امروز مورخ: ۰۴ /۰۸ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
post
page
06 - دوره تخصصی کراتین ، بوتاکس و احیا مو
اطلاعیه مهم موسسه آموش عالی عریس : آغاز برگزاری دوره های آموزش مربیگری کار با مواد در کشور امارات متحده عربی .

کراتین احیا

25 - دوره تخصصی کراتین ، بوتاکس و احیا مو
امروز مورخ: ۰۴ /۰۸ /۱۴۰۰
امورش حضوری کراتین و احیا مو
امورش آنلاین کراتین و احیا مو
امورش مربیگری کراتین و احیا مو
برگزاری کلاس سطح بالا کراتین و احیا مو

دوره آموزش کراتین و احیا مو

اموزش تخصصی کراین و احیا مو

اموزش کراتین و احیا مو یکی از رشته های بسیار حساس و فعالیت های پر مخاطب در کشور بشمار می آید ، از طرفی اموزش کراتین و احسا مو بصورت کاملا علمی و تخصصی برای فعالین این حوزه بسیار حائز اهمیت میباشد ، یک متخصص احیا ، بازسازی مو به کلیه امور بازسازی ، ترمیم ، تقویت و صافی مو با انواع برندها مسلط بوده و از آنجایی که مواد مصرفی مورد استفاده در این رشته کاملا شیمیایی با قابلیت خورندگی میباشد لذا فعالیت در این زمینه دارای حساسیت بسیار بالایی میباشد ، متقابلا با توجه به حساسیت بالا در این رشته مبالغ کلانی جهت ارائه خدمات از مشتریان دریافت میگردد ، از طرفی بازار کار آن بسیار پر رونق و دارای درامد بسیار بالایی است .
دوره آموزش بازسازی و احیا مو توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اموزش بازسازی و احیا مو این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته اموزشی بازسازی و احیا مو با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره بازسازی و احیا مو را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است. همچنین هنرجویان بمنظور رزرو و ثبت نام در کلاس کراتین و احیا میتوانند از طریق همین سامانه اقدام نمایند.

ویژگی دوره اموزش کراتین و احیا مو

اساتید و مدرسان کراتین و احیا

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته کراتین، بوتاکس و احیا مو حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

چارت آموزشی

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیبازسازی و احیا موطبی و زیبایی
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات6 جلسهسه جلسه در هفته
مدت زمان هر جلسه240 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیابا آزمون
مدرک داخلیسازمان فنیبا آزمون
مدرک آکادمی گواهینامه داخلی مجموعه بدون آزمون
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های اموزش کراتین و احیا مو :

سرفصل های  آموزشی دوره بازسازی و احیا مو مشتمل بر 15 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم .

- سرفصل جامع بازسازی و احیا مو (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه بازسازی و احیا مو ندارند.

– معرفی و شناخت لوازم و ابزار کار

– آموزش انواع مو و ساختار آن

– آماده سازی مو قبل از شروع بکار

– آموزش انواع روش های ویتامینه مو 

– آموزش بوتاکس مو

– آموزش ویتامینه کراتینه لختی و احیا

– آموزش ریباندینگ مو

– آموزش صافی دائم

- سرفصل تکمیلی بازسازی و احیا مو (Perfectal) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه بازسازی و احیا مو هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن

– آموزش صافی مو دکلره شده و آسیب دیده

– امداد سریع موهای آسیب دیده

– آموزش گلوبالینگ و نانو گلوبال مو

– آموزش پلکسی و رولیسی تراپی و خاویار تراپی

– آموزش پیشرفته پروتئین تراپی

– آموزش الاتئلین تراپی ، کلاژن تراپی

– معرفی و روس کار با انواع اولاپلکس

– معرفی انواع نانو کراتین

– ریبوکر

– انواع روش های کراتین درمانی ، کادیو ، رژیونال ، موئی هیر ، اسکار ، گلد

– آموزش صافی ژاپنی

– آموزش ریتکس ، المنت ، بوتاکس پرسنال

– آموزش آیرون تراپی ، ارژنین تراپی و آگاوه تراپی

– آموزش کراتین سرد و گرم

– آموزش اپتلیس

– آموزش کاپلکس مو

– آموزش مباحث اختصاصی پرفکتال

- سرفصل مربیگری بازسازی و احیا مو (Master) :

10/10

مناسب هنرجویانی که با سرفصل های دو دوره قبلی و کار با مواد مسلط هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن و پرفکتال

– آموزش روش استفاده از کراتین در فرایند رنگ مو جهت ابریشمی شدن ساختار آن

– آموزش روش استفاده از هیدرات ها و ویتال ها

– آموزش آخرین متد و روش های سال

– آموزش مباحث اختصاصی مستر

پاسخگویی به سوالات متداول هنرجویان

پس از اتمام دوره آموزشی مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد (شرکت در آزمون مستلزم هزینه جداگانه و آزمون می باشد) ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره  از سازمان فنی کشوری پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا پس از قبولی در آزمون

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز درکلاس قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدل بر عهده هنرجو می باشد،لذا هنرجویانی که مدل ندارند و یا از شهرستان هستند میتوانند از کارشناسان مجموعه در این خصوص مشاوره بگیرند .

مدارک بین المللی مستلزم ثبت نام در آزمون و پرداخت وجه آن می باشد و مدارک صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده .

هنرجویان برای اخذ مدرک بین المللی و مدرک سازمان فنی حرفه ای کشوری میبایست هزینه آزمون و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه مباحث آرایشگری ، مراقبتی و زیبایی نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی  با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 ساعت تا 24 ساعت آموزش متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی  را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه اقامت میبایست در این خصوص پرداخت شود و با هنرجو می باشد .

دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

ادامه فرایند ثبت نام

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی بازسازی و احیا مو اقدام نمایید.

دوره های آموزشی مرتبط

0101 - دوره تخصصی کراتین ، بوتاکس و احیا مو

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی کراتین ، بوتاکس و احیا مو میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

پکیج های اموزش مرتبط

0101 - دوره تخصصی کراتین ، بوتاکس و احیا مو

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی کراتین ، بوتاکس و احیا مو میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

اموزشگاه کراتین و احیا مو

عریس بعنوان یکی از آموزشگاه های کراتین و احیا مو در سطح بین الملل با برگزاری دوره های اموزش کراتین و احیا مو توانسته به یکی از شناخته شده ترین و حرفه ای ترین اموزشگاه کراتین و احیا مو معرفی شده است ، در اموزشگاه عریس جدیدترین و تخصصی ترین متد در زمینه کراتین و احیا مو تدوین و به هنرجویان و علاقه مندان این حوزه ارائه میشود . 

بدون شک اموزش کراتین و احیا مو در یکی از بهترین مراکز اموزشگاهی کشور و بین الملل مزایای بسیاری اعم از اعتباری و سطح علمی برای متقاضی خواهد داشت

بهترین اموزشگاه کراتین و احیا مو

به مدت 10 سال ممتد عنوان بهترین اموزشگاه کراتین و احیا مو متعلق است به مرکز آموزش عالی عریس ، این مجموعه توانسته با بکارگیری جدیدترین متد جهانی بعنوان بهترین اموزشگاه کراتین و احیا مو در سطح داخلی و بین المللی شناخته شود ،  همچنین بعنوان یکی از پیشتازان عرصه کراتین و احیا مو در دنیا میباشد . 

این مجموعه با برگزاری بالاترین سطح اموزش در زمینه کراتین و احیا مو توانسته بعنوان یک مرجع بین المللی در دنیا شناخته شود .

آموزش آکادمیک کراتین و احیا مو

برگزاری دوره های اموزش اکادمیک و حضوری کراتین و احیا مو در مجموعه عریس  بصورت کاملا ترمیک و با حضور فیزیکی هنرجو در مرکز برگزار میشود ، دوره های اموزش حضوری و ترمیک کراتین و احیا مو بطور معمول بصورت 1 ماهه و یا 7 روزه فشرده برگزار میشود . این اموزش ها بر مبنای فراگیری کامل و جامع حرفه کراتین و احیا مو و بر مبنای سطح و نوع اموزش در نظر گرفته شده اند . لازم به ذکر است کلیه علاقه مندان به شرکت در دوره های اموزش کراتین و احیا مو میتوانند پس از انتخاب سطح و دوره مورد نظر نسبت به ثبت نام در کلاس اقدام نمایند .

آموزش آنلاین کراتین و احیا مو

دوره های اموزش انلاین کراتین و احیا مو برای اولین بار در کشور بصورت استاندارد و با سطح کیفی بسیار بالا برگزار میشوند ، اموزش انلاین کراتین و احیا مو بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود ، از طرفی هنرجویان از حضور در کلاس های اموزش انلاین کراتین و احیا مو بی نیاز خواهند بود و میتوانند از تمامی ویژگی های اموزش حضوری کراتین و احیا مو بدون افت کیفیت کلاس استفاده نمایند . 

اموزش انلاین کراتین و احیا مو هم اکنون در مجموعه عریس ارائه و قابل استفاده برای عموم علاقه مندان میباشد .