امروز مورخ: ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

آیا اکستنشن مژه باعث ریزش مژه می شود؟

۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : آیا اکستنشن مژه باعث ریزش مژه می شود؟
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( آیا اکستنشن مژه باعث ریزش مژه می شود؟ ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( آیا اکستنشن مژه باعث ریزش مژه می شود؟ ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

ریزش مژه بعد از اکستنشن

امروزه در بین بانوان تمام جهان اکستنشن مژه بسیار رواج پیدا کرده است. اما سوال مهمی که به ذهن بانوان می آید این است آیا اکستنشن مژه باعث ریزش مژه می شود یا خیر؟

بسیاری از افراد به زیبایی و سلامت پوست و مو خود بسیار اهمیت می دهند. برخی از افراد نیز هستند که به دلیل کارهای روزانه خود حوصله این را ندارند که وقت خود را صرف آرایش کردن بکنند. به همین دلیل به کاشت مژه که مثل یک آرایش آماده عمل می کنند مراجعه می کنند. بسیاری از این مراجعه کنندگان در سالن های آرایشی ممکن است این جمله را بشنوند که کاشت مژه به چهره آنها می آید و برای این کار حاضر می شوند. اما پس از مدتی ممکن است این نگرانی به سراغ آنها بیاید که آیا اکستنشن مژه باعث ریزش مژه های آنها می شود. در این مقاله به داستان هایی که برای برخی از بانوان که حاضر به کاشت مژه شده اند می پردازیم. 

اتفاقاتی که برای چند خانم که اکستنشن مژه انجام داده بودند رخ داده است

با مصاحبه ایی که با یک خانم انجام شده است شنیده می شود که ایشان حدود یک سال مژه کاشته شده روی مژه های خود قرار داده است. پس از گذشت یک سال برای استراحت کردن مژه های خود اقدام به برداشتن اکستنشن می کند. با این حال به صورت وحشت زده ایی با مژه خود مواجه می شود که مژه های او بسیار ضخیم و کوتاه شده است و از حالت اولیه خود در آمده و بسیار ضعیف شده است. با این حال او با نگرانی و اضطراب خود به متخصص مژه خود تماس می گیرد و اقدام به تهیه یک پک کامل اکستنشن مژه برای مژه های خود می کند. برای اینکه مژه های کوتاه خود دیده نشود در این مصاحبه گفته شده که مژه های اکستنشن شده تاثیری بد و بی کیفیتی روی مژه های خود داشته است. این عمل ممکن است به خاطر جنس مژه ایی که اکستنشن شده و یا نوع کیفیت و محصول آن بوده باشد. او تصمیم می گیرد که از این پس به صورت محتاط با محصولات آرایشی بهداشتی عمل کند تا کمترین آسیب به سلامت پوست و مو خود وارد کند.

داستانی دیگر از زبان بانویی دیگر: من رویای مژه های بلند را داشتم در طول شبانه روز همش به فکر مژه های بلند بودم. روزی به سالن رفتم و با خوشحالی عمل اکستنشن مژه را انجام دادم کار اکستنشن کار یک ساعت و نیم طول کشید. بعد از آن با کلی خوشحالی از سالن بیرون آمدم و تقریبا تمام کارهای من را آسان تر کرده بود. زیرا نیازی به ریمل های سنگین روزانه و … نداشتم. دوهفته ایی طول کشید که مژه های من بلند شد و روی هم میافتد من آن ها را خشک می کردم. کرم های مرطوب کننده می زدم و رسیدگی می کردم. اما بعد از مدتی که بسیار مرا آزار می داد اقدام به برداشتن آنها کردم و بعد از برداشتن با مژه های کوتاه و ضعیف خودم مواجه شدم و تصمیم به ترمیم مژه های خودم کردم با گذشت تقریبا دو هفته ایی و اقداماتی که من برای ترمیم مژه ام انجام داده بودم تقریبا مژه های خودم ترمیم شد. ممکن است بنا به جنس و یا کیفیت مژه ایی که افراد اکستنشن می کنند به بعضی از افراد که عمل اکستنشن مژه را انجام می دهند نتیجه مناسبی را ندهد. و بسیار ضرر و زیان های جبران ناپذیری به همراه داشته باشد.

توصیه هایی که درباره مژه باید قبل از اکستنشن مژه آنها را بدانید

  • در 48 ساعت اولیه هرگونه بخار دادن و یا مرطوب کردن مژه خودداری کنید. تنها می توانید صورت خود را با آب بشویید.
  • نباید به چشم هایتان دست بزنید و یا با مژه هایتان بازی کنید یا آنها را بلند کنید باید با برس های مخصوص مژه آنها را شانه کنید.
  • یکی از الزامات مراجعه کردن به متخصص کاشت مژه است. باید اطمینان داشته باشید که فرد اکستنشن کار از صلاحیت کافی برخوردار است.
  • نباید از کرم های سنگین و چرب در دور چشم های خود استفاده کنید.
  • ممکن است در طول شب موقع خواب آسیبی به مژه های خود بزنید یک روبالشتی ابریشمی بهترین گزینه است.
Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .