امروز مورخ: ۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱
630px-Flag_of_Iran.svg.png
اطلاعیه مهم مورخ ۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱ : آغاز ثبت نام کلاسهای پروفشنال هانونس اروپا و دوره های آموزشی سطح یک مربیگری در کشور امارات .
Rate this post

کاشت ناخن با ژل

۱۲ /۰۴ /۱۴۰۱

موضوع مقاله : کاشت ناخن با ژل
تاریخ بروزرسانی : 2022 ، امروز قصد داریم درباره ( کاشت ناخن با ژل ) صحبت کنید و به بررسی کامل آن بپردازیم ، در ادامه برای بررسی ( کاشت ناخن با ژل ) همراه ما باشید .

رتبه 1 آموزش حرفه ای

دپارتمان آموزش و توسعه

پشتیبانی و پاسخگویی

پاسخگویی 24 ساعته

2 دهه تجربه

دپارتمان آموزش و توسعه

رشته های منعطف

بیش از 70 رشته تخصصی

کاشت ناخن با ژل

Rate this post

کاشت ناخن با ژل یکی دیگر از مهم ترین آموزش ها در زمینه آموزش کاشت ناخن می باشد. که امروزه با توجه به استقبال مشتریان، کاشت ناخن با ژل دارای طرفداران زیادی می باشد.

به دو دلیل مردم برای کاشت ژل می‌روند و دلیل اصلی آن استفاده نکردن از لیکویید اشاره کرد،  بخاطر همین در آموزش کاشت ناخن با ژل دیگر از بوی بد لیکویید خبری نیست و دلیل دوم بخاطر انعطاف پذیر بودن ناخن کاشته شده ماندگاری بیشتری دارد ک دیرتر باعث شکستگی ناخن ها می شود. بخاطر این دلایل پیشنهاد میکنیم حتما این متن های آموزشی را دنبال‌ کنید.

انواع کاشت ناخن با ژل

 

کاشت ناخن با پلی ژل (کاشت ناخن تیوپی)

کاشت ناخن با ژل کاسه ای (کاشت ناخن با ژل بیلدر)

لمینت ناخن

کاشت ناخن با پلی ژل یا همان کاشت ناخن تیوپی

این نوع ژل به صورت تیوپی در رنگ های مختلفی مانند: کریستالی، هلویی،نود،سفید، صورتی و … در بازار می توانید تهیه کنید.

در کاشت ناخن پلی ژل یا کاشت ناخن تیوپی بیشتر از قالب کاشت ناخن استفاده می کنند.  اما با استفاده از فرمر و تیپ هم می توان این کاشت ناخن را انجام داد.

کاشت ناخن با ژل کاسه ای یا ژل بیلدر

مراحل این نوع کاشت ناخن با ژل کاسه ای یا ژل بیلدر همانند روش کاشت ناخن با پلی ژل می باشد.

تنها فرق آن  در این مراحل طریقه مواد گذاری می باشد. ژل کاسه ای حالت شل تر و حلال تری از پلی ژل دارد که این کار باعث می شود مواد گذاری متفاوت و سخت تر باشد. در این نوع کاشت برای بلند کردن قد ناخن می توانید از تیپ های جدید که تیپ های فیبری نام دارد استفاده کرد.  استفاده و حرکات قلم در این نوع مواد گذاری این کاشت ناخن بسیار مهم می باشد.

لمینت ناخن

یکی دیگر از روش های راحت برای زیبایی ناخن ها، لمینت کردن ناخن است. کاور کردن یا همان لمینیت ناخن راه حل خوبی برای زیبا شدن و استحکام ناخن ها می باشد.

کسانی که از فرم ناخن خود راضی هستند و فقط با شکستن آن مشکل دارند می توانند با استفاده از این فرم ناخن هایی بلند و محکم داشته باشند. فرق اصلی که بین لمینت با ژلیش وجود دارد اول در محکم  بودن و بیشتر ناخن در لمینت است و دوم اینکه در ترمیم نیازی به پاک کردن کل مواد از روی ناخن نیست.

وسایل مورد نیاز برای آموزش کاشت ناخن با ژل

وسایل مورد نیازی که برای آموزش کاشت ناخن باید تهیه کنید به نوع کاشتی که میخواهید انجام بدهید نیز بستگی دارد و باید به آن توجه کنید. اما ابزاری که برای استفاده از کل کاشت ها استفاده می کنند موارد زیر است.

ژل

قلم کار با ژل

بیس کات

تاپ شاین

کلینزر

پد کلینز

دستگاه یو وی

هزینه کاشت ناخن با ژل

هزینه این نوع کاشت با در نظر گرفتن روشی که انجام می شود حساب می شود. و آرایشگاهی که شما برای انجام کاشت به آنجا می روید و فردی که کاشت را برای شما انجام می دهد متفاوت است. رنج قیمتی نوع کاشت با ژل از بین 250 هزار تومان تا 400 می باشد و هزینه لمینت ناخن بین 80 هزاز تومان تا  300تومان می باشد.

معایب کاشت ناخن با ژل

کاشت ناخن ژل معمولا گران‌ تر از سایر روش‌های کاشت است

معمولا سالن‌ های کمی این روش از کاشت ناخن را به مشتریان ارائه می‌ دهند. به طور کلی می‌ توان گفت ۷۰ تا ۸۰ درصد سالن‌ های مخصوص ناخن از روش پودری برای کاشت ناخن استفاده می‌ کنند و تنها ۱۰ تا ۲۰ درصد از آن‌ ها کاشت ژل دارند.

دستگاه مخصوص این روش از کاشت ناخن ( UV dryer ) معمولا دارای اشعه ماورا بنفش بوده و برای پوست بسیار مضر است.

همانطور که گفته شد کاشت ناخن با ژل ظاهری ظریف و طبیعی دارد. اگر به هردلیلی نیاز به برداشتن کاشت ناخن داشته باشید حذف این ژل از روی ناخن کاری وقت گیر و سختی خواهد بود و ممکن است این فرآیند باعث ضعیف شدن ناخن نیز شود.

برای برداشتن کاشت ناخن با ژل حتما باید به سالن‌ های مخصوص مراجعه شود و این کار توسط تکنسین ناخن انجام شود و به هیچ عنوان نباید این کار را در خانه انجام داد.

Rate this post

بمنظور بررسی این موضوع میتوانید به بمقاله فوق مراجعه نمایید

بمنظور اخذ مشاره تخصصی در این زمینه میتوانید با کارشناسان عریس تماس بگیرید

مقاله مذکور مشکلات رایج در این زمینه را برای شما شرح میدهد .

یکی از بزرگترین مراجع کسب اطلاعات در این زمینه آکادمی عریس میباشد .

بمنظور کسب اطلاعات بیشتر و ارتباط با کارشناسان عریس میتوانید از بخش تماس با ما اقدام نمایید .