آموزش کوتاهی مو مردانه

  (5/5) 743 امتیاز   

Your page rank:

برگزاری دوره آموزش کوتاهی مو مردانه بصورت آکادمیک و ترمیک توسط مرکز آموزش عالی عریس در کشور ، دوره های آموزش کوتاهی مو مردانه هم اکنون به صورت برگزاری کلاس های حضوری یا آنلاین در دسترس عموم علاقه مندان قرار گرفته است ، همچنین آموزش کوتاهی مو مردانه برای متقاضیانی که خارج از استان تهران هستند بصورت فشرده ظرف مدت 7 روز برگزار میشود .

مهلت استفاده از کد تخفیف 6% درصدی : 20806

2 دهه تجربـــــــــه

آموزش علوم مراقبتی زیبایی

رشتـــــــه های منعطف

پوشش بیش از 70 رشته

رتبــــــه 1 آموزش حرفه ای

کسب رتبه برتر آموزش از PPQ

آموزش آکـــــــادمیک

برگزاری دوره های آکادمیک و ترمیک

Eris Higher Education Center

Cosmetic science and beauty care

برگزاری دوره آموزش کوتاهی مو مردانه

SAHAMIR UNIVERSITY

کلاس حضوری و آنلاین آموزش کوتاهی مو مردانه کالج عریس

جدول محتــــــــــــوا :

نظرات هنرجویــان درباره آموزش کوتاهی مو مردانه
بیش از 37.000 دانش آموخته ERIS

مرکز آموزش عالی عریس تا کنون موفق به برگزاری بیش از 1700 رویداد آموزشی و علمی در داخل و خارج از کشور و در حوزه مراقبت زیبایی و آرایشی شده ، بطوریکه تا کنون بیش از 37 هزار هنرجو از طریق دوره های آموزشی این مجموعه وارد بازار کار شده اند. دوره های آموزشی آکادمی عریس با توجه به انعطاف پذیری بالایی که داشته یک گزینه مناسب  و عالی برای خانم هایی است که قصد آموزش حرفه ای و ورود به بازار کار آرایشگری و مراقبت زیبایی را دارند.

در ادامه برخی از نظرات دانش آموختگان مرکز آموزش عالی عریس قابل مشاهده میباشد.

کوتاهی مو

دوره آموزش کوتاهی مو مردانه

اموزش تخصصی کوتاهی مو آقایان

عریس بعنوان مرجع تخصصی و آموزشگاه حرفه ای در حوزه اموزش کوتاهی مو آقایان دارای گسترده ترین زیرساخت آموزشی میباشد ، امروزه اموزش کوتاهی مو آقایان با توجه به سبک و متدهای جدید کوتاهی که بصورت تلفیقی و ترکیبی در کوتاهی مو بانوان انجام میشود، بسیار پر طرف دار و مورد اهمیت میباشد لذا افرادی که دارای سبک های ترکیبی هستند بمنظور پیاده سازی آنها لازم است در زمینه کوتاهی مو آقایان تخصص داشته باشند ، در دوره های آموزش کوتاهی مو آقایان که بواسطه مرکز آموزش عالی عریس برگزار میشود کلیه مباحث کار با قیچی ، موزر ، تیغ ، سشوار و ... گنجانده شده است .
دوره آموزش کوتاهی مو مردانه توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اموزش کوتاهی مو مردانه این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته اموزش کوتاهی مو مردانه با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره کوتاهی مو مردانه را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است. همچنین کلیه هنرجویان اعم از خانم و آقا میتوانند در این دوره ثبت نام و شرکت نمایند .

ویژگی دوره اموزش کوتاهی مو آقایان

اساتید و مدرسان کوتاهی مو آقایان

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان لاین کوتاهی مو اقایان حداقل 15 سال میباشد و از طرفی تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه و ترکیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

چارت آموزشی

[table id=9 /]

سرفصل های اموزش کوتاهی مو مردانه :

سرفصل های  آموزشی دوره کوتاهی مو مردانه مشتمل بر 28 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل جامع کوتاهی مو مردانه (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه کوتاهی مو مردانه ندارند.

– معرفی و آشنایی با لوازم و ابزار کار

– انواع روش های تقسیم بندی مو

– شناخت زوایای مو 

– آموزش ژورنال خوانی

– آموزش روش های خرد کردن مو توسط تیغ ، قیچی و موزر

– انواع متد های کوتاهی مو آقایان

– روش صحیح کار با قیچی و شانه 

– آموزش روش صحیح کار با سشوار و اتو مو 

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

- سرفصل تکمیلی کوتاهی مو مردانه (Perfectal) :

7.9/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه کوتاهی مو مردانه هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن

– آموزش کوتاهی مو ترکیبی و تلفیقی

– آموزش روش سریع کار با موزر

– آموزش طراحی تک بعدی و دو بعدی توسط موزر و تیغ

– آموزش کوتاهی دو انگشتی توسط قیچی و شانه

– آموزش کوتاهی به روش شمع

– آموزش انواع مدل های روز دنیا

– آموزش رفع موخوره ، شوره سر ، ریزش مو

– آموزش کراتین ویتامینه مو بهمراه صافی و احیا

– آموزش مباحث اختصاصی پرفکتال

- سرفصل مربیگری کوتاهی مو مردانه (Master) :

9.2/10

مناسب هنرجویانی که با سرفصل های دو دوره قبلی مسلط هستند.

– مرور میاحث آ»وزشی توکن و پرفکتال

– آموز اختصاصی کار با موزر و تیغ جهت ایجاد طراحی ویژه

– آموزش روش های بافت مو مردانه 

– آموزش پیاده سازی مدل کوتاهی تنها با نگاه به ژورنال

– آموزش سبک فانتوم متد 2020

– آموزش سبک مستر متد 2020

– آموزش مباحث اختصاصی مستر

پاسخگویی به سوالات متداول هنرجویان

- در پایان دوره آموزشی چه مدارکی اعطا میشود؟

پس از اتمام دوره آموزشی مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد (شرکت در آزمون مستلزم هزینه جداگانه و آزمون می باشد) ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره  از سازمان فنی کشوری پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا پس از قبولی در آزمون

- آیا در طول دوره لوازم در اختیار هنرجو قرار داده میشود؟

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز درکلاس قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

- آیا هنرجو باید شخصی بعنوان مدل همراه خود داشته باشد؟

مدل بر عهده هنرجو می باشد،لذا هنرجویانی که مدل ندارند و یا از شهرستان هستند میتوانند از کارشناسان مجموعه در این خصوص مشاوره بگیرند .

- آیا مدرک پایان دوره در سایر کشورها اعتبار دارد؟

مدارک بین المللی مستلزم ثبت نام در آزمون و پرداخت وجه آن می باشد و مدارک صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده .

- آیا برای صدور مدارک پایان دوره هزینه ای باید پرداخت شود؟

هنرجویان برای اخذ مدرک بین المللی و مدرک سازمان فنی حرفه ای کشوری میبایست هزینه آزمون و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

- آیا افراد مبتدی میتوانند در این کلاس ها شرکت کنند؟

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه مباحث آرایشگری ، مراقبتی و زیبایی نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

- آیا امکان برگزاری کلاس بصورت خصوصی وجود دارد؟

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

- گذراندن دوره های آموزشی چه مدت طول میکشد؟

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی  با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 ساعت تا 24 ساعت آموزش متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

- آیا هنرجویان سایر شهرها میتوانند در کلاس شرکت کنند؟

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

- آیا محل اقامت برای هنرجویان شهرستانی وجود دارد؟

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی  را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه اقامت میبایست در این خصوص پرداخت شود و با هنرجو می باشد .

- شاغل هستم ، آیا میتوانم عصر در کلاس شرکت کنم؟

دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

ادامه فرایند ثبت نام

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی کوتاهی مو مردانه اقدام نمایید.

دوره های آموزشی مرتبط

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی کوتاهی مو مردانه میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

پکیج های اموزش مرتبط

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی کوتاهی مو مردانه میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

اموزشگاه کوتاهی موی مردانه

اموزشگاه آرایشگری و مراقبت زیبایی عریس بعنوان یکی از آموزشگاه های کوتاهی موی مردانه در سطح بین الملل با برگزاری دوره های اموزش کوتاهی موی مردانه توانسته به یکی از شناخته شده ترین و حرفه ای ترین اموزشگاه های کوتاهی موی مردانه تبدیل شود ، در اموزشگاه عریس جدیدترین و تخصصی ترین متد در زمینه کوتاهی موی مردانه تدوین و به هنرجویان و علاقه مندان این حوزه ارائه میشود .  بدون شک اموزش کوتاهی موی مردانه در یکی از بهترین مراکز اموزشگاهی کشور و بین الملل مزایای بسیاری اعم از اعتباری و سطح علمی برای متقاضی خواهد داشت

بهترین اموزشگاه کوتاهی موی مردانه

به مدت 10 سال ممتد عنوان بهترین اموزشگاه کوتاهی موی مردانه متعلق است به مرکز آموزش عالی عریس ، این مجموعه توانسته با بکارگیری جدیدترین متد جهانی بعنوان بهترین اموزشگاه کوتاهی موی مردانه در سطح داخلی و بین المللی شناخته شود ،  همچنین بعنوان یکی از پیشتازان عرصه کوتاهی موی مردانه در دنیا میباشد .  این مجموعه با برگزاری بالاترین سطح اموزش در زمینه کوتاهی موی مردانه توانسته بعنوان یک مرجع بین المللی در دنیا شناخته و بعنوان بهترین اموزشگاه کوتاهی موی مردانه در این عرصه عمل کند .

آموزش حضوری کوتاهی موی مردانه

برگزاری دوره های اموزش اکادمیک و حضوری کوتاهی موی مردانه در مجموعه عریس  بصورت کاملا ترمیک و با حضور فیزیکی هنرجو در مرکز برگزار میشود ، دوره های اموزش حضوری و ترمیک کوتاهی موی مردانه بطور معمول بصورت 1 ماهه و یا 7 روزه فشرده برگزار میشود . این اموزش ها بر مبنای فراگیری کامل و جامع حرفه کوتاهی موی مردانه و بر مبنای سطح و نوع اموزش در نظر گرفته شده اند . لازم به ذکر است کلیه علاقه مندان به شرکت در دوره های اموزش کوتاهی موی مردانه میتوانند پس از انتخاب سطح و دوره مورد نظر نسبت به ثبت نام در کلاس اقدام نمایند .

آموزش آنلاین کوتاهی موی مردانه

دوره های اموزش انلاین کوتاهی موی مردانه برای اولین بار در کشور بصورت استاندارد و با سطح کیفی بسیار بالا برگزار میشوند ، اموزش انلاین کوتاهی موی مردانه بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود ، از طرفی هنرجویان از حضور در کلاس های اموزش انلاین کوتاهی موی مردانه بی نیاز خواهند بود و میتوانند از تمامی ویژگی های اموزش حضوری کوتاهی موی مردانه بدون افت کیفیت کلاس استفاده نمایند . 

اموزش انلاین کوتاهی موی مردانه هم اکنون در مجموعه عریس ارائه و قابل استفاده برای عموم علاقه مندان میباشد .

مدرک بین المللی کوتاهی موی مردانه

مدرک بین المللی کوتاهی موی مردانه در پایان دوره های اموزشی و پس از اخذ نمره قبولی در آزمون پایان دوره به هنرجو اعطا میشود ، مدرک بین المللی کوتاهی موی مردانه بعنوان یکی از مدارک سطح بالا و حرفه ای در داخل و خارج از کشور بشمار می اید ، از طرفی مدرک بین المللی کوتاهی موی مردانه با اعتبار جهانی و ریجیستری معتبر در حال حاضر تنها در آکادمی عریس اعطا میشود ، این موسسه بعنوان نماینده رسمی موسسه آموزش علوم حرفه ای اروپا و استرالیا تنها مرجه رسمی صدور و اعطای مدرک بین المللی در رشته کوتاهی موی مردانه در کشور میباشد.

گواهینامه بین المللی کوتاهی موی مردانه

گواهینامه بین المللی کوتاهی موی مردانه در پایان دوره های اموزشی و پس از اخذ نمره قبولی در آزمون پایان دوره به هنرجو اعطا میشود ، گواهینامه بین المللی کوتاهی موی مردانه بعنوان یکی از گواهینامه های سطح بالا و حرفه ای در داخل و خارج از کشور بشمار می اید ، از طرفی گواهینامه بین المللی کوتاهی موی مردانه با اعتبار جهانی و ریجیستری معتبر در حال حاضر تنها در آکادمی عریس اعطا میشود ، این موسسه بعنوان نماینده رسمی موسسه آموزش علوم حرفه ای اروپا و استرالیا تنها مرجه رسمی صدور و اعطای گواهینامه بین المللی در کوتاهی موی مردانه در کشور میباشد.

بهترین استاد و مدرس کوتاهی موی مردانه

بهترین استاد و مدرس کوتاهی موی مردانه را میتوان به فردی نسبت داد که در خرفه کوتاهی موی مردانه تسلط و تخصص کامل داشته ، مدرسان و اساتید برتر کوتاهی موی مردانه دارای سابقه و تجربه کاری حداقل 10 ساله در این حوزه بوده و بطور منظم سالانه تحت بروزرسانی آخرین متد و سبک های کوتاهی موی مردانه قرار میگیرند ، از طرفی بهترین مدرسان کوتاهی موی مردانه که دارای تمامی ویژگی های مذکور هستند هم اکنون بواسطه سرمایه گذاری های عریس در این مرکز مشغول به تدریس و آموزش هنرجویان هستند . اساتید کوتاهی موی مردانه در آکادمی عریس همگی دارای سطح یک مربیگری و دارای نشان مسترگلد از اروپا میباشند .

آموزش تخصصی کوتاهی موی مردانه

برگزاری دوره اموزش تخصصی کوتاهی موی مردانه در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش تخصصی کوتاهی موی مردانه این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش تخصصی کوتاهی موی مردانه با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش تخصصی کوتاهی موی مردانه بصورت کامل و جامع و از پایه بوده بطوریکه در انتخای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه کوتاهی موی مردانه نخواهد داشت .

اموزش پیشرفته کوتاهی موی مردانه

برگزاری دوره اموزش پیشرفته کوتاهی موی مردانه در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش پیشرفته کوتاهی موی مردانه این مرکز سالانه در 4 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش پیشرفته کوتاهی موی مردانه با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش پیشرفته کوتاهی موی مردانه بصورت کامل و در سطح پیشرفته بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در مباحث پیشرفته کوتاهی موی مردانه نخواهد داشت .

اموزش مستری کوتاهی موی مردانه

برگزاری دوره اموزش مستری کوتاهی موی مردانه در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش مستری کوتاهی موی مردانه این مرکز سالانه در 2 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش مستری کوتاهی موی مردانه با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش مستری کوتاهی موی مردانه بصورت کامل و در سطح مستری بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در مباحث مستری کوتاهی موی مردانه نخواهد داشت .

اموزش مربیگری کوتاهی موی مردانه

برگزاری دوره اموزش مربیگری کوتاهی موی مردانه در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش مربیگری کوتاهی موی مردانه این مرکز سالانه در 2 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش مربیگری کوتاهی موی مردانه با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش مربیگری کوتاهی موی مردانه بصورت کامل و در سطح مربیگری بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در مباحث مربیگری کوتاهی موی مردانه نخواهد داشت .

سرتیفیکیت جهانی کوتاهی موی مردانه

سرتیفیکیت بین المللی کوتاهی موی مردانه در پایان دوره های اموزشی و پس از اخذ نمره قبولی در آزمون پایان دوره به هنرجو اعطا میشود ، سرتیفیکیت بین المللی کوتاهی موی مردانه بعنوان یکی از سرتیفیکیت های سطح بالا و حرفه ای در داخل و خارج از کشور بشمار می اید ، از طرفی سرتیفیکیت بین المللی کوتاهی موی مردانه با اعتبار جهانی و ریجیستری معتبر در حال حاضر تنها در آکادمی عریس اعطا میشود ، این موسسه بعنوان نماینده رسمی موسسه آموزش علوم حرفه ای اروپا و استرالیا تنها مرجه رسمی صدور و اعطای سرتیفیکیت بین المللی در رشته کوتاهی موی مردانه در کشور میباشد.

اموزش صفر تا صد کوتاهی موی مردانه

برگزاری دوره اموزش صفر تا صد کوتاهی موی مردانه در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش صفر تا صد کوتاهی موی مردانه این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش صفر تا صد کوتاهی موی مردانه با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش صفر تا صد کوتاهی موی مردانه بصورت کامل و صفر تا صد بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث صفر تا صد کوتاهی موی مردانه نخواهد داشت .

اموزش پایه و مبتدی کوتاهی موی مردانه

برگزاری دوره اموزش از پایه و مبتدی کوتاهی موی مردانه در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش پایه و مبتدی کوتاهی موی مردانه این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش پایه و مبتدی کوتاهی موی مردانه با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش پایه و مبتدی کوتاهی موی مردانه بصورت کامل و از پایه و مبتدی بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث پایه و مبتدی کوتاهی موی مردانه نخواهد داشت .

اموزش حرفه ای کوتاهی موی مردانه

برگزاری دوره اموزش از حرفه ای کوتاهی موی مردانه در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش حرفه ای کوتاهی موی مردانه این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش حرفه ای کوتاهی موی مردانه با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش حرفه ای کوتاهی موی مردانه بصورت کامل و سطح حرفه ای بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث حرفه ای کوتاهی موی مردانه نخواهد داشت .

اموزش جامع و کامل کوتاهی موی مردانه

برگزاری دوره اموزش از جامع کوتاهی موی مردانه در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش جامع کوتاهی موی مردانه این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش جامع کوتاهی موی مردانه با توجه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش جامع کوتاهی موی مردانه بصورت کامل و جامع بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث جامع کوتاهی موی مردانه نخواهد داشت .

پاسخ به سوالات متداول مرتبط با آموزش کوتاهی مو مردانه

SAHAMIR UNIVERSITY

کلاس حضوری و آنلاین آموزش کوتاهی مو مردانه کالج عریس

ایا دوره آموزش کوتاهی مو مردانه برای افراد مبتدی مناسب است؟

بله ، دوره آموزش کوتاهی مو مردانه بگونه ای تدوین و گردآوری شده است که کلیه متقاضیان در هر سطحی میتوانند در این کلاس ها شرکت نمایند. این دوره برای افراد مبتدی بصورت صفر تا صد و از پایه آموزش داده خواهد شد.

مدت زمان و طول دوره آموزش کوتاهی مو مردانه چقدر است؟

طول دوره آموزش کوتاهی مو مردانه با توجه به سطح آموزشی کلاس ، بین 16 الی 24 ساعت میباشد . شما میتوانید بمنظور کسب اطلاعات دقیقتر در خصوص مدت زمان برگزاری کلاس با کارشناسان مرکز تماس بگیرید.

من ساکن شهرستان هستم ، چطور میتونم در دوره آموزش کوتاهی مو مردانه شرکت کنم؟

اگر محدودیت زمان دارید و یا ساکن سایر استان ها هستید میتوانید در دوره های آموزش فشرده و کوتاه مدت آموزش کوتاهی مو مردانه شرکت نمایید

آیا امکان پرداخت اقساطی شهریه دوره آموزش کوتاهی مو مردانه وجود دارد

متاسفانه در حال حاضر شرایطی جهت پرداخت اقساطی شهریه دوره آموزش کوتاهی مو مردانه وجود ندارد و دانشپذیر میبایست قبل آغاز کلاس نسبت به تسویه حساب دوره اقدام نماید.

آیا امکان برگزاری کلاس خصوصی آموزش کوتاهی مو مردانه وجود دارد؟

بله ، شما میتواند در دوره های خصوصی آموزش کوتاهی مو مردانه که با ظرفیت 1 تا 3 نفر برگزار میشوند شرکت نمایید .

ساعات برگزاری دوره آموزش کوتاهی مو مردانه به چه نحوی است؟

ساعات برگزاری دوره های آموزش کوتاهی مو مردانه در 3 تایم مختلف در روز تنظیم شده اند و شما میتوانید از بین ساعات نوبت صبح ، ظهر و شب یکی را به انتخاب خود تعیین نمایید.

در پایان دوره آموزش کوتاهی مو مردانه چه مدارکی به دانشپذیر اعطا میشود؟

در پایان دوره آموزش کوتاهی مو مردانه با شرکت در آزمون بین المللی و کسب نمره قابل قبول ، دانشپذیر میتواند گواهینامه بین المللی از کانادا و امریکا را از مرکز آموزش عالی عریس دریافت نماید

آیا برای اخذ گواهینامه و مدرک بین المللی باید هزینه جداگانه پرداخت شود؟

خیر ، شما با شرکت و ثبت نام در دوره آموزش کوتاهی مو مردانه میتوانید برای یک مرتبه بصورت رایگان در آزمون خارجی شرکت نمایید. توجه داشته باشید در صورت رد شدن در آزمون میبایست هزینه آنرا معادل 93 دلار پرداخت کنید تا مجاز به شرکت در آزمون برای بار دوم باشد.

چطور میتوان در دوره آموزش کوتاهی مو مردانه ثبت نام کرد؟

بمنظور ثبت نام در دوره آموزش کوتاهی مو مردانه میتوانید بصورت اینترنتی از طریق فرم ثبت نام در سایت اقدام کنید، کلیه فرایند ثبت نام از طریق وب سایت رسمی عریس امکانپذیر میباشد. 

آیا کلاس های آموزش کوتاهی مو مردانه بصورت بصورت آنلاین و غیر حضوری برگزار میشوند؟

بله ، شما میتوانید در دوره های آموزش کوتاهی مو مردانه بصورت آنلاین یا مجازی شرکت کنید ، توجه داشته باشید که دوره های آموزش غیر حضوری در بستر اینترنت و توسط نرم افزارهای کلاس مجازی همچون گوگل میت و ادبی کانکت برگزار میشوند.

آیا کلاس های آموزش کوتاهی مو مردانه بصورت بصورت حضوری برگزار میشوند؟

بله ، شما میتوانید در کلاس های حضوری آموزش کوتاهی مو مردانه که در محل آموزشگاه عریس برگزار میشوند شرکت نمایید.

ظرفیت کلاس های آموزش کوتاهی مو مردانه چند نفر است؟

ظرفیت کلاس های آموزش کوتاهی مو مردانه بصورت عمومی 15 نفره و خصوصی 3 نفره میباشد . همچنین شما میتوانید با هماهنگی واحد آموزش در کلاس های تکنفره و خصوصی شرکت نمایید.

شهریه ثبت نام در دوره آموزش کوتاهی مو مردانه چقدر است؟

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر در خصوص شهریه دوره آموزش کوتاهی مو مردانه میتوانید از طریق فرم ثبت نام نسبت به دریافت استعلام قیمت آنی اقدام نمایید.

شرایط شرکت در کلاسهای آموزش کوتاهی مو مردانه بصورت فشرده چگونه است؟

دوستانی که در سایر استان ها و شهرستان های کشور هستند و قصد شرکت در دوره آموزش کوتاهی مو مردانه را دارند میتوانند بصورت فشرده ظرف مدت کمتر از 10 روز دوره آموزشی خود را در مرکز آموزشگاه در تهران سپری نمایند

دوره آموزش کوتاهی مو مردانه تا چه حد عملگرا و کاربردی است؟

دوره آموزش کوتاهی مو مردانه حاصل بیش از 15 سال تجربه کادر مدیریتی و آموزشی مرکز آموزش عالی عریس بوده و بگونه ای تدوین و گردآوری شده است که دانشپذیران پس از اتمام دوره بصورت 100% عملی و کاربردی میتوانند از آنچه آموخته اند در بازار کار آرایشگری و مراقبت زیبایی استفاده نمایند.

مدرس و استاد دوره آموزش کوتاهی مو مردانه چه شخصی است؟

تمامی مدرسان و اساتید دوره آموزش کوتاهی مو مردانه در مجموعه عریس بصرت اختصاصی در این مرکز فعال بوده و همگی دارای حداقل 15 سال تجربه و سابقه فعالیت حرفه ای در این حوزه میباشند.

سوالات متداول

در این بخش رایج ترین سوالات کاربران در زمینه آموزش کوتاهی مو مردانه پاسخ داده شده است

کارشناسان ما بصورت تلفنی در ساعات 8 صبح لغایت 9 شب پاسخگو هستند.

چطور میتوان در دوره آموزش کوتاهی مو مردانه ثبت نام نمود؟

بمنظور ثبت نام در این دوره آموزش کوتاهی مو مردانه میتوانید بصورت آنلاین و از طریق فرم ثبت نام در سایت اقدام کنید، کلیه فرایند ثبت نام بصورت آنلاین امکانپذیر میباشد. 

آیا کلاس آموزش کوتاهی مو مردانه بصورت آنلاین هم برگزار میشود؟

بله ، شما میتوانید در دوره های اموزش آموزش کوتاهی مو مردانه بصورت انلاین در آموزشگاه عریس شرکت نمایید و همچنین میتوانید ثبت نام خود را از طریق فرم ثبت نام در سایت نهابی کنید.

شهریه ثبت نام در دوره آموزش کوتاهی مو مردانه چقدر است؟

شهریه دوره آموزش کوتاهی مو مردانه با توجه به لاین آموزشی ، سطح آموزش ، نوع کلاس عمومی یا خصوصی متغییر بوده . شما میتوانید به منظور کسب اطلاعات دقیق در خصوص شهریه ثبت نام از طریق فرم ثبت نام اقدام نمایید.

آیا پس از گذراندن دوره آموزش کوتاهی مو مردانه میتوان وارد بازار کار شد؟

بله ، کلاس های آموزش کوتاهی مو مردانه در اکادمی عریس کاملا عملی و کاربری محور بوده و هنرجو پس از طی کردن کلاس میتواند وارد بازار کار شود.

در انتهای دوره آموزش کوتاهی مو مردانه چه مدرکی به هنرجو اعطا میشود؟

در پایان دوره آموزش کوتاهی مو مردانه هنر جو میتواند نسبت به اخذ گواهینامه از سازمان فنی و حرفه ای کشور و یا اخذ گواهینامه بین المللی اروپا اقدام نماید .
17000+
رویداد آموزشی و علمـــــــــــــــــــی
بیش از 200 هزار هنرجــــــــــــو و دانشپذیر

رویدادهای ویژه آموزش کوتاهی مو مردانه در مرکز آموزش عالی عریس به صورت دوره های آکادمیک آموزش کوتاهی مو مردانه ، سمینارهای آرایشگری داخلی و خارجی ، ورکشاپ های آرایشگری حرفه ای آموزش کوتاهی مو مردانه و پکیج های آموزش آفلاین بوده که متقاضیان میتوانند با توجه به نیاز و شرایط خود نسبت به ثبت نام در این رویدادها اقدام نمایند.