امروز مورخ: ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

لیفت و لمینت ابرو

۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : لیفت و لمینت ابرو
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( لیفت و لمینت ابرو ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( لیفت و لمینت ابرو ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

لیفت و لمینت ابرو

یکی از دلایل مهم زیبایی چهره، ابرو ها می باشند و نقش مهمی در جذابیت و زیبایی صورت افراد را ایفا می‌ کنند. دو متد جدید برای تقویت کردن و حالت دادن ابرو ها لیفت و لمینت ابرو می باشد که در این روش نیز همانند لیفت و لمینت مژه ، مو های ابرو، ضخیم، مشکی، پرپشت تر می‌ شوند.

در این روش ابرو ها به طرف بالا حالت داده می شوند و همینطور با ویتامینه هایی که به ابرو ها می زنند ابرو ها پرپشت تر و ضخیم تر می شوند.

لیفت و لمینت ابرو برای چه کسانی مناسب می باشد؟

  • اگر مدل ابرو های خود را نمی پسندید می‌ توانید با انجام لیفت ابرو که از کراتین و مواد ویتامینه و بدون تزریق و کاشت به صورت طبیعی، حالت ابرو های خود را تغییر دهید.
  • این روش بیشتر مناسب کسانی است که ابروهای بی حالت، افتاده، نامرتب و کسانی که ابرو های دخترانه دوست دارند و همچنین علاقه دارند که ابرو های پهن تری داشته باشند بدون اینکه تاتو انجام دهند، موثر است.
  • متد لیفت ابرو برای ابروهای کم و هاشور زده نیز مناسب است ولی لازم است ابتدا ابرو ها رشد کرده باشند.
  • همچنین خانم هایی که دارای پلک و چشم هایی افتاده هستند و همینطور فاصله میان چشم هایشان کم است نیز این روش برای آن ها موثر است.
  • این روش بسیار مناسب بانوانی است که به خاطر مشغله فراوان وقت کافی برای رسیدگی به آرایش ابرو های خود ندارند نیز می باشد.
  • همینطور خانم هایی که ابرو هایشان خیلی واضح و کم رنگ رنگ نیست و کرکی و نازک و به هم ریخته می باشد موثر است.

آیا لیفت و لمینت از ریزش ابرو ها جلوگیری می‌ کند؟

بله به خاطر اینکه این روش سبب رشد و تقویت ابرو ها با استفاده از مواد معدنی، بوتاکس تراپی و ارگانیک می باشد و باعث ریزش ابرو ها نمی‌ شود. پس شما با خیال راحت می توانید ابرو های خود را لیفت کنید. زیرا علاوه بر زیبا کردن ابروها، هیچ گونه ضرری ندارد.

ماندگاری لیفت ابرو چقدر است؟

ماندگاری لیفت ابرو وابسته به رشد ابرو های شما است و بین یک تا دو ماه می‌تواند ماندگاری داشته باشد. باید بدانید ک تا 24 ساعت نباید آب به ابرو هایتان برسد و بعد می توانید صورتتان را بشویید یا به حمام یا استخر بروید. اگر شما این نکات را رعایت نکنید، باعث آسیب رسیدن به لیفت می شود و مدت ماندگاری لیفت را کوتاه می کند. اما اگر شما این نکات را به خوبی رعایت کنید، ماندگاری لیفت شما بیشتر خواهد شد.

قیمت لیفت و لمینت ابرو چقدر است؟

این مسئله وابسته به کیفیت و مواد و مارکی که تکنسین انجام دهنده می‌ کند و محل سکونت و شهری که زندگی می‌ کنید و… است. به طور کلی قیمت لیفت و لمینت ابرو متغیر از 100 هزار تا 500 هزار تومان می باشد. البته دقت داشته باشید در بیشتر موارد هرچه هزینه لیفت بیشتر باشد، ماندگاری و کیفیت آن هم بیشتر می شود. پی همیشه به دنبال ارزانترین جا نباشید.

تفاوت لیفت و لمینت ابرو با لیفت و لمینت مژه در چیست؟

لازم به ذکر است که در متد لیفت و لمینت ابرو، ابرو ها به سمت بالا کشیده می شوند ولی در لیفت و لمینت مژه، برای فرم دهی و انحنای مژه ها از بیگودی استفاده می شود. ولی در کل هم لیفت هم لمینت ابرو، باعث پرپشت شدن و زیباتر شدن ابروها می شود.

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .