دوره آموزش جامع بازسازی و احیا مو

یک متخصص احیا ، بازسازی مو به کلیه امور بازسازی ، ترمیم ، تقویت و صافی مو با انواع برندها مسلط بوده و از آنجایی که مواد مصرفی مورد استفاده در این رشته کاملا شیمیایی با قابلیت خورندگی میباشد لذا فعالیت در این زمینه دارای حساسیت بسیار بالایی میباشد ، متقابلا با توجه به حساسیت بالا در این رشته مبالغ کلانی جهت ارائه خدمات از مشتریان دریافت میگردد ، از طرفی بازار کار آن بسیار پر رونق و دارای درامد بسیار بالایی است .
دوره آموزش عالی بازسازی و احیا مو توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره بازسازی و احیا مو این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته بازسازی و احیا مو با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره بازسازی و احیا مو را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است.

چرا آکادمی عریس؟

مشخصات مدرس و اساتید

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته کراتین، بوتاکس و احیا مو حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

مشخصات عمومی دوره

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیبازسازی و احیا موطبی و زیبایی
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات12 الی 18 جلسهسه جلسه در روز
مدت زمان هر جلسه90 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیااعتبار در 34 کشور
مدرک داخلیسازمان فنیمدرک داخلی
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های آموزشی

سرفصل های  آموزشی دوره بازسازی و احیا مو مشتمل بر 15 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع بازسازی و احیا مو (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه بازسازی و احیا مو ندارند.

– معرفی و شناخت لوازم و ابزار کار

– آموزش انواع مو و ساختار آن

– آماده سازی مو قبل از شروع بکار

– آموزش انواع روش های ویتامینه مو 

– آموزش بوتاکس مو

– آموزش ویتامینه کراتینه لختی و احیا

– آموزش ریباندینگ مو

– آموزش صافی دائم

- سرفصل دوره تکمیلی بازسازی و احیا مو (Perfectal) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه بازسازی و احیا مو هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن

– آموزش صافی مو دکلره شده و آسیب دیده

– امداد سریع موهای آیب دیده

– آموزش گلوبالینگ و نانو گلوبال مو

– آموزش پلکسی و رولیسی تراپی و خاویار تراپی

– آموزش پیشرفته پروتئین تراپی

– آموزش الاتئلین تراپی ، کلاژن تراپی

– معرفی و روس کار با انواع اولاپلکس

– معرفی انواع نانو کراتین

– ریبوکر

– آموزش استفاده از نایسنا

– انواع روش های کراتین درمانی ، کادیو ، رژیونال ، موئی هیر ، اسکار ، گلد

– آموزش صافی ژاپنی

– آموزش ریتکس ، المنت ، بوتاکس پرسنال

– آموزش آیرون تراپی ، ارژنین تراپی و آگاوه تراپی

– آموزش کراتین سرد و گرم

– آموزش اپتلیس

– آموزش کاپلکس مو

– آموزش مباحث اختصاصی پرفکتال

- سرفصل دوره مربیگری بازسازی و احیا مو (Master) :

10/10

مناسب هنرجویانی که با سرفصل های دو دوره قبلی مسلط هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن و پرفکتال

– آموزش روش استفاده از کراتین در فرایند رنگ مو جهت ابریشمی شدن ساختار آن

– آموزش روش استفاده از هیدرات ها و ویتال ها

– آموزش آخرین متد و روش های سال

– آموزش مباحث اختصاصی مستر

سوالات متداول

پس از اتمام دوره آموزشی کراتین، بوتاکس و احیا مو مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره کراتین، بوتاکس و احیا مو از سازمان فنی کشوری

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت که در این دوره آموزشی شامل کلیه ابزار و لوازم مورد نیاز کراتین، بوتاکس و احیا مو میباشد . لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

آکادمی به مدت 4 جلسه مدل در اختیار هنرجو قرار میدهد ، لذا هنرجویانی که قصد تمرین مازاد بر ساعات کلاس را دارند میبایست مدل به همراه داشته باشند .

مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد.

هنرجویان تنها برای اخذ مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور میبایست هزینه آزمون و ترجمه و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه کراتین، بوتاکس و احیا مو نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی کراتین، بوتاکس و احیا مو در مرکز عریس با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 جلسه تا 20 جلسه متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی کراتین، بوتاکس و احیا مو را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه جزعی ( حدود 100-150 هزار تومان در روز ) میبایست در این خصوص پرداخت شود .

دوره های آرایشگری کراتین، بوتاکس و احیا مو هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

کراتین، بوتاکس و احیا مو از جمله رشته های حساس و دارای مسئولیت برای مجری بوده که درامد قابل توجهی را در پی دارد ، فعالیت در زمینه مباحث ویتامینه و احیا مو با توجه به بازار بلقوه آن توصیه میشود

هم اکنون ثبت نام کنید

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی بازسازی و احیا مو اقدام نمایید.

12 پاسخ

  1. سلام. آیا در این دوره آموزش کاپلکس مو آموزش داده می شود؟ آیا می توانم بعد از این دوره به حدی حرفه ای شوم که بعد از اتمام دوره جایی مشغول به کار شوم؟

  2. سلام عزیزم. بله آموزش کاپلکس مو جز سرفصل های این دوره آموزشی می باشد. شما زیر نطر بهترین اساتید با به روز ترین متد های آموزشی تعلیم می بینید بنابراین با تمرین و تلاش می توانید به جایگاه خوبی دست پیدا کنید.

  3. سلام عزیزم شما می توانید با مراجعه به قسمت ثبت نام این دوره آموزشی از شرایط و زمان برگزاری کلاس ها مطلع شوید و یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

  4. سلام عزیزم بله دوره تخصصی کراتین ، بوتاکس و احیا مو که یکی از بهترین دوره های آموزشی است. انواع روش های ویتامینه مو آموزش داده می شود.

  5. سلام عزیزم خیر هر دوره تخصصی کراتین ، بوتاکس و احیا مو دارای سر فصل های مخصوص به خود می باشد که در بالای صفحه ذکر شده است.

  6. سلام عزیزم. برای اطلاع از هزینه دوره به قسمت ثبت نام در این صفحه مراجعه کنید و یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید

  7. سلام عزیزم برای شرکت در دوره های آموزشی سایر کشور ها محل اقامت و رفت و برگشت بر عهده آموزشگاه می باشد برای اطلاعات بیشتر با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مطالب آموزشی