امروز مورخ: ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

روش انجام لیفت و لمینت ابرو

۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : روش انجام لیفت و لمینت ابرو
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( روش انجام لیفت و لمینت ابرو ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( روش انجام لیفت و لمینت ابرو ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

روش انجام لیفت و لمینت ابرو چیست؟

قبل از هر چیزی باید بدانید که اگر قصد دارید لیفت یا لمینت ابرو را انجام دهید حتما باید به یک مرکز تخصصی در این زمینه مراجعه کنید یا در غیر این صورت میتوانید به سالن های زیبایی که تکنسین های متخصص و آموزش دیده و حرفه ای   را شامل می باشد مراجعه کنید و خدمات کسب کنید تا هم از مواد عالی و با کیفیت عالی بهره ببرید و هم از نتیجه عالی رضایتمند شوید.

مراحل لیفت ابرو به شرح زیر انجام می‌ شود

مرحله اول

در ابتدای کار ابرو ها را کاملا تمیز می‌ کنند تا هیچ نوع چربی و آلودگی و مواد آرایشی بر روی آنها باقی نمانده باشد. پس از این کار با محلولی به نام brow fix ابرو ها را به سمت بالا هدایت می‌ کنند تا اطمینان حاصل کنند که تمام مراحل لیفت ابرو از ریشه ابرو ها تا انتهای آنها انجام شود. این محلول باعث می‌شود ابرو ها تا پایان کار به صورت ثابت رو به بالا بمانند.

مرحله دوم

در این قسمت از یک لوسیون به نام brow style استفاده می‌ شود. خاصیت این لوسیون در این است که با فرایند های شیمیایی که درون خود دارد باعث می‌ شود گره های تاره های ابرو باز شود و این امکان را به ابرو ها می دهد تا حالتی جدید در فرمی جدید را تجربه کنند. پس از زدن لوسیون، ابرو ها به سمت بالا هدایت می‌ شوند و شکلی زیبا و جذاب برای ابرو ها به ارمغان می آورند. این لوسیون مدت زمان معینی برای استفاده دارد که روی جلد آن درج شده است و طبق آن باید به عمل بیاید تا  لیفت ابرو ها به درستی انجام شود.

 

مرحله سوم

در این جا، برای اینکه حالت جدید ابرو ها را به موقعیتی ثابت و تغییر ناپذیر تبدیل شوند ، از محلولی به نام brow set استفاده می شود تا تار های ابرو در همان موقعیت بمانند. این محلول نیز همانند لوسیون قبلی باید در مدت زمان معین که خواسته شده که برو روی خود محلول درج شده است، بر روی ابرو ها قرار بگیرد تا در روند لیفت ابرو موثر واقع شود .

مرحله چهارم

در این قسمت می‌ توانیم از رنگ مخصوص ابرو، برای ابرو ها استفاده کنیم تا بتوانیم رنگ طبیعی تر و حالت بهتری به ابرو های لیفت شده بدهیم. لازم به ذکر است که این مرحله اختیاری می باشد ولی اگر انجام گیرد، زیبایی چشم گیری به ابرو ها می بخشد و نتیجه کار لیفت و لمینت ابرو را بهتر نشان می دهد.

مرحله پنجم

این مرحله پنجم و آخر می باشد. در این قسمت، تمام مواد و لوسیون و محلول هایی که به ابرو زده شده است با دقت و به خوبی از روی ابرو تمیز و پاک می شوند و پس از آن بر روی ابرو ها محلولی به اسم brow nourish زده می شود. این محلول آبرسان و نرم کننده، یک سرم مخصوص ابرو است که دارای کراتین می باشد و نتیجه کار را تثبیت می‌ کند.

نحوه مراقبت لیفت و لمینت ابرو

توصیه می شود که تا 24 ساعت از زدن آب، مواد و لوازم آرایشی، کرم و روغن در اطراف و یا به ابرو های خود خودداری کنید.

لازم به ذکر است که پس از گذشت این زمان حالت براق بودن ابرو ها به مرور از بين می رود و کاری که نیاز به انجامش دارید این است که با براش مخصوص ابرو، انها را به سمت بالا سوق دهید.

ابرو های لیفت شده شما می تواند از یک تا سه ماه برای شما ماندگاری داشته باشد که باز هم بستگی به مراقبت شما از آنها دارد ولی در این دوره زمانی دیگر نیازی به استفاده از مداد ابرو یا ژل ابرو برای حالت دادن به ابرو ها ندارید و ابرو های شما در عین طبیعی بودن زیبایی خاصی به صورت شما می بخشد و می توانید نهایت لذت را ببرید.

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .