دوره آموزش جامع گریم کودک

گریم کودک بعنوان یکی از خاص ترین رشته های آرایشگری در دنیا محسوب میشود که ضمن حساسیت فوق العاده ای که در این رشته وجود دارد آرتیست میکوشد با استفاده از مواد مخصوص گریم در چهره کودک طراحی ، شخصیت نهایی و هارمونی ایجاد نماید .
دوره آموزش عالی گریم کودک توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره گریم کودک این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته گریم کودک با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس گریم کودک عروس را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است.

چرا آکادمی عریس؟

مشخصات مدرس و اساتید

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته گریم کودک حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

مشخصات عمومی دوره

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیگریم کودکجامع
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات12 الی 18 جلسهسه جلسه در روز
مدت زمان هر جلسه90 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیااعتبار در 34 کشور
مدرک داخلیسازمان فنیمدرک داخلی
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های آموزشی

سرفصل های  آموزشی دوره گریم کودک مشتمل بر 17 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع گریم کودک (Tokan) :

7.5/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه گریم کودک ندارند.

– معرفی و آشنایی با لوازم و ابزار کار

– آموزش نحوه آماده سازی و زیرسازی پوست کودک

– آموزش شخصیت سازی کارتونی

– آموزش نحوه طراحی اولیه روی چهره

– آموزش نحوه استفاده از نگین ، پر ، ابزار و لوازم طراحی در چهره

– آموزش نحوه استفاده از اکریل و رنگ بر روی چهره کودک

– آموزش انواع طراحی و گریم کودک

– آموزش ایجاد چهره با نقاط منفی و مثبت

– آموزش نحوه ایجاد افکت های خنده ، گریه ، ترس 

– آموزش ایجاد افکت سه بعدی در چهره کودک

– آموزش گریم تلفیقی کودک / کارتونی و سینمایی

– آموزش نحوه استاندارد پاکسازی گریم از روی چهره کودک

– آموزش مباحث اختصاصی توکن

- سرفصل دوره تکمیلی گریم کودک (Perfectal) :

9.2/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه گریم کودک هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن و پرفکتال

– آموزش ایجاد جلوه های ویژه کارتونی بر روی چهره

– آپدیت جدید ترین متد طراحی چهره کودک

– آموزش جدیدترین سبک های اجرایی جهان در رشته گریم کودک

– آموزش مباحث اختصاصی مستر

سوالات متداول

پس از اتمام دوره آموزشی گریم کودک بانوان مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت که در این دوره آموزشی شامل کلیه ابزار و لوازم مورد نیاز گریم کودک میباشد . لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

آکادمی به مدت 4 جلسه مدل در اختیار هنرجو قرار میدهد ، لذا هنرجویانی که قصد تمرین مازاد بر ساعات کلاس را دارند میبایست مدل به همراه داشته باشند .

مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد.

هنرجویان تنها برای اخذ مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور میبایست هزینه آزمون و ترجمه و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه گریم کودک نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی گریم کودک در مرکز عریس با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 جلسه تا 20 جلسه متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی گریم کودک را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه جزعی ( حدود 100-150 هزار تومان در روز ) میبایست در این خصوص پرداخت شود .

دوره های آرایشگری گریم کودک هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

گریم کودک با توجه به بازار کاری مخصوص به خود از جایگاه نسبتا خوبی از نظر کسب درآمد برخوردار است

هم اکنون ثبت نام کنید

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی گریم کودک اقدام نمایید.

12 پاسخ

 1. سلام م به این حوزه علاقه دارم ولی نمی دانم بازار کاری دارد یا نه؟ و آیا افکت سه بعدی در چهره کودک نیز آموزش داده می شود.؟

 2. سلام عزیزم این رشته هنری در حوزه کاری خود در صورتی که حرفه ای باشید از بازار کار خوبی برخوردار است. افکت سه بعدی در چهره کودک یکی از سرفصل های دوره آموزشی گریم کودک است که شما در بالای صفحه می توانید تمام سر فصل های آموزشی را مشاهده کنید.

 3. سلام خسته نباشید. من مبتدی هستم و هیچ پیش زمینه ای از این کار ندارم ولی دوست دارم یاد بگیرم کدوم دوره برام مناسب است؟

 4. سلام عزیزم. افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه گریم کودک نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموزش داده میشود

 5. سلام آیا دوره آموزش توکن و تکمیلی هر دویکی هستند و پشت سر هم برگزار میشوند؟

 6. سلام عزیزم. خیر این دور سطح مجزا می باشند. دوره توکن برای افراد مبتدی برگزار میشود که هیچ پیش زمینه ای از گریم کودک ندارند و مطالب پایه آموزش داده می شود. سطح تکمیلی نیز که سر فصل های آن در بالای صفحه آورده شده است بعد از شرکت در دوره توکن می توانید در آن شرکت نمایید. و زمان برگزاری این دو سطح هم پوشانی بر هم ندارد.

 7. سلام آیا آقایان هم میتوانند در این دوره شرکت کنند. شرایط و هزینه های این دوره چجوری است؟

 8. سلام عزیزم. بله آقایان هم می توانند د دوره تخصصی گریم کودک شرکت کنند. برای اطلاع از جزئیات و هزینه شرکت در کلاس های آموزشی به قسمت ثبت نام در این صفحه مراجعه کنید و یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 9. سلام آیا امکان برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی هم وجود دارد؟ . شرایط شرکت در آن چی هست

 10. سلام عزیزم. هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند. برای اطلاع از جزئیات برگزاری با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 11. سلام عزیزم. گریم کودک با توجه به بازار کاری مخصوص به خود از جایگاه نسبتا خوبی از نظر کسب درآمد برخوردار است. و شما با مهارت و تکنیک حرفه ای می توانید به جایگاه مناسبی دست پیدا کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی