امروز مورخ: ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

بافت تیغ ماهی

۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : بافت تیغ ماهی
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( بافت تیغ ماهی ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( بافت تیغ ماهی ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

بافت تیغ ماهی

بافت تیغ ماهی یکی از مدل های بافت است که می شود روی موهای افراد مختلف انجام داد. در هنگام بافت تیغ ماهی اگر موی فرد بلند باشد بافت بیشتر قابل مشاهده است و زیبا تر است. بافت تیغ ماهی یک نوع به روی هم گذاشتن موها به ترتیب و دسته بندی شده است که افراد از این روش برای بافتن موهای خود استفاده می کنند. در بافت تیغ ماهی ابتدا باید موها را شانه کرده و همه موها به یک جهت باشد سپس یک دسته از مو را از کنار سر برداشته قسمتی که مو به سر نزدیک است را ابتدا انتخاب می کنیم به همین ترتیب یک قسمت از سمت راست جدا می شود و یک قسمت از سمت چپ این کار را تا زمانی که موها به پایان برسد انجام می دهیم. در این بافت موها باید به صورت منظم و یک دست جدا شود تا بافت نیز یک دست و منظم نمایان شود. در این بافت به دلیل دو دسته بودن موها باید موهایی که روی هم قرار می دهیم را به صورت سفت ببافیم. بافت تیغ ماهی نیز مانند بافت های دیگر بسیار پر طرفدار است زیرا این بافت در حقیقت به روی هم قرار گرفتن موها است و نیاز به ابزار و وسایل خاصی برای بافت تیغ ماهی وجود ندارد. این بافت را می توان توسط افراد مختلف در مکان های گوناگون انجام داد و بافت تیغ ماهی نیز مناسب انواع موها می باشد. همه ما می دانیم که انتخاب کردن نوع و مدل بافت بستگی به سلیقه افراد دارد پس نمی توانیم این دلیل را در نظر بگیریم که همه افراد از بافت تیغ موهای خوششان می آید یا به موهای همه زیبایی می دهد همه این عوامل بستگی به افراد مختلف در این زمینه دارد.

نکاتی که در بافت تیغ ماهی باید رعایت شود

ابتدا اگر می خواهید خودتان بر روی موهای خودتان این نوع بافت را اعمال کنید اول مطمعن شوید که از سطح مهارت و تخصص خوبی برای انجام بافت برخوردار هستید. اگر نتوانستید این کار را به خوبی و منظمی انجام دهید ابتدا آن را روی موهای مدل های گوناگون و یا حتی افراد خانوادتان نیز می توانید تمرین کنید تا از مهارت خوبی برخوردار شوید. سپس اگر قصد دارید این مدل بافت را روی موهای افراد مختلف نیز اعمال کنید به این نکات توجه زیادی داشته باشید ابتدا باید دسته های بافت شما یکسان و منظم جدا شود زیرا اگر به صورت مساوی تقسیم نشود ممکن است در انتهای کار نمای خوبی به بافت ندهد و یک بافت بی نظم و شلخته را نشان دهد. نکته دومی که باید آن را نیز در نظر داشته باشید وقتی موها را روی هم قرار می دهیم آن را ول نکنید این کار باعث شل شدن بافت می شود و اگر بافت از همان ابتدا شل باشد ممکن است در طول فعالیت روزانه نیز به زودی باز شود و بافت شما بهم بخورد. نکته سوم اگر موهای فر دارید قبل از انجام بافت مو موهای خود را آغشته به مواد صاف کننده کنید مانند ماسک های مو که برای صافی مو پیشنهاد می شود و یا ژل های گوناگون حتی می توانید قبل از انجام کار موهای خود را نیز اتو بکشید.

بافت تیغ ماهی به چه افرادی پیشنهاد می شود؟

بافت تیغ ماهی از روی سلیقه افراد و علاقه افراد انتخاب می شود و مخصوص افراد خاصی نیست. قطعا همه افراد می توانند از مدل های گوناگون بافت بر روی موهای خود استفاده کنند.  اما این مدل بافت ها بنا به بلندی و کوتاهی موهای افراد مختلف نیز می توان انتخاب شود و آن را مورد بررسی قرار داد. اگر موهای فرد بلندتر باشد قطعا از زیبایی بیشتری هنگام اعمال بافت تیغ ماهی نمایان می شود در موهای کوتاه نیز می تواند زیبا باشد اما به دلیل کم بودن طول بافت به خوبی نمایان نمی شود. این مدل بافت مو به افرادی که دارای موهای بلند و همینطور دارای فعالیت روزانه زیاد هستند نیز پیشنهاد می شود زیرا در فصل های مختلف به دلیل بلند بودن موها می تواند برای افراد آزار و اذیت ایجاد کند اما با بافتن موهای خود می توانید از آزاد و اذیت موهای خود در امان باشد و آن ها را به صورت کامل جمع کنید تا همیشه مرتب و منظم باشند و در فعالیت های روزانه شما اثر زیادی نداشته باشند. در این موارد نیز می توانید از بافت تیغ ماهی به خوبی استفاده کنید که روشی آسان و ساده است.

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .