دوره آموزش جامع گریم سینمایی

گریم سینمایی از جمله رشته های تخصصی و جذاب در بخش هنر محسوب میشود که در سراسر جهان مورد توجه بخش سینما و تئاتر قرار گرفته است بطوری که سالانه بودجه های کلان و عظیمی در این زمینه صرف میشود دوره آموزش گریم سینمایی توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره گریم سینمایی این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته اموزش گریم سینمایی با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره اموزشی گریم سینمایی را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است. همچنین هنرجویان میتوانند بمنظور رزرو و ثبت نام در دوره اموزشی گریم سینمایی از طریق همین سامانه اقدام نمایند.

چرا آکادمی عریس؟

مشخصات مدرس و اساتید

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته گریم سینمایی حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

مشخصات عمومی دوره

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیگریم سینماییجامع
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات12 الی 18 جلسهسه جلسه در روز
مدت زمان هر جلسه90 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیااعتبار در 34 کشور
مدرک داخلیسازمان فنیمدرک داخلی
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های آموزشی

سرفصل های  آموزشی دوره گریم سینمایی مشتمل بر 40 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع گریم سینمایی (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه گریم سینمایی ندارند.

– معرفی و آشنایی با لوازم و ابزار کار

– شناخت آناتومی و اجزای چهره 

– اصول متعادل سازی و نا متعادل سازی در چهره 

– آموزش نحوه متقارن سازی و قرینه سازی چهره

– آموزش اصول استاندارد گریم دو بعدی 

– آموزش نحوه ایجاد زخم ، بریدگی و جای گلوله

– آموزش نحوه ایجاد سوختگی و تاول

– آموزش ایجاد حالات پیری و جوانی در چهره

– آموزش گریم ترسناک ، غمگین ، حالات خنده و گریه ، حالت تعجب 

– آموزش نحوه گریم افراد معتاد ، بیمار و مرده

– آموزش ایجاد ریش و سیبیل در چهره

– آموزش نحوه چاق و لاغر نمودن چهره

– آموزش نحوه ایجاد کبودی دور چشم و سایر قسمت های چهره

– آموزش ایجاد کاراکتر در چهره

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

- سرفصل دوره تکمیلی گریم سینمایی (Perfectal) :

7.5/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه گریم سینمایی هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن

– آموزش اصول و استاندارد گریم سه بعدی

– آموزش اصول نامتقارن سازی چهره با توجه به نقش بازیگر

– آموزش اصول قالب گیری با انواع پروتزها

– آموزش ایجاد تغییرات اساسی پرفکتال

– آموزش ایجاد افکت و جلوه های ویژه در چهره افراد

– آموزش نحوه ایجاد بخیه ، شکستگی بینی ، چین و چروک ، تغیر زاویه چشم ، جابجایی اجزای چهره 

– آموزش نحوه تغییر نژاد و جنسیت افراد در چهره

– آموزش ایجاد جلوه های ویژه در موی افراد

– ایجاد افکت های مثبت و منفی در چهره

– آموزش مباحث اختصاصی پرفکتال

- سرفصل دوره مربیگری گریم سینمایی (Master) :

9/10

مناسب هنرجویانی که با سرفصل های دو دوره قبلی مسلط هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن و پرفکتال

– آپدیت و بروزرسانی جدید ترین محصولات در صنعت گریم سینمایی

– آپدیت و بروزرسانی جدید ترین متد طراحی ظاهر چهره 

– آپدیت و بروزرسانی جدیدترین سبک های اجرایی در گریم سینمایی

– آموزش مباحث اختصاصی مستر

سوالات متداول

پس از اتمام دوره آموزشی گریم سینمایی بانوان مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره گریم سینمایی از سازمان فنی کشوری

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت که در این دوره آموزشی شامل کلیه ابزار و لوازم مورد نیاز گریم سینمایی میباشد .

مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد.

هنرجویان تنها برای اخذ مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور میبایست هزینه آزمون و ترجمه و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه گریم سینمایی نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی گریم سینمایی در مرکز عریس با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 جلسه تا 20 جلسه متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی گریم سینمایی را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه جزعی ( حدود 100-150 هزار تومان در روز ) میبایست در این خصوص پرداخت شود .

دوره های آرایشگری گریم سینمایی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

گریم سینمایی از جمله رشته  های آرایشگری پر هیجان بوده که امروزه دارای جایگاه رسمی و بازار کاری بلقوه در بخش های سینما و تئاتر در سراسر جهان است .

هم اکنون ثبت نام کنید

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی گریم سینمایی اقدام نمایید.

محصولات آموزشی مرتبط

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی گریم سینمایی میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

110 پاسخ

 1. سلام برای شرکت در دوره های آموزشی گریم سینمایی آیا می توان در زمان های متغیر دیگری نیز شرکت کرد من دانشجو هستم و امکان حضور در زمان های معینی را ندارم

 2. سلام عزیزم بله این شرایط برای افرادی که به دلیل مشغله های خود امکان حضور در جلسات مشخص شده را ندارند. با هماهنگی های بیشتر در زمان ها و جلسات دیگر شرکت کنند.

 3. سلام خسته نباشید. آیا با شرکت در این دوره آموزشی می توانم به عنوان یک گریمور سینمایی شغل پیدا کنم؟

 4. سلام عزیزم در این دوره آموزشی تمام نکات مربوط به گریم تخصصی سینمایی ارائه می شود شما می توانید با یادگیری سرفصل های ارائه شده و دریافت مدرک تخصصی اقدام به فعالیت به عنوان شغل خود نمایید.

 5. سلام عزیزم. افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه گریم سینمایی نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

 6. سلام برای شرکت در هر سه سطح ین دوره هزینه چقدر میشود آیا شرکت در هر سه سطح شامل تخفیف هم میشه؟

 7. سلام عزیزم. برای اطلاع از هزینه دوره تخصصی گریم سینمایی و اطلاع از تخفیفات این دوره با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 8. سلام عزیزم. کسی که مدرک گریم سینمایی را دریافت نماید. می تواند در شرکت های تولید فیلم، تلویزیون، شرکت های تئاتری، برگزارگنندگان کنسرت، سالن های چهره پردازی و نمایشگاه های مد و … استخدام شود.

 9. سلام عزیزم برای اطلاع از جزئیات برگزاری دوره تخصصی گریم سینمایی با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 10. سلام من میخوام در این دوره شرکت کنم چه پیش نیازی باید داشته باشم و اینکه آیا مدرک ارائه شده را در سایر کشور ها میتونم به کار ببرم مثلا در کشور آلمان و برای در یافت مدرک چیکار باید کنم؟

 11. سلام عزیزم. برای شرکت در دوره های عریس به پیش نیاز خاصی نیاز نیست و شما با توجه به سطح مهارت خود می توانید در هر یک از دوره های تخصصی توکن، تکمیلی و یا مربیگری شرکت نمایید. بله مدرک بین المللی مورد تایید 34 کشور توسط آکادمی عالی عریس ارائه می شود که آلمان یکی این کشور ها می باشد. برای دریافت مدرک نیز بعد از اتمام دوره مدرک تخصصی بین المللی ارائه می شود و برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای می بایست در امتحان آن شرکت نمایید.

 12. سلام من شاغل هستم ولی دوست دارم این حوزه را یاد بگیرم با توجه به زمانبندی کاریم چجوری میتونم در کلاس ها شرکت کنم

 13. سلام عزیزم دوره های آرایشگری گریم سینمایی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 14. سلام آیا امکان آموزش برخی سرفصل های تکمیلی در سطح تخصصی وجود دارد با پرداخت هزینه بیشتر چون من همه سر فصل ها رو نمیخام؟

 15. سلام عزیزم. این قضیه جز موارد خاص می باشد و به اساتید و تصمیم آموزشگاه بستگی دارد بنابرای برای اطلاع از جزئیات بیشتر با شماره آموزشگاه 02128421106 تماس بگیرید

 16. سلام عزیزم. در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت که در این دوره آموزشی شامل کلیه ابزار و لوازم مورد نیاز گریم سینمایی میباشد . و برای تمرین می بایست ابزار و مدل با خود به همراه داشته باشید

 17. سلام آیا برای حضور در آموزشگاه باید با خودمون مدارک یا ابزاری به همراه بیاریم؟

 18. سلام عزیزم خیر جهت حضور در آموزشگاه کارت ورود به آموزشگاه ظرف مدت دو روز کاری برای هنرجو ارسال میگردد. و ابزار و لوازم نیز از سوی آموزشگاه ارائه می شود.

 19. سلام اگه توی دوره آموزشی یاد نگرفتیم باز هم میتونیم از مدرس کمک بگیریم بعد ازتمام شدن دوره؟

 20. سلام عزیزم. بله آموزشگاه عالی عریس به مدت 2 ماه پشتیبانی و مشاوره آموزشی دارد و 1 ماه پشتیبانی و مشاوره در امور اجرایی بازار کار نیز برای تمام هنرجویان ارائه می دهد

 21. سلام عزیزم. دوره تخصصی گریم سینمایی در سطوح مختلف از مبتدی تا مربیگری برگزار میشود. شما باشرکت در هر دوره با توجه به مهارت خود می توانید با تلاش خود به یک شغل خوب در این حوزه دست پیدا کنید.

 22. سلام عزیزم هزینه سطوح مختلف دوره تخصصی گریم سینمایی در بخش ثبت نام درج شده است که شما با مراجعه به این قسمت می توانیداز قیمت ها و تفاوت آن ها و جزئیات بیشتر آگاه شوید.

 23. سلام. آیا گریم تغییر جنسیت و کلا قیافه آدم ها هم آموزش میدید و تئاتر کار می کنم این موضوع خیلی برام مهمه لطفا جوابم میدید؟

 24. سلام عزیزم. بله آموزش نحوه تغییر نژاد و جنسیت افراد در چهره جز سرفصل های آموزشی می باشد.

 25. سلام عزیزم بله با یادگیری تمام تکنیک ها و مهارت های ارائه شده و دریافت مدریک بین المللی از سوی آموزشگاه عریس می توانید در خارج از کشور نیز فعالیت داشته باشید.

 26. سلام وقت بخیر آیا امکان حضور آقایان هم وجود داره و شرایط شرکت تو کلاس ها چجوریه؟

 27. سلام عزیزم بله امکان حضور آقایان نیز وجود دارد برای شرکت در کلاس ها و اطلاع از جزئیات به قسمت ثبت نام مراجعه کنید و یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 28. سلام عزیزم. بله بعد از اتمام دوره می توانید با شرکت در امتحان سازمان فنی و حرفه ای . با قبولی در آن مدرک فنی و حرفه ای اخذ نمایید.

 29. سلام حوزه کاری گریم سینمایی چطور است آیا میتونیم با یادگیریش به در آمد خوبی برسیم؟

 30. سلام عزیزم. گریم سینمایی از جمله رشته های آرایشگری پر هیجان بوده که امروزه دارای جایگاه رسمی و بازار کاری بلقوه در بخش های سینما و تئاتر در سراسر جهان است

 31. سلام عزیزم کلاس ها12 الی18 جلسه میباشد و به صورت خصوصی و عمومی برگزار میشود که هم میتونید فشرده 6روزه انتخاب کنید هم طی 24 روز

 32. سلام شرایط اموزشی برای افرادی که از شهرستان برای اموزش میخواهند بیاید به چه صورت ؟

 33. سلام هنرجو ها میتونن در دوره خصوصی یا عمومی شرکت کنند و میتونی دوره فشرده 6 روزه انتخاب کنند هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه جزعی ( حدود 100-150 هزار تومان در روز ) میبایست در این خصوص پرداخت شود .

 34. سلام وقتتون بخیر من الان بخوام دوره ی تخصصی بگذرونم چیکار باید بکنم و چطور میتونم ثبت نام کنم لوازم از خودمه یا از شما ؟

 35. سلام عزیزم در قسمت بالا همین صفحه میتونیر فرایهند ثبت نام ادامه دهید یا میتونید با شماره تماس 02128421106 تماس بگیرید ثبت نام کنید بابت لوازم همدر طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

 36. سلام
  بخاطر اوضاع کرونا از حضور در کلاس شلوغ میترسم. خواستم بپرسم اگه بخوام کلاس خصوصی بگیرم هزینش چقدر میشه چند روزه هست؟

 37. سلام عزیزم کلاس های خصوصی دوره گریم سینمایی به صورت فشرده در 6 روز تدریس می شود. هزینه کلاس در قسمت ثبت نام درج شده است برای اطلاع از جزئیات بیشتر می توانید با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 38. سلام
  وقتتون بخیر
  جناب من بعد از گذروندن دوره تکمیلی و پیشرفته میتونم یعنی وارد بازار کار سینمایی بشم؟

 39. سلام وقت شماهم بخیر در این دوره آموزشی تمام نکات مربوط به گریم تخصصی سینمایی ارائه می شود شما می توانید با یادگیری سرفصل های ارائه شده و دریافت مدرک تخصصی اقدام به فعالیت به عنوان شغل خود نمایید.

 40. سلام وقتتون بخیر الان این هزینه کلاس دوره ی تخصصی گریم سینمایی که تو سایت زدین شامل مدرک هم میشه یا برای مدرک باید هزینه جدا هم پرداخت کنیم ؟و اینکه چه مدرک هایی میدهید؟

 41. سلام عزیزم.پس از اتمام دوره آموزشی گریم سینمایی بانوان مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد ، این مدارک شامل :

  _ مدرک پایان دوره گریم سینمایی از سازمان فنی کشوری

  _ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا

  _ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا

 42. سلام دوره های پیشرفته گریم سینمایی یا ورکشاپ گریم سینمایی هم برگزار میشود؟

 43. سلام عزیزم
  بله در اکادمی عریس هم دوره های پیشرفته و هم ورکشاپ های گریم سینمایی برگزار میشود لطفا به قسمت ورکشاپ های سایت سر بزنید یا با شماره تماس 02128421106 تماس بگیرید

 44. سلام
  عرض ادب شما صفر تا صد هم اموزش میدید یا نه مدرک هاتون بین المللی یعنی من اگر برم یه کشور دیگه برای زندگی میتونم با این مدرک اونجا کار کنم؟

 45. سلام عزیزم. بله تمامی آموزش ها به صورت جامع از صفر تا صد ارائه می شوند. مدارک آکادمی عالی عریس بین المللی است و قابل استفاده در 34 کشور می باشد. برای اطلاع اقامت از طریق مدرک بین المللی می توانید مقاله مهاجرت از طریق مدرک آرایشگری را مطالعه نمایید.

 46. سلام وقتتون بخیر
  با گذراندن این دوره تخصصی و تکمیلی ،مربیگری کجا میتونیم کار کنیم؟

 47. سلام عزیزم. کسی که مدرک گریم سینمایی را دریافت نماید. می تواند در شرکت های تولید فیلم، تلویزیون، شرکت های تئاتری، برگزارگنندگان کنسرت، سالن های چهره پردازی و نمایشگاه های مد و … استخدام شود.

 48. سلام وقت بخیر. من میخاستم برای جشن تولد دخترمو گریم کنم ساده ترین گریم ها با چ ابزارهایی انجام میشه؟

 49. سلام عزیزم این دوره گریم سینمایی است برای گریم چهره دختر گلتون می توانید در دوره گریم کودک شرکت کنید و تکنیک های گریم به صورت تخصصی را یاد بگیرید.

 50. سلام خسته نباشید من امدم دوره تخصصی دیدم تو اموزشگاه خوبتون ولی متاسفانه یه مدت کار نکردم از یادم رفت پکیج اموزشی یا دوره اصلاحی ندارید ؟

 51. سلام عزیزم
  وارد صفحه اصلی سایت شوید تمامی ورکشاپ ها و پکیج های اموزشی در صفحه اصلی وجود دارد یا میتوانید با شماره تماس 02128421106 تماس بگیرید

 52. سلام خسته نباشید ایا مدرکی ک در این زمینه گرفته میشه در داخل ممکنه باهاش خارج از کشور کار راه اندازی کنم؟

 53. سلام عزیزم مدارک اعطا شده توسط آکادمی عریس بین المللی است یعنی با این مدرک می توانید در 34 کشور کار کنید. برای راه ندازی با توجه به شرایط و قوانین کشور ها امکان آن وجود دارد.

 54. سلام عزیزم گریم سینمایی لوازم و ابزار خاص خود را دارد و طبیعتا برای موارد مختلف مواد مخصوص به آن نیاز خواهد بود برای مشاوره تخصصی و اطلاعات بیشتر با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 55. سلام عزیزم بله شما با دریافت مدرک بین المللی معتبر و مدرک فنی حرفه ای می توانید در حوطه گریم سینمایی اشتغال پیدا کنید.

 56. سلام خسته نباشید ایا قبل از اموزش نمونه کار برای اطمینان مشتری دارین تا بتونه از سوابق کارتون مطلع بشع؟

 57. سلام خسته نباشید ایا کلاساتون فقط عملی هست یا بصورت تئوری هم اموزش میدین؟

 58. سلام عزیزم کلیه دوره های آموزشی گریم سینمایی برپایه آموزش عملی و تئوری است.

 59. سلام عزیزم بله شما برای دیدن نمونه کار و سوابق درخشان اساتید می توانید به صورت حضوری به آموزشگاه مراجعه کنید یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 60. سلام وقتتون بخیر من مبتدی هستم میخواستم بدونم چه وسایلی باید تهیه کنم و اینکه کلاس ها از چه زمانی برگزار میشود؟

 61. سلام عزیزم
  در دوره تخصصی جلسات اول درباره لوازم و وسایل مورد نیاز اموزش داده میشود برای شروع کلاس نیازی به تهیه لوازم نیست تا با لوازم و وسایل اشنایی پیدا کنید و کلاس های اکادمی عریس 15 هر ماه برگزار میشود جهت ارتباط با ما میتوانید با شماره تماس 02128421106 تماس حاصل فرمایید

 62. سلام وقتتون بخیر شما مدرک از فنی حرفه ای میدید و اینکه کلاس هاتون چند جلسه است برای اقایون هم کلاس دارین ؟

 63. سلام عزیزم
  اکادمی عریس یک مدرک اکادمی و یک مدرک بین المللی اعطا میکند برای مدرک فنی حرفه ای پایان دوره برای ازمون های فنی حرفه ای معرفی میشود و ماذاد هزینه کمی فقط برای مدرک پرداخت میکنید کلاس ها معمولا از 8 الی 9 جلسه برگزار میشود اقایون هم میتوانند در کلاس ها و دوره های گریم سینمایی شرکت کنند

 64. سلام عزیزم
  بله با توجه به شرایط از جمله کرونا و …….اکادمی عریس برای تمامی هنرجو ها اموزش انلاین هم برگزار میکند جهت اطلاع از ورکشاپ ها به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید یا با شماره تماس02128421106 تماس حاصل فرمایید

 65. سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم دوره مربیگری گریم سینمایی از تاریخی شروع میشود و من حضورا میتونم برای ثبت نام بیام ادرس کجاست؟

 66. سلام عزیزم
  دوره مربیگری گریم سینمایی از 15 هر ماه برگزار میشود و هم از طریق سایت هم از طریق شمارع تماس02128421106 تماس بگیرید و هم حضورا میتوانید تشریف بیارید ادرس :تهران، جردن، بعد از پل میرداماد قبادیان غربی پلاک 11 واحد 14 طبقه سوم

 67. سلام وقتتون بخیر گریم سینمایتون مدرک از فرهنگ و ارشار یا از طرف اکادمی خودتون به چه صورت مدرک هاتون؟

 68. سلام عزیزم
  برای دوره های گریم سینمایی اکادمی عریس یک مدرک اکادمی و یک مدرک بین المللی اعطا میکند که این مدرک در 34 کشور هم اعتبار دارد.

 69. سلام وقتتون بخیر کلاس هاتون از چه تاریخی شروع میشه و اینکه بخاطر کرونا هنوز برگزار میشه ؟

 70. سلام عزیزم
  مجموعه اکادمی عریس با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و اموزش در سالن بزرگ کلاس های خود را در تاریخ 15 هر ماه برگزار میکند

 71. سلام عزیزم
  اکادمی عریس پایان هر دوره یک مدرک اکادمی و یک مدرک بین المللی اعطا میکند که این مدرک در 34 کشور اعتبار دارد .

 72. سلام من نیاز به یه اموزش کامل دار و اینکه شما اموزش کامل هم دارید که به صورت صفر تا صد باشه ؟

 73. سلام عزیزم
  ما کلاس های اموزشیمون از 3 دوره تخصصی دوره تکمیلی و دوره مربیگری میباشد که با گذروندن هر سه دوره میتونید یه اموزش کامل و صفر تا صد داشته باشید

 74. سلام وقتتون بخیر اموزش تخصصصی برای دوره های گریم سینمایی هم دارید ؟

 75. سلام عزیزم
  کلاس های اکادمی عریس شامل سه دوره تخصصی ،دوره تکمیلی و دوره مربیگری میباشد که شما میتوانید فقط در دوره تخصصی شرکت کنید

 76. سلام وقت بخیر من میخواستم بدونم توی دوره های صفر تا صد اموزش زخم های برجسته و شکستگی استخوان دارید ؟ چطور میتونم از کلاس های صفر تا صد اطلاع داشته باشم؟

 77. سلام عزیزم
  کلاس های اکادمی عریس به صورت سه دوره تخصصی و دوره تکمیلی و دوره مربیگری برگزار میشود که با گذراندن هر سه دوره شما میتوانید یک دوره کامل و صفر تا صد را گذرانده باشید و با توجه به سر فصل های دوره ها بله تمامی اموزش های زخم و برجستگی را دارد .

 78. سلام کلاس های اموزشیتون از چه تاریخی شروع میشه و دوره تکمیلیتون هنوز هم به صورت حضوری برگزار میشود بخاطر کرونا ؟

 79. سلام عزیزم
  تمامی دوره های تخصصی و تکمیلی و دوره مربیگری اکادمی عریس در تاریخ 15 هر ماه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار میشود .

 80. سلام وقتتون بخیر دوره های تخصصی گذروندم الان باید تو کدوم دوره هاتون شرکت کنم به چه صورت است ؟

 81. سلام عزیزم
  دوره های اموزشی گریم سینمایی دراکادمی عریس به سه دوره تخصصی برای افراد مبتدی ، دوره تکمیلی برای افرادی که مباحث دوره تخصصی اموزش دیده اند ، و دوره مربیگری که دوره پیشرفته میباشد برگزار میشود

 82. شما وقت بخیر من میخوام دوره گریم سینمایی ثبت نام کنم ولی میخوام بدونم شما در مشهد هم کلاس برگزار میکنید ؟

 83. سلام عزیزم
  دوره های اکادمی عریس هم به صورت داخلی و هم خارجی برگزار میشود دوره های داخلی در تهران و کیش و دوره های خارجی در ترکیه و دبی …..برگزار میشود.

 84. سلام وقتتون بخیر من شنیدم کلاس هاتون فقط بعد اظهر برگزار میشود من شاغل فقط صبح هستم کلاس هم دارید ؟

 85. سلام عزیزم
  دوره های آرایشگری گریم سینمایی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 86. سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم شما زخم و خون شکستگی در بدن هم اموزش میدهید یه موارد اموزشی دارید ؟

 87. سلام وقتتون بخیر من میخواستم در کلاس های حضوریتون شرکت کنم الان بخاطر کرونا کلاس هاتون برگزار میشه تاریخ برگزاری کلاس هاتون کی هستش ؟

 88. سلام وقت بخیر برای دوره تخصصی گریم سینمایی هم ازمون برگزار میکنید بعد مدرک میدین ؟

 89. سلام عزیزم شما دوره هاتون خارجی فقط برگزار میشه محل برگزاری دوره هاتون کجاست ؟

 90. سلام وقتتون بخیر شما کلاس هاتون میتونیم به صورت انلایین هم برگزار میشه چون شرایط کلاس حضوری ندارم؟

 91. سلام عزیزم
  اکادمی عریس تمامی موارد اموزشی لاین هارو با توجه به بالای صفحه و سر فصل های اموزشی اموزش میدهد فقط کافیست دوره مد نظر خود را انتخاب کنید

 92. سلام عزیزم
  کلاس های اموزشی اکادمی عریس با رعایت کامل تمامی پروتکل های بهداشتی در سالن بزرگ تمامی لاین های اموزشی را 15 عهر ماه برگزار میکند

 93. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای تمامی دوره های اموزشی خود و تمامی لاین های اموزشی پایان هر دوره ازمون عملی و تئوری در اکادمی برگزار میکند و بعد مدرک دریافت میکنید

 94. سلام عزیزم
  اکادمی عریس علاوه بر کلاس های حضوری کلاس های انلاین و مجازی و پکیج ها اموزشی و ورکشاپ و … برگزار میکند و شما با مراجعه به صفحه الی هرکدام میتوانید در اون دوره شرکت کنید

 95. سلام عزیزم
  کلاس های اکادمی عریس هم داخلی و هم خارجی برگزار میشود داخلی در تهران و کیش و خارجی در ترکیه و دبی…… برگزار میشود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code