نام دوره: اموزش گریم عروس

سطح آموزش
کلاس عمومی
کلاس خصوصی
تخصصی
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تکمیلی
تماس بگیرید
تماس بگیرید
مربیگری
تماس بگیرید
تماس بگیرید

ادامه فرایند ثبت نام در اموزش گریم عروس

اموزش گریم عروس

آموزش گریم عروس

یکی از دوره های آموزشی با اهمیت در اموزشگاه عریس، دوره اموزش گریم عروس است. آموزشگاه عریس بهترین آموزشگاه گریم عروس و یکی از شناخته شده ترین مراکز آموزشی برای اموزش گریم عروس بصورت تخصصی در ایران بوده. آموزش گریم عروس یکی از لاین های تخصصی است که به تجربه بالایی نیاز دارد. در دوره آموزش گریم عروس ، یک روند کامل گریم عروس برای فرم دهی به مو و افزایش زیبایی صورت به شما آموزش داده خواهد شد. دوره آموزشی اموزش گریم عروس شامل تکنیک هایی برای آماده سازی موی مشتری قبل از شروع کار، آموزش گریم عروس ، تخصصی و پیشرفته، آموزش پیتاژ مو، آموزش گریم عروس با استفاده از دستگاه موزر ، آموزش قسمت مختلف سر، تکنیک های گریم عروس و آموزش انواع مدل گریم عروس می شود که به صورت جامع و جزء به جزء و کاملا تخصصی به هنرجویان گرامی در دوره اموزشی اموزش گریم عروس آموزش داده می شود. این اموزش ها با استفاده از بهترین تکنیک های روز در آموزشگاه عریس انجام می شود.

ویژگی های دوره آموزش گریم عروس

در دوره آموزش گریم عروس در آموزشگاه گریم عروس ، یک فرایند کامل حرفه ای میکاپ و ارایش عروس به شما آموزش داده می شود. دوره آموزش گریم عروس شامل آموزش های کامل در رابطه با آرایش عروس از جمله آموزش شناخت انواع فرم های صورت، آموزش کانتورینگ صورت بر اساس نوع چهره، آموزش تکنیک های روز آرایش عروس، آموزش کار با برند های لوازم آرایش درجه یک مخصوص عروس و آموزش آرایش کامل عروس می شود. هنرجویان در دوره آموزش گریم عروس نحوه انتخاب بهترین لوازم آرایشی بر اساس پوست های مختلف صورت را می آموزند. هدف این دوره های آموزشی، تربیت افراد کاربلد و متخصصی است که توانایی انجام هر گونه سبک گریم و عروس را بصورت حرفه ای دارند. کلاس های آموزش گریم عروس با تضمین یادگیری کامل و پشتیبانی نامحدود کارآموزان حتی بعد از ورود به بازار کار، برگزار می شود. در پایان دوره آرایش اموزش گریم عروس ، کارآموزان جهت دریافت مدرک فنی حرفه ای به سازمان فنی حرفه ای معرفی می شوند علاوه بر این کارآموزان بعد از پایان دوره اموزش گریم عروس و با پرداخت هزینه جداگانه قادر به دریافت مدرک بین المللی مدرک بین المللی می باشند. انواع مدل گریم عروس می شود که به صورت جامع و جزء به جزء و کاملا تخصصی به هنرجویان گرامی در دوره اموزشی اموزش گریم عروس آموزش داده می شود. این اموزش ها با استفاده از بهترین تکنیک های روز در آموزشگاه عریس انجام می شود.

کلاس های عمومی گریم عروس

کلاس های عمومی اموزش گریم عروس بصورت پابلیک و با ظرفیت حداکثر 15 نفر هنرجو در هر کلاس برگزار میشوند

کلاس های خصوصی گریم عروس

کلاس های خصوصی اموزش گریم عروس بصورت پرایویتو با ظرفیت 3 نفر در هر کلاس برگزار میشوند.

آموزش حضوری اموزش گریم عروس

دوره های حضوری اموزش گریم عروس بصورت ترمیک بوده و حضور شخص بصورت فیزیکی در کلاس الزامی میباشد

آموزش آنلاین اموزش گریم عروس

کلاس های آنلاین اموزش گریم عروس بصورت غیر حضوری بوده و هنرجو تحت وب آموزشهای لازم را میگذراند

معرفی دوره آموزش گریم عروس

هنرجویان در دوره آموزش گریم عروس روش صحیح گریم عروس را با توجه به مدل و چهره افراد آموزش دیده و بصورت عملی انجام می دهند ، تمام این موارد در دوره اموزش گریم عروس بصورت تخصصی و فوق تخصصی اموزش داده می شود. همچنین در کلاس های آموزشی اموزش گریم عروس، آشنایی تخصصی با انواع مدل بروز مو و انواع تکنیک های کمپلکس روی مو انجام می شوند. افرادی که صفر هستند و باید از ابتدا به طور کامل اموزش ببینند، بهتر است در دوره اموزش تخصصی اموزش گریم عروس شرکت نمایند. این مجموعه دوره اموزشی گریم عروس را به همراه مدرک فنی و حرفه ای با کد بین المللی ارائه می کند .

معرفی دوره آموزش گریم عروس

در دوره آموزش میکاپ و گریم عروس، در ابتدا حالت ها و سبک های مختلف صورت و انواع مختلف رنگ و تناژ پوست ویژه گریم عروس شرح داده می شوند. بعد از آن نکات کلی برای میکاپ و گریم صورت عروس با توجه به حالت صورت و رنگ پوست های گوناگون آموزش داده می شود. این موارد شامل پاکسازی صورت ، استفاده از زیرساز و مواد مناسب با توجه به رنگ و نوع پوست، رنگ شناسی و انتخاب بهترین رنگ با توجه به نوع پوست ، جدیدترین متد آرایش عروس و…. می باشد.
در مرحله آخر، هنرجویان نحوه صحیح انجام گریم و ترتیب انجام دادن این نوع گریم عروس را به صورت عملی تمرین خواهند کرد. برای فراگیری بهتر، هنرجو انواع مختلف میکاپ ها و گریم را بر روی پوست های گوناگون انجام می دهد تا اثر و پایان کار را از نزدیک تجربه کرده و تخصص بیشتری به دست آورد.

مزایا کلاس آموزشی گریم عروس

هنرجو در دوره آموزش گریم عروس چگونگی انتخاب مدل گریم عروس مناسب بر اساس فرم صورت مشتری را به خوبی یاد می گیرد. هدف از تشکیل دوره آموزشی اموزش گریم عروس، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی اجرای تمامی راهکارهای گریم عروس را بر اساس خواست و سلیقه مشتری و طبق عکس های ژورنالی داشته باشند. کلاس های آموزش گریم عروس مدرک فنی و حرفه ای و پشتیبانی از هنرجویان حتی پس از ورود به بازار کار، برگزار خواهد شد. در پایان دوره اموزش گریم عروس، هنرجویان جهت دریافت مدرک توسط آموزشگاه به سازمان فنی و حرفه ای معرفی می شوند و مدارک معتبری دریافت می کنند. همچنین هنرجویان با پرداخت هزینه جداگانه می توانند، پس از پایان دوره اموزش گریم عروس مدرک بین المللی نیز اخذ نمایند.

اموزش گریم عروس

سرفصل های اموزش گریم عروس

روز عروسی یکی از خاص ترین و مهم ترین روزهای زندگی هر بانویی است، پس با آموزش آرایش عروس به صورت حرفه ای می توانید منبع درآمد بالایی برای خود ایجاد کنید. دوره آرایش و گریم عروس شامل آرایش اروپایی، خلیجی، هالیوودی و… است. کاراموز می بایست با ست کردن آرایش عروس با لباس و دسته گل و ناخن آشنا شود. گریم عروس کار زمان بری می باشد و احتیاج به مهارت و تخصص دارد، پس با کسب تجربه می توانید مشتری های بیشتری را برای گریم عروس جذب کنید. 

برخی از سرفصل های تخصصی و فوق تخصصی آموزش گریم عروس به شرح زیر میباشد ، همچنین شما میتوانید با تماس با کارشناسان اموزشگاه عریس از کلیه سرفصل های آموزش گریم عروس در سطوح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری اطلاع پیدا کنید:

سرفصل تخصصــــــــــــــــــــی گریم عروس (سطح توکن)

برگزاری دوره های اموزش تخصصی گریم عروس در آموزشگاه گریم عروس بگونه ای تدارک دیده شده است که کلیه دانشپذیران و هنرآموزان با شرکت در دوره اموزشی اموزش گریم عروس بصورت تخصصی و از پایه مفاهیم را در حوزه گریم عروس آموزش خواهند دید . برای شرکت در این کلاس آموزشی نیازی به هیچگونه آشنایی قبلی با موضوعات گریم عروس نمیباشد. سرفصل های اموزش تخصصی اموزش گریم عروس به شرح زیر میباشند:

سرفصل پیشرفــــــــــــته گریم عروس (سطح پرفکتال)

برگزاری دوره های اموزش پیشرفته و تکمیلی گریم عروس در آموزشگاه گریم عروس بگونه ای تدارک دیده شده است که کلیه دانشپذیران و هنرآموزان با شرکت در دوره اموزشی اموزش گریم عروس بصورت پیشرفته مفاهیم را در زمینه گریم عروس آموزش خواهند دید . برای شرکت در این دوره آموزشی لازم است قبلا آموزش های مربوط به سطح تخصصی و توکن را پشت سر گذاشته باشید. سرفصل های اموزش پیشرفته و تکمیلی گریم عروس در اموزشگاه گریم عروس به شرح زیر میباشند.

سرفصل مربیگــــــــری گریم عروس (سطح مستری)

برگزاری دوره های اموزش مربیگری و مستری گریم عروس در آموزشگاه گریم عروس بگونه ای تدارک دیده شده است که کلیه دانشپذیران و هنرآموزان با شرکت در دوره اموزشی اموزش گریم عروس بصورت مستر مفاهیم را در زمینه رشته گریم عروس آموزش خواهند دید . برای شرکت در این دوره آموزشی لازم است دو سطح تخصصی و پیشرفته را قبلا گذرانده باشید. سرفصل های اموزش مربیگری و مستری اموزش گریم عروس به شرح زیر میباشند.

اموزش گریم عروس

آموزش مبتدی گریم عروس

در دوره آموزشی سطح مبتدی گریم عروس در آموزشگاه گریم عروس، هنرجو زیر نظر مربیان باتجربه مرکز آموزش دیده و برای شرکت در آزمون فنی حرفه ای و گرفتن مدرک معتبر این سازمان، آماده می شود. هنرجو پس از اتمام دوره اموزش گریم عروس در اموزشگاه گریم عروس و یادگرفتن کلیه سر فصل ها پس از طی کردن آموزش های سطح تخصصی میتواند وارد بازار کار شده و درآمد زایی کند. در کلاس های آموزش مبتدی اموزش گریم عروس، ابتدا نکات کلی جهت گریم عروس آموزش داده می شود. این موارد شامل تمامی مراحل مقدماتی به صورت تئوری و عملی بوده که در کلاس های اموزشگاه گریم عروس به هنرجو آموزش داده می شود.

آموزش حرفه ای مهارت گریم عروس

برای کسب تجربه و حرفه ای شدن در زمینه گریم عروس میتوانید دوره اموزش گریم عروس را که توسط بهترین آموزشگاه گریم عروس کشور یعنی عریس برگزار میشود، شرکت کنید . زیرا در ازای وقت و مبلغی که می پردازید لازم است با بهترین کیفیت آموزش ببینید و مجبور به تکرار دوره ها برای مهارت آموزشی نشوید. آموزشگاه عریس با سال ها سابقه درخشان، به عنوان یکی از آموزشگاه های حرفه ای گریم عروس شناخته می شود. اگر که به دوره های گریم عروس علاقه داشته و تصمیم به یاد گرفتن و اخذ مدرک در این زمینه ها را دارید، می توانید در کلاس های اموزش گریم عروس در آموزشگاه گریم عروس شرکت نموده و پس از یادگیری و کسب مهارت با اخذ مدرک معتبر و جهانی از سازمان فنی و حرفه ای، بدون وقفه به عنوان یک متخصص گریم عروس شروع به کار کنید.

آموزشگاه گریم عروس

پس از اتمام دوره گریم عروس در آموزشگاه گریم عروس ، شما با تمام ابزارهای مورد استفاده در گریم عروس به صورت کاملا عملی با استفاده از مدل واقعی آشنا خواهید شد و تمام روش هایی که یک آرایشگر حرفه ای برای انجام یک گریم عروس بداند را به صورت کامل فرا می گیرید. همچنین در پایان دوره آموزش گریم عروس به مهم ترین روش های گریم عروس مسلط می شوید. شما همچنین میتوانید نسبت به اخذ گواهینامه بین المللی گریم عروس پس اتمام دوره اقدام نمایید، این نوع گواهینامه بصورت انحصاری و تحت نظارت موسسه کنترل آموزش CertPer اروپا صادر میشود و برای متقاضیانی که قصد دارند پس از گذراندن دوره اموزش گریم عروس مهاجرت کنند گزینه مناسبی میباشد.

مشخصات آموزشگاه گریم عروس

مشخصات دوره اموزش گریم عروس در اموزشگاه گریم عروس شامل مواردی از قبیل سطح دوره آموزشی ، تعداد جلسات کلاس ، محل برگزاری کلاس ، نحوه برگزاری دوره ، مدرس گریم عروس ، گواهینامه های دریافتی و .. بوده که به تفصیل در جدول ذکر شده است ، کلیه هنرجویان میتوانند بمنظور شرکت در دوره اموزش گریم عروس پس از مطالعه اطلاعات تخصصی و تکمیلی دوره نسبت به ثبت نام در کلاس و حضور در دوره های اموزشی اموزش گریم عروس در این مرکز اقدام نمایند.

عنوان
توضیحات
عنوان آموزشی
گریم عروس
سطح آموزش
تخصصی-تکمیلی-مستری
تعداد جلسات
6 الی 8 جلسه
گواهینامه بین المللی
اروپا و استرالیا
گواهینامه داخلی
سازمان فنی حرفه ای
گواهینامه آکادمی
مرکز آموزش عالی عریس
محل برگزاری
داخل و خارج
مدرس
اختصاصی

بهترین مدرس و استاد اموزش گریم عروس

بهترین مدرس و استاد اموزش گریم عروس به فردی اطلاق میگردد که حداقل دارای 10 سال سابقه و تجربه حرفه ای کاری در زمینه گریم عروس باشد ، بهترین مدرس و استاد اموزش گریم عروس را میتوان با توجه به سوابق درخشان آموزشگاه عریس در این آموزشگاه یافت ، بدون شک شما با شرکت در دوره های اموزش گریم عروس در آموزشگاه گریم عروس تحت نظارت مستقیم برترین اساتید و مدرسان بین الملل گریم عروس در داخل و خارج از کشور آموزش خواهید دید . گذراندن دوره های اموزش تحت نظارت این مدرسان میتواند برای متقاضیانی که قصد مهاجرت به سایر کشورها را دارند یک گزینه عالی باشد

شرایط آموزش گریم عروس

شرایط اموزش گریم عروس به روش های مختلفی در اموزشگاه عریس امکانپذیر است ، بطوریکه در حال حاضر اموزش گریم عروس به طریق زیر در حال برگزاری هستند:
1- آموزش ترمیک و بلند مدت اموزش گریم عروس
2- آموزش فشرده و کوتاه مدت گریم عروس برای هنرجویان شهرستانی در مرکز تهران

آموزش فشرده و کوتاه مدت گریم عروس

در مرحله اول پس از ثبت نام در دوره اموزش گریم عروس کلیه نکات و موارد تئوری مطابق با سرفصل های اموزش گریم عروس به متقاضی بصورت تئوری آموش داده میشود.

آموزش بلند مدت گریم عروس

در این مرحله کلیه موارد مربوط به اموزش گریم عروس که بصورت تئوری در مرحله قبل به هنرجو اموزش داده شده است ، بصورت عملی بر روی مدل زنده پیاده سازی میکنیم .

آموزش گریم عروس

شما میتوانید کلیه طول دوره آموزش گریم عروس را در آموزشگاه مرکزی در استان تهران بصورت کوتاه مدت بگذرانید 

خوابگاه و اقامت رایگان برای هنرجویان

با شرکت در دوره های آموزش گریم عروس در تهران میتونید از شرایط خوابگاه و آموزش کوتاه مدت در این مرکز بهره مند شوید .

چرا آموزشگاه گریم عروس را انتخاب کنیم؟

آموزشگاه آرایشگری عریس هم اکنون کلاس های گریم عروس تخصصی و پیشرفته را در آموزشگاه شعبه اموزش گریم عروس برگزار میکند ، با جرات میتوان گفت پیدا کردن آموزشگاهی مشابه آموزشگاه  گریم عروس که هنرجو بتواند بعد از شرکت در کلاس های آن وارد بازار کار شود هرجایی پیدا نمیشود! بعد از اتمام دوره های آموزش گریم عروس در بهترین آموزشگاه گریم عروس شما جهت ازمون نهایی به فنی و حرفه ای معرفی می شوید. پس از آزمون و قبولی در ازمون، به شما مدرک فنی حرفه ای گریم عروس اعطا می شود که قابل استناد در داخل و خارج از کشور است. این مدرک جزء معتبرترین مدارک در کشور است که میتوانید پس از اخذ این مدرک در آرایشگاه یا سالن زیبایی مرتبط با رشته تخصصی خود مشغول به کار شوید. لازم به ذکر است شما با گذراندن دوره های اموزش گریم عروس می توانید آمادگی کامل برای ورود به بازار کار را کسب کنید.

جدیدترین و بروزترین متد گریم عروس

یکی از رشته های آموزش آرایشگری در اموزشگاه گریم عروس ، آموزش گریم عروس است. بسیاری از خانم ها به رشته گریم عروس بسیار علاقه دارند. گریم عروس به دلیل تاثیر زیاد روی چهره افراد مانند دیگر رشته های عرصه زیبایی به مهارت کافی نیاز دارد. هنرجویان باید گریم عروس را از همان مرحله اول به درستی فرا بگیرند تا بتوانند موهای افراد را از روی تصویر و عکس به راحتی اصلاح کنند.. خیلی از بانوان بدون در نظر گرفتن مدل خاصی از آرایشگر خود می خواهند که یک مدل شیک و جذاب روی موهایشان اجرا کند و یا با دیدن عکس های ژورنالی انتظار دارند که دقیقا همان مدل روی موهایشان انجام شود. به همین خاطر یک گریم عروس باید با جدیدترین مدل های گریم عروس آشنایی داشته باشد و نیز در شناخت فرم و شکل صورت افراد، تخصص کافی داشته باشد تا بتواند مدل و تکنیک های جدید گریم عروس را اجرا کند. پس برای رسیدن به این مهارت ها و کسب تجربه بهتر است هنرجویان از همان ابتدا با شرکت در دوره های آموزش گریم عروس مباحث را در آموزشگاه گریم عروس به درستی آموزش ببینند. اگر با نکات اولیه گریم عروس آشنا باشید و دوره های تخصص و دوره های فوق تخصص گریم عروس را در اموزشگاه گریم عروس به خوبی آموزش ببینید مطمئنا می توانید در اجرای یک گریم عروس به مهارت زیاد و بسیار بالایی برسید.

اموزش گریم عروس

بهترین اموزشگاه گریم عروس

توصیه می شود برای یادگیری گریم عروس از همان ابتدا در بهترین آموزشگاه تخصصی اموزش گریم عروس ثبت نام کرده تا زیر نظر بهترین مدرسان گریم عروس با جدیدترین تکنیک ها و مدل های مختلف گریم عروس آشنا شوید. با ثبت نام در آموزشگاه گریم عروس تمامی مباحث و نکات طلایی در گریم عروس را به صورت کامل و با ارائه مدرک فنی و حرفه ای خواهید آموخت . چنانچه شما هم مشتاق به آموزش گریم عروس هستید پیشنهاد می کنم آموزشگاه تخصصی اموزش گریم عروس را امتحان کنید.
• آموزش گریم عروس توسط مربی های با تجربه با سابقه طولانی، با مجوز رسمی از سازمان فنی و حرفه ای کشور
• ارائه مدرک معتبر اموزش گریم عروس توسط سازمان فنی و حرفه ای
• آموزش بیش از 70 لاین تخصصی از مبتدی تا فوق پیشرفته
• مشاوه و استعدادیابی برای آموزش حرفه ای در زمینه گریم عروس
• آموزش جدیدترین سبک های روز دنیا در زمینه گریم عروس
• تسلط بر انواع سبک ها و پرورش خلاقیت هنرجو
• بالاترین میزان رضایت و اشتغال هنرجویان
• تعیین سطح هنرجو قبل از شرکت در کلاس اموزش گریم عروس

مراحل آموزش گریم عروس

در دوره آموزش گریم عروس ابتدا آموزش از پایه تا پیشرفته گریم عروس به صورت تئوری به هنرجو داده می شود و پس از آنکه هنرجو اطلاعات کاملی از این موارد پیدا نمود بصورت عملی روی مدل زنده و یا کله مانکن اقدام به پیاده سازی آنچه تا کنون آموزش دیده است میکند. در ادامه مراحل آموزش گریم عروس را توضیح خواهیم داد.

هزینه و قیمت آموزش گریم عروس

شهریه دوره های آموزش گریم عروس در اموزشگاه گریم عروس با توجه به نوع کلاس خصوصی و نیمه خصوصی یا سطح آموزش می تواند متغیر باشد. هم اکنون شهریه و هزینه ثبت نام در دوره آموزش گریم عروس در آموزشگاه گریم عروس با توجه شرایط کلاس از 4.000.000 تومان تا 25.000.000 تومان متغییر میباشد. طول دوره های آموزشی در آموزشگاه گریم عروس نیز بسته به فشرده بودن کلاس ها متفاوت خواهد بود. چرا که افرادی که شاغل هستند، افرادی که از شهر دیگر به آموزشگاه گریم عروس مراجعه می کنند و همچنین عزیزانی که امکان حضور در کلاس ها را به صورت روزانه نداشته باشند می توانند به صورت فشرده و مطابق با روش های کاری آموزشگاه شعبه اموزش گریم عروس در کلاس ها حضور داشته باشند.

آموزش صفر تا صد گریم عروس

دوره های اموزش صفر تا صد گریم عروس در آموزشگاه گریم عروس از پایه و بصورت صفر تا صد به هنرجو آموزش داده میشود ، کلاس های صفر تا صد اموزش گریم عروس در اصل شامل دو سطح آموزش مقدماتی و آموزش تخصصی و آموزش تکمیلی میشود که متقاضیان با شرکت در این دوره در واقع در 3 سطح آموزشی در رشته گریم عروس را آموزش خواهند دید .
کلاس صفر تا صد گریم عروس در آموزشگاه عریس به دو صورت برگزار میشود :
– آموزش صفر تا صد گریم عروس بصورت فشرده ویژه هنرجویان شهرستانی
– آموزش صفر تا صد گریم عروس بصورت ترمیک مختص هنرجویان تهرانی
همچنین هنرجویانی که قصد ثبت نام در کلاس صفر تا صد اموزش گریم عروس را دارند میتوانند هنگام ثبت نام نحوه برگزاری کلاس را انتخاب نمایند .

آموزش تخصصی گریم عروس

نحوه برگزاری دوره های اموزشی اموزش گریم عروس بسیار متنوع و گوناگون بوده بطوریکه که از دوره های کوتاه مدت ، بلند مدت تا دوره های مبتدی و تخصصی گریم عروس را تشکیل میدهند و هنرجو می تواند برحسب تمایل و سلیقه خود و همچنین میزان زمانی که برای شرکت در کلاس گریم عروس در دسترس دارد تصمیم گرفته و در دوره های آموزش تخصصی اموزش گریم عروس شرکت کند. بنابراین اولین قدم این است که تصمیم بگیرید چه مقدار زمان برای آموزش خود اختصاص دهید، ثانیا باید مشخص کنید که سطح تخصصی آموزش گریم عروس جوابگوی نیاز شما هست یا خیر. زیرا دوره های اموزش گریم عروس که در آموزشگاه گریم عروس برگزار میشوند بسیار متنوع بوده و در 3 سطح تخصصی ، تکمیلی ، مربیگری برگزار میشوند.

آموزش تئوری گریم عروس

در مرحله اول پس از ثبت نام در دوره اموزش گریم عروس کلیه نکات و موارد تئوری مطابق با سرفصل های اموزش گریم عروس به متقاضی بصورت تئوری آموش داده میشود.

آموزش عملی گریم عروس

در این مرحله کلیه موارد مربوط به اموزش گریم عروس که بصورت تئوری در مرحله قبل به هنرجو اموزش داده شده است ، بصورت عملی بر روی مدل زنده و یا کله مانکن پیاده سازی میکنیم .

تکرار و تکرار عملی

در این مرحله پس از شرکت در دوره اموزش گریم عروس از اواسط دوره تا پایان کلاس کلیه تکنیک ها و نکات آموزشی بصورت عملی به هنرجو آموزش داده میشود .

مدرک بین المللی گریم عروس

پس از پایان دوره اموزش گریم عروس هنرجو میتواند بلافاصله نسبت به اخذ گواهینامه سازمان فنی و حرفه ای و مدرک بین المللی آموزشگاه اقدام نماید

آموزش پیشرفته گریم عروس

دوره آموزشی گریم عروس در آموزشگاه گریم عروس هنرجو زیر نظر مربی باتجربه و از روی تصاویر ژورنالی آموزش می بیند. هنرجو با شرکت در دوره اموزش گریم عروس با روش های رسم زوایا و تشخیص گرافیک صحیح برای هر مدل، نحوه صحیح استفاده از قیچی های حرفه ای، نحوه استفاده از کلیپر و دیتیلر، کار با انواع شانه های موزر، باب ژورنالی و پیکسی ژورنالی را می آموزد. همچنین در دوره آموزش گریم عروس ، تمامی نکته ها و راه های گریم عروس از روی عکس، آموخته می شود. دوره پیشرفته اموزش گریم عروس بصورت کاملا کاربردی و عملی برای نخستین بار توسط اموزشگاه گریم عروس طراحی شده ، در این دوره مباحث پیشرفته و تکمیلی گریم عروس را به آرایشگران و فعالان در رشته گریم عروس به طور کامل و در سطح پیشرفته آموزش می دهیم که چگونه موهای مشتری را مطابق با ساختار چهره او مدل داده و اصلاح کنند. این یک تعریف و نگاه کلی و اولیه به دوره اموزش پیشرفته اموزش گریم عروس است. در دوره پیشرفته اموزش گریم عروس هنرجویان انواع مدل گریم عروس را آموزش خواهند دید.

اموزش گریم عروس

آموزشگاه فنی حرفه ای گریم عروس

آموزش گریم عروس به صورت کامل و حرفه ای و در آموزشگاه آرایشگری زنانه عریس توسط بهترین مربیان بین الملل برگزار می شود. کلاس اموزشی اموزش گریم عروس شامل انواع سرفصل های مربوط به آموزش حرفه ای گریم عروس بوده و هر هنرجو با شرکت در دوره آموزش گریم عروس می تواند به یک متخصص گریم عروس تبدیل شود. همچنین اگر شاغل هستید و این امکان را ندارید که در ساعات اداری به آموزشگاه گریم عروس مراجعه کنید، یا اینکه از شهرستان تشریف می آورید، می توانیم در روزهای تعطیل برای شما دوره گریم عروس ررا برگزار کنیم. هنرجویان پس از پایان کلاس اموزش گریم عروس ، قادر به دریافت مدرک معتبر گریم عروس خواهند بود. در آموزشگاه فنی و حرفه ای اموزش گریم عروس ، کلیه مباحث بصورت مبتدی ، تخصصی و پیشرفته ظرف مدت 6 الی 10 جلسه به هنرجو آموزش داده می شود . همچنین در اموزشگاه فنی حرفه ای اموزش گریم عروس مربی ، تمامی نکات کلیدی و اصلی را به شما آموزش خواهد داد .

ابزار و لوازم ضروری گریم عروس

شما برای اینکه بتوانید دوره آموزش گریم عروس را به خوبی بگذرانید، به تمام وسایل آرایشی مانند کرم پودر و کرم گریم، سایه، مداد چشم، خط چشم، ریمل، رژ گونه، رژ لب و… نیاز خواهید داشت. همچنین در زمان آماده کردن عروس، انجام کارهایی مانند طراحی ناخن و آماده کردن موهای عروس نیز بر عهده شما است، بنابراین برای انجام هر یک از این کارها به وسایل مخصوصی نیاز خواهید داشت. لوازم مورد نیاز برای آموزش دوره آرایش عروس، به صورت پک های آموزشی و به صورت کامل در اختیار متقاضیان قرار می گیرند تا افراد بتوانند به خوبی دوره های آموزش را پشت سر بگذارند. البته توجه داشته باشید که هزینه مربوط به لوازم به صورت جداگانه محاسبه و از هنرجو اخذ خواهد شد.

آموزش تکمیلی گریم عروس

یکی از بهترین و پرکار ترین دوره های آموزشی در آموزشگاه گریم عروس ، دوره آموزش تکمیلی گریم عروس است که در آن هنرجو به اسانی با کسب تجربه و مهارت در بالاترین سطح اموزشی به درآمد های بالا خواهند رسید و در میان آرایشگران گریم عروس دیگر برای خود معروف و مشهور می شود. اما معمولا کسانی که در دوره آموزش تکمیلی اموزش گریم عروس شرکت می کنند ، از نکات اموزشی و تجربیات چند دهه این مرکز بهره مند خواهند شد که به آسانی نمیتوان این موارد را در هرجایی یافت . دوره اموزش تکمیلی اموزش گریم عروس تنها به آرایشگرانی که قبلا دوره های اموزش تخصصی گریم عروس را گذرانده اند و یا حداقل 2 سال سابقه کار در این حوزه دارند پیشنهاد میشود.

آموزش مستری و مربیگری گریم عروس

اموزش مستری و مربیگری گریم عروس در آموزشگاه گریم عروس یکی از بهترین دوره های آموزش گریم عروس در کشور است ، هنرجویان با شرکت در دوره آموزش مربیگری گریم عروس میتوانند به اسانی با کسب تجربه و مهارت در بالاترین سطح اموزشی به درآمد های بالا برسید و در میان سایر اساتید گریم عروس برای خود معروف و مشهور شوند. اما معمولا کسانی که در دوره آموزش مستری و مربیگری اموزش گریم عروس شرکت می کنند ، از نکات اموزشی و تجربیات چند دهه این مرکز بهره مند خواهند شد که به آسانی نمیتوان این موارد را در هرجایی یافت . دوره اموزش مربیگری اموزش گریم عروس تنها به آرایشگرانی که قبلا دوره های اموزش تخصصی گریم عروس و تکمیلی را گذرانده اند و یا حداقل 5 سال سابقه کار در این حوزه دارند پیشنهاد میشود.

موسسه آموزش عالی عریس از سال 2017 به مدت 4 سال بطور متناوب و پی در پی موفق به کسب رتبه برتر کیفیت آموزش از موسسهAQ و CertPer شده است ، این مجموعه در بین 12000 موسسه آموزشی در سراسر جهان با دریافت نماد مانورا در 23 شاخه آرایشی و مراقبت بهداشتی رتبه نخست را کسب نموده است.

سخن پایانی

کلاس های آموزش گریم عروس در آموزشگاه گریم عروس برای افرادی که جویای آموزش جامع و کامل و تخصصی هستند مناسب است ، اگر بدنبال مطرح شدن در بازار کار گریم عروس هستید ، پیشنهاد ما شرکت در دوره آموزش گریم عروس است ، شما میتوانید اطلاعات بسیار مفیدی در قالب مقاله مقاله در زمینه گریم عروس و یا شرایط اموزش گریم عروس از بخش پایگاه اطلاعات عریس کسب کنید ، همچنین بمنظور اطلاع از سایر نمایندگان گریم عروس در کشور و خارج از کشور از طریق واحد نمایندگان اطلاعات بیشتری در این خصوص کسب کنبد.
کارشناسان این مرکز همچنین از ساعت 8 صبح لغایت 9 شب پاسخگوی شما در زمینه ثبت نام در کلاس آموزش گریم عروس خواهند بود .

نام دوره: اموزش گریم عروس

سطح آموزش
کلاس عمومی
کلاس خصوصی
تخصصی
تماس بگیرید
تماس بگیرید
تکمیلی
تماس بگیرید
تماس بگیرید
مربیگری
تماس بگیرید
تماس بگیرید

ادامه فرایند ثبت نام در اموزش گریم عروس

115 پاسخ

 1. سلام خسته نباشید. در این دوره چه سبک هایی آموزش داده می شود و اگه عروس خانم سبکی را درخواست کند و مناسب چهره او نباشد ما باید چیکار کنیم؟

 2. سلام عزیزم در این دوره انواع سبک های مختلف گریم عروس متناسب با هر چهره و با جدیدی ترین متد های جهان آموزش داده می شود. در مورد سوال دومتان شما می توانید با عروس صحبت کنید و با معرفی سبک هایی که مناسب چهره او است او را قانع کنید در غیر این صورت سبک درخواستی او را انجام دهید.

 3. سلام. آیا با طی این دوره آموزشی میتونم کسب و کار خودم راه بندازم و در حوزه گریم عروس تخصصی کار کنم؟

 4. سلام عزیزم. بله شما می توانید با شرکت در دوره های آموزشی گریم عروس و یادگیری کامل آن برای خودتان کسب و کاری راه اندازی کنید و به صورت تخصصی فعالیت داشته باشید.

 5. سلام برگزاری کلاس ها تو این شرایط کرونا به چه صورت است لطفا راهنمایی می کنید؟

 6. سلام عزیزم. در شرایط بوجود آمده آکادمی عریس تمام سعی خود را کرده تا کلاس های آموزشی در بهترین و بهداشتی ترین شرایط با رعایت پروتکل های بهداشتی تشکیل شود. بنابراین برای این موضوع اطمینان می دهیم که هیچگونه جای نگرانی نیست.

 7. سلام عزیزم. برای تمام سطوح دوره تخصصی گریم عروس مدرک معتبر بین المللی مورد تایید 34 کشور که قابل ترجمه نیز می باشد ارائه می شود.

 8. سلام عزیزم فضای آموزشی در دوره های آموزشگاه عریس، آموزش تئوریک و عملی مجهز به بروزترین تجهیزات و ابزار کار است.

 9. سلام عزیزم. برای اطلاع از هزینه دوره به قسمت ثبت نام در این صفحه مراجعه کنید و یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 10. سلام عزیزم در سطوح مختلف دوره تخصصی گریم عروس سرفصل های متفاوتی آموزش داده می شود. در صورتی شما با شرکت در آن ها تمام تکنیک ها را فرا بگیرید و مهارت لازم را کسب کنید بله می توانید انجام دهید.

 11. سلام عزیزم. تعداد کلاس ها در هر دوره متغیر است و تعداد مشخصی نمیتوان اعلام کرد. بله امکان برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی است. هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

 12. سلام برای تمرین آموزش ها باید مدل همراه داشته باشیم یا آموزشگاه مدل ارائه می دهد و برای شرکت در کلاس های ماه دیگه شرایط ثبت نام چی هست؟

 13. سلام عزیزم. آموزشگاه کادمی به مدت 4 جلسه مدل در اختیار هنرجو قرار میدهد ، لذا هنرجویانی که قصد تمرین مازاد بر ساعات کلاس را دارند میبایست مدل به همراه داشته باشند . البته آموزشگاه با امکان پرداخت هزینه مازاد امکان ارائه مدل به هنرجویان را دارا می باشد. برای کلاس های ماه شروع کلاس ها 15 هرماه می باشد شما میتوانید برای اطمینان از عدم تکمیل ظرفیت زود تر ثبت نام نمایید تا به مشکل برنخورید.

 14. سلام وقت بخیر آیاد در این دوره آموزش شینیون موی عروس هم آموزش داده می شود و یا فقط آرایش عروس آموزش می دهید و اینکه چقدر طول میکشه تا مدرک بگیریم؟

 15. سلام عزیزم. بله آموزش انواع سبک های شینیون مو عروس بهمراه تاج گذاری و نصب تور مختص به هر یک در سطح تکمیلی دوره تخصصی گریم عروس آموزش داده می شود. مدت زمان جلسات برگزاری 12 تا 18 جلسه است که بعدا از طی این جلسات می توانید مدرک معتبر بین المللی دریافت نمایید.

 16. سلام برای شرکت در کلاس ها محدودیت سنی وجود دارد؟ و باید شرایط خاصی داشته باشم؟

 17. سلام عزیزم خیر محدودیتی برای شرکت در کلاس های آموزشی دوره تخصصی گریم عروس آکادمی عریس وجود ندارد. و شرایط خاصی مد نظر نمی باشد شما می توانید با ثبت نام از طریق لینک موجود در این صفحه ثبت نام نمایید و با اطلاع از زمان برگزاری و شرایط کلاس ها در آن حضور پیدا کنید.

 18. سلام عزیزم خیر این دوره فقط مخصوص گریم عروس می باشد و دوره تخصصی آموزش تتو جدا می باشد. شکما می توانید از طریق دوره های آموزشی در منو به آن دوره دسترسی پیدا کنید.

 19. سلام عزیزم تمام سبک های گریم عروس متناسب با هر چهره آموزش داده میشود

 20. سلام عزیزم. بله آموزش ایجاد چهره لایت و شبکه ای در آرایش عروس یکی از سرفصل های سطح تکمیلی دوره تخصصی گریم عروس است و آموزش شینیون نیز ارائه می شود.

 21. سلام مدرک سایر کشور ها چه فرقی با مدرکی که در ایران صادر میشه داره و اینکه آیا آموزش هاش هم با ایران متفاوته؟

 22. سلام تمام مدارک یکسان می باشند و فرقی با هم ندارند. آموزش ها در ایران و خارج در بالاترین سزح آموزشی برگزار می شود و تفاوت آن در مدرسین می تواند باشد.

 23. سلام عزیزم. این دوره آموزش گریم عروس به صورت تخصصی است و دوره تخصصی گریم و میکاپ جداگانه می باشد.

 24. سلام آیا اگر آرایش انتخابی عروس با لباس او مطابقت نداشته باشد می توانیم به عنوان یک آرایشگر به او این مورد را متذکر شویم؟

 25. سلام عزیزم. در صورتی که هردو منتخب خود او باشد و از آن راضی باشد می توانید به عنوان یک نظر یا مشورت آن را بیان کنید ولی تذکر جدی و تحمیل به تغییر آن اقدام درست و حرفه ای نمی باشد.

 26. سلام عزیزم. خود افراد تصمیم می گیرند که براساس توانایی خود در چه سطحی شرکت نمایند اما برای دریافت مدرک فنی حرفه ای ارائه مدارک قبلی خود الزامی است.

 27. سلام وقت بخیر. تحصیلات لازم برای شرکت در این دوره چی هست ؟ من دیپلم دارم میتونم شرکت کنم؟

 28. سلام عزیزم. تحصیلات خاصی نیاز نیست و شما با هر تحصیلاتی می توانید شرکت کنید و می توانید مدرک اخذ شده خود را با مدرک تحصیلی معادل سازی کنید.

 29. سلام وقت بخیر برگزاری کلاس های عمومی گریم عروس با کلاس های خصوصی چه تفاوتی دارد؟

 30. سلام عزیزم. تفاوت اولیه آن ها در تعداد نفرات برگزاری است که کلاس های خصوصی تک نفره با در صورت درخواست چند نفره است در صورتی که کلاس های عمومی نفرات بیشتری وجود دارد. از سوی دیگر کلاس های خصوصی دارای هزینه مازاد اندکی می باشد.

 31. سلام وقتتون بخیر متاسفانه به علت شرایط های مختلف از جمله کرونا ودیگر موارد فعلا در تبریز کلاس نداریم ولی کلاس های انلاین برگزار میکنیم جهت اطلاع بیشتر با شماره 02128421106 تماس بگیرید .

 32. سلام عزیزم بله اموزش صفر تاصد هم داریم تعداد جلسات دوره تخصصی گریم عروس 12 تا 18 جلسه می باشد که بعد از اتمام دوره مدرک تخصصی پایان این دوره که بین المللی نیز می باشد اعطا می شود.

 33. سلام وقت شما هم بخیر بله مدرک اکادمی و مدرک بین المللی که مدرک در 34 کشور اعتبار دارد .

 34. سلام عزیز دلم مجموعه عریس با جدید ترین متدد های روز دنیاست و بله سطح پیشرفته هم اموزش میدهیم جهت کسب اطلاعات بیشتر میتونید با شماره02128421106 تماس بگیرید

 35. سلام. من قسمت ثبت نام چک کردم زده بودید کلاس هاتون ۱۵ام شروع میشه میخواستم بدونم ایا ظرفیت خالی وجود داره برای ثبت نام؟ لطفا جواب میدید می‌خوام حتما این ماه سرکلاس ها بیام

 36. سلام عزیزم. برای اطلاع از شرایط کلاس ها و ثبت نام با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 37. سلام عزیزم کلاس هاتون در چند روز برگزار میشود و اینکه به صورت خصوصی و عمومی هم دارید ؟

 38. سلام عزیزم مجموعه عریس هم کلاس خصوصی و هم عمومی طی مدت 24 روز و فشرده طی مدت زمان 6 روز برای افرادی که از مسیر های دور و استان های دیگر برای اموزش می ایند را دارد

 39. سلام عزیزم داخل مباحث شینیون مو هم گفته بودید اموزش میدهید به طور کامل اموزش داده میشود به چه صورت ؟

 40. سلام عزیزم . مبحث اموزشی شینیون جداست و این شینیون که برای گریم عروس اموزش داشته میشود شینیون های پیش نیاز میباشد که شما میتونید با شماره گیری شماره 02128421106 بیشتر در ارتباط باشید

 41. سلام عزیزم گریم و میکاپ و گریم و عروستون یکیه ؟زمان برگزاری اموزشگاهتون به چه صورت ؟

 42. سلام عزیزم
  بله عزیزم دوره گریم و میکاپ و دوره گریم عروس مجموعه اکادمی عریس جدا میباشد و زمان برگزاری کلاس ها 15 هر ماه میباشد .

 43. سلام عزیزم گریم و میکاپ با گریم عروس چه فرقی دارده اصلا دوره ای گریم عروس چه چیزهایی اموزش میدهند و اینکه من چطور اطلاعات کسب کنم ؟

 44. سلام عزیزم. همانطور که از اسم آن مشخص است گریم عروس مخصوص گریم عروس و تمام تکنیک های آرایشی عروس خانم ها می باشد. آرایش و میکاپ شامل تمامی افرادی که برای موارد مختلف نیاز به گریم و میکاپ دارند. برای اطلاع از سرفصل ها می توانید به صفحات هر کدام مراجعه کنید.

 45. سلام خسته نباشد من میخوام دوره تخصصی شرکت کنم ایا بعد از گذراندن این دوره میتونم کار خودمو شروع کنم؟

 46. سلام عزیزم.
  بله شما می توانید با شرکت در دوره های آموزشی گریم عروس و یادگیری کامل آن برای خودتان کسب و کاری راه اندازی کنید و به صورت تخصصی فعالیت داشته باشید.

 47. سلام خسته نباشید.من برای اینکه دوره تکمیلی برای گریم و میکاپ عروس رو اموزش ببینم باید چه کار هایی رو انجام بدم؟ چون قبلا دوره تخصصی رو رفتم و فقط تکمیلی مونده ممنون میشم راهنمایی کنید

 48. سلام عزیزم. مثل طی دوره قبلی یا از طریق سایت ثبت نام کنید یا با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید.

 49. سلام ببخشید راستش من خعلی علاقه دارم تو کلاسای تخصصیتون شرکت کنم اما بخاطر شاغل بودنم نمتونم حضوری بیام ایا کلاساتون بصورت مجازی هم برگزار میشه؟

 50. سلام خسته نباشید در کلاس های گریم عروس مطالبی که تئوری گفته میشه ایا بعد ها عملی هم انجام میشه؟

 51. سلام عزیزم بله کلاس های آموزشی گریم عروس بر مبنای آموزش تئوری و عملی هستند. جهت اطلاعات بیشتر با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 52. سلام خسته نباشید من تو کلاسای گریم عروس در تمام جلساتش شرکت کردم واقعا ممنون بخاطر اموزش های خوبتون من میخام برای دوره های دیگه هم ثبت نام کنم ایا باید باز هم مدارک تهیه کنم یا لازم نیس؟

 53. سلام عزیزم نیازی به تهیه مدرک نیست فقط مانند روال قبل از طریق سایت و یا تماس و مراجعه به آموزشگاه ثبت نام کنید و منتظر اعلام آموزشگاه برای شروع کلاس ها باشید.

 54. سلام وقت بخیر ایا میشه مجازی ثبت نام کرد در کلاساتون و مجازی اموزش دید یا لازمه ک در جلسات حضوری هم شرکت داشت؟

 55. سلام وقت بخیر برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مجموعتون کجا میتونم مراجعه کنم؟

 56. سلام عزیزم می توانید با آموزشگاه تماس بگیرید یا به صورت حضوری به شعبات عریس مراجعه کنید. آدرس یکی از شعبات تهران، جردن، بعد از پل میرداماد قبادیان غربی پلاک 11 واحد 14 طبقه سوم می باشد.

 57. سلام عزیزم امکان ثبت نام حضوری و مجازی وجود دارد که با تماس با ما یا از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید امکان برگزاری کلاس های مجازی وجود ندارد. اما پکیج های آموزشی بسیار خوب و باکیفیتی در زمینه گریم عروس ارائه می شود. جهت خرید و اطلاعات بیشتر با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 58. سلام دوره های تخصصی میتونم به صورت انلاین اموزش ببینم و اینکه اصلا کلاس های حضوریتون به چه صورت از کی برگزار میشود و اینکه من از شهرستان میام جایی برای موندن هست؟

 59. سلام عزیزم
  بله عزیزم میتونید به صورت انلاین اموزش ببینید و اینکه کلاس های اموزشی اکادمی عریس تاریخ 15 هر ماه برگزار میشود و برای افراد که ساکن تهران نیستند دوره های 6 روزه فشرده برگزار میشود و محل اقامت با مجموعه میباشد

 60. سلام من مبتدی هستم برای اموزش چه وسایلی باید بیارم لوازم برای اموزش با اموزشگاه شماست ؟

 61. سلام عزیزم
  در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است در جلسات اول دوره تخصصی درباره تمامی ابزار و وسایل کار هم اموزش داده میشود

 62. سلام وقتتون بخیر اموزش انلاین یا مجازی هم دارید و اینکه کلاس های حضوری چند جلسه برگزار میشود؟

 63. سلام عزیزم
  بله با رعایت پروتکل های بهداشتی اموزش حضوری و هم اموزش انلاین هم برگزار میشود تعدادجلسات 8الی 9 جلسه میباشد

 64. سلام وقتتون بخیر من هرکار میکنم نمیتونم هزینه دوره های تخصصی بدونم چقدر میتونم هزینه دوره رو بگین چقدر ؟

 65. سلام عزیزم
  اگر از طریق سایت نتوانستید از قیمت ها اطلاع داشته باشید لطفا با شماره تماس 02128421106 تماس حاصل فرمایید

 66. سلام وقتتون بخیر میخواستم ببینم دوره های تخصصی و دوره تکمیلیتون هر کدوم مدرک جداگانه دارند و اینکه من فقط بخوام دوره تخصصی بگزونم میتونم ؟

 67. سلام عزیزم
  بله اکادمی عریس برای تمامی دوره ها مدرک جدا گانه اعطا میکند و شما میتوانید در هر دوره که مد نظرتون هست شرکت کنید

 68. سلام در دوره گریم عروس شینیون و نصب تور و اینارم اموزش میدهید یا باید برای اینا دوره شینیون مو هم بگذرونیم ؟

 69. سلام عزیزم
  با توجه به صفحه بالا و سر فصل های دوره های تخصصی و تکمیلی مربیگری میتوانید اطلاعات خود را کامل کنید و اینکه اموزش نصب تاج و تور هم بله داده میشود

 70. سلام عزیزم
  بله با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در سالن کاملا بزرگ تمامی کلاس های حضوری 15 هر ماه در حال اجرا میباشد

 71. سلام وقتتون بخیر من الان کلی سایت چک کردم و با اطلاعات که من کسب کردم شما یکی از بهترین اموزشگاه های ایران هستید میخواستم ببینم در کدوم استان ها اموزش دارید و اینکه شما در تبریز هم کلاس برگزار میکنید ؟

 72. سلام عزیزم
  لطف دارید کلاس های داخلی اموزشگاه عریس فعلا در تهران و کیش برگزار میشود و متاسفانه در تبریز فعلا کلاس برگزار نمیشود.

 73. سلام عزیزم خسته نباشید میخواستم بدونم که شما الان مدرک پایان دوره مدرک فنی حرفه ای میدید فقط ؟

 74. سلام عزیزم
  اکادمی عریس پایان دوره یک مدرک اکادمی و یک مدرک بین المللی اعطا میکند که در 34 کشور هم اعتبار دارد و اگر مدرک فنی حرفه ای میخواهید پایان دوره به ازمون معرفی میشد و با پرداخت هزینه مازاد بسیار کمی مدرک دریافت میکند

 75. سلام عزیزم
  کلاس های اکادمی عریس به صورت سه دوره تخصصی و دوره تکمیلی و دوره مربیگری برگزار میشود که با گذراندن هر سه دوره شما میتوانید یک دوره کامل و صفر تا صد را گذرانده باشید برای ثبت نام یا از طریق سایت یا با شماره تماس 02128421106 تماس حاصل فرمایید.

 76. سلام وقت بخیر بخاطر کرونا من چند تا اموزشگاه رفتم بسته بوده شما اموزشتون برقرار و از چندم شروع میشه ؟

 77. سلام عزیزم
  تمامی دوره های تخصصی و تکمیلی و دوره مربیگری اکادمی عریس در تاریخ 15 هر ماه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار میشود .

 78. سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم استاید که اموزش میدهند چند سال سابقه کاری دارند من برام اساتید خیلی مهم هستش و اسامیشونم ندیدم در سایت ؟

 79. سلام وقتتون بخیر برای گریم عروس هم کلاس هاتون در شیراز برگزار میشود ؟

 80. سلام عزیزم
  مدرسین اکادمی عریس مدرسین بازاری نیستند و اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در این مجموعه فعالیت داشته و از برترین اساتید در رشته کار با مواد در سطح بین الملل میباشند ، اساتید مرکز عریس بواسطه سرمایه گذاری های موسسه به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان عریس در رشته کار با مواد حداقل 15 سال بوده ، از طرفی تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

 81. سلام عزیزم
  کلاس های اکادمی عریس به صورت خارجی و داخلی برگزار میشود و کلاس های خارجی در ترکیه، دبی و کلاس های داخلی در کیش و تهران برگزار میشود.

 82. سلام وقتتون بخیر دوره های اموزشی شما از چند دوره است و نحوه برگزاریش به چه شکل میباشد ؟

 83. سلام عزیزم
  دوره های اموزشی گریم عروس دراکادمی عریس به سه دوره تخصصی برای افراد مبتدی ، دوره تکمیلی برای افرادی که مباحث دوره تخصصی اموزش دیده اند ، و دوره مربیگری که دوره پیشرفته میباشد برگزار میشود

 84. سلام عزیزم
  دوره های اکادمی عریس هم به صورت داخلی و هم خارجی برگزار میشود دوره های داخلی در تهران و کیش و دوره های خارجی در ترکیه و دبی …..برگزار میشود.

 85. سلام وقت بخیر من دوره تخصصی تو اموزشگاه خودتون امدم و اینکه الان میخوام دوره تکمیلی گریم عروس شرکت کنم ساعت کلاس هاتون به چه شکل چون من شاغلم تا 4 سرکارم میتونم حضوری شرکت کنم ؟

 86. سلام عزیزم
  دوره های آرایشگری گریم عروس هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 87. سلام من یکی از دوستام اموزشگاه شمارو بهم معرفی کرد گفتن یکی از بهترین اموزشگاه های تهران و واقعا من دوره تکمیلی تو دوره های کیش گذروندم واقعا دوره هاتون عالی ومدرسین فوق العاده داشتین

 88. سلام عزیزم
  اکادمی عریس به داشتن هنرجو های با استعداد و خوش ذوقی مثل شما ها افتخار میکند و باارزوی بهترین ها برای شما هنرجوی عزیز

 89. سلام وقتتون بخیر کلاس های گریم عروستون درچه تاریخی برگزار میشه و بخاطر کرونا کلاس ها حضوری هست؟

 90. سلام عزیزم تو کدوم دوره تاج گذاری و نصب تور هم آموزش میدین یا باید لاین شیمبون انتخاب کنم؟

 91. سلام عزیزم
  دوره های اکادمی عریس هم داخلی و هم خارجی برگزار میشود دوره های داخلی در تهران و کیش و دوره های خارجی در ترکیه و دبی و……..برگزار میشود

 92. سلام عزیزم
  با توجه به سر فصل های اموزشی بالا صفحه تمامی روش های گریم عروس و نصب تاج و تور اموزش داده میشود و فقط کافیست دوره مد نظر خود را انتخاب کنید

 93. سلام عزیزم
  کلاس های اموزشی گریم عروس اکادمی عریس با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در سالن بزرگ 15 هر ماه برگزار میشود

 94. سلام وقت بخیر شما برای گریم عروس هم کلاس انلاین برای کسایی که شرایط کلاس حضوری ندارند برگزار میکنید ؟

 95. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای اعطا مدرک هم ازمون عملی و هم ازمون تئوری برای تمامی لاین های اموزشی و دوره های تخصصی و دوره تکملی و …… خود در اکادمی خود برگزار میکند

 96. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای تمامی لاین های اموزشی خود هم کلاس های مجازی و انلاین و هم پکیج های اموزشی کلاس های حضوری ورکشاپ ها و سمینار های اموزشی برگزار میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *