امروز مورخ: ۰۹ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۰۹ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

آموزش میکروشیدینگ لب

۰۹ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : آموزش میکروشیدینگ لب
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( آموزش میکروشیدینگ لب ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( آموزش میکروشیدینگ لب ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

دوره عمومی ارایش و پیرایش دوره عمومی ارایشگری زنانه اکادمی عریس مرکز عریس اموزشگاه عریس

مرکز آموزش عالی علوم و هنرهای آرایشگری ، زیبایی و مراقبتی

بررسی آموزش میکروشیدینگ لب

تاریخ امروز: ۰۹ /۰۴ /۱۴۰۱
آموزش میکروشیدینگ لب

آموزش میکروشیدینگ لب

میکروشیدینگ لب یکی از روش های رفع نقایص و قرینه سازی لب ها با روش سایه گذاری است. این روش برای افرادی که می خواهند به طور نیمه دائم لب های زیبا و بی نقصی داشته باشند مناسب است، از طرفی بسیاری از بانوان به دلیل مشغله کاری امکان استفاده از مواد آرایشی مانند رژ لب را ندارند، بنابراین می توانند از این روش  برای مدت زمان طولانی استفاده کنند تا علاوه بر داشتن لب های زیبا و قرینه دیگر نیازی به تمدید آرایش لب هایشان نداشته باشند.

معرفی میکروشیدینگ لب

معرفی میکروشیدینگ لب

میکروشیدینگ لب یکی از روش های رفع نقایص و قرینه سازی لب ها با روش سایه گذاری است. این روش برای افرادی که می خواهند به طور نیمه دائم لب های زیبا و بی نقصی داشته باشند مناسب است، از طرفی بسیاری از بانوان به دلیل مشغله کاری امکان استفاده از مواد آرایشی مانند رژ لب را ندارند، بنابراین می توانند از این روش  برای مدت زمان طولانی استفاده کنند تا علاوه بر داشتن لب های زیبا و قرینه دیگر نیازی به تمدید آرایش لب هایشان نداشته باشند. شیدینگ لب از طریق تزریق رنگدانه هایی که خاصیت ضد آلرژی دارند به لایه های سطحی لب ها انجام می شود. این روش نه تنها باعث زیبایی و قرینه سازی لب ها می شود بلکه  با استفاده از سوزن های نازک و تزریق رنگدانه ها موجب حجیم سازی لب ها نیز می شود. بنابراین افرادی که خواستار حجیم سازی لب هایشان در حد متوسط و نرمال هستند این روش انتخاب خوبی می تواند برایشان باشد.

معرفی میکروشیدینگ لب
معرفی میکروشیدینگ لب

معرفی میکروشیدینگ لب

معرفی میکروشیدینگ لب

میکروشیدینگ جز روش های دائم و نیمه دائم است به این معنی که با توجه به نوع پوست و ساختار بدن می توان به صورت طولانی مدت از داشتن لب های زیبا لذت برد. آموزش این روش به دلیل حساسیت بالای آن بسیار حائز اهمیت است، زیرا نحوه قرینه سازی، رفع نقایص، حجیم سازی و اعمال رنگدانه ها بر روی لب ها از اهمیت بالایی برخوردار است و اگر به درستی پیاده سازی نشود،نتیجه نهایی خوبی نخواهد داشت و با عدم رضایت مشتری رو به رو خواهید شد. لازمه یادگیری این روش شرکت در بهترین آموزشگاه ها است. آموزشگاه عالی عریس به عنوان یکی از بهترین آموزشگاه ها در خاورمیانه دوره های آموزش میکروشیدینگ را در بالاترین سطح و جدیدترین متدهای آموزشی برگزار می کند. ما در این مقاله سعی داریم آموزش میکروشیدینگ و آشنایی کلی با این روش را ارائه دهیم. برای آشنایی بیشتر با ما همراه باشید.

میکروشیدینگ لب چیست؟
میکروشیدینگ لب چیست؟

میکروشیدینگ لب چیست؟

میکروشیدینگ لب چیست؟

میکروشیدینگ لب (Lip Microshading) مانند تاتو روشی دائمی است ولی تکنیک و مراحل انجام کاملا متفاوت با تاتو دارد، درواقع شیدینگ لب یک روش تلفیقی با میکروپیگمنتیشن است. به طوری که عیوب لب ها توسط روش میکروپیگمنتیشن لب برطرف می شود و سپس توسط میکروشیدینگ لب سایه زنی صورت می گیرد. شید به معنای سایه است و هرگونه تاتویی که حالتی مانند سایه داشته باشد را میکروشیدینگ لب گویند. این روش توسط دستگاهی که در تاتو استفاده می شود، انجام می گیرد با این تفاوت که تکنیک انجام هر دو روش با هم متفاوت است. در میکروشیدینگ تزریق رنگ دانه ها با تکنیک پرتاب رنگ انجام می شود به گونه ای که این کار باید آنقدر سریع انجام شود تا خروجی کار حالت سایه مانند پیدا کند. توسط این روش می توانید لب های برجسته و حجیم داشته باشید، به دلیل اینکه این روش به صورت سایه انجام می گیرد و لب ها در قسمت های بیرونی پر رنگ تر و هر چه به قسمت های داخلی لب نزدیک شوید کم رنگ تر می شود حالت برجسته پیدا می کند. شیدینگ لب برای افرادی که می خواهند بدون ژل و بوتاکس لب های برجسته و حجیم داشته باشند مناسب است.

میکروشیدینگ لب چیست؟
میکروشیدینگ لب چیست؟

میکروشیدینگ لب چیست؟

میکروشیدینگ لب چیست؟

با انجام این روش دیگر با کشیدن خط لب و رژ لب برای مدت طولانی خداحافظی کنید. افرادی که لب های نازک و نامتقارنی دارند، می خواهند لب هایشان قرینه شود و رنگ لب هایشان را ارتقا دهند شیدینگ لب به عنوان یک روش محبوب مناسب برای تمام افراد می باشد. لازم به ذکر است که این روش باید در جاهای معتبرو توسط افراد حرفه ای صورت گیرد. مواد و دستگاه های استفاده شده در این روش بسیار حائز اهمیت می باشند و حتما توجه کنید از مواد با کیفیت و دستگاه های تمیز و استریل استفاده شود، زیرا به دلیل ماندگاری زیاد بر روی لب ها در صورت استفاده از مواد بی کیفیت یا تاریخ مصرف گذشته اثرات جبران ناپذیری در بر خواهد داشت. برخی افراد تصور می کنند انجام این روش در جاهای غیر معتبر و با قیمت پایین تر تفاوتی با مکان های معتبر ندارد توجه کنید نه تنها بر سلامت لب ها تاثیر جبران ناپذیری خواهد گذاشت بلکه در مدت زمان ماندگاری نیز موثر است.

کاربرد میکروشیدینگ لب
کاربرد میکروشیدینگ لب

کاربرد میکروشیدینگ لب

کاربرد میکروشیدینگ لب

 • کسانی که تمایل به داشتن لب های برجسته بدون استفاده از روش های تزریق ژل و بوتاکس دارند.

 • کسانی که لب های نازک یا نامتقارنی دارند برای قرینه سازی و فرم دهی مناسب است.

 • کسانی که لب های کم رنگ، بی رنگ و بی روح دارند.

 • کسانی که لب هایشان جای ضخم دارد و یا از بیماری خاصی در قسمت لب رنج می برند.

 • خانم هایی که زمان آرایش و تمدید آن را ندارند.

 • کسانی که به مواد آرایشی حساسیت دارند.

 • در نهایت خانم های که می خواهند برای مدت زمان طولانی لب های زیبا و خوش فرم داشته باشند.

ماندگاری میکروشیدینگ لب
ماندگاری میکروشیدینگ لب

ماندگاری میکروشیدینگ لب

ماندگاری میکروشیدینگ لب

ماندگاری تمام مواد آرایشی به موارد مختلفی دارد از جمله کیفیت مواد استفاده شده، جنس پوست افراد، رنگ به کار رفته، توانایی و تکنیک ارائه دهنده خدمات، بع عنوان مثال ماندگاری مواد در افرادی که پوست های چرب دارند کم تر است و به مراتب نیاز به ترمیم بیشتری دارد یا افرادی که رنگ تبره دارند ماندگاری بیشتر است البته تمام این موارد به سیستم بدنی افراد نیز بستگی دارد. مهارت ارائه دهنده خدمات میکروشیدینگ ابرو در استفاده از مواد باکیفیت بسیار مهم می باشد، به گونه ای که اگر با تکنیک انجام گیرد علاوه بر زیبایی، ماندگاری طولانی مدتی خواهد داشت. ارائه دهنده خدمات شیدینگ لب باید بتواند رنگدانه ها را بدون آسیب به بافت لب ها در لایه زیرین پوست وارد کند تا دیرتر پاک شود.

مزایای میکروشیدینگ لب چیست؟
مزایای میکروشیدینگ لب چیست؟

مزایای میکروشیدینگ لب چیست؟

مزایای میکروشیدینگ لب چیست؟

همه‌ی افراد دوست دارند از روشی که کم ترین عوارض را داشته باشد استفاده کنند. بعد از انجام این روش عوارض جانبی به طور موقت مانند قرمزی و حساسیت دارد اما خیلی زود رفع می شود. این روش بسیار طبیعی جلوه داده می شود و اگر توسط افراد حرفه ای انجام شود طبیعی و زیبا نمایان خواهد شد. این روش ماندگاری خوبی دارد و توسط آن بانوان می توانند در طولانی مدت از داشتن لب های خوش فرم، قرینه و جذاب لذت ببرند و زمان آن ها برای آرایش کردن و تمدید متعدد آن تلف نشود.

آموزش میکروشیدینگ لب
آموزش میکروشیدینگ لب

آموزش میکروشیدینگ لب

آموزش میکروشیدینگ لب

 • در این روش انتخاب رنگ از جمله موارد مهم است که باید با سلیقه مشتری انجام شود، بنابراین با ارائه آگاهی از اینکه چه رنگی با چه پوستی متناسب است، انتخاب نهایی را مشتری انجام دهد.

 • در این مرحله قرینه سازی لب ها باید انجام گیرد. این کار ضرورتی ندارد ولی اگر به اندازه کافی از مهارت بالایی در این کار برخوردار نیستید برای پیدا کردن نقاط مهم و پوشش نقاطی که دارای زخم و نواقصی باشد مناسب است.

 • در این مرحله بی حسی لب ها صورت می گیرد به دلیل اینکه بافت های لب بسیار نازک و حساس می باشند ممکن است انجام این کار با درد همراه باشد بنابراین با استفاده از انواع بی حس کننده ها به عنوان مثال پد می توانید لب ها را با یک سوزن استریل کمی خراش دهید و سپس پد را روی لب ها به مدت زمان معینی قرار دهید تا مواد بی حس کننده جذب لب ها شوند. سعی کنید این کار را دو الی سه مرتبه تکرار کنید.

آموزش میکروشیدینگ لب
آموزش میکروشیدینگ لب

آموزش میکروشیدینگ لب

آموزش میکروشیدینگ لب

 • در این مرحله باید سوزن مناسب را انتخاب نمایید همانگونه که بیان کردیم دستگاه مورد استفاده در این روش همانند دستگاه تاتو است و از سوزن سه سر استفاده میشود با این تفاوت که تکنیک انجام کار متفاوت است. در این روش رنگدانه ها با تکنیک پرتاب سریع بر روی لب ها تزریق می شوند. البته باید به گونه ای انجام گیرد که آسیبی به پوست وارد نشود.

 • در این مرحله رنگ انتخاب شده توسط مشتری را در یک تشتک کوچک می ریزیم و سپس سوزن را درون دستگاه قرار می دهیم. هنگامی که سوزن را درون تشتک رنگ برای برداشتن رنگ فروببرید توجه کنید که مقدار زیاد برداشته نشود زیرا تاثیری در سرعت و دقت نخواهد داشت و فقط روی لب ها پخش می شود.

 • از قسمت هفتی شکل بالای لب شروع به کشیدن رنگ کنید. کادری که در مرحله در مرحله قرینه سازی طراحی شد می تواند کمک بسزایی در پیدا کردن نقاط مهم لب ها کند و کار شما را در پرکردن لب ها و تزریق رنگ آسان نماید. برای قسمت های داخلی لب ها از سوزن سه سر و برای دور لب ها از سوزن دو سر استفاده می شود.

 • بعد از اتمام کار با یک دستمال تمیز رنگ روی لب ها را پاک کنید و اگر جای خالی و یا کم رنگ وجود داشته باشد مجددا آن را کامل منید به طوری که یکدست و زیبا شود.

 • از مشتری بخواهید بعد از انجام این روش از پماد بتامتازون برای چرب نگه داشتن لب ها استفاده کند و در زیر نور خورشید و یا زیر آب زیاد قرار نگیرد.

4 پاسخ

 1. سلام وقت بخیر. برای لب هایی که دارای زخم هست ضرر نداره یا انجامش درد نداره؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

code

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .