امروز مورخ: ۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

تفاوت لمینت مژه با اکستنشن مژه

۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : تفاوت لمینت مژه با اکستنشن مژه
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( تفاوت لمینت مژه با اکستنشن مژه ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( تفاوت لمینت مژه با اکستنشن مژه ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

فرق لمینت و لیفت مژه با اکستنشن

لمینت و لیفت مژه، از اقداماتی می باشد که برای زیبا و پرپشت کردن مژه ها می باشد. درست است که کار هردو این کارها، زیباتر کردن مژه ها می باشد؛ ولی در مراحل انجام این دو کار، تفاوت هایی وجود دارد. ما در ادامه می خواهیم تفاوت های لیفت و لمینت مژه را برای شما بازگو کنیم و آن ها را بدانید.

لیفت مژه

یک انتخاب مناسب برای پرپشت کردن و زیبایی مژه ها با لوازم طبیعی مانند : (مکمل ویتامین ها، کراتین) لیفت مژه است. این عمل برای فر کردن ، رنگ کردن با مواد و حالت دادن مژه ها است. استفاده از این متد برای همگان مناسب است حتی بانوان باردار و شیرده و هیچ نوع مشکلی در انجام آن نخواهند داشت.

مزایای لیفت مژه

  •  این روش به هیچ عنوان شیمیایی نیست.
  •   روشی طبیعی برای پرپشت شدن و محکم شدن مژه ها می‌ باشد.
  • عوارضی از قبیل : خشک شدن مژه و ریختن مژه را به همراه ندارد.

مدت زمان ماندگاری این روش بین 2 تا 3 ماه است و در این بین نیازی به ترمیم نخواهید داشت. اما دقت داشته باشید بعد از انجام لمینت مژه، نباید تا 24 ساعت به مژه ها آب برسد و یا شسته شوند. چرا که اگر آب برسد، باعث از بین رفتن مواد طبیعی که به کار رفته شده است می‌ شود.

لمینت مژه

لمینت به موادی می گویند که از جنس کراتین است و در طی چندین مرحله در یک روز روی مژه ها قرار می‌گیرد و بین 2 هفته تا 3 ماه بر روی مژه ها ماندگاری دارند. این مواد باعث تقویت، ضخیم شدن و بلندی مژه ها می‌شود.

اما عمل لمینت، رنگ کردن و ضخیم کردن مژه ها بعد از لیفت می باشد. به این معنا که به ویتامینه و تقویت کردن مژه ها با مکمل های طبیعی و کراتین و همینطور برای حالت دار کردن مژه های بی حالت نیز کاربرد دارد که دارای 5 مرحله می‌ باشد :

  1. پاکسازی کامل مژه ها با پروتئین و آماده سازی مژه ها به وسیله تقویت کننده ها
  2. افزایش طول و خمیده کردن مژه ها
  3. پر کردن ساقه با کراتین.
  4. رنگ آمیزی مژه ها با رنگدانه ها
  5. فیکس تقویت مژه ها با سرم

مزایای لمینت مژه

در لمینت، تقویت مژه ها برای بلندتر شدن، فر شدن و فر شدن مژه های اصلی با استفاده از مواد درجه یک آمریکایی انجام می شود. علاوه بر آن در لمینت، هیچ نوع چسب و یا مژه اضافی به مژه ها اضافه نمی شود و مژه ها حالت طبیعی خود را حفظ می کنند. بعد از انجام لمینت، مژه ها هر ماه نیازی به ترمیم ندارند و هر سه ماه یک بار دوباره گذاشته می‌ شود. همچنین می تواند گزینه مناسبی برای مژه های صاف باشد. این روش علاوه بر داشتن جلوه زیبایی و طبیعی بودن، نقش درمانی نیز دارد.

تفاوت‌ لیفت و لمینت مژه با اکستنشن مژه

در لمینت و لیفت مژه، مژه ها را همانند زمانی که ریمل به مژه ها می‌زنیم به صورت طبیعی بلند میکنیم ولی در اکستنشن مژه  آن را با تارهای مصنوعی از جنس مو، لا به لای مژه ها قرار می دهیم. علاوه بر آن در انجام لیفت و لمینت، چسب و مواد خارجی بر روی مژه ها قرار نمی‌گیرند. همچنین لیفت و لمینت مژه یک نوع روش درمانی به حساب می آیند و عوارض جانبی به دنبال ندارند. ولی در موارد اندکی در اکستنشن برای مشتری حساسیت به وجود میاید. مکمل های ویتامینه و مواد کراتین تمام خالص که در لیفت و لمینت مژه به کار می رود، به درون مژه ورود پیدا نمی‌ کند و فقط موجب تقویت مژه ها می‌شود.

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .