امروز مورخ: ۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

آماده سازی مژه قبل از اکستنشن

۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : آماده سازی مژه قبل از اکستنشن
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( آماده سازی مژه قبل از اکستنشن ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( آماده سازی مژه قبل از اکستنشن ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

نکات قبل از اکستنشن مژه

یکی از مدرن ترین روش ها برای زیبا تر کردن ناحیه چشم، اکستنشن است. اکستنشن تارهایی می باشد که در میان مژه های اصلی قرار می گیرد. با قرار دادن این مژه های مصنوعی، باعث پرپشت، بلند و جذاب تر شدن مژه های خود می شوید. این گونه زیبایی شما هم در ناحیه چشم افزایش می یابد. از این رو بسیاری از افراد امروزه اکستنشن مژه را انجام می دهند. اما برخی افراد به دلیل رعایت نکردن نکات قابل توجهی، از اکستنشن ناراضی می باشند. این نا رضایتی به دلیل آن است که قبل از اکستنشن، به برخی از موارد توجه نکردند. به همین دلیل ما قصد داریم در این مقاله نکات مهمی درباره آماده سازی مژه قبل از انجام اکستنشن را به شما بگوییم تا مراحل انجام به خوبی پیش برود و شما در آخر کار مژه های زیبایی داشته باشید.

نکات مهم پیش از اجرای اکستنشن مژه

همانطور که گفتیم انجام اکستنشن باعث زیبا تر شدن شما می باشد. اما پیش از اجرای آن، باید نکات مهمی را راعایت کنید. انجام نکات زیر باعث بهتر شدن اکستنشن و کم شدن خطرات احتمالی آن می شود:

  • در سه روز پیش از دوران قاعدگی  و سه روز اول آن دوره، اکستنشن مژه  و ترمیم آن را انجام ندهید.
  • در زمان حاملگی اکستنشن مژه را انجام ندهید
  • اگر شما از قرص های هورمونی استفاده می کنید و یا در زمان شیر دهی هستید، باید با افراد متخصص قبل از انجام کار مشورت کنید.
  • از دور روز پیش از انجام اکستنشن، به استخر نروید  و یک روز پیش از اکستنشن، از انجام تمرینات ورزشی سنگین خود داری کنید.
  • چند ساعت پیش از انجام کار، آب به صورت خود نزنید تا مژه‌ها خشک باشند.
  • اگر شما نکات بالا را رعایت نکنید، ممکن است مشکلات مختلفی مانند زیبا نشدن مژه ها، ماندگاری کم تارها و حتی بروز بعضی از بیماری های خطرناک به وجود بیاورد.

پیدا کردن مرکز معتبر اکستنشن

مواردی که در بالا ذکر شد، فقط برای اجرای اکستنشن می باشد. اما شما باید قبل از انجام اکستنشن به نکته بسیار مهم دیگری هم توجه کنید. این نکته انتخاب مژه کار حرفه ای می باشد. شما باید قبل از مراجعه به مژه کار از حرفه ای بودن آن اطمینان پیدا کنید. راه های مختلفی برای اطمینان پیدا کردن از مژه کار وجود دارد مانند بررسی سوابق کاری آن، مدارک آرایشگری آن، بررسی بهداشت سالن آرایشگری و … . اگر شما اکستنشن مژه را نزد یک مژه کار غیر حرفه ای انجام دهید؛ علاوه بر زیبا نشدن مژه های شما، می تواند برای شما خطر ساز باشد.

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .