مراجعه کنید بله اموزش های اکادمی عریس شامل سه دوره تخصصی تکمیلی و مربیگری میباشد که شما با گذراندن دوره ها صفر تا صد لاین اموزشی کوتاهی مو اموزش میبینید

 73. سلام وقتتون بخیر دوره ی مربیگری هم برگزار میکنید از چه تاریخی شروع میشود؟

 74. سلام عزیزم
  بله با رعایت پروتکل های بهداشتی دوره های مربیگری کوتاهی مو مردانه هم 15 هر ماه برگزار میشود

 75. سلام وقتتون بخیر من هر جور حساب میکنم تایم کاریم به قدری زیاد که نمیتونم در کلاس های حضوری شرکت کنم شما پکیج اموزشی کوتاهی مو مردانه دارید یا اموزش انلاین؟

 76. سلام عزیزم
  بله میتوانید از پکیج های کوتاهی مو مردانه استفاده کنید با مراجعه به صفحه اصلی میتوانید اقدام کنید هم با شماره تماس02128421106 تماس حاصل فرمایید

 77. سلام وقتتون بخیر من تایم ندارم برای شرکت در کلاس های حضوری چون هم صبح سر کار هستم هم بعدازظهر کلاس انلاین یا پکیج هاتون به چه صورت ؟

 78. سلام عزیزم
  بله هم پکیج اموزشی و هم اموزشی انلاین و شما میتوانید از طریق صفحات پکیج اموزشی و اموزش انلاین اقدام کنید

 79. سلام برای دوره های تخصصی کوتاهی مو مردانه گواهینامه یا مدرک میدین برای هر دوره تکمیلی اینا مدرک جداست ؟

 80. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای تمامی دوره های اموزشی خود یک مدرک اکادمی و یک مدرک بین المللی اعطا میکند که در 34 کشور هم اعتبار دارد

 81. سلام عزیزم کلاس های اموزشیتون میخوام شرکت کنم ولی نه زمان دارم نه میتونم به نظر شما چیکار کنم ؟چون من تایم شب 9 به بعد بیکار هستم

 82. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای کسانی که به هیچ عنوان نه درکلاس های انلاین و نه در کلاس های حضوری میتوانند شرکت کنند یک سری پکیج های اموزشی در نظر گرفته است که شما با این پکیج های اموزشی میتوانید کامل اموزش ببینید جهت اطلاع از پکیج های اموزشی به صفجه اصلی سایت یا با شماره تماس 02128421106 تماس حاصل فرمایید

 83. سلام عزیزم میخواستم بدونم ما خانم ها میتونم در دوره های کوتاهی مو مردانه شرکت کنیم ؟

 84. سلام عزیزم
  بله میتوانید در کلاس های کوتاهی مو مردانه شرکت کنید که کلاس ها 15 هر ماه برگزار میشود .

 85. سلام عزیزم
  اکادمی عریس پایان هر دوره یک مدرک اکادمی و یک مدرک بین المللی اعطا میکند که این مدرک در 34 کشور هم اعتبار دارد

 86. سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم که من پسرم میخوام بیارم برای کلاس های اموزشیتون میخوام بدونم چطور باید صفر تا صد ثبت نام کنم و اینکه یه توضیح کامل بهم میدید ؟

 87. سلام عزیزم
  کلاس های اکادمی عریس به صورت سه دوره تخصصی و دوره تکمیلی و دوره مربیگری برگزار میشود که با گذراندن هر سه دوره شما میتوانید یک دوره کامل و صفر تا صد را گذرانده باشید .

 88. سلام وقتتون بخیر کلاس های اموزشیتون از چه تاریخی شروع میشه و دوره تکمیلیتون هنوز هم به صورت حضوری برگزار میشود بخاطر کرونا ؟

 89. سلام عزیزم
  تمامی دوره های تخصصی و تکمیلی و دوره مربیگری اکادمی عریس در تاریخ 15 هر ماه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار میشود .

 90. سلام وقتتون بخیر عزیزم کلاس های شما به صورت آنلاین هم برگزار میشه؟

 91. سلام خسته نباشید میتونم یه اطلاع از اساتید و مدرسینتون داشته باشم؟

 92. سلام عزیزم
  اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در این مجموعه فعالیت داشته و از برترین اساتید در رشته کار با مواد در سطح بین الملل میباشند ، اساتید مرکز عریس بواسطه سرمایه گذاری های موسسه به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان عریس در رشته کار با مواد حداقل 15 سال بوده ، از طرفی تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

 93. سلام عزیزم
  بله کلاس های اکادمی عریس به صورت انلاین هم برگزار میشود و شما میتوانید از صفحه کلاس های انلاین تمامی اطلاعات کلاس انلاین را داشته باشید .

 94. سلام من تازهبا سایت اشنا شدم نمیدونم نحوه برگزاری دوره هاتون به چه شکل یه توضیح میدید ؟

 95. سلام عزیزم
  دوره های اموزشی کوتاهی مو مردانه دراکادمی عریس به سه دوره تخصصی برای افراد مبتدی ، دوره تکمیلی برای افرادی که مباحث دوره تخصصی اموزش دیده اند ، و دوره مربیگری که دوره پیشرفته میباشد برگزار میشود

 96. شما من میخوام دوره ثبت نام کنم شما در یزد هم اموزش کوتاهی مو دارید ؟

 97. سلام عزیزم
  دوره های اکادمی عریس هم به صورت داخلی و هم خارجی برگزار میشود دوره های داخلی در تهران و کیش و دوره های خارجی در ترکیه و دبی …..برگزار میشود.

 98. سلام خسته نباشید من شاغل هستم و اینکه میخوام از ابتدا شروع کنم انلاین نمیخوام شرکت کنم میتونم حضوری شرکت کنم؟

 99. سلام عزیزم
  دوره های آرایشگری کوتاهی مو مردانه هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 100. سلام خسته نباشید من دنبال یکی از بهترین اموزشگاه های تهران بودم تا بتونم دوره تکمیلی هیرکات رو ببینم تا با سایت شما اشنا شدم و اطلاعات کامل بود من میتونم حضورا هم برای ثبت نام بیام و ادرستون کجاست ؟

 101. سلام عزیزم
  اکادمی عریس به داشتن هنرجو های وفا داری که به مجموعه ما لطف دارند افتخار میکنه و اینکه بله میتونید حضورا هم برای ثبت نام دوره های کوتاهی مو به ادرس تهران جردن بعد از پل میرداماد کوچه قبادیان غربی پلا 11 واحد 14 مراجعه کنید

 102. سلام وقتتون بخیر من میخواستم بدونم با توجه به اینکه همه کلاس های اموزشی تعطیل بخاطر کرونا کلاس های اموزشی شما تشکیل میشود و تاریخ کی هست ؟

 103. سلام وقت بخیر من الان سوالم اینه که من الان دوره کوتاهی مو مردانه بردارم اخر دورم باید ازمون بدم ؟

 104. سلام وقتتون بخیر شما اموزش هاتون تهران یا ترکیه و اینکه به چه صورت کجاست ؟

 105. سلام به خاطر یه سری مسائل من نمیتونم تو کلاس های حضوری شرکت کنم شما کلاس های انلاین و مجازی هم دارید ؟

 106. سلام عزیزم
  اموزش های اکادمی عریس هم داخلی و هم خارجی برگزار میشود داخلی در تهران و کیش خارجی هم در ترکیه و دبی و…….برگزار میشود .

 107. سلام عزیزم
  اکادمی عریس تمامی موارد اموزشی لاین هارو با توجه به بالای صفحه و سر فصل های اموزشی اموزش میدهد فقط کافیست دوره مد نظر خود را انتخاب کنید

 108. سلام عزیزم
  کلاس های اموزشی اکادمی عریس با رعایت کامل تمامی پروتکل های بهداشتی در سالن بزرگ تمامی لاین های اموزشی را 15 عهر ماه برگزار میکند

 109. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای تمامی دوره های اموزشی خود و تمامی لاین های اموزشی پایان هر دوره ازمون عملی و تئوری در اکادمی برگزار میکند و بعد مدرک دریافت میکنید

 110. سلام عزیزم
  اکادمی عریس علاوه بر کلاس های حضوری کلاس های انلاین و مجازی و پکیج ها اموزشی و ورکشاپ و … برگزار میکند و شما با مراجعه به صفحه الی هرکدام میتوانید در اون دوره شرکت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code