امروز مورخ: ۰۵ /۱۱ /۱۴۰۰
Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
post
page
06 - انواع شینیون پرطرفدار و محبوب
اطلاعیه مهم موسسه آموش عالی عریس : آغاز برگزاری دوره های آموزش مربیگری کار با مواد در کشور امارات متحده عربی .
Untitleاقیd 7 - انواع شینیون پرطرفدار و محبوب
Untitl5فففed 7 1 - انواع شینیون پرطرفدار و محبوب

مرکز آموزش عالی علوم و هنرهای آرایشگری ، زیبایی و مراقبتی

بررسی انواع شینیون پرطرفدار و محبوب

تاریخ امروز: ۰۵ /۱۱ /۱۴۰۰
مراسم افتتاحیه نمایندگی در کشور برزیل
کسب رتبه یک آموزش حرفه ای از موسسه QT اروپا
اعلام نتایج آزمون QT صدور مدارک بین المللی
dddf - انواع شینیون پرطرفدار و محبوب

انواع شینیون پرطرفدار و محبوب

انواع شینیون های پرطرفدار و محبوب وجود دارد که افراد براساس علایق و سلیقه شخصی می توانند مدل های مختلف را انتخاب کنند. اگر بخواهیم بدانیم شینیون چیست؟ باید بگویم شینیون روشی برای تزئین و طراحی مو در پشت سر می باشد که انواع مختلفی دارد. برای اکثر مهمانی ها، مراسمات عروسی و نامزدی این مدل آرایش مو بسیار رایج می باشد.

انواع شینیون پرطرفدار و محبوب

انواع شینیون پرطرفدار و محبوب

انواع شینیون های پرطرفدار و محبوب وجود دارد که  افراد براساس علایق و سلیقه شخصی می توانند مدل های مختلف را انتخاب کنند. اگر بخواهیم بدانیم شینیون چیست؟ باید بگویم شینیون روشی برای تزئین و طراحی مو در پشت سر می باشد که انواع مختلفی دارد. برای اکثر مهمانی ها، مراسمات عروسی و نامزدی این مدل آرایش مو بسیار رایج می باشد. وجود انواع شینیون مو موجب شده تا ما به طور کامل به بررسی مدل های جذاب و مختلف آن بپردازیم. در انتخاب شینیون مو علاوه بر عواملی همچون سلایق شخصی و مدل های زیبای آن باید به مواردی مانند فرم صورت، رنگ مو و لباس مشتری، نوع مراسم و … توجه شود.

rvf - انواع شینیون پرطرفدار و محبوب
انواع شینیون پرطرفدار و محبوب

انواع شینیون پرطرفدار و محبوب

انواع شینیون پرطرفدار و محبوب

انجام این روش آسان نمی باشد و برای داشتن یک نتیجه نهایی زیبا این کار باید توسط شینیون کار حرفه ای انجام شود. بهترین انواع شینیون مو روشی است که در آن سنجاق سر و ابزارهای استفاده شده نمایان نباشد بنابراین این کار به مهارت انجام دهنده آن بستگی دارد. با توجه به وجود مدل های متنوع اطلاع از استفاده از هر کدام از مدل ها در مراسمات مختلف الزامی است. مدل مو برای خانم ها اهمیت به سزایی در زیبایی آن ها دارد بنابراین باید مدلی متناسب با صورت خود انتخاب کنند. ما در مقاله آموزش شینیون تمام مواردی که باید درباره شینیون و آموزش آن بدانید را بیان کردیم. در این مقاله می خواهیم انواع شینیون پرطرفدار و محبوب برای خانم های خوش سلیقه و سخت گیر که می خواهند بهترین باشند را معرفی کنیم. برای آشنایی بیشتر با این مدل ها با آکادمی عالی عریس همراه باشید.

zxx - انواع شینیون پرطرفدار و محبوب
شینیون مو چیست؟

شینیون مو چیست؟

شینیون مو چیست؟

جمع کردن مو در پشت سر از سال ها قبل رایج بوده است و خانم ها از آن به عنوان تزئین موهایشان استفاده می کردند. ابتدا فقط موها به صورت ساده بسته می شود و با یک دستمال کوچک سر موها پوشانده می شد البته این کار به سال ها قبل به زمان پیدایش شینیون برمی گردد با گذشت زمان و پیشرفت صنعت آرایش مو، انواع شینیون و  سبک های مختلف آن به وجود آمده است. در واقع واژه شینیون به معنای بستن مو در پشت سر با سنجاق است که ریشه فرانسوی دارد.این بستن به سبک های مختلف بستن کامل مو، بستن باز مو در پشت سر و یا بستن نیمه باز مو که تمام این سبک ها تنوع مدل ها و روش های خود را دارد. در این کار موها باید بلند باشد زیرا جمع شدن  موهای کوتاه در پشت سر چندان امکان پذیر نیست اگرچه در این روش از موهای مصنوعی نیز استفاده کرد اما اگر بخواهید یک آرایش شینیون مو طبیعی و زیبا داشته باشید باید دارای موهای بلند و یا نسبتا بلند باشید و توسط افراد حرفه و متخصص این روش انجام شود. جلوه زیبای شینیون به مدل انتخاب شده توسط افراد و ذوق و سلیقه انجام دهنده آن بستگی دارد.

m - انواع شینیون پرطرفدار و محبوب
شینیون مواج

شینیون مواج

شینیون مواج

شینیون مواج یکی از انواع شینیون معروف و پرطرفدار است. پیاده سازی این نوع شینیون با توجه به میزان فر بودن مو ها و تعداد موج های ایجاد شده متفاوت است. این مدل سبک های مختلفی با توجه به تعداد موج ها و میزان فر بودن مو دارد.

o - انواع شینیون پرطرفدار و محبوب
شینیون اروپایی

شینیون اروپایی

شینیون اروپایی

انجام این نوع شینیون ها به افراد حرفه ای و متخصص نیاز دارد زیرا این روش برخلاف شینیون های ایرانی و عربی بسیار ساده می باشد و از ابزار به خصوصی برای تزئین آن استفاده نمی شود. پیاده سازی و زیبایی این نوع شینیون به مهارت آرایشگر در عدم استفاده از ابزار خاص برای تزئین مو بستگی دارد.

f - انواع شینیون پرطرفدار و محبوب
شینیون فرانسوی

شینیون فرانسوی

شینیون فرانسوی

از آنجایی که این روش ریشه ای تقریبا فرانسوی دارد. در بین افراد و بانوان بسیار محبوب می باشد کافی است مدل شینیون فرانسوی را در اینترنت جستجو کنید تا ترند بودن آن را مشاهده کنید. این سبک به دلیل طرح زیبایی که در عین سادگی دارد بسیار مورد توجه بانوان است و در مجالس و مهمانی ها به وفور از آن استفاده می شود. این روش موها به مدل حلزون مانند در پشت سر پیچ داده شده و توسط سنجاق های مو فیکس می شوند.

r - انواع شینیون پرطرفدار و محبوب
شینیون رومی

شینیون رومی

شینیون رومی

آوازه زیبایی زنان رومی از ایام قدیم در تمام جهان به گوش می رسد و باید بدانیم که این زیبایی فقط به صورت و آرایش آن ها محدود نیست بلکه آن ها در آرایش موهایشان نیز بسیار موفق هستند. شینیون رومی درواقع یک نوع بافت مو است  که از کناره ها سر شروع می شود و در پشت سر با یک مدل دلخواه و زیبا با هم فیکس می شود. لازم به ذکراست که این روش مدل های مختلف بافت مو دارد که با توجه با سلیقه مشتری انتخاب می شود اما در کل در آن از بافت مو استفاده می شود.

h - انواع شینیون پرطرفدار و محبوب
شینیون هندی

شینیون هندی

شینیون هندی

هندی ها اکثرا دارای موهای بلند و پرپشتی هستند و اگر در فیلم های بالیوودی دقت کرده باشید آن ها به سبک های متنوع موهای خود را در پشت سر میبندند و با یک روسری و یا شال بزرگ که به آن ساری گفته می شود آن را تزئین می کنند. هندی ها به مدل موی فر و پرپشت علاقه زیادی دارند و با سبک های مختلف مانند شینیون باز و یا شینیون بسته مو های خود را طراحی می کنند.

k - انواع شینیون پرطرفدار و محبوب
شینیون خطی یا شینیون کاغذی

شینیون خطی یا شینیون کاغذی

شینیون خطی یا شینیون کاغذی

در این روش مو به لایه های مختلف تقسیم می شود و حالت ورقه ای و بسیار ظریف به خود می گیرد و برای حالت دار شدن و ثابت ماندن ورقه های موی ایجاد شده و ایجاد حالت خطی یا شیارموها از مواد فیکس کننده مانند اسپری و کرم مو استفاده می شود. ابزارهای تزئین مو در این روش می توانند زیبایی این روش را دو چندان کنند.

b - انواع شینیون پرطرفدار و محبوب
شینیون باز و نیمه باز

شینیون باز و نیمه باز

شینیون باز و نیمه باز

این روش برای موهای بلند بسیار مناسب است و از روش های حرارتی و موجی می توان به زیبایی آن افزود، البته در این روش ابزار های تزئینی بسیار مهم می باشند و با اکسسوری های زیبا مانند سنجاق های گل یا مرواریدی می توان زیبایی مدل طراحی آن را دوچندان کرد.

hh - انواع شینیون پرطرفدار و محبوب
شینیون حرارتی

شینیون حرارتی

شینیون حرارتی

این شینیون با استفاده از ابزار های حرارتی کمکی مانند اتومو، بابلیس، سشوار و ویو استفاده می شود. و با استفاده از تکنیک های انجام دهنده  می توان مدل های جذاب و زیبایی را ایجاد  کرد.

pp - انواع شینیون پرطرفدار و محبوب
شینیون با پروتز گرد

شینیون با پروتز گرد

شینیون با پروتز گرد

برای مو های کم حجم یا مدل هایی که به مویی مانند پروتز گرد نیاز است می توان با استفاده از آن مدل های مختلفی را ایجاد کرد و حتی انجام دهنده شینیون ب توجه به مهارت خود میتواند سبک جدیدی را ابداع کند. یک پروتز گرد برای انجام سایر مراحل شینیون کافی است.  از این ابزار برای موهایی که کم حجم هستن در زیر مو ها قرار داده می شود و روی آن با موی طبیعی حالت داده می شود همچنین رایج ترین روشی که می توان از آن استفاده کرد مدل گوجه ای می باشد.

tt - انواع شینیون پرطرفدار و محبوب
شینیون با تور

شینیون با تور

شینیون با تور

استفاده از تور به عنوان یک ابزار تزئینی برای عروس خانم ها بسیار رایج می باشد. تور یک ابزار زیبا برای کمک به تزئین شینیون است که  فرآیند درست کردن موها را آسان تر می کند. در این روش یخشی از مو در داخل تور قرارگرفته و طراحی می شود. انواع سبک های شینیون گل و حلقه ای با استفاده از تور وجود دارد که به زیباترشدن شینیون کمک می کند.

roo - انواع شینیون پرطرفدار و محبوب
شینیون روسی

شینیون روسی

شینیون روسی

در این روش کناره های مو به صورت بافت در پشت سر جمع می شود و تلاقی این دو به همراه ادامه موهای مانده در اطراف و وسط سر در پشت سر جمع می شوند و یک طرح زیبا و جذاب را به وجود می آورند.

kk - انواع شینیون پرطرفدار و محبوب

شینیون کره ای

شینیون کره ای

شینیون مدل کره ای ه مربوط به ایام قدیم بوده است و امروزه از آن استفاده چندانی نمی شود. این روش به موهای حجیم نیاز دارد تا چند ردیف بافت مو در بالای سر به وجود بیاید و بااستفاده از ابزار های تزئینی زیبا شود اگرچه این روش مخصوص طبقه اقشار جامعه بوده است اما طبقه متوسط جامعه نیز از این روش به صورت ساده تر استفاده می کردند.

سوالات متداول

5 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

*

captcha code file - انواع شینیون پرطرفدار و محبوب