امروز مورخ: ۱۵ /۰۷ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۵ /۰۷ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
762 امتیاز
5/5

اموزش کراتین ، بوتاکس و احیا مو

برگزاری ، گردآوری و ارائه اموزش کراتین ، بوتاکس و احیا مو در سه سطح تخصصی ، پیشرفته و مستری در مرکز آموزش عالی عریس ، بهمراه اعطای گواهینامه بین المللی ، هنرجویان پس از اتمام اموزش کراتین ، بوتاکس و احیا مو با شرکت در آزمون داخلی و یا خارجی میتوانند نسبت به اخذ گواهینامه بین المللی اقدام نمایند . اموزش کراتین ، بوتاکس و احیا مو همچنین به دو صورت کلاس های اموزش عمومی (15 نفره) و کلاس های اموزش خصوصی (3 نفره) برگزار میشوند . کلیه متقاضیان در سایر شهرستان ها میتوانند در کلاس های فشرده و کوتاه مدت این مرکز شرکت نموده و مزایای آن بهره مند شوند .

امروز مورخ: ۱۵ /۰۷ /۱۴۰۱
رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

دپارتمان آموزش عالی

آموزش حضوری، آنلاین و آفلاین

سطح پیشرفته

آموزش تخصصی، تکمیلی و مستر

عضو انجمن جهانی

آموزش تحت نظارت سازمان اپتک

پاسخگویی 24 ساعته

آموزش بهمراه پشتیبان تلفنی

شعب سراسری

دارای 33 شعبه داخلی و خارجی

گواهینامه بین المللی

صدور گواهینامه معتبر بین المللی

کراتین احیا

دوره آموزش کراتین و احیا مو

اموزش تخصصی کراین و احیا مو

اموزش کراتین و احیا مو یکی از رشته های بسیار حساس و فعالیت های پر مخاطب در کشور بشمار می آید ، از طرفی اموزش کراتین و احسا مو بصورت کاملا علمی و تخصصی برای فعالین این حوزه بسیار حائز اهمیت میباشد ، یک متخصص احیا ، بازسازی مو به کلیه امور بازسازی ، ترمیم ، تقویت و صافی مو با انواع برندها مسلط بوده و از آنجایی که مواد مصرفی مورد استفاده در این رشته کاملا شیمیایی با قابلیت خورندگی میباشد لذا فعالیت در این زمینه دارای حساسیت بسیار بالایی میباشد ، متقابلا با توجه به حساسیت بالا در این رشته مبالغ کلانی جهت ارائه خدمات از مشتریان دریافت میگردد ، از طرفی بازار کار آن بسیار پر رونق و دارای درامد بسیار بالایی است .
دوره آموزش بازسازی و احیا مو توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اموزش بازسازی و احیا مو این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته اموزشی بازسازی و احیا مو با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره بازسازی و احیا مو را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است. همچنین هنرجویان بمنظور رزرو و ثبت نام در کلاس کراتین و احیا میتوانند از طریق همین سامانه اقدام نمایند.

ویژگی دوره اموزش کراتین و احیا مو

اساتید و مدرسان کراتین و احیا

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته کراتین، بوتاکس و احیا مو حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

چارت آموزشی

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیبازسازی و احیا موطبی و زیبایی
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات4 جلسهسه جلسه در هفته و یا طی 4 روز متوالی
مدت زمان هر جلسه180 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیابا آزمون
مدرک داخلیسازمان فنیبا آزمون
مدرک آکادمی گواهینامه داخلی مجموعه بدون آزمون
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های اموزش کراتین و احیا مو :

سرفصل های  آموزشی دوره بازسازی و احیا مو مشتمل بر 15 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم .

- سرفصل جامع بازسازی و احیا مو (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه بازسازی و احیا مو ندارند.

– معرفی و شناخت لوازم و ابزار کار

– آموزش انواع مو و ساختار آن

– آماده سازی مو قبل از شروع بکار

– آموزش انواع روش های صافی (کراتینه و نانو کراتینه -ریباندینگ و نانو ریباندینگ )

– آموزش بوتاکس گرم و سرد و فیلر مو 

– آموزش پروتئین گرم و سرد 

– آموزش ریشه گیری + آموزش مواد قرنطینه دار 

– کار بر روی مدل زنده + پرسش و پاسخ و رفع اشکال 

- سرفصل تکمیلی بازسازی و احیا مو (Perfectal) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه بازسازی و احیا مو هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن و رفع اشکال 

– آسیب شناسی ساقه مو و امداد رسانی 

– آموزش روشهای مولتی فانکشن و کوکتل ها (پروکراتین، پرو بوتاکس، کرابوتاکس، کراپلکس، پروپلکس و اسموتینگ)

– آسیب شناسی اسکالپ کف سر 

– آموزش به روز ترین دستگاه ها (نانواستیم، مایکرومیست یا نانومیست، دستگاه اتو آیس یا آیرون فروزن،دستگاه فوتون، دستگاه آنالیز و دستگاه کلامازون)

– آموزش 10 نوع تراپی مو شامل : گلد تراپی، پلکس تراپی، سیلک تراپی، آرژنین تراپی، آنزیم تراپی، خاویار تراپی، هیدروژن تراپی، فیریز تراپی، الکترون تراپی و اوزون تراپی 

-معرفی و آنالیز تاپ ترین محصولات احیاء و صافی 

– کار بر روی مدل زنده + رفع اشکال و پرسش و پاسخ 

 

- سرفصل مربیگری بازسازی و احیا مو (Master) :

10/10

مناسب هنرجویانی که با سرفصل های دو دوره قبلی و کار با مواد مسلط هستند.

– مرور مباحث آموزشی توکن و پرفکتال

– آموزش صافی شیشه‌ای ( جدیدترین متد صافی با ماندگاری بالای ۲ سال)

– آموزش ابریشم سازی

– معرفی محصولات

– کار بر روی مدل زنده + پرسش و پاسخ و رفع اشکال

 
 

پاسخگویی به سوالات متداول هنرجویان

پس از اتمام دوره آموزشی مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد (شرکت در آزمون مستلزم هزینه جداگانه و آزمون می باشد) ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره  از سازمان فنی کشوری پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا پس از قبولی در آزمون

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا پس از قبولی در آزمون

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز درکلاس قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدل بر عهده هنرجو می باشد،لذا هنرجویانی که مدل ندارند و یا از شهرستان هستند میتوانند از کارشناسان مجموعه در این خصوص مشاوره بگیرند .

مدارک بین المللی مستلزم ثبت نام در آزمون و پرداخت وجه آن می باشد و مدارک صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده .

هنرجویان برای اخذ مدرک بین المللی و مدرک سازمان فنی حرفه ای کشوری میبایست هزینه آزمون و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه مباحث آرایشگری ، مراقبتی و زیبایی نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

توجه نمایید با توجه به اینکه کلیه فرایند ثبت نام کلاس های آموزشی مرکز بصورت یکپارچه و سیستمی انجام میپذیرد و هرگونه درخواست، منجر به تغییر ظرفیت کلاس میشود لذا امکان کنسلی کلاس تحت هیچ شرایط وجود ندارد .

دانشپذیران تنها با داشتن شرایط فورس ماژور و ارائه مدارک معتبر و تایید واحد مربوطه میتوانند درخواست کنسلی خود را از این قسمت ثبت نمایند .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی  با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 ساعت تا 24 ساعت آموزش متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی  را دارند میتوانند در صورت تمایل شخصی در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشند که در اینصورت هزینه اقامت میبایست در این خصوص پرداخت شود و با هنرجو می باشد .

دوره های آکادمیک و تخصصی هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

ادامه فرایند ثبت نام

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی بازسازی و احیا مو اقدام نمایید.

دوره های آموزشی مرتبط
بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی کراتین ، بوتاکس و احیا مو میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید
9.8/10
پکیج های اموزش مرتبط
بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی کراتین ، بوتاکس و احیا مو میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید
9.8/10

اموزشگاه کراتین ، بوتاکس و احیا مو

اموزشگاه آرایشگری و مراقبت زیبایی عریس بعنوان یکی از آموزشگاه های کراتین ، بوتاکس و احیا مو در سطح بین الملل با برگزاری دوره های اموزش کراتین ، بوتاکس و احیا مو توانسته به یکی از شناخته شده ترین و حرفه ای ترین اموزشگاه کراتین ، بوتاکس و احیا مو تبدیل شود ، در اموزشگاه عریس جدیدترین و تخصصی ترین متد در زمینه کراتین ، بوتاکس و احیا مو تدوین و به هنرجویان و علاقه مندان این حوزه ارائه میشود .  بدون شک اموزش کراتین ، بوتاکس و احیا مو در یکی از بهترین مراکز اموزشگاهی کشور و بین الملل مزایای بسیاری اعم از اعتباری و سطح علمی برای متقاضی خواهد داشت

بهترین اموزشگاه کراتین ، بوتاکس و احیا مو

به مدت 10 سال ممتد عنوان بهترین اموزشگاه کراتین ، بوتاکس و احیا مو متعلق است به مرکز آموزش عالی عریس ، این مجموعه توانسته با بکارگیری جدیدترین متد جهانی بعنوان بهترین اموزشگاه کراتین ، بوتاکس و احیا مو در سطح داخلی و بین المللی شناخته شود ،  همچنین بعنوان یکی از پیشتازان عرصه کراتین ، بوتاکس و احیا مو در دنیا میباشد .  این مجموعه با برگزاری بالاترین سطح اموزش در زمینه کراتین ، بوتاکس و احیا مو توانسته بعنوان یک مرجع بین المللی در دنیا شناخته و بعنوان بهترین اموزشگاه کراتین ، بوتاکس و احیا مو در این عرصه عمل کند .

آموزش حضوری کراتین ، بوتاکس و احیا مو

برگزاری دوره های اموزش اکادمیک و حضوری کراتین ، بوتاکس و احیا مو در مجموعه عریس  بصورت کاملا ترمیک و با حضور فیزیکی هنرجو در مرکز برگزار میشود ، دوره های اموزش حضوری و ترمیک کراتین ، بوتاکس و احیا مو بطور معمول بصورت 1 ماهه و یا 7 روزه فشرده برگزار میشود . این اموزش ها بر مبنای فراگیری کامل و جامع حرفه کراتین ، بوتاکس و احیا مو و بر مبنای سطح و نوع اموزش در نظر گرفته شده اند . لازم به ذکر است کلیه علاقه مندان به شرکت در دوره های اموزش کراتین ، بوتاکس و احیا مو میتوانند پس از انتخاب سطح و دوره مورد نظر نسبت به ثبت نام در کلاس اقدام نمایند .

آموزش آنلاین کراتین ، بوتاکس و احیا مو

دوره های اموزش انلاین کراتین ، بوتاکس و احیا مو برای اولین بار در کشور بصورت استاندارد و با سطح کیفی بسیار بالا برگزار میشوند ، اموزش انلاین کراتین ، بوتاکس و احیا مو بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار میشود ، از طرفی هنرجویان از حضور در کلاس های اموزش انلاین کراتین ، بوتاکس و احیا مو بی نیاز خواهند بود و میتوانند از تمامی ویژگی های اموزش حضوری کراتین ، بوتاکس و احیا مو بدون افت کیفیت کلاس استفاده نمایند . 

اموزش انلاین کراتین ، بوتاکس و احیا مو هم اکنون در مجموعه عریس ارائه و قابل استفاده برای عموم علاقه مندان میباشد .

مدرک بین المللی کراتین ، بوتاکس و احیا مو

مدرک بین المللی کراتین ، بوتاکس و احیا مو در پایان دوره های اموزشی و پس از اخذ نمره قبولی در آزمون پایان دوره به هنرجو اعطا میشود ، مدرک بین المللی کراتین ، بوتاکس و احیا مو بعنوان یکی از مدارک سطح بالا و حرفه ای در داخل و خارج از کشور بشمار می اید ، از طرفی مدرک بین المللی کراتین ، بوتاکس و احیا مو با اعتبار جهانی و ریجیستری معتبر در حال حاضر تنها در آکادمی عریس اعطا میشود ، این موسسه بعنوان نماینده رسمی موسسه آموزش علوم حرفه ای اروپا و استرالیا تنها مرجه رسمی صدور و اعطای مدرک بین المللی در رشته کراتین ، بوتاکس و احیا مو در کشور میباشد.

گواهینامه بین المللی کراتین ، بوتاکس و احیا مو

گواهینامه بین المللی کراتین ، بوتاکس و احیا مو در پایان دوره های اموزشی و پس از اخذ نمره قبولی در آزمون پایان دوره به هنرجو اعطا میشود ، گواهینامه بین المللی کراتین ، بوتاکس و احیا مو بعنوان یکی از گواهینامه های سطح بالا و حرفه ای در داخل و خارج از کشور بشمار می اید ، از طرفی گواهینامه بین المللی کراتین ، بوتاکس و احیا مو با اعتبار جهانی و ریجیستری معتبر در حال حاضر تنها در آکادمی عریس اعطا میشود ، این موسسه بعنوان نماینده رسمی موسسه آموزش علوم حرفه ای اروپا و استرالیا تنها مرجه رسمی صدور و اعطای گواهینامه بین المللی در رشته کراتین ، بوتاکس و احیا مو در کشور میباشد.

بهترین استاد و مدرس کراتین ، بوتاکس و احیا مو

بهترین استاد و مدرس ر را میتوان به فردی نسبت داد که در خرفه گریم عروس تسلط و تخصص کامل داشته ، مدرسان و اساتید برتر کراتین ، بوتاکس و احیا مو  دارای سابقه و تجربه کاری حداقل 10 ساله در این حوزه بوده و بطور منظم سالانه تحت بروزرسانی آخرین متد و سبک های کراتین ، بوتاکس و احیا مو قرار میگیرند ، از طرفی بهترین مدرسان کراتین ، بوتاکس و احیا مو که دارای تمامی ویژگی های مذکور هستند هم اکنون بواسطه سرمایه گذاری های عریس در این مرکز مشغول به تدریس و آموزش هنرجویان هستند . اساتید کراتین ، بوتاکس و احیا مو در آکادمی عریس همگی دارای سطح یک مربیگری و دارای نشان مسترگلد از اروپا میباشند .

آموزش تخصصی کراتین ، بوتاکس و احیا مو

برگزاری دوره اموزش تخصصی کراتین ، بوتاکس و احیا مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش تخصصی کراتین ، بوتاکس و احیا مو این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش تخصصی کراتین ، بوتاکس و احیا مو با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش تخصصی ر بصورت کامل و جامع و از پایه بوده بطوریکه در انتخای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه کراتین ، بوتاکس و احیا مو نخواهد داشت .

اموزش پیشرفته کراتین ، بوتاکس و احیا مو

برگزاری دوره اموزش پیشرفته کراتین ، بوتاکس و احیا مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش پیشرفته کراتین ، بوتاکس و احیا مو این مرکز سالانه در 4 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش پیشرفته کراتین ، بوتاکس و احیا مو با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش پیشرفته کراتین ، بوتاکس و احیا مو بصورت کامل و در سطح پیشرفته بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در مباحث پیشرفته کراتین ، بوتاکس و احیا مو نخواهد داشت .

اموزش مستری کراتین ، بوتاکس و احیا مو

برگزاری دوره اموزش مستری کراتین ، بوتاکس و احیا مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش مستری کراتین ، بوتاکس و احیا مو این مرکز سالانه در 2 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش مستری کراتین ، بوتاکس و احیا مو با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش مستری کراتین ، بوتاکس و احیا مو بصورت کامل و در سطح مستری بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در مباحث مستری کراتین ، بوتاکس و احیا مو نخواهد داشت .

اموزش مربیگری کراتین ، بوتاکس و احیا مو

برگزاری دوره اموزش مربیگری کراتین ، بوتاکس و احیا مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش مربیگری کراتین ، بوتاکس و احیا مو این مرکز سالانه در 2 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش مربیگری کراتین ، بوتاکس و احیا مو با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش مربیگری کراتین ، بوتاکس و احیا مو بصورت کامل و در سطح مربیگری بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در مباحث مربیگری کراتین ، بوتاکس و احیا مو نخواهد داشت .

سرتیفیکیت جهانی کراتین ، بوتاکس و احیا مو

سرتیفیکیت بین المللی کراتین ، بوتاکس و احیا مو در پایان دوره های اموزشی و پس از اخذ نمره قبولی در آزمون پایان دوره به هنرجو اعطا میشود ، سرتیفیکیت بین المللی کراتین ، بوتاکس و احیا مو بعنوان یکی از سرتیفیکیت های سطح بالا و حرفه ای در داخل و خارج از کشور بشمار می اید ، از طرفی سرتیفیکیت بین المللی کراتین ، بوتاکس و احیا مو با اعتبار جهانی و ریجیستری معتبر در حال حاضر تنها در آکادمی عریس اعطا میشود ، این موسسه بعنوان نماینده رسمی موسسه آموزش علوم حرفه ای اروپا و استرالیا تنها مرجه رسمی صدور و اعطای سرتیفیکیت بین المللی در رشته کراتین ، بوتاکس و احیا مو در کشور میباشد.

اموزش صفر تا صد کراتین ، بوتاکس و احیا مو

برگزاری دوره اموزش صفر تا صد کراتین ، بوتاکس و احیا مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش صفر تا صد کراتین ، بوتاکس و احیا مو این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش صفر تا صد کراتین ، بوتاکس و احیا مو با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش صفر تا صد کراتین ، بوتاکس و احیا مو بصورت کامل و صفر تا صد بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث صفر تا صد کراتین ، بوتاکس و احیا مو نخواهد داشت .

اموزش پایه و مبتدی کراتین ، بوتاکس و احیا مو

برگزاری دوره اموزش از پایه و مبتدی کراتین ، بوتاکس و احیا مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش پایه و مبتدی کراتین ، بوتاکس و احیا مو این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش پایه و مبتدی کراتین ، بوتاکس و احیا مو با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش پایه و مبتدی کراتین ، بوتاکس و احیا مو بصورت کامل و از پایه و مبتدی بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث پایه و مبتدی کراتین ، بوتاکس و احیا مو نخواهد داشت .

اموزش حرفه ای کراتین ، بوتاکس و احیا مو

برگزاری دوره اموزش از حرفه ای کراتین ، بوتاکس و احیا مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش حرفه ای کراتین ، بوتاکس و احیا مو این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش حرفه ای کراتین ، بوتاکس و احیا مو با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش حرفه ای کراتین ، بوتاکس و احیا مو بصورت کامل و سطح حرفه ای بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث حرفه ای کراتین ، بوتاکس و احیا مو نخواهد داشت .

اموزش جامع و کامل کراتین ، بوتاکس و احیا مو

برگزاری دوره اموزش از جامع کراتین ، بوتاکس و احیا مو در مرکز آموزش عالی عریس در نوع خود بی همتا است ، دوره های اموزش جامع کراتین ، بوتاکس و احیا مو این مرکز سالانه در 3 نوبت بروزرسانی و آپدیت شده و در نهایت آخرین متدها و سرفصل های اموزشی در اختیار هنرجویان قرار میگیرند ، اموزش جامع کراتین ، بوتاکس و احیا مو با توحه به اهمیت و تقاضای بالایی که این رشته در جامعه دارد بسیار مورد توجه علاقه مندان قرار گرفته است ، مباحث دوره اموزش جامع کراتین ، بوتاکس و احیا مو بصورت کامل و جامع بوده بطوریکه در انتهای دوره هنرجو هیچگونه مشکل و ابهامی در زمینه مباحث جامع کراتین ، بوتاکس و احیا مو نخواهد داشت .

فهرست مطالب
اعطای مدرک معتبر بین المللی انگلستان
محل برگزاری دوره: امارات-ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
اعطای مدرک معتبر بین المللی برزیل
محل برگزاری دوره: امارات-ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
اعطای مدرک معتبر بین المللی آلمان
محل برگزاری دوره: امارات-ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
اعطای مدرک معتبر بین المللی امارات
محل برگزاری دوره: امارات-ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
اعطای مدرک معتبر بین المللی ترکیه
محل برگزاری دوره: ترکیه-ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
اعطای مدرک معتبر بین المللی روسیه
محل برگزاری دوره: روسیه-ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
اعطای مدرک معتبر بین المللی مالزی
محل برگزاری دوره: کوالالامپور-ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
اعطای مدرک مرکز فنی حرفه ای ایران
محل برگزاری دوره: ایران
میزبان و مدرس: کمپانی توسعه عریس
فهرست مطالب