امروز مورخ: ۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

احیای مو چیست؟

۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : احیای مو چیست؟
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( احیای مو چیست؟ ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( احیای مو چیست؟ ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

احیای مو چیست؟

احیای مو روشی نوین برای تقویت موهای آسیب دیده است در این موارد موهایی که رنگ شده است و یا حالت شکنندگی و آسیب دیدگی زیادی را دارد می توانند در این روش موهای خود را تقویت و به حالت بهتری آن ها را برگردانند. احیای مو مثل کراتین مو نیست زیرا در روش کراتین مو موهای افراد مختلف به کمک مواد های کراتینه و اتوی های مخصوص ساعت ها در معرض مواد برای صاف شدن قرار می گیرند. اما در احیای مو مواد را به ساقه های مو می زنند و موها حالت صافی به خود می گیرد اما اکثر افراد برای تقویت موهای خود اقدام به احیای مو می کنند نه صافی موهای خود. در این روش باید دقت فرمایید که سطح آسیب دیدگی موها چقدر است و قبل از انجام هر نوع عملی باید با متخصص صحبت شود تا تصمیم های درستی را در خصوص انجام احیای مو گرفته شود. به سالن های معتبر مناطق خود برای انجام این کار مراجعه کنید زیرا ممکن است آسیب های غیر قابل جبرانی به موهای شما وارد کنند و حاصل یک عمر پشیمانی باشد

روند احیای مو چیست؟

شاید در سالن های متفاوت از روش های متفاوتی برای احیای مو های افراد مراجعه کننده استفاده کنند اما در آخر به شاداب شدن موهای افراد می رسند. موهای افراد مختلف به دلایل مختلفی مانند: رنگ کردن مداوم موها و یا اتو کشیدن بیش از حد موها به صورت متداوم و یا بستن مو به صورتی که به سر فشار وارد کند و آسیب برساند ایجاد فشارهای گوناگون روی موها و یا استفاده کردن از شامپو هایی که دارای سولفات زیادی هستند و استفاده از وسایل گرمایشی زیادی مانند سشوار و … داشتن حرارت مستقیم این وسایل روی موهای افراد اثر بدی را دارد استفاده کردن از محصولات بی کیفیت و…. می تواند کیفیت موهای افراد مختلف را کم کند و حالتی بد به موهای افراد مختلف بدهد. در این نوع روش ها افراد می توانند اقدام به انجام احیای مو برای ترمیم کردن و درخشان کردن موهای خود بکنند و موهای بهتری را داشته باشند این روش برای افرادی که نمی خواهند موهای خود را که در معرض آسیب دیدگی از بین رفته است کوتاه کنند بسیار پیشنهاد می شود. در بسیار از روش های مختلف که موهای افراد دارای آسیب دیدگی است با روش هایی مانند احیای مو این آسیب دیدگی ها از بین می رود اما در موارد عمیق تر افراد باید موهای خود را کوتاه کنند افرادی که با روش های احیای مو جواب نگرفته اند باید اقدام به انجام کوتاهی مو شوند.

چه مواردی برای احیای مو باید مورد بررسی قرار گیرد؟

روش های مختلف احیای مو نظیر در نظر داشتن میزان درصد کراتین موجود در موهای شما ذکر می شود. در این روش افرادی دارای موهای صاف بیشتری هستند و موهای آن ها حالت لختی به خود دارد از کراتین موی بیشتری در سطح موهای خود دارند. اما افرادی که دارای موهای فر و وزی دارند از کراتین موهای کمتری برخوردارند. این موارد به جنس موهای شما و میزان استفاده از وسایل و عوامل مخربی که روی موهای خود استفاده می کنید تعیین می شود. باید با توجه به جنس موهای خود و حجم و آسیبی که روی مو مشاهده می کنید تصمیم بگیرید. یکی دیگر از موارد تایین رطوبت مو است برای این کار آرایشگر از مواد خاصی استفاده می کند تا موهای افراد به درصد نرمالی از رطوبت برسند. اگر دقت کنید اکثر افراد برای ترمیم کردن موهای خود از شامپو ها و یا ماسک های مخصوص تقویت مو که برای آب رسانی تعیین شده است استفاده می کنند در این موارد استفاده باید به صورت منظم و متداوم باشد تا روی مو ها افراد مختلف جواب دهد و نتیجه نمایان باشد. یکی دیگر از مواردی که مورد بررسی باید قرار بگیرد درصد صافی موی افراد است همانطور که پیش تر در این مقاله راجب آن صحبت شد هر چه موهای افراد صاف تر و لخت تر باشد از درصد کراتین بیشتری برخوردار هستند اما اگر موهای افراد مختلف وز و یا فر باشد درصد کراتین موجود در مو کم است و صافی موهای این افراد نیز کمتر است احیای مو در افرادی که از موهای صاف برخوردار هستند بیشتر پیشنهاد می شود.

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .