دوره آموزش جامع گریم کودک

گریم کودک بعنوان یکی از خاص ترین رشته های آرایشگری در دنیا محسوب میشود که ضمن حساسیت فوق العاده ای که در این رشته وجود دارد آرتیست میکوشد با استفاده از مواد مخصوص گریم در چهره کودک طراحی ، شخصیت نهایی و هارمونی ایجاد نماید .
دوره آموزش گریم کودک توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اموزشی گریم کودک این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته اموزش گریم کودک با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره اموزشی گریم کودک را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است. همچنین کلیه هنرجویان بمنظور ثبت نام و رزرو کلاس میتوانند از طریق این سامانه اقدام نمایند.

چرا آکادمی عریس؟

مشخصات مدرس و اساتید

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته گریم کودک حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

مشخصات عمومی دوره

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیگریم کودکجامع
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات12 الی 18 جلسهسه جلسه در روز
مدت زمان هر جلسه90 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیااعتبار در 34 کشور
مدرک داخلیسازمان فنیمدرک داخلی
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های آموزشی

سرفصل های  آموزشی دوره گریم کودک مشتمل بر 17 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع گریم کودک (Tokan) :

7.5/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه گریم کودک ندارند.

– معرفی و آشنایی با لوازم و ابزار کار

– آموزش نحوه آماده سازی و زیرسازی پوست کودک

– آموزش شخصیت سازی کارتونی

– آموزش نحوه طراحی اولیه روی چهره

– آموزش نحوه استفاده از نگین ، پر ، ابزار و لوازم طراحی در چهره

– آموزش نحوه استفاده از اکریل و رنگ بر روی چهره کودک

– آموزش انواع طراحی و گریم کودک

– آموزش ایجاد چهره با نقاط منفی و مثبت

– آموزش نحوه ایجاد افکت های خنده ، گریه ، ترس 

– آموزش ایجاد افکت سه بعدی در چهره کودک

– آموزش گریم تلفیقی کودک / کارتونی و سینمایی

– آموزش نحوه استاندارد پاکسازی گریم از روی چهره کودک

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

- سرفصل دوره تکمیلی گریم کودک (Perfectal) :

9.2/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه گریم کودک هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن و پرفکتال

– آموزش ایجاد جلوه های ویژه کارتونی بر روی چهره

– آپدیت جدید ترین متد طراحی چهره کودک

– آموزش جدیدترین سبک های اجرایی جهان در رشته گریم کودک

– آموزش مباحث اختصاصی مستر

سوالات متداول

پس از اتمام دوره آموزشی گریم کودک بانوان مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت که در این دوره آموزشی شامل کلیه ابزار و لوازم مورد نیاز گریم کودک میباشد . لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد.

هنرجویان تنها برای اخذ مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور میبایست هزینه آزمون و ترجمه و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه گریم کودک نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی گریم کودک در مرکز عریس با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 جلسه تا 20 جلسه متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی گریم کودک را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه جزعی ( حدود 100-150 هزار تومان در روز ) میبایست در این خصوص پرداخت شود .

دوره های آرایشگری گریم کودک هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

گریم کودک با توجه به بازار کاری مخصوص به خود از جایگاه نسبتا خوبی از نظر کسب درآمد برخوردار است

هم اکنون ثبت نام کنید

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی گریم کودک اقدام نمایید.

محصولات آموزشی مرتبط

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی گریم کودک میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

113 پاسخ

 1. سلام م به این حوزه علاقه دارم ولی نمی دانم بازار کاری دارد یا نه؟ و آیا افکت سه بعدی در چهره کودک نیز آموزش داده می شود.؟

 2. سلام عزیزم این رشته هنری در حوزه کاری خود در صورتی که حرفه ای باشید از بازار کار خوبی برخوردار است. افکت سه بعدی در چهره کودک یکی از سرفصل های دوره آموزشی گریم کودک است که شما در بالای صفحه می توانید تمام سر فصل های آموزشی را مشاهده کنید.

 3. سلام خسته نباشید. من مبتدی هستم و هیچ پیش زمینه ای از این کار ندارم ولی دوست دارم یاد بگیرم کدوم دوره برام مناسب است؟

 4. سلام عزیزم. افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه گریم کودک نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموزش داده میشود

 5. سلام آیا دوره آموزش توکن و تکمیلی هر دویکی هستند و پشت سر هم برگزار میشوند؟

 6. سلام عزیزم. خیر این دور سطح مجزا می باشند. دوره توکن برای افراد مبتدی برگزار میشود که هیچ پیش زمینه ای از گریم کودک ندارند و مطالب پایه آموزش داده می شود. سطح تکمیلی نیز که سر فصل های آن در بالای صفحه آورده شده است بعد از شرکت در دوره توکن می توانید در آن شرکت نمایید. و زمان برگزاری این دو سطح هم پوشانی بر هم ندارد.

 7. سلام آیا آقایان هم میتوانند در این دوره شرکت کنند. شرایط و هزینه های این دوره چجوری است؟

 8. سلام عزیزم. بله آقایان هم می توانند د دوره تخصصی گریم کودک شرکت کنند. برای اطلاع از جزئیات و هزینه شرکت در کلاس های آموزشی به قسمت ثبت نام در این صفحه مراجعه کنید و یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 9. سلام آیا امکان برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی هم وجود دارد؟ . شرایط شرکت در آن چی هست

 10. سلام عزیزم. هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند. برای اطلاع از جزئیات برگزاری با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 11. سلام عزیزم. گریم کودک با توجه به بازار کاری مخصوص به خود از جایگاه نسبتا خوبی از نظر کسب درآمد برخوردار است. و شما با مهارت و تکنیک حرفه ای می توانید به جایگاه مناسبی دست پیدا کنید.

 12. سلام من می خوام این رشته را به صورت حرفه ای یاد بگیرم و تمام مدارکی که لازمه داشته باشم و به بهترین گریمور در ایران تبدیل بشم پیشنهاد شما برای اینکار چیه آیا شرکت در دوره های آموزشی کافی هست؟

 13. سلام عزیزم. برای موفقیت در این رشته باید مباحث تخصصی آن را از پایه فرا بگیرید. شما می توانید با شرکت در دوره آموزشی گریم کودک که دارای سه سطح تخصصی، تکمیلی و مربیگری می باشد تمام تکنیک ها و متد های لازم در این حوزه را فرابگیرید و مدارک تخصصی دریافت کنید. برای موفقیت در این کار شرکت در دوره های آموزشی آکاردمی عریس کافی می باشد اما لازمه آن تمرین و تلاش بعد از آن است.

 14. سلام شرکت در کلاس های گریم کودک آیا محدودیت سنی داره من 17 سالمه میتونم توی این دوره شرکت کنم و مدرک بگیرم؟

 15. سلام عزیزم. هیچ محدودیت سنی برای شرکت و دریافت مدرک در دوره های آموزش آکادمی عالی عریس وجود ندارد. شما می توانید با ثبت نام و شرکت در کلاس های آموزشی دوره تخصصی گریم کودک مدرک معتبر بین المللی دریافت کنید.

 16. سلام آیا آموزشگاه شما در شهر شیراز هم شعبه دارد من می خوام در این دوره شرکت کنم ؟

 17. سلام عزیزم خیر شعبات آموزشگاه عریس فقط در شهر تهران می باشد. شما میتوانید در دوره های تخصصی شهر تهران شرکت نمایید زیرا برای افراد سایر شهر ها به صورت فشرده در 6 روز آموزش داده میشود و محل اقامت از سوی آموزشگاه ارائه می شود.

 18. سلام من و دوستم می خواهیم در این دوره شرکت کنیم هزینه دوره چقدره و برای ماه دیگه کی باید ثبت نام کنیم؟

 19. سلام عزیزم برای ثبت نام ماه دیگه می توانید از همین ماه اقدام نمایید تا با تکمیل ظرفیت کلاس ها روبه رو نشوید. برای ثبت نام می توانید از طریق لینک موجود در این صفحه اقدام کنید و هزینه و زمان برگزاری کلاس ها در آن درج شده است.

 20. سلام عزیزم. بله از قسمت ثبت نام برای رزرو کلاس گزینه بیانه را میتوانید انتخاب و هزینه کامل را بعدا پرداخت نمایید.

 21. سلام من شهرستانی هستم اگه بخوا بیام تهران باید برای محل اقامت پول پرداخت کنم؟

 22. سلام عزیزم. خیر هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی گریم کودک را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه جزعی ( حدود 100-150 هزار تومان در روز ) میبایست در این خصوص پرداخت شود .

 23. سلام عزیزم. بله شما محدودیتی برای شرکت در کلاس های آموزشی دوره تخصصی گریم کودک وجود ندارد و آقایان نیز می توانند در این دوره شرکت کنند.

 24. سلام عزیزم. خیر شما با هر مدرک و مهارتی می توانید در این دوره شرکت کنید زیرا تمام مهارت های لازم آموزش داده می شود و بعد از اتمام دوره مدرک اعطا می شود.

 25. سلام عزیزم. این دوره تخصصی می باشد و تمام مطالب به صورت جامع و کامل آموزش داده می شود و مدرکی که ارائه می شود بین المللی می باشد و قابل استفاده در 34 کشور است. پیدا کردن کار به میزان مهارت شما خواهد داشت.

 26. سلام عزیزم. گریم کودک با توجه به بازار کاری مخصوص به خود از جایگاه نسبتا خوبی از نظر کسب درآمد برخوردار است

 27. سلام من 16 سالمه آیا میتونم تو کلاس ها شرکت کنم؟ باید مدرک دیپلم داشته باشم یا چی؟

 28. سلام عزیزم. بله شما میتوانید در دوره تخصصی گریم کودک شرکت نمایید. خیر نیازی به مدرک خاصی ندارید زیرا از سوی آکادمی عالی عریس اعطا میشود.

 29. سلام وقت بخیر باید وسایل و تجهیزات با خودمون بیاریم؟ آیا میتونیم یک کودک به عنوان مدل که تمرین کنیم بیاریم؟

 30. سلام عزیزم ابزار و لوازم برای گریم کودک در طول دوره آموزشی اختیار هنرجویان قرار می گیرد. اما برای تمرین می بایست با خود لوازم مخصوص خود را به همراه داشته باشند. برای مدل نیز بله می توانید به همراه داشته باشید.

 31. سلام آیا این دوره فقط تخصصی هست یا دوره مبتدی هم داره؟ و مدرکش ایا اعتبار داره برای جایی کار کردن؟

 32. سلام عزیزم. این دوره از مبتدی تا تخصصی است به صورتی که مباحث از ابتدا به صورت جامع و کامل آموزش داده می شود. مدرک ارائه شده بین المللی است که نه تنها در ایران اعتبار دارد بلکه می توانید با آن در 34 کشور نیز اقدام به فعالیت نمایید.

 33. سلام من به شدت به گریم کودک علاقه دارم ایا واقعا بازار کار برای گریم کودک وجود داره؟

 34. سلام عزیزم وقت بخیر بله برای توضیحات بیشتر و جامعه تر با شماره
  02128421106تماس حاصل فرمایید.

 35. سلام عزیزم بله پکیج اموزشی هم داریم جهت اطلاع از ثبت نام ها یا به سایت مراجعه کنید یا با شماره تماس 02128421106 تماس بگیرید.

 36. سلام واقعا تمامی سر فصل ها اموزش داده میشود و من که مبتدی هستم چطور میتونم شروع کنم؟

 37. سلام عزیزم بله تمامی سر فصل ها اموزش داده میشود و اینکه کلاس های مجموعه عریس از 3 دوره تخصصی تکمیلی و مربیگری مباشد و هنرجو های مبتدی باید از دوره مبتدی شروع کنند و برای پیشرفت دوره تکمیلی و مربیگری بگذرانند تا صفر تاصد کار یاد بگیرند.

 38. سلام وقتتون بخیر من خیلی از جاها رفتم برای اموزش بهترین اموزشگاه رفتم ولی مدرک که دارم معتبر نیست چطور میتونم کار کنم یا چطور میتونم یه مدرک معتبر بگیرم ؟

 39. سلام عزیزم سر فصل های دوره هارو مطالعه کنید دوره ای که نگذروندید یا تکمیلی یا مربیگری انتخاب کنید بعد از اموزش دوره یک مدرک اکادمی و مدرک بین المللی اعطا میگردد که این مدرک در 34 کشور اعتبار دارد

 40. سلام آیا آموزش گریم کودک شامل مدرک تخصصی میشه؟ و بین المللی هست یا ساده؟ میتونم برای کار ازش استفاده کنم منظورم اینه بدرد میخوره یا نه

 41. سلام عزیزم. دوره آموزش تخصصی گریم کودک شامل مدرک بین المللی می شود که در 34 کشور معتبر است. بله شما می توانید برای فعالیت شغلی از آن استفاده کنید و دارای اعتبار بالایی می باشد.

 42. سلام بله کلاس های اموزشی ما شامل سه دوره تخصصی و تکمیلی و مربیگری که با اموزش این دوره ها صفرتاصد کار یاد میگیرید ودر طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

 43. سلام وقتتون بخیر اساتید و مربی های اموزشیتون دارای چه مدرکی هستند و اینکه ما باید از کجا بدونم که مربی های و اساتید خوب اموزش میبینیم؟

 44. سلام عزیزم.اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان حداقل 15 سال بوده است

 45. سلام وقت بخیر میخواستم لوازم و ابزار کار بدونم از قبل باید تهیه کنیم به چه صورت برای اموزش دوره تخصصی میخوام ثبت نام کنم ولی نمیدونم به چه صورت ؟

 46. سلام عزیزم
  نیاز به تهیه لوازم قبل از کلاس نیست جلسات اول کلاس های اموزشی دوره تخصصی درمورد ابزار کار و لوازم کار اموزش داده میشود و بعد از اموزش لوازم تهیه میکنید برای ثبت نام بالای صفحه فرایند ثبت نام یا از طریق تماس با شماره02128421106 اقدام نمایید .

 47. سلام عزیزم خسته نباشید من راستش خیلی به این دوره گریم کودک علاقه دارم ولی همیشه برام سوال بود که ایا بازار کار هم دارد و اینکه خودتون معرفی میکنید یا نه ؟

 48. سلام عزیزم. بازار کار گریم کودک بسیار رو به رشد است و می توانید با تخصص و مهارت به شغل خوبی در این زمینه دست پیدا کنید. آکادمی عالی عریس در صورت تایید مهارت هنرجویان بله اقدام به معرفی هنرجویان به بازار کار می کند.

 49. سلام عزیزم خسته نباشید ایا دخترم که 16 سالشه میتونم در دوره تخصصی اموزش ببینه و اینکه اگر صفر تاصد بخوام چی؟

 50. سلام عزیزم.
  بله میتواند در دوره های تخصصی و تکمیلی شرکت کنند و بعد از گذراندن 3 دوره اموزشی اموزشگاه عریس یک اموزش صفر تا صد و جزبه جز هم دیده باشید

 51. سلام عزیزم نیازی به مدرک خاصی ندارد با ثبت نام در کلاس ها و پرداخت هزینه می توانید در کلاس ها شرکت کنید برای ثبت نام با شماره 02128421106تماس بگیرید

 52. سلام عزیزم وقتتون بخیر برای افرادی که از شهرستان میخوان ثبت نام کنند شرایط به چه صورت ؟

 53. هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود .

 54. سلام ابزار های طراحی مانند فون های خشک و انواع مواد گریم که در دوره گریم کودک معرفی می شود پر کاربرد می باشند.

 55. سلام عزیزم کلاس ها به صورت مختلط می باشد. لازم به ذکر است کلاس ها به صورت خصوصی و با نفرات کمتر نیز تشکیل می شود که در صورت تمایل می توانید در هرکدام شرکت نمایید.

 56. سلام وقت بخیر کلاس های خصوصیتون چ روز هایی برگزار میشه و به چه صورت؟ایا مبلغش با کلاسای عادیتون فرق داره؟

 57. سلام عزیزم کلاس های خصوصی در طی روزهای هفته برگزار می شود.این کلاس ها در شش روز به صورت فشرده در کلاس های تک نفره تشکیل می شود. هزینه کلاس های خصوصی با کلاس های عمومی کمی متفاوت می باشد جهت اطلاع از هزینه و قیمت ها با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 58. سلام چ اساتیدی در این زمینه اموزش میدن و چجوری میشه باهاشون در ارتباط بود؟

 59. سلام عزیزم کلیه کلاس ها اعم از خصوصی و عمویی 15 هرماه برگزار می شود برای ثبت نام و اطلاعات بیشتر با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 60. سلام عزیزم بهترین مدرسین حوزه گریم کودک آموزش می دهند برای اطلاع از نحوه مشاوره با اساتید با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 61. سلام وقتتون بخیر میخواستم بپرسم ایا مدرک هم میدهید و اینکه مدرک به چه صورت ؟

 62. سلام عزیزم
  بله یک مدرک اکادمی و یک مدرک بین المللی اعطا میکنیم که این مدرک در 34 کشور اعتبار دارد .

 63. سلام خسته نباشید من دخترم 10 سالشه عاشق این صورت گریم کنیم میخواستم بدونم جز اموزش حضوری پکیج اموزشی یا اموزش انلاین هم دارین چون خیلی نمیخوام پیشرفته اموزش ببینم ؟

 64. سلام عزیزم
  بله اکادمی عریس برای تمامی هنرجو های که علاقه ای به شرکت درکلاس حضوری ندارن به هر دلایلی از جمله کرونا و ….میتوانند در کلاس های انلاین و یا پکیج اموزشی ثبت نام کنند

 65. سلام عزیزم
  کلاس های اموزشی اکادمی عریس 15 هرماه درحال اجرا میباشد دوره های اموزشی گریم سینمایی معمولا 6الی 8 ساعت برگزار یشود

 66. سلام عزیزم
  یک مدرک اکادمی و یک مدرک بین المللی اعطا میگردد اگر مدرک بین المللی بخواهید پایان دوره برای ازمون های فنی حرفه ای معرفی میشود و با پرداخت مازاد کمی مدرک فنی حرفه ای خود را دریافت کنید

 67. سلام عزیزم
  اکادمی عریس یک مدرک اکادمی و یک مدرک بین المللی اعطا میکند که در 34 کشور اعتبار دارد اگر مدرک فنی حرفه ای بخواهید بعد از گذراندن سر فصل های دوره ی اموزشی به ازمون فنی حرفه ای معرفی میشوید و با پرداخت هزینه مازاد اندکی مدرک فنی حرفه ای دریافت کنید

 68. سلام وقتتون بخیر من 14 سالمه خیلی علاقه به گریم دارم میتونم در دوره های تخصصی شرکت کنم؟

 69. سلام عزیزم
  بله میتوانید در دوره های گریم کودک اکادمی عریس شرکت کنید چون محدودیت سنی ندارد اموزش ها جامع و سبک هستند

 70. سلام عزیزم
  وره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 71. سلام شما اموزش کامل گریم کودک هم برگزار میکنید و تاریخ برگزاری کلاس هاتون چطوریه ؟

 72. سلام عزیزم
  اموزش های اکادمی عریس شامل سه دوره تخصصی و تکمیلی و مربیگری میباشد که با گذراند هر سه تا دوره شما یک اموزش جز به جز و کامل رو میگذرونید کلاس های اکادمی معمولا 25 هر ماه هم برگزار میشود.

 73. سلام خسته نباشید من طبق اطلاعات که درباره شما تو سایت خوندم فکر میکنم یکی از بهترین اموزشگاه های تهران شما باشید فقط اینکه من میتونم حضورا اقدام کنم برای ثبت نام و به کدوم ادرس اقدام کنم؟

 74. سلام عزیزم
  ممنون شما لطف دارید بله میتوانید حضورا هم با مراجعه بعه ادرس تهران، جردن، بعد از پل میرداماد قبادیان غربی پلاک 11 واحد 14 طبقه سوم
  اقدام نمایید

 75. سلام وقتتون بخیر من هرچی سایت گشتم اسامی مدرسینتون نبود امکانش هست بدونم اسامی مدرسین اموزشگاهتون چیه و من میتونم هر کدوم که خواستم انتخاب کنم؟

 76. سلام عزیزم
  اساتید اکادمی عریس بازاری نیستند و دارای 15 سال سابقه کار بین المللی دارند و از لحاظ سطح علمی و اموزشی تمامی مدرسان یکسان میباشند

 77. سلام وقتتون بخیر کلاس هاتون به چه شکل و اینکه صفر تا صد هم برگزار میشود؟

 78. سلام عزیزم
  کلاس های اکادمی عریس به صورت سه دوره تخصصی و دوره تکمیلی و دوره مربیگری برگزار میشود که با گذراندن هر سه دوره شما میتوانید یک دوره کامل و صفر تا صد را گذرانده باششید .

 79. سلام کلاس های اموزشیتون از چه تاریخی شروع میشه و دوره تخصصی هنوز هم به صورت حضوری برگزار میشود بخاطر کرونا ؟

 80. سلام عزیزم
  تمامی دوره های تخصصی و تکمیلی و دوره مربیگری اکادمی عریس در تاریخ 15 هر ماه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار میشود .

 81. سلام خسته نباشید من تازه با سایت اشنا شدم میتونم بپرسم تو کدوم دوره باید شرکت کنم اصلا یه توضیحی بابت دوره اموزشی گریم کودک میدین ؟

 82. سلام عزیزم
  دوره های اموزشی گریم کودک دراکادمی عریس به سه دوره تخصصی برای افراد مبتدی ، دوره تکمیلی برای افرادی که مباحث دوره تخصصی اموزش دیده اند ، و دوره مربیگری که دوره پیشرفته میباشد برگزار میشود

 83. شما وقتتون بخیر من میخوام دوره گریم کودک ثبت نام کنم ولی میخوام بدونم شما در کیش هم کلاس برگزار میکنید ؟

 84. سلام عزیزم
  دوره های اکادمی عریس هم به صورت داخلی و هم خارجی برگزار میشود دوره های داخلی در تهران و کیش و دوره های خارجی در ترکیه و دبی …..برگزار میشود.

 85. سلام خسته نباشید من دخترم خیلی علاقه داره روی صورتش گریم کنم و اینکه من شاغلم میخوام الان بیام دوره ببینم از کجا باید اطلاع داشته باشم ؟

 86. سلام عزیزم
  دوره های آرایشگری گریم کودک هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 87. سلام وقتتون بخیر من دوره تخصصی تو اموزشگاه شما گذروندم و الان میخوام دوره تکمیلی شرکت کنم یکی از بهترین اموزشگاه های تهران اموزشگاه شماست هم مدرسینتون عالی هم مجموعه واقعا عالی هستید

 88. سلام عزیزم
  اکادمی عریس به داشتن هنرجو های با استعداد و خوش ذوقی مثل شما ها افتخار میکند و باارزوی بهترین ها برای شما هنرجوی عزیز

 89. سلام عزیزم وقتتون بخیر شما کلاس هاتون به صورت انلاین هم برگزارمیشود چون من شرایط کلاس های حضوری ندارم ؟

 90. سلام وقتتون بخیر دوره های اموزشیتون داخلی برگزار میشه یاخارجی به چه صورت ؟

 91. سلام خسته نباشید من میخوام کلاس حضوری شرکت کنم تاریخ کلاس هاتون از کی شروع میشه ؟

 92. سلام وقتتون بخیر شما جز سر فصل های اموزشیتون اموزش ایجاد افکت سه بعدی در چهره کودک رو هم اموزش میدهید ؟

 93. سلام وقت بخیر من میخواستم بدونم شما پایان دوره های اموزشیتون ازمون هم میگیرید ؟

 94. سلام عزیزم
  اموزش های اکادمی عریس هم داخلی و هم خارجی برگزار میشود داخلی در تهران و کیش خارجی هم در ترکیه و دبی و…….برگزار میشود .

 95. سلام عزیزم
  اکادمی عریس تمامی موارد اموزشی لاین هارو با توجه به بالای صفحه و سر فصل های اموزشی اموزش میدهد فقط کافیست دوره مد نظر خود را انتخاب کنید

 96. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای تمامی دوره های اموزشی خود و تمامی لاین های اموزشی پایان هر دوره ازمون عملی و تئوری در اکادمی برگزار میکند و بعد مدرک دریافت میکنید

 97. سلام عزیزم
  کلاس های اکادمی عریس با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در سالن بزرگ کلاس های خود را 15 هر ماه برگزار میکند

 98. سلام عزیزم
  اکادمی عریس علاوه بر کلاس های حضوری کلاس های انلاین و مجازی و پکیج ها اموزشی و ورکشاپ و … برگزار میکند و شما با مراجعه به صفحه الی هرکدام میتوانید در اون دوره شرکت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code