امروز مورخ: ۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

تفاوت اکستنشن و کاشت مژه

۱۴ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : تفاوت اکستنشن و کاشت مژه
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( تفاوت اکستنشن و کاشت مژه ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( تفاوت اکستنشن و کاشت مژه ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

پرپشت کردن مژه

اکستنشن و کاشت مژه از مواردی می باشد که برای افزایش زیبایی چشم در بین دختران و بانوان رواج پیدا کرده است. از این رو بسیاری از افراد به علت ژنتیک دارای مژه هایی نازک و کم پشت هستند که روش های مختلفی رو برای رسیدن به مژه های دلخواه خود در پیش میگیرند.

از جمله این روش ها میتوان اکستنشن، کاشت، روش های خانگی، محصولات پرپشت کننده و … نام برد. اما روش های خانگی نیاز به زمان زیادی دارند. اگر بخواهید در کمترین زمان به مژه هایی پرپشت برسید، می توانید از اکستنشن یا کاشت مژه استفاده کنید. اکستنشن و کاشت مژه هر دو دارای عملکرد هایی مشابه هستند. اما در عین حال تفاوت های زیادی هم دارند.

کاشت مژه

 برای زیبا شدن مژه ها به صورت دائم میتوان از روش کاشت مژه استفاده کرد. انجام این روش کار هرکسی نیست. زیرا دارای حساسیت بالایی است و به مدت دو ساعت با بیهوشی موضعی باید توسط متخصصین زیبایی انجام می شود.

در کاشت مژه 2 روش وجود دارد:  

کاشت مژه سه بعدی

اگر به دنبال روشی هستید که چشمانتان را علاوه بر زیبایی، طبیعی تر نشان دهد کاشت مژه سه بعدی انتخاب خوبی است. چون در ساختار مژه سه بعدی از تارهای طبیعی استفاده شده و ظرافت بیشتری دارند. در نتیجه دارای انعطاف پذیری بالایی نیز هستند و ظاهری طبیعی رو میسازند.

کاشت مژه نامرئی

کاشت مژه نامرئی یا هیدن از جدیدترین روش هایی است که در طبیعی نشان دادن چهره افراد تاثیر زیادی داشته و گزینه بسیار مناسبی برای جایگزین کردن مژه های مصنوعی و لیفت شده است که باعث جذب طرفداران زیادی شده است.

نکته مهم این است که این روش به مژه های اصلی فرد هیچ گونه آسیبی نمی رساند و چون از موی فرد ساخته شده، علاوه بر طبیعی بودن سبک هم هستند. بنابراین فرد هیچ گونه احساس سنگینی روی پلک های خود نمیکند.

اکستنشن مژه

در روش اکستنشن مژه یا همان کاشت مژه موقت تارهای مو که جنس های مختلفی دارند به صورت تک به تک با چسب مخصوص به اکستنشن به مژه های طبیعی فرد چسبانده میشود. این روش باعث تغییر رنگ و ضخامت مژه میشود. بنابراین بیشتر برای افرادی که مژه های کوتاهی دارند توصیه میشود. اکستنشن مژه به روش های مختلفی انجام میشود که بعضی از این روش ها کلاسیک ، والیوم و ابریشمی هستند.

روش کلاسیک

در این نوع کاشت به علت پرپشت جلوه دادن مژه ها خانم ها علاقه زیادی به این روش پیدا کردند. چون متخصص با قرار دادن تار مژه بین مژه های طبیعی فرد باعث پرپشت نشان دادن مژه ها به صورت کاملا طبیعی میشود و زیبایی فرد را دو چندان میکند.

روش والیوم

روش والیوم کاملا برعکس مدل کلاسیک هستش زیاد در مدل کلاسیک بین هر مژه یک تار قرار میگرفت ولی در این روش قرار دادن ۴ الی ۵ تار بین هر مژه طبیعی باعث حجیم شدن مژه های فرد میشود.

روش ابریشمی

مدل ابریشمی یکی از روش های اکستنشن مژه هست و به علت جنس تار به ابریشمی معروف شده است. این روش نسبت به سایر مدل ها علاوه بر طبیعی جلوه دادن چشم ها از ماندگاری بالایی برخوردار است و بسته به تعداد مژه هایی که هر شخص دارد مژه اضافه میشود.

تفاوت اکستنشن و کاشت مژه

بزرگترین تفاوتی که اکستنشم مژه با کاشت مژه دارد این است که کاشت مژه به صورت دائم حالت بسیار طبیعی تری نسبت به اکستنشن دارد.

اما چون کاشت مژه به صورت جراحی و پیوند نزدیک چشم انجام میشود، عملکردی پیچیده دارد و تعداد افراد کمی به سمت این روش قدم میگذارند.

در کاشت، مژه های مصنوعی به همراه مژه های اصلی رشد میکنند اما در اکستنشن هیچ گونه رشدی صورت نمی‌گیرد. برای ترمیم و ماندگاری نیز در روش اکستنشن مژه چون به مدت ۶ ماهه چسبانده میشود نیاز است هر دو هفته یک بار ترمیم شود. اما کاشت مژه یک ماهه کاشته میشود و هر هفته نیاز به ترمیم دارد.

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .