امروز مورخ: ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
5/5 - (4 امتیاز)

بازار کاری کاشت ناخن

۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : بازار کاری کاشت ناخن
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( بازار کاری کاشت ناخن ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( بازار کاری کاشت ناخن ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

بازار کاری کاشت ناخن

کاشت ناخن در کل دنیا بسیار استفاده می شود امروزه اگر اغلب بانوان را ببینید روی ناخن های آن ها انواع روش های کاشت ناخن مانند ژلیش ناخن و یا کاشت های متفاوت انجام می گردد. برای شروع کسب کار خود در زمینه کاشت ناخن باید ابتدا بازار کاری آن را مورد بررسی قرار دهید. بازار کاری کاشت ناخن با توجه به کار آرایشگر تعیین می شود اگر آرایشگر دارای ظرافت کار و کیفیت کار خوبی باشد قطعا مشتریان زیادی را جذب خود می کند. در این زمینه آرایشگر باید از سطح تخصص و مهارت خوبی برخوردار باشد تا بتواند مشتریان زیادی را جذب کنند. ظرافت و تمیزی برای انجام کاشت ناخن بسیار مهم است زیرا اگر در این زمینه ظرافت کافی صرف نشود ممکن است نتیجه کار به خوبی مشاهده نشود در این زمینه مشتری با نارضایتی مواجع می شود

راه کار های جذب مشتری

برای جذب مشتری آرایشگر های متفاوت باید ویژگی های خاصی را نیز برخوردار باشد تا بتوانند مشتری های بیشتری را برای کسب کار خود جذب کنند‌. یکی از این ویژگی های در سطح کاری می باشد اگر آرایشگر مهارت و تخصص کافی را برخوردار نباشد کار خود را به خوبی انجام نمی دهد پس مشتری های کمتری را جذب کار خود می کنند. همچنین در مواقع مواد گذاری آرایشگر باید دقت کند که مواد استفاده شده به اندازه باشد برخی اوقات آرایشگر های مختلف از مواد زیادی روی ناخن استفاده می کنند و این کار باعث بد ظاهر شدن ناخن ها می شود همچنین ممکن از ضرر و زیان های زیادی را به همراه داشته باشد پس آرایشگر کاشت ناخن در این زمینه باید دقت کنند که مواد را به اندازه کافی روی ناخن های مشتری قرار دهند. خصوصیات دیگر آرایشگر مانند سطح اطلاعات کافی درباره انواع مدل های موجود کاشت ناخن و جزئیات کاشت ناخن می تواند به جذب مشتری کمک کند. قطعا مشتری که برای کاشت ناخن به آرایشگر مراجعه می کند با او در این زمینه مشورت می کند و اگر آرایشگر اطلاعات کافی را به مشتری توضیح دهد پس مشتری به او اعتماد می کند و کار کاشت ناخن را به او می سپارد. در هنگام انتخاب برند مواد ناخن سیع کنید مواد با کیفیت را نتخاب کنید تا رضایت مشتری را جذب کنید همیشه از کیفیت مواد خود مطمعن باشید زیرا برخی مواد ها روی افراد مختلف باعث حساسیت می شود اگر در این زمان مشتری دچار حساسیت شود قطعا باعث نارضایتی و کم شدن مشتری های شما می باشد. همیشه با صداقت به سوال های مشتری پاسخ دهید برای مثال اگر مشتری از شما درباره کاشت ناخن سوال کردن سوال های او را ابتدا با دقت گوش کنید و بعد با صداقت کامل پاسخ دهید این کار باعث می شود تا مشتری بهتر به شما اعتماد کند و این حس اعتماد باعث می شود که مشتری احتمالی شما به مشتری دائمی تبدیل شود. اگر به تازگی کسب و کار خود را شروع کرده اید سیع کنید از دسمتزد کمتری استفاده کنید تا مشتری های شما دائمی شود و افراد به کار شما اعتماد کنند اگر این حس اعتماد در اکثر مشتری های وجود داشته باشد می تواند مشتری های دائمی زیادی را جذب کنید.

مزایا و معایب کاشت ناخن برای آرایشگر

برخی از مزایا و معایب کاشت ناخن که برای آرایشگر به وجود می آید مانند بوی مواد ناخن که آرایشگر در طول روز اگر برای ده نفر کاشت ناخن انجام دهد مجبور می شود که بوی مواد کاشت ناخن را تحمل کند این بو ممکن است در دراز مدت باعث وارد شدن ضرر و زیان های غیر قابل جبران به آرایشگر شود. مزایای این کار برای آرایشگر که وقت مشخصی برای حضور پیدا کردن ندارد اگر آرایشگر مشتری داشته باشد اغلب سالن های به آرایشگر کاشت ناخن از قبل اطلاع می دهند که راس ساعت معینی در سالن های آرایشی حضور داشته باشند پس برای این کار نیاز به حضور معین نیست همچنین آرایشگر کاشت ناخن مجبور نیست برای حضور پیدا کردن در محیط کاری از لباس فرم خاصی استفاده کند و می تواند از لباس های مورد نظر خود در محل کار خود استفاده کند. همچنین این کار برای بانوان بسیار خوب است زیرا در محلی که همه آن ها خانم هستند قرار می گیرند و می توانند با خیال راحت در آن جا کار کنند. یکی دیگر از معایبی که برای آرایشگر های کاشت ناخن می توان در نظر گرفت باید همیشه بروز باشند زیرا هر روزه تعداد زیادی مدل کاشت ناخن وارد بازار می شود که آرایشگر باید خود را مطابق آن ها کند‌.

5/5 - (4 امتیاز)

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .