دوره آموزش جامع گریم عروس

رشته گریم عروس با توجه به رسم و رسوم جاری کشور و فرهنگ جامعه در خصوص برگزاری مراسمات ازدواج و سایر جشن های زوجین دارای جایگاه ویژه ای از لحاظ بازار کار و درامد زایی است ، در دوره های آموزش گریم عروس که بواسطه مرکز آموزش عالی عریس برگزار میشود کلیه مباحث زیبایی بر روی چهره در انواع سبک ها ، آرایش مو ، نصب تاج و تور گنجانده شده است .
دوره آموزش گریم عروس توسط دیپارتمان بین المللی عریس و در قالب کلاس های حضوری تدارک شده است، لازم به ذکر است دوره اموزش گریم عروس این مرکز حاصل 30 سال تجربه حضور حرفه ای در صنعت آرایشگری ایران و جهان است ، در ترم آموزشی جاری با عنوان کردن جدیدترین و آخرین دست آوردها ، سبک ها و ترفند ها در رشته اموزشی گریم عروس با شیوه آموزش انحصاری ، این دوره را در نوع خود منحصر بفرد نموده است .
مرکز آموزش عالی عریس دوره اموزشی گریم عروس را در سه سطح تخصصی ، تکمیلی و مربیگری برگزار میکند که با در نظر گرفتن مفاد آموزشی ، تجربه هنرجو و ... امکان شرکت در هر یک از کلاس های آموزشی برای متقاضی فراهم شده است. هنرجویان بمنظور ثبت نام در دوره اموزش گریم عروس میتوانند از طریق همین سامانه نسبت به ثبت نام و رزرو کلاس اقدام نمایند.

چرا آکادمی عریس؟

مشخصات مدرس و اساتید

اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در مجموعه فعالیت داشته اند ، این اشخاص بواسطه سرمایه گذاری های مرکز به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان در رشته گریم عروس حداقل 15 سال بوده ، تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

مشخصات عمومی دوره

شرایط عمومیشرحسایر توضیحات
عنوان دوره آموزشیگریم عروسآرایش کامل
سطح آموزشتخصصی، تکمیلی، مربیگریدوره جامع
تعداد جلسات12 الی 18 جلسهسه جلسه در روز
مدت زمان هر جلسه90 دقیقهتمرین بعد از آموزش
گواهینامه بین المللیاروپا، آسیا، استرالیااعتبار در 34 کشور
مدرک داخلیسازمان فنیمدرک داخلی
محل برگزاریایران، امارات، ترکیه، برزیل...9 کشور
مدرسبین المللی نماد آموزش 3 ستاره

سرفصل های آموزشی

سرفصل های  آموزشی دوره گریم عروس مشتمل بر 33 سرفصل اصلی بوده که در این دوره بطور کامل به آموزش آنها می پردازیم . 

- سرفصل دوره جامع گریم عروس (Tokan) :

6/10

مناسب هنرجویانی که هیچگونه تجربه در زمینه گریم عروس ندارند.

– معرفی شناخت لوازم و ابزار کار

– شناخت انواع پوست و آناتومی چهره و آرایش متناسب با هر یک

– معرفی اصول گریم و آرایش عروس

– آموزش روش های زیرسازی چهره و آثار هر یک

– آموزش آرایش چشم و ابرو مختص عروس

– آموزش انواع سبک آرایش گونه و آثار هر یک در چهره نهایی

– آموزش ایجاد انواع سایه در قسمت های مختلف چهره و آثار نهایی آن

– معرفی انواع سبک گریم عروس متناسب با هر چهره

– آموزش آرایش لب متناسب با گریم عروس

– آموزش نحوه ایجاد آرایش مقاوم ، بدون ریزش و آنتی واتر در عروس

– معرفی انواع روش های تاج گذاری و نصب تور بهمراه آموزش چند مدل

– آموزش مباحث توکن در گریم عروس

- سرفصل دوره تکمیلی گریم عروس (Perfectal) :

8.5/10

مناسب هنرجویانی که دارای تجربه بالا در زمینه گریم عروس هستند.

– مروری بر مباحث آموزشی توکن

– آموزش سبک های اختصاصی گریم عروس متد 2020

– آموزش ایجاد چهره لایت و شبکه ای در آرایش عروس

– آموزش انواع روش های ایجاد مقاوت یکپارچه در آرایش چهره

– آموزش انواع روش های سایه روشن تفکیکی

– آموزش انواع سبک های شینیون مو عروس بهمراه تاج گذاری و نصب تور مختص به هر یک

– آموزش انواع سبک های آرایش عروس روز دنیا در کشور های مختلف

– آموزش جدیدترین متد های آرایش چهره عروس بصورت جزء به جزء

– آموزش نحوه انتخاب پوشش مناسب به هر چهره و آرایش

– آموزش مباحث اختصاصی پرفکتال

- سرفصل دوره مربیگری گریم عروس (Master) :

10/10

مناسب هنرجویانی که با سرفصل های دو دوره قبلی مسلط هستند.

– مروری بر مباحث آموزشی توکن و پرفکتال

– آموزش پیشرفته گریم عروس

– آموزش گریم سریع و استاندارد عروس

– آموزش ایجاد هارمونی در چهره 

– آموزش گریم سلطنتی

– آموزش مباحث مستر 

سوالات متداول

پس از اتمام دوره آموزشی گریم عروس مدرک و گواهینامه معتبر پایان دوره بهمراه کد ریجیستری به هنرجویان اعطا میگردد ، این مدارک شامل  :

_ مدرک پایان دوره گریم عروس از سازمان فنی کشوری

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از اروپا

_ مدرک پایان دوره بین المللی انحصاری از آسیا

در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت که در این دوره آموزشی شامل کلیه ابزار و لوازم مورد نیاز گریم عروس میباشد . لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است .

مدارک بین المللی صادر شده توسط مرکز آموزش عالی عریس دارای اعتبار در بیش از 34 کشور بوده و مورد تایید سفارت کشور مورد نظر میباشد.

هنرجویان تنها برای اخذ مدرک سازمان فنی حرفه ای کشور میبایست هزینه آزمون و ترجمه و صدور مدرک را پرداخت نمایند.

افراد مبتدی که دارای هیچگونه تجربه در زمینه گریم عروس نیستند میتوانند در دوره های توکن شرکت نمایند ، در دوره های آموزشی توکن مباحث آموزشی از پایه و بصورت جزء به جزء به هنرجو آموخته میشود .

هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

مدت زمان برگزاری دوره های آموزشی گریم عروس در مرکز عریس با توجه به مواردی همچون سطح دوره و مفاد آموزشی از 12 جلسه تا 20 جلسه متغییر خواهد بود . این دوره ها برای هنرجویان شهرستانی بصورت فشرده ظرف 4 الی 5 روز برگزار میشود .

هنرجویانی که از سایر استان ها و شهرها قصد شرکت در دوره های آموزشی را دارند میتوانند در کلاس ها فشرده مرکز شرکت نموده ، این دوره های آموزشی ظرف مدت 4 الی 5 روز بصورت تمام وقت روز برگزار میشود 

هنرجویانی که از سایر شهر ها و استان های کشور قصد شرکت در کلاس های آموزشی گریم عروس را دارند میتوانند از شرایط اقامت رایگان در خوابگاه استفاده نمایند ، لازم به ذکر است در صورت تمایل شخصی هنرجو میتواند در هتل های طرف قرارداد با مجموعه اقامت داشته باشد که در اینصورت هزینه جزعی ( حدود 100-150 هزار تومان در روز ) میبایست در این خصوص پرداخت شود .

دوره های آرایشگری گریم عروس هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

گریم عروس از جمله رشته های حساس و بسیار پر درامد بشمار می آید

هم اکنون ثبت نام کنید

از طریق انتخاب گزینه ادامه فرایند ثبت نام میتوانید نسبت به رزرو و ثبت نام در کلاس آموزشی گریم عروس اقدام نمایید.

 

محصولات آموزشی مرتبط

بمنظور خرید پکیج آموزش تخصصی گریم عروس میتوانید از قسمت زیر اقدام نمایید

9.8/10

115 پاسخ

 1. سلام خسته نباشید. در این دوره چه سبک هایی آموزش داده می شود و اگه عروس خانم سبکی را درخواست کند و مناسب چهره او نباشد ما باید چیکار کنیم؟

 2. سلام عزیزم در این دوره انواع سبک های مختلف گریم عروس متناسب با هر چهره و با جدیدی ترین متد های جهان آموزش داده می شود. در مورد سوال دومتان شما می توانید با عروس صحبت کنید و با معرفی سبک هایی که مناسب چهره او است او را قانع کنید در غیر این صورت سبک درخواستی او را انجام دهید.

 3. سلام. آیا با طی این دوره آموزشی میتونم کسب و کار خودم راه بندازم و در حوزه گریم عروس تخصصی کار کنم؟

 4. سلام عزیزم. بله شما می توانید با شرکت در دوره های آموزشی گریم عروس و یادگیری کامل آن برای خودتان کسب و کاری راه اندازی کنید و به صورت تخصصی فعالیت داشته باشید.

 5. سلام برگزاری کلاس ها تو این شرایط کرونا به چه صورت است لطفا راهنمایی می کنید؟

 6. سلام عزیزم. در شرایط بوجود آمده آکادمی عریس تمام سعی خود را کرده تا کلاس های آموزشی در بهترین و بهداشتی ترین شرایط با رعایت پروتکل های بهداشتی تشکیل شود. بنابراین برای این موضوع اطمینان می دهیم که هیچگونه جای نگرانی نیست.

 7. سلام عزیزم. برای تمام سطوح دوره تخصصی گریم عروس مدرک معتبر بین المللی مورد تایید 34 کشور که قابل ترجمه نیز می باشد ارائه می شود.

 8. سلام عزیزم فضای آموزشی در دوره های آموزشگاه عریس، آموزش تئوریک و عملی مجهز به بروزترین تجهیزات و ابزار کار است.

 9. سلام عزیزم. برای اطلاع از هزینه دوره به قسمت ثبت نام در این صفحه مراجعه کنید و یا با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 10. سلام عزیزم در سطوح مختلف دوره تخصصی گریم عروس سرفصل های متفاوتی آموزش داده می شود. در صورتی شما با شرکت در آن ها تمام تکنیک ها را فرا بگیرید و مهارت لازم را کسب کنید بله می توانید انجام دهید.

 11. سلام عزیزم. تعداد کلاس ها در هر دوره متغیر است و تعداد مشخصی نمیتوان اعلام کرد. بله امکان برگزاری کلاس ها به صورت خصوصی است. هنرجویانی که قصد شرکت در کلاس خصوصی مرکز را دارند میتوانند با پرداخت هزینه مازاد آن در کلاسهای کاملا خصوصی مجموعه شرکت نمایند.

 12. سلام برای تمرین آموزش ها باید مدل همراه داشته باشیم یا آموزشگاه مدل ارائه می دهد و برای شرکت در کلاس های ماه دیگه شرایط ثبت نام چی هست؟

 13. سلام عزیزم. آموزشگاه کادمی به مدت 4 جلسه مدل در اختیار هنرجو قرار میدهد ، لذا هنرجویانی که قصد تمرین مازاد بر ساعات کلاس را دارند میبایست مدل به همراه داشته باشند . البته آموزشگاه با امکان پرداخت هزینه مازاد امکان ارائه مدل به هنرجویان را دارا می باشد. برای کلاس های ماه شروع کلاس ها 15 هرماه می باشد شما میتوانید برای اطمینان از عدم تکمیل ظرفیت زود تر ثبت نام نمایید تا به مشکل برنخورید.

 14. سلام وقت بخیر آیاد در این دوره آموزش شینیون موی عروس هم آموزش داده می شود و یا فقط آرایش عروس آموزش می دهید و اینکه چقدر طول میکشه تا مدرک بگیریم؟

 15. سلام عزیزم. بله آموزش انواع سبک های شینیون مو عروس بهمراه تاج گذاری و نصب تور مختص به هر یک در سطح تکمیلی دوره تخصصی گریم عروس آموزش داده می شود. مدت زمان جلسات برگزاری 12 تا 18 جلسه است که بعدا از طی این جلسات می توانید مدرک معتبر بین المللی دریافت نمایید.

 16. سلام برای شرکت در کلاس ها محدودیت سنی وجود دارد؟ و باید شرایط خاصی داشته باشم؟

 17. سلام عزیزم خیر محدودیتی برای شرکت در کلاس های آموزشی دوره تخصصی گریم عروس آکادمی عریس وجود ندارد. و شرایط خاصی مد نظر نمی باشد شما می توانید با ثبت نام از طریق لینک موجود در این صفحه ثبت نام نمایید و با اطلاع از زمان برگزاری و شرایط کلاس ها در آن حضور پیدا کنید.

 18. سلام عزیزم خیر این دوره فقط مخصوص گریم عروس می باشد و دوره تخصصی آموزش تتو جدا می باشد. شکما می توانید از طریق دوره های آموزشی در منو به آن دوره دسترسی پیدا کنید.

 19. سلام عزیزم تمام سبک های گریم عروس متناسب با هر چهره آموزش داده میشود

 20. سلام عزیزم. بله آموزش ایجاد چهره لایت و شبکه ای در آرایش عروس یکی از سرفصل های سطح تکمیلی دوره تخصصی گریم عروس است و آموزش شینیون نیز ارائه می شود.

 21. سلام مدرک سایر کشور ها چه فرقی با مدرکی که در ایران صادر میشه داره و اینکه آیا آموزش هاش هم با ایران متفاوته؟

 22. سلام تمام مدارک یکسان می باشند و فرقی با هم ندارند. آموزش ها در ایران و خارج در بالاترین سزح آموزشی برگزار می شود و تفاوت آن در مدرسین می تواند باشد.

 23. سلام عزیزم. این دوره آموزش گریم عروس به صورت تخصصی است و دوره تخصصی گریم و میکاپ جداگانه می باشد.

 24. سلام آیا اگر آرایش انتخابی عروس با لباس او مطابقت نداشته باشد می توانیم به عنوان یک آرایشگر به او این مورد را متذکر شویم؟

 25. سلام عزیزم. در صورتی که هردو منتخب خود او باشد و از آن راضی باشد می توانید به عنوان یک نظر یا مشورت آن را بیان کنید ولی تذکر جدی و تحمیل به تغییر آن اقدام درست و حرفه ای نمی باشد.

 26. سلام عزیزم. خود افراد تصمیم می گیرند که براساس توانایی خود در چه سطحی شرکت نمایند اما برای دریافت مدرک فنی حرفه ای ارائه مدارک قبلی خود الزامی است.

 27. سلام وقت بخیر. تحصیلات لازم برای شرکت در این دوره چی هست ؟ من دیپلم دارم میتونم شرکت کنم؟

 28. سلام عزیزم. تحصیلات خاصی نیاز نیست و شما با هر تحصیلاتی می توانید شرکت کنید و می توانید مدرک اخذ شده خود را با مدرک تحصیلی معادل سازی کنید.

 29. سلام وقت بخیر برگزاری کلاس های عمومی گریم عروس با کلاس های خصوصی چه تفاوتی دارد؟

 30. سلام عزیزم. تفاوت اولیه آن ها در تعداد نفرات برگزاری است که کلاس های خصوصی تک نفره با در صورت درخواست چند نفره است در صورتی که کلاس های عمومی نفرات بیشتری وجود دارد. از سوی دیگر کلاس های خصوصی دارای هزینه مازاد اندکی می باشد.

 31. سلام وقتتون بخیر متاسفانه به علت شرایط های مختلف از جمله کرونا ودیگر موارد فعلا در تبریز کلاس نداریم ولی کلاس های انلاین برگزار میکنیم جهت اطلاع بیشتر با شماره 02128421106 تماس بگیرید .

 32. سلام عزیزم بله اموزش صفر تاصد هم داریم تعداد جلسات دوره تخصصی گریم عروس 12 تا 18 جلسه می باشد که بعد از اتمام دوره مدرک تخصصی پایان این دوره که بین المللی نیز می باشد اعطا می شود.

 33. سلام وقت شما هم بخیر بله مدرک اکادمی و مدرک بین المللی که مدرک در 34 کشور اعتبار دارد .

 34. سلام عزیز دلم مجموعه عریس با جدید ترین متدد های روز دنیاست و بله سطح پیشرفته هم اموزش میدهیم جهت کسب اطلاعات بیشتر میتونید با شماره02128421106 تماس بگیرید

 35. سلام. من قسمت ثبت نام چک کردم زده بودید کلاس هاتون ۱۵ام شروع میشه میخواستم بدونم ایا ظرفیت خالی وجود داره برای ثبت نام؟ لطفا جواب میدید می‌خوام حتما این ماه سرکلاس ها بیام

 36. سلام عزیزم. برای اطلاع از شرایط کلاس ها و ثبت نام با شماره 02128421106 تماس بگیرید.

 37. سلام عزیزم کلاس هاتون در چند روز برگزار میشود و اینکه به صورت خصوصی و عمومی هم دارید ؟

 38. سلام عزیزم مجموعه عریس هم کلاس خصوصی و هم عمومی طی مدت 24 روز و فشرده طی مدت زمان 6 روز برای افرادی که از مسیر های دور و استان های دیگر برای اموزش می ایند را دارد

 39. سلام عزیزم داخل مباحث شینیون مو هم گفته بودید اموزش میدهید به طور کامل اموزش داده میشود به چه صورت ؟

 40. سلام عزیزم . مبحث اموزشی شینیون جداست و این شینیون که برای گریم عروس اموزش داشته میشود شینیون های پیش نیاز میباشد که شما میتونید با شماره گیری شماره 02128421106 بیشتر در ارتباط باشید

 41. سلام عزیزم گریم و میکاپ و گریم و عروستون یکیه ؟زمان برگزاری اموزشگاهتون به چه صورت ؟

 42. سلام عزیزم
  بله عزیزم دوره گریم و میکاپ و دوره گریم عروس مجموعه اکادمی عریس جدا میباشد و زمان برگزاری کلاس ها 15 هر ماه میباشد .

 43. سلام عزیزم گریم و میکاپ با گریم عروس چه فرقی دارده اصلا دوره ای گریم عروس چه چیزهایی اموزش میدهند و اینکه من چطور اطلاعات کسب کنم ؟

 44. سلام عزیزم. همانطور که از اسم آن مشخص است گریم عروس مخصوص گریم عروس و تمام تکنیک های آرایشی عروس خانم ها می باشد. آرایش و میکاپ شامل تمامی افرادی که برای موارد مختلف نیاز به گریم و میکاپ دارند. برای اطلاع از سرفصل ها می توانید به صفحات هر کدام مراجعه کنید.

 45. سلام خسته نباشد من میخوام دوره تخصصی شرکت کنم ایا بعد از گذراندن این دوره میتونم کار خودمو شروع کنم؟

 46. سلام عزیزم.
  بله شما می توانید با شرکت در دوره های آموزشی گریم عروس و یادگیری کامل آن برای خودتان کسب و کاری راه اندازی کنید و به صورت تخصصی فعالیت داشته باشید.

 47. سلام خسته نباشید.من برای اینکه دوره تکمیلی برای گریم و میکاپ عروس رو اموزش ببینم باید چه کار هایی رو انجام بدم؟ چون قبلا دوره تخصصی رو رفتم و فقط تکمیلی مونده ممنون میشم راهنمایی کنید

 48. سلام عزیزم. مثل طی دوره قبلی یا از طریق سایت ثبت نام کنید یا با شماره های آموزشگاه تماس بگیرید.

 49. سلام ببخشید راستش من خعلی علاقه دارم تو کلاسای تخصصیتون شرکت کنم اما بخاطر شاغل بودنم نمتونم حضوری بیام ایا کلاساتون بصورت مجازی هم برگزار میشه؟

 50. سلام خسته نباشید در کلاس های گریم عروس مطالبی که تئوری گفته میشه ایا بعد ها عملی هم انجام میشه؟

 51. سلام عزیزم بله کلاس های آموزشی گریم عروس بر مبنای آموزش تئوری و عملی هستند. جهت اطلاعات بیشتر با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 52. سلام خسته نباشید من تو کلاسای گریم عروس در تمام جلساتش شرکت کردم واقعا ممنون بخاطر اموزش های خوبتون من میخام برای دوره های دیگه هم ثبت نام کنم ایا باید باز هم مدارک تهیه کنم یا لازم نیس؟

 53. سلام عزیزم نیازی به تهیه مدرک نیست فقط مانند روال قبل از طریق سایت و یا تماس و مراجعه به آموزشگاه ثبت نام کنید و منتظر اعلام آموزشگاه برای شروع کلاس ها باشید.

 54. سلام وقت بخیر ایا میشه مجازی ثبت نام کرد در کلاساتون و مجازی اموزش دید یا لازمه ک در جلسات حضوری هم شرکت داشت؟

 55. سلام وقت بخیر برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد مجموعتون کجا میتونم مراجعه کنم؟

 56. سلام عزیزم می توانید با آموزشگاه تماس بگیرید یا به صورت حضوری به شعبات عریس مراجعه کنید. آدرس یکی از شعبات تهران، جردن، بعد از پل میرداماد قبادیان غربی پلاک 11 واحد 14 طبقه سوم می باشد.

 57. سلام عزیزم امکان ثبت نام حضوری و مجازی وجود دارد که با تماس با ما یا از طریق سایت می توانید ثبت نام کنید امکان برگزاری کلاس های مجازی وجود ندارد. اما پکیج های آموزشی بسیار خوب و باکیفیتی در زمینه گریم عروس ارائه می شود. جهت خرید و اطلاعات بیشتر با شماره 02128421106 تماس بگیرید

 58. سلام دوره های تخصصی میتونم به صورت انلاین اموزش ببینم و اینکه اصلا کلاس های حضوریتون به چه صورت از کی برگزار میشود و اینکه من از شهرستان میام جایی برای موندن هست؟

 59. سلام عزیزم
  بله عزیزم میتونید به صورت انلاین اموزش ببینید و اینکه کلاس های اموزشی اکادمی عریس تاریخ 15 هر ماه برگزار میشود و برای افراد که ساکن تهران نیستند دوره های 6 روزه فشرده برگزار میشود و محل اقامت با مجموعه میباشد

 60. سلام من مبتدی هستم برای اموزش چه وسایلی باید بیارم لوازم برای اموزش با اموزشگاه شماست ؟

 61. سلام عزیزم
  در طول مدت آموزش لوازم و ابزار مورد نیاز در اختیار هنرجو قرار خواهد گرفت ، لازم به ذکر است هنرجویان میبایست جهت تمرین از مواد و لوازم مصرفی شخصی خود استفاده نموده و همراه داشتن مواد و لوازم مصرفی بمنظور تمرین هنرجو الزامی است در جلسات اول دوره تخصصی درباره تمامی ابزار و وسایل کار هم اموزش داده میشود

 62. سلام وقتتون بخیر اموزش انلاین یا مجازی هم دارید و اینکه کلاس های حضوری چند جلسه برگزار میشود؟

 63. سلام عزیزم
  بله با رعایت پروتکل های بهداشتی اموزش حضوری و هم اموزش انلاین هم برگزار میشود تعدادجلسات 8الی 9 جلسه میباشد

 64. سلام وقتتون بخیر من هرکار میکنم نمیتونم هزینه دوره های تخصصی بدونم چقدر میتونم هزینه دوره رو بگین چقدر ؟

 65. سلام عزیزم
  اگر از طریق سایت نتوانستید از قیمت ها اطلاع داشته باشید لطفا با شماره تماس 02128421106 تماس حاصل فرمایید

 66. سلام وقتتون بخیر میخواستم ببینم دوره های تخصصی و دوره تکمیلیتون هر کدوم مدرک جداگانه دارند و اینکه من فقط بخوام دوره تخصصی بگزونم میتونم ؟

 67. سلام عزیزم
  بله اکادمی عریس برای تمامی دوره ها مدرک جدا گانه اعطا میکند و شما میتوانید در هر دوره که مد نظرتون هست شرکت کنید

 68. سلام در دوره گریم عروس شینیون و نصب تور و اینارم اموزش میدهید یا باید برای اینا دوره شینیون مو هم بگذرونیم ؟

 69. سلام عزیزم
  با توجه به صفحه بالا و سر فصل های دوره های تخصصی و تکمیلی مربیگری میتوانید اطلاعات خود را کامل کنید و اینکه اموزش نصب تاج و تور هم بله داده میشود

 70. سلام عزیزم
  بله با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در سالن کاملا بزرگ تمامی کلاس های حضوری 15 هر ماه در حال اجرا میباشد

 71. سلام وقتتون بخیر من الان کلی سایت چک کردم و با اطلاعات که من کسب کردم شما یکی از بهترین اموزشگاه های ایران هستید میخواستم ببینم در کدوم استان ها اموزش دارید و اینکه شما در تبریز هم کلاس برگزار میکنید ؟

 72. سلام عزیزم
  لطف دارید کلاس های داخلی اموزشگاه عریس فعلا در تهران و کیش برگزار میشود و متاسفانه در تبریز فعلا کلاس برگزار نمیشود.

 73. سلام عزیزم خسته نباشید میخواستم بدونم که شما الان مدرک پایان دوره مدرک فنی حرفه ای میدید فقط ؟

 74. سلام عزیزم
  اکادمی عریس پایان دوره یک مدرک اکادمی و یک مدرک بین المللی اعطا میکند که در 34 کشور هم اعتبار دارد و اگر مدرک فنی حرفه ای میخواهید پایان دوره به ازمون معرفی میشد و با پرداخت هزینه مازاد بسیار کمی مدرک دریافت میکند

 75. سلام عزیزم
  کلاس های اکادمی عریس به صورت سه دوره تخصصی و دوره تکمیلی و دوره مربیگری برگزار میشود که با گذراندن هر سه دوره شما میتوانید یک دوره کامل و صفر تا صد را گذرانده باشید برای ثبت نام یا از طریق سایت یا با شماره تماس 02128421106 تماس حاصل فرمایید.

 76. سلام وقت بخیر بخاطر کرونا من چند تا اموزشگاه رفتم بسته بوده شما اموزشتون برقرار و از چندم شروع میشه ؟

 77. سلام عزیزم
  تمامی دوره های تخصصی و تکمیلی و دوره مربیگری اکادمی عریس در تاریخ 15 هر ماه با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی برگزار میشود .

 78. سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم استاید که اموزش میدهند چند سال سابقه کاری دارند من برام اساتید خیلی مهم هستش و اسامیشونم ندیدم در سایت ؟

 79. سلام وقتتون بخیر برای گریم عروس هم کلاس هاتون در شیراز برگزار میشود ؟

 80. سلام عزیزم
  مدرسین اکادمی عریس مدرسین بازاری نیستند و اساتید و مدرسان مرکز آموزش عالی عریس بصورت انحصاری در این مجموعه فعالیت داشته و از برترین اساتید در رشته کار با مواد در سطح بین الملل میباشند ، اساتید مرکز عریس بواسطه سرمایه گذاری های موسسه به مدت 5 سال در کشور های برزیل ، ترکیه ، امارات و روسیه مورد تعلیم و آموزش قرار گرفته اند و دارای کارت مربیگری بین المللی از سازمان QT اروپا هستند . تجربه کاری و حرفه ای مدرسان عریس در رشته کار با مواد حداقل 15 سال بوده ، از طرفی تمامی مدرسان و مربیان مرکز عریس طبق برنامه سازمانی سالانه طی چهار دوره در کشور برزیل و روسیه تحت بروزرسانی قرار میگیرند.

 81. سلام عزیزم
  کلاس های اکادمی عریس به صورت خارجی و داخلی برگزار میشود و کلاس های خارجی در ترکیه، دبی و کلاس های داخلی در کیش و تهران برگزار میشود.

 82. سلام وقتتون بخیر دوره های اموزشی شما از چند دوره است و نحوه برگزاریش به چه شکل میباشد ؟

 83. سلام عزیزم
  دوره های اموزشی گریم عروس دراکادمی عریس به سه دوره تخصصی برای افراد مبتدی ، دوره تکمیلی برای افرادی که مباحث دوره تخصصی اموزش دیده اند ، و دوره مربیگری که دوره پیشرفته میباشد برگزار میشود

 84. سلام عزیزم
  دوره های اکادمی عریس هم به صورت داخلی و هم خارجی برگزار میشود دوره های داخلی در تهران و کیش و دوره های خارجی در ترکیه و دبی …..برگزار میشود.

 85. سلام وقت بخیر من دوره تخصصی تو اموزشگاه خودتون امدم و اینکه الان میخوام دوره تکمیلی گریم عروس شرکت کنم ساعت کلاس هاتون به چه شکل چون من شاغلم تا 4 سرکارم میتونم حضوری شرکت کنم ؟

 86. سلام عزیزم
  دوره های آرایشگری گریم عروس هر روزه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر برگزار میشود ، لذا هنرجویانی که شاغل هستند میتوانند با توجه به شیفت کاری خود در نوبت صبح یا بعد از ظهر در کلاس های آموزشی مرکز شرکت نمایند .

 87. سلام من یکی از دوستام اموزشگاه شمارو بهم معرفی کرد گفتن یکی از بهترین اموزشگاه های تهران و واقعا من دوره تکمیلی تو دوره های کیش گذروندم واقعا دوره هاتون عالی ومدرسین فوق العاده داشتین

 88. سلام عزیزم
  اکادمی عریس به داشتن هنرجو های با استعداد و خوش ذوقی مثل شما ها افتخار میکند و باارزوی بهترین ها برای شما هنرجوی عزیز

 89. سلام وقتتون بخیر کلاس های گریم عروستون درچه تاریخی برگزار میشه و بخاطر کرونا کلاس ها حضوری هست؟

 90. سلام عزیزم تو کدوم دوره تاج گذاری و نصب تور هم آموزش میدین یا باید لاین شیمبون انتخاب کنم؟

 91. سلام عزیزم
  دوره های اکادمی عریس هم داخلی و هم خارجی برگزار میشود دوره های داخلی در تهران و کیش و دوره های خارجی در ترکیه و دبی و……..برگزار میشود

 92. سلام عزیزم
  با توجه به سر فصل های اموزشی بالا صفحه تمامی روش های گریم عروس و نصب تاج و تور اموزش داده میشود و فقط کافیست دوره مد نظر خود را انتخاب کنید

 93. سلام عزیزم
  کلاس های اموزشی گریم عروس اکادمی عریس با رعایت تمامی پروتکل های بهداشتی در سالن بزرگ 15 هر ماه برگزار میشود

 94. سلام وقت بخیر شما برای گریم عروس هم کلاس انلاین برای کسایی که شرایط کلاس حضوری ندارند برگزار میکنید ؟

 95. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای اعطا مدرک هم ازمون عملی و هم ازمون تئوری برای تمامی لاین های اموزشی و دوره های تخصصی و دوره تکملی و …… خود در اکادمی خود برگزار میکند

 96. سلام عزیزم
  اکادمی عریس برای تمامی لاین های اموزشی خود هم کلاس های مجازی و انلاین و هم پکیج های اموزشی کلاس های حضوری ورکشاپ ها و سمینار های اموزشی برگزار میکند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code