امروز مورخ: ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

ماندگاری لیفت ابرو با مواد چقدر است؟

۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : ماندگاری لیفت ابرو با مواد چقدر است؟
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( ماندگاری لیفت ابرو با مواد چقدر است؟ ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( ماندگاری لیفت ابرو با مواد چقدر است؟ ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

ماندگاری لیفت ابرو با مواد چقدر است؟

لیفت ابرو یک‌ عمل آرایشی می باشد که تاثیر بسیار زیادی در زیبا شدن چهره ها به خصوص چشم و ابرو می شود. لیفت مژه باعث بالا رفتن مژه ها و پرپشت نشان دادن آن ها می شود. عمل لیفت با روش های مختلفی انجام می شود که رایج ترین آن، لیفت ابرو با مواد در آرایشگاه ها و سالن های زیبایی می باشد. اما یک سوالی که در ذهن بیشتر افرادی که می خواهند ابروهای خود را لیفت کنند پیش میاید این است که ماندگاری لیفت ابرو چقدر است؟ این مسئله بسیار اهمیت دارد زیرا بسیاری از افراد هنگام لیفت ابرو می خواهند که ماندگاری آن زیاد باشد و زود به زود زمان ترمیم آن ها نرسد. در واقع ماندگاری لیفت ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد که در ادامه آن ها را می گوییم.

عوامل موثر در زمان ماندگاری لیفت ابرو

همانطور که گفتیم ماندگاری لیفت ابرو به عوامل مختلفی بستگی دارد که مهمترین آن، روشی است که با آن ابرو های خود را لیفت می کنید. اما ماندگاری لیفت به غیر از این موارد، به عوامل دیگری هم بستگی دارد. دیگر عامل موثر در این دوام لیفت، جنس پوست شما است.

آخرین عامل موثر در ماندگاری لیفت ابرو هم مراقبت های شما بعد از لیفت می باشد.اگر شما به خوبی بعد از لیفت، نکات مهم را رعایت کنید، دوام عمل لیفت را بیشتر می کنید. اما اگر شما نکات را رعایت نکنید و به خوبی از ابرو های خود مراقبت نکنید، موجب پایین آمدن ماندگاری لیفت ابرو می شود. اهمیت مراقبت شما بعد از لیفت بسیار زیاد می باشد. زیرا در برخی موارد اگر شما به خوبی نکات را رعایت کنید، می تواند ماندگاری لیفت ابرو شما را دائمی کنید.

زمان ماندگاری لیفت ابرو

همانطور که گفتیم ماندگاری لیفت ابرو به عوامل موثری بستگی دارد که یکی از آنها روش انجام لیفت بود. آرایشگر شما در هنگام لیفت به شما این مورد را یادآوری می کند. زیرا هرچه ماندگاری لیفت ابرو شما بیشتر باشد، هزینه انجام آن هم بالا می رود. اما بهتر است بدانید که زمان ماندگاری لیفت ابرو از ۳ ماه شروع می شود و تا ۱ سال هم وجود دارد. هنگامی که عمل لیفت ابرو شما بعد از این زمان از بین برود، نیاز به ترمیم دارد.

در واقع بیشتر مواردی که ما در این مقاله گفتیم را متخصص لیفت قبل از انجام آن به شما یادآوری می کند و حتی روش های انجام دادن نکات را به شما می گوید تا شما آن ها را انجام دهید. پس بهتر است به دنبال یک متخصص لیفت حرفه ای باشید تا این نکات را به بهترین شکل به شما یاد دهد. علاوه بر آن متخصص لیفت حرفه ای از مواد با کیفیت استفاده می کند . کار خود را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد. این دو عامل هم باعث بالا رفتن زمان ماندگاری لیفت ابرو شما می شود. پس شما نباید به دنبال ارزان ترین جا برای انجام لیفت ابرو باشید. زیرا در صورت ارزان بودن، کیفیت و ماندگاری لیفت هم پایین می آید.

مهم ترین عمل برای بالا بردن ماندگاری

مهم ترین کاری که شما باید لیفت ابرو انجام دهید، خیس نکردن ابروهای خود به مدت ۱ روز بعد از لیفت می باشد. در واقع اگر شما قبل از. این زمان ابروهای خود را خیس کنید و بشویید، ماندگاری و کیفیت لیفت ابرو بسیار پایین می آید. اما شما بعد از گذشت زمان ۲۴ ساعت، می توانید با خیالی آسوده صورت و ابرو های خود را بشویید.

در واقع شما با انجام کارهای دیگر مانند برخی تمرینات و آب رسانی صحیح، به بالا بردن ماندگاری لیفت ابرو خود کمک می کنید.

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .