امروز مورخ: ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

لیفت ابرو با بوتاکس

۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : لیفت ابرو با بوتاکس
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( لیفت ابرو با بوتاکس ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( لیفت ابرو با بوتاکس ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

لیفت ابرو با بوتاکس

یکی از عناصری که در زیبایی چهره نقش زیادی دارد ابرو است و به عنوان مهم ترین عنصر در زیبایی چهره شناخته می شود. ابرو نه تنها با پر پشت بودن بلکه با تغییرحالت هایی مانند: قوس ابرو و پهنای ابرو نیز موجب تغییر زیادی در زیبایی چهره می شود. بسیاری از بانوان بنا به این دلایل دست به انجام تتو میزنند برخی از افراد معتقدند که تتو درد ندارد و برخی دیگر برعکس آن را بیان می کنند که تتوی ابرو همراه با درد است. یکی دیگر از روش های طبیعی که کمک به حالت گیری بهتر ابرو می کند لیفت ابرو است. لیفت ابرو روش طبیعی است که با استفاده از محلول های ترمیم کننده باعث ترمیم ریشه های ابرو می شود و باعث باز شدن تار های ابرو از یک دیگر شده همین امر باعث شده تا ابرو ها پر پشت تر و ضخیم تر دیده بشوند. در دنیای امروزی روشی دیگر برای لیفت ابرو آمده است به نام لیفت ابرو با بوتاکس یکی دیگر از روش ها است. بوتاکس که توسط ماده ایی به عضله های بین ابرو و یا عضله های هدف تزریق می شود و توسط آن ماده عضله هدف به حالت فلج در می آید در این حالت ماده ایی به تارهای خود ابرو برخورد نمی کند بلکه با عضله های ابرو در حال برخورد است. در بوتاکس انواع موادی وجود دارد که به نوعی عضله را فلج می کند و باعث حالت گیری خود ابرو ها شده ممکن است ابرو ها را به سمت بالا ببرد و فرم صورت را عوض کند این شکل های مورد نظر طبق عضله هایی که مورد هدف قرار می گیرد توسط متخصصان بررسی و بوتاکس تزریق می شود تا به شکل دلخواه ابرو دست پیدا کنید.

نوع عملکرد و اثر بوتاکس در لیفت ابرو

در زبان ساده بوتاکس نوعی سم بوتولینوم است که به عضله های هدفی که در جاهای مختلف صورت است ترزیق می شود. این سم عضله را فلج می کند اما در روش های مختلفی به عنوان ماده ی زیبایی شناخته شده که باعث باز شدن چین و چروک ها نیز می شود. همچنین برخی از افراد برای ماندگاری بیشتر لیفت ابرو خود از لیفت ابرو با بوتاکس استفاده می کنند. زیرا بوتاکس بنا به تعداد دفعات انجام شده سه الی شش ماه ماندگار است. این سم در برند های مختلفی تولید و به دست متخصصین و دکتران زیبایی رسانده می شود. از این سم برای زیبایی اعضای مختلف صورت استفاده می کنند. چند ماه بعد از تزریق ماده ی سمی اثر آن از بین می رود و نیاز به ترمیم مجدد دارد.

اثرات مختلف بوتاکس برای ابرو

  • باز شدن چین و چروک های مختلف بر روی ابرو یکی از این اثرات است. با بالا رفتن سن افراد چین و چروک های مختلفی روی سطح صورت آنها دیده می شود که برخی از افراد برای از بین بردن آن چین چروک ها از بوتاکس بر روی ناحیه های مختلف صورت خود استفاده می کنند.
  • یکی دیگر از اثرات بوتاکس لیفت ابرو به همراه بوتاکس است. این عمل می تواند مانع پایین آمدن عضله های ابرو شود و با فلج کردن آنها مدت بیشتری عضلات ابرو را به سمت بالا نگه دارد.
  • از بین بردن خطوط اخم که در صورت اغلب افراد مشاهده می شود یکی دیگر از اثرات بوتاکس است. در اغلب افراد به دلیل استفاده زیاد از عضلات پیشانی به ویژه در هنگام صحبت کردن این عضلات به مراتب زمانی به شکل دیگر در می آیند در این موارد می توان از بوتاکس برای فلح کردن عضلات استفاده کرد و آن ها را به شکل اولیه خود در آورد.

مواردی که باید در بوتاکس و لیفت ابرو رعایت شود:

  • چین چروک های صورت افراد در مناطق مختلفی رخ داده است حتما باید برای بررسی ناحیه دقیق بوتاکس به متخصص مرتجعه کنید.
  • به محل هایی که معتبر هستند مراجعه کنید و قبل از انجام کار حتما از کار متخصص ها در زمینه لیفت ابرو با بوتاکس مطمعن شوید.
  • بعد از انجام بوتاکس حمام نروید. زیرا ممکن است باعث تکان خورد ماده سمی در صورت شود و عضله ی دیگر فلج گردد.

 

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .