امروز مورخ: ۲۷ /۰۲ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
post
page
اطلاعیه مهم موسسه آموش عالی عریس : آغاز برگزاری دوره های آموزش مربیگری کار با مواد در کشور امارات متحده عربی .
اموزش کراتین بوتاکس احیا مو اموزشگاه ارایشگری دوره کراتین بوتاکس احیا مو عریس مرکز عریس اکادمی عریس اموزشگاه عریس

عنوان دوره آموزشی: بازسازی و احیا مو

یک متخصص احیا ، بازسازی مو به کلیه امور بازسازی ، ترمیم ، تقویت و صافی مو با انواع برندها مسلط بوده و از آنجایی که مواد مصرفی مورد استفاده در این رشته کاملا شیمیایی با قابلیت خورندگی میباشد لذا فعالیت در این زمینه دارای حساسیت بسیار بالایی میباشد ، متقابلا با توجه به حساسیت بالا در این رشته مبالغ کلانی جهت ارائه خدمات از مشتریان دریافت میگردد ، از طرفی بازار کار آن بسیار پر رونق و دارای درامد بسیار بالایی است .
دوره آموزش بازسازی و احیا مو توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اموزش بازسازی و احیا مو این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته اموزشی بازسازی و احیا مو با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره بازسازی و احیا مو را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است. همچنین هنرجویان بمنظور رزرو و ثبت نام در کلاس کراتین و احیا میتوانند از طریق همین سامانه اقدام نمایند.

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته کراتین، بوتاکس و احیا مو حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیبازسازی و احیا موطبی و زیبایی
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات6 جلسهسه جلسه در هفته
مدت زمان هر جلسه240 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیابا آزمون
مدرک داخلیسازمان فنیبا آزمون
مدرک آکادمی گواهینامه داخلی مجموعه بدون آزمون
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های  آموزشی دوره بازسازی و احیا مو مشتمل بر 15 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم .

- سرفصل دوره جامع بازسازی و احیا مو (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه بازسازی و احیا مو ندارند.

– معرفی و شناخت لوازم و ابزار کار

– آموزش انواع مو و ساختار آن

– آماده سازی مو قبل از شروع بکار

– آموزش انواع روش های ویتامینه مو 

– آموزش بوتاکس مو

– آموزش ویتامینه کراتینه لختی و احیا

– آموزش ریباندینگ مو

– آموزش صافی دائم

- سرفصل دوره تکمیلی بازسازی و احیا مو (Perfectal) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه بازسازی و احیا مو هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن

– آموزش صافی مو دکلره شده و آسیب دیده

– امداد سریع موهای آسیب دیده

– آموزش گلوبالینگ و نانو گلوبال مو

– آموزش پلکسی و رولیسی تراپی و خاویار تراپی

– آموزش پیشرفته پروتئین تراپی

– آموزش الاتئلین تراپی ، کلاژن تراپی

– معرفی و روس کار با انواع اولاپلکس

– معرفی انواع نانو کراتین

– ریبوکر

– انواع روش های کراتین درمانی ، کادیو ، رژیونال ، موئی هیر ، اسکار ، گلد

– آموزش صافی ژاپنی

– آموزش ریتکس ، المنت ، بوتاکس پرسنال

– آموزش آیرون تراپی ، ارژنین تراپی و آگاوه تراپی

– آموزش کراتین سرد و گرم

– آموزش اپتلیس

– آموزش کاپلکس مو

– آموزش مباحث اختصاصی پرفکتال

- سرفصل دوره مربیگری بازسازی و احیا مو (Master) :

10/10

مناسب هنرجویانی که با سرفصل های دو دوره قبلی و کار با مواد مسلط هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن و پرفکتال

– آموزش روش استفاده از کراتین در فرایند رنگ مو جهت ابریشمی شدن ساختار آن

– آموزش روش استفاده از هیدرات ها و ویتال ها

– آموزش آخرین متد و روش های سال

– آموزش مباحث اختصاصی مستر

پاسخگویی به سوالات متداول هنرجویان

پس از اتمام دوره آموزشی مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد (شرکت در آزمون مستلزم هزینه جداگانه و آزمون می باشد) ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره  از سازمان فنی کشوری پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا پس از قبولی در آزمون

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز درکلاس قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدل بر عهده هنرجو می باشد،لذا هنرجویانی که مدل ندارند و یا از شهرستان هستند میتوانند از کارشناسان مجموعه در این خصوص مشاوره بگیرند .

مدارک بین المللی مستلزم ثبت نام در آزمون و پرداخت وجه آن می باشد و مدارک صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده .

هنرجویان برای اخذ مدرک بین المللی و مدرک سازمان فنی حرفه ای کشوری میبایست هزینه آزمون و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه مباحث آرایشگری ، مراقبتی و زیبایی نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی  با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 ساعت تا 24 ساعت آموزش متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی  را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه اقامت میبایست در این خصوص پرداخت شود و با هنرجو می باشد .

دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی بازسازی و احیا مو اقدام نمایید.

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی کراتین ، بوتاکس و احیا مو میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

111 پاسخ

 1. سلام. آیا در این دوره آموزش کاپلکس مو آموزش داده می شود؟ آیا می توانم بعد از این دوره به حدی حرفه ای شوم که بعد از اتمام دوره جایی مشغول به کار شوم؟

 2. سلام عزیزم. بله آموزش کاپلکس مو جز سرفصل های این دوره آموزشی می باشد. شما زیر نطر بهترین اساتید با به روز ترین متد های آموزشی تعلیم می بینید بنابراین با تمرین و تلاش می توانید به جایگاه خوبی دست پیدا کنید.

 3. سلام عزیزم شما می توانید با مراجعه به قسمت ثبت نام این دوره آموزشی از شرایط و زمان برگزاری کلاس ها مطلع شوید و یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 4. سلام عزیزم بله دوره تخصصی کراتین ، بوتاکس و احیا مو که یکی از بهترین دوره های آموزشی است. انواع روش های ویتامینه مو آموزش داده می شود.

 5. سلام آیا سرفصل های دوره تکمیلی به صورت کلی در دوره توکن هم آموزش داده میشود؟

 6. سلام عزیزم خیر هر دوره تخصصی کراتین ، بوتاکس و احیا مو دارای سر فصل های مخصوص به خود می باشد که در بالای صفحه ذکر شده است.

 7. سلام عزیزم. برای اطلاع از هزینه دوره به قسمت ثبت نام در این صفحه مراجعه کنید و یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 8. سلام عزیزم برای شرکت در دوره های آموزشی سایر کشور ها محل اقامت و رفت و برگشت بر عهده آموزشگاه می باشد برای اطلاعات بیشتر با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 9. سلام با این وضعیت کرونا آیا امکان برگزاری کلاس ها وجود داره؟ و چجوری و چند نفره برگزاری میشه؟

 10. سلام عزیزم بله کلاس ها هرماهه 15 هرماه با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برگزار می شود تعداد حضور افراد در کلاس ها متغیر است لازم به ذکر است برای افرادی که شرایط خاص مدنظر دارند امکان برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی نیز وجود دارد.

 11. سلام آیا روش هایی مثل خاویار تراپی هم آموزش میدید. آیا مدرک ارائه شده اعتبار لازم برای فعالیت شغلی را دارد؟ و راهنمایی کنید چجوری میتونم ثبت نام کنم؟

 12. سلام عزیزم. بله تکتیک خاویار تراپی جز سرفصل های آموزشی دوره تخصصی کراتین ، بوتاکس و احیا مو می باشد. مدرک پایان دوره کراتین، بوتاکس و احیا مو از سازمان فنی کشوری، مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا و آسیا اعطا می شود که در 34 کشور خارجی معتبر می باشد. برای ثبت نام می توانید از قسمت ثبت نام در این صفحه اقدام به ثبت نام نمایید.

 13. سلام من می خوام در این دوره شرکت کنم آیا میتونم هزینه را به صورت قسطی پرداخت کنم و اینکه آدرستون کجا هست؟

 14. سلام عزیزم . اموزشگاه عریس دارای 4 شعبه در تهران در محدوده میرداماد ، محدوده صادقیه و محدوده تهرانپارس و ولنجک می باشد. برا اطلاع از نحوه پرداخت هزینه لطفا با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 15. سلام عزیزم ابزار و لوازم کار در طول دوره در اختیار شما عزیزان قرار می گیرد و برای تمرین باید با خود به همراه داشته باشید که ابزار مورد نیاز در طول دوره گفته می شود.

 16. سلام عزیزم مدرک ارائه شده توسط آکادمی عالی عریس معتبر می باشد که شما می توانید در صورت یادگیری تمام مهارت ها اقدام به فعالیت کنید و در صورت تایید مهارت توسط آموزشگاه امکان معرفی به سالن های آرایشی وجود دارد.

 17. سلام اگر ما بخواهیم در تعداد جلسات کمتر و به صورت فشرده آموزش داده شود قیمت فرق داره؟

 18. سلام عزیزم بله مقدار ناچیزی هزینه تغییر می کند برای اطلاع از حدود قیمت ها به قسمت ثبت نام در این صفحه مراجعه نمایید.

 19. سلام برای شرکت توی دوره های کشور های دیگه مثل ترکیه چه شرایطی باید باشه آیا محل اقامت از طرف آموزشگاهه؟

 20. سلام عزیزم شما با ثبت نام و پرداخت هزینه می توانید در دوره های خارج از کشور شرکت نمایید بله محل اقامت از سوی آکادمی عالی عریس ارائه می شود.

 21. سلام من میخوام از مشهد در این دوره شرکت کنم مدرس این دوره ایرانی است یا خارجی؟ و من بخوام بیام تهران آیا محل اقامت داده میشه؟

 22. سلام عزیزم مدرس این دوره جز بهترین مدرسین بین المللی می باشد. برای حضور در تهران نیز آموزشگاه عریس محل اقامت ارائه می دهد و آموزش ها به صورت فشرده در شش روز انجام می گیرد.

 23. سلام عزیزم این دوره تحت نظر مدرسین بین المللی تدریس می شود و بله آموزش گلوبالینگ و نانو گلوبال مو نیز جز سرفصل های آموزشی دوره تخصصی کراتین ، بوتاکس و احیا مو است.

 24. سلام آیا بوتاکس و احیای مو و کراتین هر کدام دوره جدا دارند و یا همه باهم دو یک دوره هستند؟

 25. سلام عزیزم خیر دوره جدا نمی باشند و تمام متد ها و تکنیک های آموزشی آن ها در وره تخصصی کراتین ، بوتاکس و احیا مو آموزش داده می شود.

 26. سلام چجوری بفهمیم کلاس ها ظرفیت خالی برای شرکت داره . منو دوستم می خوایم شرکت کنیم چجوری ثبت نام کنیم؟

 27. سلام عزیزم. برای اطلاع از شرایط کلاس ها و سایر جزئیات و ثبت نام به قسمت ثبت نام مراجعه نمایید.

 28. سلام آیا مدرک فنی حرفه ای هم برای این دوره داده می شه یا فقط مدرک آموزشگاهی ارائه میشه؟

 29. سلام عزیزم. بله شما بعد از اتمام دوره آموزشی و تایید مهارت ها توسط آموزشگاه عریس و مدرسین، به سازمان فنی حرفه ای برای دریافت مدرک فنی و حرفه ای معرفی می شوید. لازم به ذکر است مدرک معتبر بین المللی از سوی آموزشگاه عریس نیز به هنرجویان اعطا می شود.

 30. سلام آیا با شرکت توی این دوره مدرک بین المللی بهمون داده میشه و اون مدرک کجاها میشه استفاده کرد؟

 31. سلام عزیزم بله. در دوره کراتین ، بوتاکس و احیا مو مدرک بین المللی به هنرجویان اعطا می شود. از این مدرک می توان برای مهاجرت و اعتماد سازی میزان مهارت شما وتخصص خود استفاده کنید.

 32. سلام بهترین اموزشگاه برای اموزش باید دارای چه ویژگی هایی باشه ما از کجا بدونیم که اموزشگاه خوبه برای اموزش؟

 33. سلام وقت بخیر اموزش صفر تا صد مدرک معتبر دارای اساتید خوب و حرفیه ای برای کسب اطلاعات بیشتر به شماره تماس 02128421106تماس بگیرید تا بتونیم بیشتر راهنمایتون کنیم .

 34. سلام عزیزم بله به علت شرایط از جمله کرونا محدودیت های مسیرو….. مجموعه عریس کلاس های انلاین هم برگزار میکند.

 35. سلام عزیزم اموزش انلاین هم دارید و اینکه مباحث اموزش انلاین به چه صورت ؟

 36. سلام عزیزم بله اموزش انلاین هم داریم دوره هامون شامل تخصصی تکمیلی و مربیگری دوره ی مد نظرتون انتخاب کنید بالای همین صفحه سرفصل ها ومباحث اموزشیتون هست

 37. سلام برای شرکت در این دوره نیاز به ابزار و لوازم خاصی هست و از چه برندی باید تهیه کنیم؟

 38. سلام عزیزم برای شرکت در دوره بوتاکس تمامی ابزار و لوازم مورد نیاز از سوی آموزشگاه عریس ارائه می شود. هنرجویان برای تمرین اضافی می توانند ابزار خود را به همراه داشته باشند که در طول دوره گفته می شود به چه ابزاری نیاز دارید.

 39. سلام عزیزم خسته نباشید ببخشید میخواستم بدونم من فقط بخوام در دوره ی تخصصی شرکت کنم امکانش هست ؟

 40. سلام عزیزم سلامت باشید بله عزیزم میتونید شرکت کنید جهت اطلاعات بیشتر با شماره تماس02128421106 تماس بگیرید

 41. سلام عزیزم وقتتون بخیر میخواستم بدونم اموزشگاهتون اموزش نانو کراتین هم میدهند یعنی جزو مباحث کلاس وجور دارد؟

 42. سلام عزیزم . بله با توجه به صفحه بالا سرفصل های هر دوره اموزشی تخصصی و تکمیلی ،مربیگری اموزش نانو کراتین هم جز سر فصل ها و مباحث دوره های اموزشی لاین کراتین ،بوتاکس و احیا مو میباشد

 43. سلام خسته نباشید من هنرجوتون از مشهد هستم اولش برای موندن تو تهران کمی استرس داشتم و فکر میکردم اذیت کننده و حتی نمیدونستم کجا بمونم واقعا ممنون از مجموعه خوبتون هم محل اقامتم خوب بود هم اموزش عالی داشتم انشالله مجدد برای ثبت نام دوره تکمیلی اقدام میکنم چون واقعا کلاس ها و استاد عالی بودند.

 44. سلام عزیزم
  خداروشکر که انقدر هنرجوهای اکادمی عریس رضایت کامل دارند از داشتن هنرجو با استعداد و خوش ذوق مثل شما بسیار خوشحالیم با ارزوی بهترین ها برای شما هنرجوی عزیز

 45. سلام عزیزم دوره هاتون از چه روز شروع میشه من الان میتونم در کلاس هاتون شرکت کنم ؟تعداد نفرات کلاس های دوره کراتین و احیا به چه صورت ؟

 46. سلام عزیزم. دوره تخصصی کراتین ، بوتاکس و احیا مو 15 هرماه تشکیل می شود. ظرفیت کلاس ها متغیر است.برای شرکت در کلاس ها و یا اطلاع از تکمیل ظرفیت به قسمت ثبت نام مراجعه کنید و یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 47. سلام خسته نباشید ایا تمامی موارد که داخل سر فصل ها وجود دارد اموزش داده میشود من چند تا اموزشگاه دیگه رفتم ولی کامل یاد ندادند ؟

 48. سلام عزیزم
  تمامی سر فصل های دوره های تخصصی و دوره تکمیلی و دوره مربیگری در اموزشگاه عریس اموزش داده میشود و علاوه برا ان در کلاس های اموزشی نکته های اموزش بسیاری هم گفته میشود .

 49. سلام وقتتون بخیر. ایا در اماده سازی مو برای کراتین یا احیا مو موادی هم ب کار برده میشه ؟

 50. سلام عزیزم بله برای کار در دوره تخصصی کراتین ، بوتاکس و احیا مو نیاز به مواد مخصوص به آن می باشید. آکادمی عالی عریس تمامی ابزار های لازم را در طول دوره در اختیار هنرجویان قرار می دهد.

 51. سلام ایا توی این کار چ مواد هایی بکار میره و ایا گیاهی هستند یا شیمیایی؟

 52. سلام عزیزم برای دوره تخصصی کراتین ، بوتاکس و احیا مو انواع مواد گیاهی و شیمیایی با توجه به نیاز استفاده می شود برای شناخت مواد می توانید در این دوره شرکت کرده و به صورت تخصصی کلیه موارد مربوطه را یاد بگیرید.

 53. سلام خسته نباشید ایا مدرکی که در زمینه کراتین و بوتاکس و احیا مو گرفته میشه در داخل ایران مناسب برای کار در خارج هم میباشد؟

 54. سلام عزیزم بله مدرک اعطا شده توسط آموزشگاه عریس دارای اعتبار بین المللی در 34 کشور است.

 55. سلام عزیزم بله احیا مو دارای روش های مختلفی می باشد. برای اطلاع از روش ها و مشاوره در این زمینه با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 56. سلام خسته نباشید برای احیا مو چ مرحله هایی رو باید گذراند و ایا ب وسیله های تخصصی هم نیازه؟

 57. سلام عزیزم بله ابزار تخصصی وجود دارد که فقط متخصصین از آن استفاده می کنند برای اطلاعات بیشتر با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 58. سلام در دوره تخصصی میخوام شرکت کنم و اینکه لوازم چه چیز هایی باید تهیه کنم ؟و از چه طریقی میتونم باهاتون درارتباط باشم؟

 59. سلام عزیزم
  در دوره تخصصی جلسات اول درباره لوازم و وسایل مورد نیاز اموزش داده میشود برای شروع کلاس نیازی به تهیه لوازم نیست تا با لوازم و وسایل اشنایی پیدا کنید و جهت ارتباط با ما میتوانید با شماره تماس 02128421106 تماس حاصل فرمایید

 60. سلام وقتتون بخیر من هر کار میکنم نمیتونم از طریق سایت ثبت نام کنم چطور در دوره های مربیگریتون میتونم شرکت کنم و اینکه دوره هاتون چند روزست ؟

 61. سلام عزیزم
  اگر از طریق سایت نمیتوانید ثبت نام کنید با شماره تماس 02128421106 تماس حاصل فرمایید دوره های اکادمی عریس معمولا 8 الی9 جلسه برگزار میشود

 62. سلام خسته نباشید آموزشگاهتون برای کسانی که شهرستان هستند کلاس برگزار نمیکند و اینکه جای برای موند دارین؟

 63. سلام عزیزم میتوانید در دوره فشرده 6 روزه ثبت نام کنید وهنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود

 64. سلام وقتتون بخیر من فقط مدرک مربیگری میخوام عزیزم میتونم بدون گذروندن دوره مدرک بگیرم ؟

 65. سلام عزیزم
  بله میتوانید بدون شرکت در کلاس های مربیگری مجموعه اکادمی عریس معرفی به ازمون میشوید با قبول شن ازمون مدرک اعطا میشود

 66. سلام خسته نباشید ببخشیدهزینه مدرک با هزینه کلاس هاتون جداستو اینکه چقدر هزینش ؟

 67. سلام عزیزم
  بله کلاس های اکادمی عریس از سه دوره تخصصی و دوره تکمیلی ودوره مربیگری و از افراد مبتدی و غیر مبتدی میتواند در دوره های ما شرکت کنند

 68. سلام عزیزم
  خیر هزینه مدرک جدا نیست و با هزینه کلاس یکی میباشد هنرجویان تنها برای اخذ مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور میبایست هزینه آزمون و ترجمه و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

 69. سلام منمیخواستم تلفن تماستونو داشته باشم و از طریق تلفن راجب کلاس های انلاینتون سوال بپرسم امکانش هست شماره تماس بدید ؟

 70. سلام عزیزم
  شماره تماس اکادمی عریس در صفحه اول سایت در شدخه است اگر پیدا نکردید با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 71. سلام کلاس های حضوری برای دوره مربیگری کراتین و بوتاکس مو در چه تاریخی برگزار میشود و الان ظرفیت باقی مونده تا بتونم در کلاس ها شرکت کنم؟

 72. سلام وقتتون بخیر محل برگزاری کلاس های اموزشیتون کجاست و اینکه در چه تاریخی برگزار میشود؟

 73. سلام عزیزم
  محل برگزاری کلاس های اکادمی عریس داخلی در تهران و کیش کلاس های خارجی در ترکیه ،دبی، و ………..برگزار میشود15 هرماه کلاس ها در حال اجرا میباشد

 74. سلام وقتتون بخیر اموزش کراتین سرد و گرم هم دارید و اینکه اصلا کلاس هاتون صفر تا صد برگزار میشود؟

 75. سلام عزیزم
  بله با توجه به سر فصل های اموزشی کراتین سرد هم اموزش داده میشود کلاس های اکادمی عریس به صورت سه دوره تخصصی و دوره تکمیلی و دوره مربیگری برگزار میشود که با گذراندن هر سه دوره شما میتوانید یک دوره کامل و صفر تا صد را گذرانده باشید برای ثبت نام یا از طریق سایت یا با شماره تماس 02128421106 تماس حاصل فرمایید.

 76. سلام وقتتون بخیر من میخواستم بدونم که کلاس هاتون 15 هر ما برگزار میشه و هنوز هم کلاس دارید بخاطر کرونا؟

 77. سلام عزیزم
  تمامی دوره های تخصصی و تکمیلی و دوره مربیگری اکادمی عریس در تاریخ 15 هر ماه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار میشود .

 78. سلام عزیزم من هرچی تو سایت دیدم اسامی مدرسین اساتید نبود یه توضیح بهم میدین؟

 79. سلام وقتتون بخیر الان تمامی مواردی که به عنوان سر فصل ها دارید آموزش میدین برای کرتینه و احیا مو؟

 80. سلام عزیزم
  مدرسین اکادمی عریس مدرسین بازاری نیستند و اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در این مجموعه فعالیت داشته و از برترین اساتید در رشته کار با مواد در سطح بین الملل میباشند ، اساتید مرکز عریس بواسطه سرمایه گذاری های موسسه به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان عریس در رشته کار با مواد حداقل 15 سال بوده ، از طرفی تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

 81. سلام عزیزم
  تمامی سر فصل های اموزشی دوره اکادمی عریس به صورت ریز به ریز و جز به جز اموزش داده میشود .

 82. سلام عزیزم
  دوره های اموزشی کراتین، بوتاکس و احیا دراکادمی عریس به سه دوره تخصصی برای افراد مبتدی ، دوره تکمیلی برای افرادی که مباحث دوره تخصصی اموزش دیده اند ، و دوره مربیگری که دوره پیشرفته میباشد برگزار میشود

 83. شما خسته نباشید من میخوام دوره کراتی و احیا مو ثبت نام کنم میخوام بدونم کلاس در کیش هم برگزار میشه ؟

 84. سلام عزیزم
  دوره های اکادمی عریس هم به صورت داخلی و هم خارجی برگزار میشود دوره های داخلی در تهران و کیش و دوره های خارجی در ترکیه و دبی …..برگزار میشود.

 85. سلام خسته نباشید من شاغل هستم و اینکه میتونم تو کلاس های حضوریتون شرکت کنم یا فقط باید انلاین دوره بگذرونم ؟

 86. سلام عزیزم
  دوره های آرایشگری کراتین و بوتاکس و احیا مو هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 87. سلام وقت بخیر یکی از بهترین اموزشگاه هایی که من اموزشم دیدم اموزشگاه شما بود واقعا تمامی اموزش هاتون عالی بود واقعا یکی از بهترین اموزشگاه های تهران هستید

 88. سلام عزیزم
  اکادمی عریس به داشتن هنرجو های با استعداد و خوش ذوقی مثل شما ها افتخار میکند و باارزوی بهترین ها برای شما هنرجوی عزیز

 89. سلام عزیزم وقتتون بخیر شما اموزش ریباندینگ مو هم دارید یا فقط کراتی و صافی ؟

 90. سلام وقت بخیر من میخوام در کلاس های انلاین شرکت کنم شما کلاس انلاین هم برگزار میکنید ؟

 91. سلام خسته نباشید شما کلاس های اموزشیتون در کجا برگزار میشود تهران خارج از کشور کجاست ؟

 92. سلام وقت بخیر با توجه به شرایط کرونا هنوز هم کلاس های حضوری برگزار میشود و در چه تاریخی کلاس ها برگزار میشود؟

 93. سلام عزیزم
  اکادمی عریس با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی و در سالن بزرگ 15 هر ماه کلاس های اموزشی خود را در هر دوره ای برگزار میکند

 94. سلام عزیزم
  دوره های اکادمی عریس هم داخلی و هم خارجی برگزار میشود دوره های داخلی در تهران و کیش و دوره های خارجی در ترکیه و دبی و……..برگزار میشود

 95. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای اعطا مدرک هم ازمون عملی و هم ازمون تئوری برای تمامی لاین های اموزشی و دوره های تخصصی و دوره تکملی و …… خود در اکادمی خود برگزار میکند

 96. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای تمامی لاین های اموزشی خود هم کلاس های مجازی و انلاین و هم پکیج های اموزشی کلاس های حضوری ورکشاپ ها و سمینار های اموزشی برگزار میکند

 97. سلام عزیزم
  اکادمی عریس تمامی لاین های اموزشی را کامل داخل سر فصل های اموزشی دارد فقط کافیست به بالای صفحه مراجعه کنید و مباحث که مورد نظرتون هست را پیدا کنید و در دوره مد نظر خودتون شرکت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code