امروز مورخ: ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
5/5 - (1 امتیاز)

مراحل کاشت ناخن چیست؟

۱۵ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : مراحل کاشت ناخن چیست؟
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( مراحل کاشت ناخن چیست؟ ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( مراحل کاشت ناخن چیست؟ ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

مراحل کاشت ناخن

5/5 - (1 امتیاز)

در دنیای امروز به دلیل وجود متقاضی های زیاد برای کاشت ناخن برخی از بانوان به دنبال تخصص و پیدا کردن مهارت در این زمینه می باشند تا بتوانند از این راه کسب در آمد کنند البته این دسته از افراد باید مهارت کافی را در این زمینه کسب کنند و ابتدا در دوره های تخصصی کاشت ناخن شرکت کرده و بعد اقدام به راه اندازی کسب کار کنند. اگر مهارت کافی را در این زمینه ندارید دست نگه دارید ابتدا اطلاعات و سطح علم خود را در زمینه کاشت ناخن زیاد کرده و بعد اقدام به شروع کسب کار کنند. کاشت ناخن به زبان ساده یعنی برخی از افراد دارای ناخن های آسیب دیده یا حتی می تواند به صورت ارثی ناخن های ضعیفی داشته باشند و هیچ گاه نتوانند از ناخن های بلند بهره ببرند در این شرایط افراد با استفاده از کاشت ناخن به ناخن های خود زیبایی می بخشند. و مسئله دیگر که برای بانوان باید خیلی مهم باشد رسیدگی به ناخن ها باید جزو کارهای همیشگی آن ها باشد و به زیبایی دستان خود اهمیت زیادی دهند. به همین دلیل باعث می شود که بازار کاری افراد متخصص در زمینه کاشت ناخن بیشتر شود زیرا هر فردی دارای سطح تخصص و مهارت کافی برای کاشت ناخن نیست و همه افراد برای این کار باید دوره های مخصوص کاشت ناخن را بگذرانند. کاشت ناخن به صورت پنج حالت وجود دارد کاشت ناخن پودری کاشت ناخن قالبی کاشت ناخن ژله ایی کاشت ناخن فرمر که این مدل ها با توجه به سلیقه و نوع ناخن مشتری قابل انتخاب و انجام است حتما قبل از انجام دادن عمل کاشت ناخن درباره مدل انتخابی خود اطلاعات کافی را کسب کنید و راجب آن تحقیق های مورد نظر را انجام دهید. یکی از اشتباهات رایج کاشت ناخن این است که مواد گذاری به خوبی انجام نمی شود ک به اصطلاح زیر ناخن ها هوا قرار میگیرد که این هوا باعث به وجود آمدن ضرر و آسیب هایی مانند قارچ پوستی می شود در صورت بروز همچنین مسئله هایی به متخصص خود مراجعه کنید و از او مشورت بگیری.

انواع مدل های کاشت ناخن

یکی از مدل هایی که برای کاشت ناخن استفاده می شود کاشت ناخن قالبی است در این مدل که بسیار بی کیفیت اما روشی آسان است ناخن ها باید با آب تماس کمی داشته باشند یعنی تماس با آب را کم کنند.این روش برای افرادی که وقت کافی ندارند برای رسیدگی به ناخن های خود پیشنهاد می شود همچنین این روش روی ناخن های یک دست بسیار استفاده می شود پس افرادی که دارای ناخن ها پراکنده با شکل متفاوت هستند نمی توانند این مدل کاشت ناخن را روی ناخن های خود انجام بدهند زیرا زیبایی کاشت ناخن قالبی به خوبی قابل مشاهده نمی باشد.یکی دیگر از مدل های کاشت ناخن که کاشت ناخن پودری نامیده می شود مدلی است همانند ناخن مصنوعی عمل میکند. در این روش ناخن از قسمت زیر روی ناخن های طبیعی فرد قرار می گیرد و با چسب های مخصوص ناخن چسبانده می شود و بعد با توجه به سلیقه و علاقه فرد ناخن ها حالت و یا کوتاه می شوند بعد از این کار برای جلوگیری از بروز قارچ های پوستی مواد ضد قارچ روی ناخن ها قرار می دهند.سپس از پودر کاشت ناخن که در حوزه دندان پزشکی نیز استفاده می شود روی ناخن ها قرار داده و امتداد آن را شکل می دهند. و با سوهان برقی به آن حالت می دهند در این روش باید زمان زیادی را صرف کاشت ناخن کنید و هر بار ترمیم کاشت ناخن پودری حدود یک ساعت و نیم زمان می برد زیرا در این روش لازم است که هر انگشت به صورت مجرا سوهان کشی شود و فرم خاص خود را بگیرد پس زمان زیادی را صرف می کند. این روش افرادی که وقت کافی برای رسیدگی به ناخن های خود ندارند پیشنهاد می شود اما روش کاشت ناخن پودری در عین حال یکی از بهترین روش های کاشت ناخن در عرصه کاشت ناخن محسوب می شود که افراد زیادی از آن برای کاشت ناخن های خود استفاده می کنند.یکی دیگر از روش های کاشت ناخن ژله ایی می باشد که همانند کاشت ناخن پودری عمل می‌ کند ابتدا مواد ژله ایی را خریداری کرده روی ناخن ها قرار داده و بعد از مواد ضد قارچ استفاده می شود.

نکته

انجام دادن مراحل کاشت ناخن بدون تخصص کافی می تواند برای افراد مختلف مشکل ساز شود و آن ها را دچار بیماری های پوستی و یا آسیب هایی که به ناخن های طبیعی فرد وارد می شود دچار کند پس حتما برای انجام کاشت ناخن نزد متخصص بروید

5/5 - (1 امتیاز)

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .