گریم به سبک هالیوودی گریم و میکاپ هالیوودی گریم هالیوودی اکادمی عریس مرکز عریس اموزشگاه عریس

آموزش گریم و میکاپ به سبک هالیوودی

دوره عمومی ارایش و پیرایش دوره عمومی ارایشگری زنانه اکادمی عریس مرکز عریس اموزشگاه عریس

مرکز آموزش عالی علوم و هنرهای آرایشگری ، زیبایی و مراقبتی

بررسی آموزش گریم و میکاپ به سبک هالیوودی

تاریخ امروز: ۱۸ /۰۳ /۱۴۰۲
گریم به سبک هالیوودی گریم و میکاپ هالیوودی گریم هالیوودی اکادمی عریس مرکز عریس اموزشگاه عریس

آموزش گریم و میکاپ به سبک هالیوودی

این سبک آرایش برگرفته از اصول و متد آرایش چهره مورد استفاده در سینمای هالیوود است از این رو به آن گریم به سبک هالیوودی گفته میشود.

گریم هالیوودی گریم به سبک هالیوودی گریم و میکاپ هالیوودی اکادمی عریس مرکز عریس اموزشگاه عریس اموزش عالی عریس

درباره گریم به سبک هالیوودی چه میدانید؟

بررسی و اموزش گریم به سبک هالیوودی

وقتی به زرق و برق گریم سبک هالیوودی فکر می کنید، آنچه که در ذهنتان تداعی می شود موهای مواج، لب های بزرگ و پررنگ و چشم های زیباست. این نوع آرایش از سالیان دور نه تنها طرفداران خود را از دست نداده بلکه روز به روز نیز بر تعداد آنها افزوده شده است. هر کسی می تواند از طریق اموزش و آشنایی با اصول گریم سبک هالیوودی، نسخه ای زیباتر از خود بسازد و در تصوراتش خود را بر روی فرش قرمز جشنواره های مختلف که هنرمندان محبوب هالیوود با این نوع آرایش خاص در آن ظاهر می شوند، احساس کند. در اینجا ما برخی از نکات مهم و اصول گریم سبک هالیوودی را برای آشنایی بیشتر شما با این سبک میکاپ آورده ایم، اگر شما نیز طرفدار این سبک هستید می توانید با رعایت این نکات حتی زیباتر از هنرمندان هالیوود به نظر برسید.

داشتن پوست بی عیب و نقص را در مورد گریم سبک هالیوودی فراموش نکنید!

هرگاه به مدل های گریم سبک هالیوودی در مجلات و نشریات و سایر رسانه های بین المللی نگاه کنید، در همان نگاه اول در می یابید که همه آنها پوستی بی عیب و نقص دارند تا زیبایی خود را بیشتر نمایان کنند. شما می توانید با تمرکز بر روی زیبایی پوست تان و رفع اصولی نقایص آن در حقیقت یک بوم نقاشی تمیز  و صاف برای انجام میکاپ خود ایجاد کنید.

گریم هالیوودی گریم به سبک هالیوودی گریم و میکاپ هالیوودی اکادمی عریس مرکز عریس اموزشگاه عریس اموزش عالی عریس

خط چشم و رژ لب در گریم هالیوودی چگونه است؟

بررسی و اموزش گریم به سبک هالیوودی

خط چشم در گریم سبک هالیوودی چگونه کشیده می شود؟ کشیدن خط چشم از اساسی ترین نکات در گریم سبک هالیوودی است. در این متد خط چشم خود را به سمت بالا بکشید یعنی امتداد آن به سمت بالا باشد. اگر در انجام این کار مشکلی دارید، می توانید نقطه ای را که می خواهید خط چشم خود دنباله دار خود را در آن به اتمام برسانید، ترسیم کنید و سپس خط چشم خود را به سمت بیرون تا این نقطه ادامه دهید.

اهمیت رژ لب در گریم سبک هالیوودی ، تاثیرگذارترین آیتم در انجام گریم سبک هالیوودی و دادن زرق و برق به آن، افزودن یک رژ لب مات و به روز به وسایل کار است. هر نوع آرایشی با زدن رژ لب مات یا براق در انتهای کار تغییرات اساسی می کند. در مورد سبک هالیوودی نیز انتخاب یک رژ لب مناسب ظاهر جذاب تر و زیباتری ایجاد می کند.

روش کار در گریم به سبک هالیوودی چگونه است؟

بررسی و اموزش گریم به سبک هالیوودی

شاید بسیاری از شما هم دوست داشته باشید که با ترفندهای جزئیاتی گریم سبک هالیوودی آشنا شوید و در عکس هایی که از خود می گیرید از این فنون استفاده کنید. با این کار همچون ستاره های هالیوود در مجالسی که در آنها حضور می یابید خواهید درخشید. در این اینجا هر آنچه که لازم است تا برای انجام گریم سبک هالیوودی بدانید را به صورت مرحله به مرحله ذکر می کنیم:

مرحله 1: نمایان ساختن ابروها

نمایان ساختن ابروها راهی سریع برای جذب نگاه های اطراف به سمت شما و آرایش فوق العاده تان است. از یک مداد به رنگ خنک همچون صورتی روشن بر روی استخوان ابروی خود برای نمایان ساختن ابروها در اطراف قاب ابرو استفاده کنید، این کار را به صورت کاملا محو انجام دهید (برای این کار می توانید از انگشتان خود استفاده کنید!) با یک مداد همرنگ ابرو نیز داخل ابروها و نقاط خالی آنها را پر کنید در این کار نیز مهارت محو رنگ توسط انگشتان یا برس ابرو را فراموش نکنید.

مرحله 2: کار روی ناحیه اطراف چشم

ناحیه اطراف چشم را می توانید با یک سایه روشن (رنگ های نزدیک به سفید) و کمی براق زیباتر کنید. داشتن یک نگاه گیرا و جذاب با این ترفند دست یافتنی تر است. این ترفند باعث شگفتی آرایش شما در محافل تاریکی که نور کمی وجود دارد، به سبب انعکاس آن، می شود. برای انجام اصولی این کار می توانید از قلموی دم اسبی کرکی استفاده کنید.

مرحله 3: در انجام گریم سبک هالیوودی هایلایت دوست شماست

استفاده از هایلایتر راز نهایی برای آمادگی شما جهت عکاسی یا حضور در یک مجلس با گریم سبک هالیوودی است. همیشه سعی کنید از یک هایلایتر دارای درخشش زیبا بدین منظور استفاده کنید. البته اگر پوست چربی دارید از انواع با درخشش کمتر هایلایترها استفاده نمایید. همچنین به یاد داشته باشید که نه تنها در مورد هایلایتر بلکه در مورد تمام لوازم آرایشی تان از مارک های برتر استفاده کنید تا شاهد نتیجه کار فوق العاده باشید. با هایلایتر قسمت بالای گونه های خود و پل بینی را هایلایت کنید. از انگشتان خود در این مورد نیز می توانید استفاده نمایید، گرمای دست شما به ذوب شدن و به اصطلاح نشستن هایلایتر در پوست شما کمک می کند و باعث درخشش فوری آن می شود.

مرحله 4: ترفند رژ لب قرمز

ترفند رژ لب قرمز در گریم سبک هالیوودی چیزی است که بسیاری از آرایشگران ماهر هالیوود معتقدند که آن را از آرایشگر مریلین مونرو آموخته اند! این یک روش بسیار جذاب برای اضافه کردن عمق به لب است و باعث می شود لب های شما پر و برجسته تر به نظر برسند. شما در واقع می توانید تقریباً با هر رنگ رژ لب از این ترفند استفاده کنید، اما خود من به شخصه عاشق ظاهر شدن با سبک آرایش هالیوودی با رنگ قرمز هستم.

ابتدا دور لب ها را خط لب بزنید و مرزها را به دقت مشخص کنید و سپس رژ لب قرمز یا هر رنگ دلخواه را بمالید. به عنوان یک نکته برای آرایش لب ها با سبک هالیوودی از یک سایه چشم طلایی براق نیز استفاده کنید و با کمک انگشت خود، آن را کمی به وسط لب ها فشار دهید. سایه براق را از خط لب دور نگه دارید. در آخر در صورت تمایل می توانید از یک براق کننده نیز بر روی لب ها استفاده کنید.

تمامی این ترفندها چیزهایی هستند که شما با انجام عملی آنها در می یابید که آیا به اموزش گریم سبک هالیوودی علاقمند هستید یا خیر، اما در بیشتر موارد به خصوص در مورد افراد جوان سبک آرایش هالیوودی زیبایی منحصر به فرد و خیره کننده ای ایجاد می کند. هر یک از فنون گفته شده را امتحان کنید تا آنچه که دوست دارید را بیابید و از زیبایی که با این سبک به وجود می آورید لذت ببرید!

ابتدا دور لب ها را خط لب بزنید و مرزها را به دقت مشخص کنید و سپس رژ لب قرمز یا هر رنگ دلخواه را بمالید. به عنوان یک نکته برای آرایش لب ها با سبک هالیوودی از یک سایه چشم طلایی براق نیز استفاده کنید و با کمک انگشت خود، آن را کمی به وسط لب ها فشار دهید. سایه براق را از خط لب دور نگه دارید. در آخر در صورت تمایل می توانید از یک براق کننده نیز بر روی لب ها استفاده کنید.

9 پاسخ

 1. در گریم به سبک هالیوودی معمولا از چه پایه رنگ هایی استفاده میشود ؟ لطفا راهنمایی کنید.

 2. منم قصد دارم در زمینه گریم و میکاپ بصورت تخصصی فعالیت کنم اما هیچگونه تجربه و تخصصی در این زمینه ندارم ، آیا امکان شرکت در کلاس های تخصصی شما وجود دارد و اینکه اموزش سبک گریم هالیوودی در سرفصل های آموزشی مجموعه وجود دارد؟
  با تشکر

 3. سلام
  من چطور میتونم این سبک گریم را بصورت تخصصی یاد بگیرم ؟ آیا کلاسهای مجازی یا دی وی دی های آموزشی در زمینه گریم و میکاپ هالیوودی موجود دارید که تهیه کنم ؟ ممنون

 4. سلام عزیزم ، بنظرم گریم و میکاپ به سبک هالیوودی یکی از جذب ترین روش های آرایش چهره خانم ها هستش ، من طرفدار همیشگی این سبک آرایش هستم ، گریم هالیوودی مخصوصا برای دختر خانم های جوان و نوجوان بسیار مورد پسند هستش که روز به روز این سبک میکاپ در حال زیاد شدن هست توی جامعه .

 5. سلام عزیزم .
  در گریم هالیوودی استفاده از رنگ های تضاد به شدت مشهود است ، در قسمت لب استفاده از رنگ قرمز براق ، و در نواحی چشم استفاده از سایه روشن مایل به سفید در این سبک از آرایش چهره بسیار پرکاربرد است .

 6. بله عزیزم ، شما میتونید در دوره های تخصصی توکن مرکز شرکت کنید در این دوره ها کلیه مباحث از پایه به شما آموزش داده خواهد شد و نیازی به داشتن تجربه یا تخصص قبلی نخواهید داشت ، اموزش جامع گریم به سبک هالیوودی بعنوان یکی از سرفصل های مهم این دوره بشمار میاید لذا در این دوره اموزشی ضمن سایر سبک ها و متدهای معروف در زمینه آرایش چهره ، اصول ارایش به سبک هالیوودی را فرا خواهید گرفت .

 7. برای اموزش گریم هالیوودی شما میتوانید در کلاس های اموزش خصوصی مرکز شرکت کنید و یا از طریق بستر وب بصورت مجازی در کلاس مورد نظر شرکت کنید .

 8. بله بعنوان یک سبک زیبا و پر استفاده بخصوص برای جوانان است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آخرین اخبــــــــــــــــــــــــــــــار:

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : آموزش گریم و میکاپ به سبک هالیوودی
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی و Index شد.

فهرست مطالب

آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری
آموزش رنگ مو تخصصی و مربیگری

فهرست مطالب