امروز مورخ: ۱۵ /۰۷ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۵ /۰۷ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
762 امتیاز
5/5

قانون جدید وزارت ورزش چین؛ برای بازیکنان دارای تتو

پایگاه خبرهای زیبایی و مراقبت بهداشتی عریس
۱۵ /۰۷ /۱۴۰۱

قانون جدید وزارت ورزش چین؛ برای بازیکنان دارای تتو

وزارت ورزش چین با صدور حکمی به فدراسیون های زیر نظر خود اعلام کرد، بازیکنان ملی پوش در رشته های گوناگون باید بدون تتو و خالکوبی در میدان ملی و بین المللی حضور پیدا کنند.به گفته اسکای اسپورت؛ با توجه به دوست داشتن شدید ورزشکاران چینی به تتو و زیاد شدن قابل ملاحظه این پدیده میان ورزشکاران، وزارت ورزش این کشور با یک قاعده محدود کننده وارد عمل شده .بر این پایه کلیه ورزشکاران چینی به ویژه ورزشکاران تیم های ملی در رده های گوناگون سنی، حق زدن تتوی جدید ندارند و باید خالکوبی های قبلی را پاک کنند یا در مدت مسابقه محو کنند. از نظر بزرگان ورزش چین، بازیکنان تیم ملى الگوى جوانان و نسل هاى آینده می شوند.

حکم وزارت ورزش چین:

فراخوانی از بازیکنان دارای خالکوبی به تیم های ملی در رشته های گوناگون ممنوع است؛ بازیکنان حق زدن تتوی تازه یا اصلاح خالکوبی های قبلی را ندارند و برای حضور در تیم ملی باید تتوی خود را به صورت همیشگی پاک کنند یا موقتاً محو کنند. این قانون در راستای نگهداری از نسل های بعدی و تقویت آموزه های ارزشمند سنتی به اجرایی می شود. از نظر مقامات چینی، مقصود خالکوبی همان خودنمایی است و باعث شیفتگی می شود. ورزشکاران با این عمل از مسئولیت ها و وظایف اصلی خود بی خبر می مانند و به حواشی توجه می کنند.

 

 

 

انتشار گزارش از طریق پایگاه خبری عریس : قانون جدید وزارت ورزش چین؛ برای بازیکنان دارای تتو
این خبر در آرشیو خبری و حقوقی حقوقی مرکز عریس بایگانی شد.

فهرست مطالب

فرم تماس با کارشناسان:
  • Hidden

فهرست مطالب