امروز مورخ: ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

روش آرایش کردن با اکستنشن مژه

۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : روش آرایش کردن با اکستنشن مژه
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( روش آرایش کردن با اکستنشن مژه ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( روش آرایش کردن با اکستنشن مژه ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

آرایش کردن با اکستنشن مژه

آرایش کردن مژه اکستنشن شده یا مژه مصنوعی شرایط خاصی دارد که باید هنگام آرایش کردن به آنها دقت کرد. باید توجه داشته باشید که نمی توانید از هر نوع لوازم آرایشی روی مژه اکستنشن شده استفاده کنید. طول عمر مژه اکستنشن شده حدودا شش ماه است که اگر لوازم آرایشی بی کیفیت استفاده شود طول عمر آن به شدت کاهش پیدا می کند.  در این مقاله به برخی از نکاتی که بهتر است هنگام آرایش کردن مژه اکستنشن شده یا مژه مصنوعی می پردازیم.

نکاتی که هنگام آرایش مژه اکستنشن شده باید رعایت شود

  1. استفاده از خط چشم مدادی برای آرایش مژه اکستنشن شده یا مژه مصنوعی توصیه نمی شود. زیرا بعد از اکستنشن کردن مژه یکی از عوارض شایعی که وجود دارد گره خوردن مژه ها یا گیر کردن آنها به یک دیگر است . با این حال نباید از خط چشم مدادی استفاده شود. زیرا وقتی از خط چشم مدادی در امتداد مژه استفاده شود، احتمال گره خوردن بسیار زیادتر می شود و طول عمر مژه اکستنشن شده را نیز کمتر خواهد کرد. یکی دیگر از مواردی که مورد توجه است؛ استفاده نکردن خط چشم های ژلی است. زیرا به هنگام پاک کردن خط چشم ممکن است فشار زیادی به مژه های اکستنشن شده وارد شود و احتمال کنده شدن آنها را چندین برابر کند.
  2. استفاده نکردن از خط چشم های مایع ضد آب برای آرایش مژه اکستنشن شده یا مژه مصنوعی به دلیل اینکه این نوع از خط چشم ها به دلیل ماندگاری بالا برای پاک کردن آنها نیاز به مالش و فشار زیادی است؛ توصیه نمی شود. زیرا سبب کنده شدن تارهای مژه مصنوعی می شود.
  3. همچنین از ریمل های سنگین برای آرایش مژه اکستنشن شده یا مژه مصنوعی نباید استفاده شود. زیرا مژه ها هنگام اکستنشن به هم گره می خورند یا گیر می کنند. با این حال اگر مایع سنگینی روی آنها وجود داشته باشد باعث سنگین شدن پلک می شود. همچنین هنگام شستن مژه ها به دلیل  زیاد بودن مایع ریمل، احتمال کنده شدن آنها بیشتر میشود.
  4. استفاده از مرطوب کننده های با چربی زیاد و سنگین برای آرایش مژه اکستنشن شده یا مژه مصنوعی توصیه نمی شود. زیرا این نوع مرطوب کننده ها برای مژه مضر است و امکان کنده شدن آنها را چندین برابر می کند.

نکاتی که رعایت کردن آنها کمک به بهتر شدن آرایش با اکسشن مژه می شود

  • برای آرایش اکستنشن مژه یا مژه مصنوعی از خط چشم پودری استفاده کنید. برای این کار یک خط چشم پودری با ماندگاری بالا تهیه کنید و با یک برس زاویه دار روی مژه ها بکشید. این کار را جایگزین خط چشم های مدادی کنید. زیرا به ماندگاری مژه ها کمک می کند و هیچ فشار و مالش خاصی برای پاک شدن خط چشم احتیاجی نیست. اگر هم از آن دسته افرادی هستید که به خط چشم های پودری علاقه ایی ندارید؛ می توانید یک خط چشم ماژیکی نوک تیز تهیه کنید و آن را در نواحی پشت پلک خود به آرامی بکشید.
  • استفاده کردن از کرم های غیر چرب و ملایم برای آرایش مژه اکسشن شده یا مژه مصنوعی توصیه می شود. این توصیه به دلیل اینکه همه نوع آرایش هایی که در طول روز روی صورت افراد قرار می گیرد؛ هنگام خواب نیاز به پاک کردن دارد. همچنین باید مژه های خود را همواره تمیز و پاکیزه نگه دارید زیرا نقش مهمی در دوام مژه را ایفا می کند. اگر می خواهید کمترین آسیب به مژه های اکستنشن شده برسد؛ باید از کرم ها و مرطوب کننده های بدون چربی و سبک برای پاک کردن آرایش های روزانه خود استفاده کنید. همچنین می توانید از پد های معمولی برای پاک کردن آرایش های روزانه خود استفاده کنید.
  • همچنین برای آرایش اکستنشن مژه یا مژه مصنوعی از ریمل های سبک می توانید استفاده کنید. چرا که مژه ها بعد از اکستنشن آسیب هایی می بینند که یکی از آنها گره خوردن آنها با یک دیگر است. حال اگر ریملی پر حجم روی آنها قرار گیرد، احتمال گره خوردن آن ها را بیشتر می کند. توصیه می شود برای مژه های اکستنشن شده از ریمل های سبک و با کیفیت استفاده شود زیرا باعث دوام بیشتر آنها می شود.
Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .